Madsa neljapäevak

5/23/2013
Organiser : OK Ilves
Cours Master : Madis Oras
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [R1M] [R1MN] [R1MV] [R1N] [R1NN]
[R1NV] [R2M] [R2MN] [R2MV] [R2N] [R2NN]
[R2NV] [R3M] [R3MN] [R3MV] [R3MVV] [R3N]
[R3NN] [R3NV] [R3NVV] [R4M] [R4MN] [R4MV]
[R4MVV] [R4N] [R4NN] [R4NV] [R4NVV] [R5M]
[R5MN] [R5MV] [R5N] [R5NN] [R5NV] [R6MN]
[R6NN] [R7A] [VALIK]
R1M Course (1): 16 KP 7.00 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  3397 Markus Puusepp            Võru       00:55:02
 2.  2510 Andreas Kraas             Tammed     01:01:11 +06:09
 3.  3233 Kristjan Karabelnik                  01:04:46 +09:44
 4.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK  01:07:23 +12:21
 5.  4222 Taavi Kuha                Kape       01:11:27 +16:25
 6.  9765 Daniel Vasser             Kobras     01:12:34 +17:32
 7.  4169 Märt Roosaare             Ilves      01:14:30 +19:28
 8.  7521 Alar Kume                 Võru       01:20:47 +25:45
 9. 20201 Paavo Hiltonen                       01:24:13 +29:11
10.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:37:27 +42:25
11. 13099 Mikk Põdra                Jõhvikas   01:44:07 +49:05
R1N Course (1): 16 KP 7.00 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  2302 Eveli Saue                Ilves      01:24:29
 2.  5663 Liis Veeroja              Suusahullu 02:21:39 +57:10
R1MN Course (1): 16 KP 7.00 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  Võru       01:32:03
 2. 14469 Hendrik Rull              MHG        01:33:45 +01:42
R1MV Course (1): 16 KP 7.00 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK     00:57:53
 2.  1243 Margus Marrandi           JOKA       01:07:10 +09:17
 3.  6403 Ain Fjodorov              Rae        01:08:17 +10:24
 4.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:19:18 +21:25
 5.  5061 Kalev Liiv                           01:21:18 +23:25
 6.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:25:04 +27:11
 7.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:42:23 +44:30
 8.  5730 Allar Padari              HOK        01:43:17 +45:24
 9. 16631 Ergo Rästas               Suusahullu 02:20:33 +82:40
10. 16083 Andres Saetalu                       02:27:07 +89:14
R2M Course (2): 12 KP 5.10 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  3665 Kaido Hallik              Ilves      00:46:39
 2.  3396 Mihkel Puusepp            Võru       00:46:49 +00:10
 3.  3045 Kristjan Trossmann        JOKA       00:47:30 +00:51
 4.  4229 Mikk Medijainen                      00:53:25 +06:46
 5. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:55:48 +09:09
 6.  7522 Raul Reiljan              Sõjakool   00:56:59 +10:20
 7. 15710 Oliver Kelder             Sõjakool   00:57:00 +10:21
 8. 18200 Janari Jaanso             Sõjakool   00:57:02 +10:23
 9. 18858 Valdo Hälvin              Sõjakool   00:57:08 +10:29
10.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     00:58:05 +11:26
11. 17053 Meelis Muhk               TÜ         01:02:27 +15:48
12.  9612 Alar Virumäe                         01:03:54 +17:15
13.  5293 Rasmus Sotnik             Otepää     01:05:26 +18:47
14. 16987 Meelis Burget             EÜS        01:06:38 +19:59
15. 14482 Priit Oidram              EÜS Põhjal 01:11:10 +24:31
16. 17840 Priit Lillemets           Sõjakool   01:11:24 +24:45
17. 19989 Reijo Tammekand           Sõjakool   01:13:15 +26:36
18. 20019 Lauri Tõnisson            Sõjakool   01:13:36 +26:57
19.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:16:03 +29:24
20. 12002 Raul Lepasild                        01:18:35 +31:56
21. 13694 Ergo Käis                            01:21:08 +34:29
22.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:24:07 +37:28
23. 17833 Alain-Edward Urm          Sõjakool   01:25:00 +38:21
24. 18417 Tanel Klettenberg         Sõjakool   01:32:28 +45:49
24. 18396 Margus Engso              Sõjakool   01:32:28 +45:49
26. 19661 Ermo Tikk                 Tartu Ülik 01:33:14 +46:35
27. 18712 Robert Laurand            Sõjakool   01:34:25 +47:46
28. 15702 Jaak-Joseph Rumvolt       Sõjakool   01:34:28 +47:49
29. 20007 Jüri Bakhoff              Sõjakool   01:39:20 +52:41
30. 19671 Argo Küngas               Sõjakool   01:41:57 +55:18
31. 19669 Indrek Paju               Sõjakool   01:42:02 +55:23
32. 19680 Jaanus Rulk-Piatkowski    Sõjakool   01:42:19 +55:40
33. 19670 Kaimar Nuut               Sõjakool   01:42:56 +56:17
34. 19993 Sander Karask             Sõjakool   02:04:25 +77:46
35. 20003 Marek Hendrikson          Sõjakool   02:04:29 +77:50
36. 15708 Kristjan Muuli            Sõjakool   02:04:39 +78:00
36. 18378 Ingemar Randviir          Sõjakool   02:04:39 +78:00
R2N Course (2): 12 KP 5.10 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:45:44
 2.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:55:22 +09:38
 3.  3422 Laura Lillsaar            Lehola     01:23:02 +37:18
 4. 19668 Greete Mänd               Sõjakool   01:42:27 +56:43
R2MV Course (2): 12 KP 5.10 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 00:43:53
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:50:45 +06:52
 3.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:51:54 +08:01
 4. 13080 Teet Jagomägi             Tartu Suus 00:52:10 +08:17
 5.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:58:40 +14:47
 6.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu      00:59:23 +15:30
 7. 17064 Maido Konks                          01:00:13 +16:20
 8.   128 Udo Lüüs                  Ilves      01:02:15 +18:22
 9.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:05:06 +21:13
10.  7680 Janek Riives              TÜ         01:06:33 +22:40
11.  5091 Kaur Kirjanen             TÜ         01:09:18 +25:25
12.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:11:22 +27:29
13.  4934 Roman Kattai              KVÜÕA      01:21:42 +37:49
14. 18721 Peeter Napp                          01:22:04 +38:11
15.  5005 Harri Vihalemm                       01:25:06 +41:13
16.   713 Ilmar Kask                Ilves      01:46:08 +62:15
17.  3071 Nikolai Kuha              Kape       01:51:20 +67:27
R2NV Course (2): 12 KP 5.10 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  5436 Kristi Kirjanen                      01:23:27
 2.  1137 Vaike Tomann              Ilves      01:35:41 +12:14
 3. 10575 Made Vares                Suusahullu 02:19:00 +55:33
R3M Course (3): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1. 11543 Andres Vilgota                       00:49:10
 2. 16807 Kaur Lumiste                         00:57:50 +08:40
 3.  7052 Aivar Tarre               Tartu Ülik 00:59:25 +10:15
 4.  7775 Oleg Koshik               SRD        01:04:04 +14:54
 5. 12008 Jaak Pruulmann-Vengerf... AS Cyberne 01:14:01 +24:51
 6. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu Ülik 01:19:00 +29:50
 7.  7729 Jarmo Rohtla                         01:22:42 +33:32
 8.  5153 Neeme Nurm                           01:41:23 +52:13
R3N Course (3): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     00:45:26
 2.  3648 Mariann Sulg              Orvand     00:45:47 +00:21
 3.  3386 Kristi Aule               C!FP       01:05:32 +20:06
 4. 12211 Sigrid Saluri             Kobras     01:06:17 +20:51
 5.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK     01:17:51 +32:25
 6. 16257 Piret Värnomasing         Eesti Veep 01:28:51 +43:25
 7. 20024 Erle Porroson             Sõjakool   01:50:38 +65:12
 8. 14751 Kadri Kajaste                        01:55:07 +69:41
 9. 11106 Kristi Luha               TÜ         01:57:01 +71:35
R3MN Course (3): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1. 17048 Andres Saetalu            Tammed     00:31:42
 2.  7776 Oliver Kütt               Ilves      00:38:39 +06:57
 3.  5729 Andres Rõõm               Ilves      00:43:21 +11:39
R3NN Course (3): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  5228 Kätlin-Regiina Kirjanen   TAOK       01:21:06
R3MV Course (3): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 00:42:03
 2.  1944 Arvo Eensaar              SOK        00:53:53 +11:50
 3.  1104 Uve Nummert               Kape       00:59:52 +17:49
 4.  2727 Avo Eensaar                          01:04:26 +22:23
 5.  3894 Margus Sarap              Ilves      01:05:39 +23:36
 6. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:08:54 +26:51
 7.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:13:57 +31:54
 8.  9176 Lauri Kikerpill                      01:20:44 +38:41
R3NV Course (3): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  1397 Margit Rõõm               Rakv       00:52:28
 2.   140 Tiina Oras                Ilves      01:10:20 +17:52
 3. 13663 Katrin Gabrel                        01:17:03 +24:35
 4.  3910 Aino Koser                Ilves      01:21:36 +29:08
 5. 13252 Terje Aloel               Suusahullu 01:22:25 +29:57
 6.  5187 Kristiina Ojamäe                     01:22:26 +29:58
 7.  6111 Esta Tamm                            01:44:43 +52:15
R3MVV Course (3): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:42:40
 2.  3018 Jaak Reimaa               OKH        00:54:48 +12:08
 3.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ       00:54:52 +12:12
 4. 16372 Vello Oras                OÜ Avek Ma 00:55:50 +13:10
 5.   676 Heino Mardiste            Kape       00:58:26 +15:46
 6.  5078 Toivo Põld                Saint Goba 01:02:47 +20:07
 7.  4924 Maldo Kikkull                        01:35:46 +53:06
 8.   711 Toomas-Naatan Tiit        Ilves      01:37:17 +54:37
R3NVV Course (3): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.   703 Ülle Põldoja              Ilves      01:17:13
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:32:04 +14:51
 3.  4910 Leili Prans               Ilves      01:41:30 +24:17
R4M Course (4): 7 KP 3.10 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1. 18245 Lauri Luige               Eesti Ener 01:29:38
R4N Course (4): 7 KP 3.10 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  4239 Katri Hirv                Võru       01:24:21
 2.     0 Anna Kummal               x245       01:34:04 +09:43
 3. 10162 Piret Valge               Kaitseliit 01:48:28 +24:07
 4. 19632 Eha Jakobson              Kaitseliit 01:48:37 +24:16
R4MN Course (4): 7 KP 3.10 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:31:46
 2. 16628 Siim Isup                 Nõo Reaalg 00:44:41 +12:55
 3.  6558 Rando Marrandi            JOKA       00:47:54 +16:08
 4.  5218 Mihkel Sarap              Ilves      00:54:58 +23:12
 5.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu Karl 01:19:43 +47:57
R4NN Course (4): 7 KP 3.10 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  5272 Tiina-Maria Tali          Harju KEK  01:13:26
 2.  9430 Kaisa Sander              Ilves      01:56:40 +43:14
R4MV Course (4): 7 KP 3.10 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1. 16627 Taavi Isup                           00:44:58
 2. 13827 Jaak Jõgi                            01:15:02 +30:04
 3. 19310 Ove Tikk                  Castanea   01:18:54 +33:56
 4.  1164 Arne Nõmmik               Käbi       01:53:03 +68:05
R4NV Course (4): 7 KP 3.10 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1. 20205 Maiu Sander                          00:53:23
 2. 16988 Triin Jagomägi                       01:00:47 +07:24
 3.  3389 Ingrid Ranna              Ilves      02:00:04 +66:41
R4MVV Course (4): 7 KP 3.10 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.   127 Jüri Zimmermann           Kape       01:34:07
R4NVV Course (4): 7 KP 3.10 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  5714 Külliki Kiviste                      01:30:01
 2.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:39:43 +09:42
R5N Course (5): 7 KP 2.40 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1. 17659 Kairi Kivistik                       00:57:41
R5MN Course (5): 7 KP 2.40 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1. 16214 Rasmus Kruusa             TKug       00:43:55
R5NN Course (5): 7 KP 2.40 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1. 16377 Mare Vahtre               OK Käbi    00:37:08
 2. 10235 Brita Sander              Ilves      00:50:44 +13:36
R5NV Course (5): 7 KP 2.40 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  2980 Liivi Tafenau                        00:37:13
R6MN Course (6): 4 KP 1.20 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1. 11970 Robert Sander             Ilves      00:21:33
 2. 11300 Emil Eensaar                         00:25:09 +03:36
R6NN Course (6): 4 KP 1.20 km ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1. 14871 Agnes Tennisberg                     00:28:14
R7A Course (7): 1 KP ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1. 17594 Kaarel Jagomägi                      00:23:13
 2. 19701 Mariliis Pärtel                      01:02:58 +39:45
 2.  5239 Rain Jaaksoo                         01:02:58 +39:45
 2. 19700 Rando Jaaksoo                        01:02:58 +39:45
VALIK ^

  #    NR Name                      Club         Result              
 1.  1152 Taivo Tali                Harju KEK  01:10:24 18p
 2.  2986 Karl Teearu               Otepää     01:44:03 16p
 3.  4962 Antti Roose               Kobras     01:15:05 15p
 4. 17990 Liisa Roop                Võru       01:04:24 14p
 5. 13667 Marko Valdner             ELTEL      01:05:05 12p
 6. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        01:12:02 11p
 7.   145 Jüri Ümarik                          01:12:04 11p
 8. 15057 Grete Kindel              TÜ         01:29:03 11p
 9. 10652 Martin Pettai             TÜ         01:40:10 11p
10.  1938 Raul Kangur               SOK        01:41:34 11p
11.  3855 Kaarel Piip               Ilves      01:42:57 11p
12. 11979 Vootele Jagomägi          Ilves      00:43:57 10p
13. 12817 Teele Eensaar                        00:52:50 10p
14. 19699 Maria Orb                 TÜ         01:44:05 10p
15. 14398 Alo Rull                  SA Tartu Ü 01:47:10 10p
16. 13637 Risto Valdner             KiG        01:10:03 9p
17.  7708 Jüri Luha                            00:35:58 8p
18.  5119 Helis Teearu              Otepää Güm 01:19:44 8p
19. 18881 Rene Koger                Sõjakool   01:31:35 8p
20.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:38:20 8p
21.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:14:35 7p
22. 20072 Ragnar-Toomas Kibur       WKE        01:15:25 7p
23.  1289 Pjotr Kuznetsov           Ilves      00:56:49 6p
24. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      01:02:10 6p
24. 18212 Peeter Liivamägi                     01:02:10 6p
24.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:02:10 6p
27. 16686 Ulrika Eesmaa                        01:15:49 6p
28. 14858 Kristel Lopsik                       01:27:26 6p
29. 20198 Laura Sirm                Tõrvandi A 00:42:15 5p
30. 20197 Andre Leopard                        00:42:19 5p
31.     0 Raino Leopard             Peko       00:42:25 5p
32. 14825 Villu Tabur               Sallendor  01:02:43 5p
33.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:33:08 5p
34.  5205 Meeli Pällin                         01:37:52 5p
35. 19607 Pille Arro                           01:48:00 5p
36. 18722 Ain Uljas                 TÜ         00:17:48 4p
37. 20204 Urve Jakimainen                      01:15:37 4p
38. 11302 Jaak Kroon                           01:31:12 3p
39. 13105 Ebe Hallik                           00:08:51 2p
40. 15085 Koit Hallik                          00:09:41 2p
41. 13688 Oliver Tennisberg         MHG        00:30:33 2p
42. 20202 Bogdan Prokopjuk                     01:06:33 2p
43.  4940 Ago Pabut                            01:09:57 2p
44.  3017 Asta Zimmerman            OKH        01:15:20 2p
45. 13687 Toomas Tennisberg         Kesklinna  01:09:41 1p
     2794 Priit Laes                SOK        DQ      
#1 Course (R1M,R1N,R1MN,R1NN,R1MV,R1NV): 16 KP 7.00 km ^

  #    NR Name                      Club      Class        Result              
 1.  3397 Markus Puusepp            Võru      R1M        00:55:02
 2.  1144 Rain Eensaar              EKJ SK    R1MV       00:57:53 +02:51
 3.  2510 Andreas Kraas             Tammed    R1M        01:01:11 +06:09
 4.  3233 Kristjan Karabelnik                 R1M        01:04:46 +09:44
 5.  1243 Margus Marrandi           JOKA      R1MV       01:07:10 +12:08
 6.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK R1M        01:07:23 +12:21
 7.  6403 Ain Fjodorov              Rae       R1MV       01:08:17 +13:15
 8.  4222 Taavi Kuha                Kape      R1M        01:11:27 +16:25
 9.  9765 Daniel Vasser             Kobras    R1M        01:12:34 +17:32
10.  4169 Märt Roosaare             Ilves     R1M        01:14:30 +19:28
11.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK  R1MV       01:19:18 +24:16
12.  7521 Alar Kume                 Võru      R1M        01:20:47 +25:45
13.  5061 Kalev Liiv                          R1MV       01:21:18 +26:16
14. 20201 Paavo Hiltonen                      R1M        01:24:13 +29:11
15.  2302 Eveli Saue                Ilves     R1N        01:24:29 +29:27
16.  5655 Heno Ivanov               Tartu     R1MV       01:25:04 +30:02
17.  4338 Kristjan-Martin Kirjanen  Võru      R1MN       01:32:03 +37:01
18. 14469 Hendrik Rull              MHG       R1MN       01:33:45 +38:43
19.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu     R1M        01:37:27 +42:25
20.   247 Arvo Kivikas              Ilves     R1MV       01:42:23 +47:21
21.  5730 Allar Padari              HOK       R1MV       01:43:17 +48:15
22. 13099 Mikk Põdra                Jõhvikas  R1M        01:44:07 +49:05
23. 16631 Ergo Rästas               SuusahulluR1MV       02:20:33 +85:31
24.  5663 Liis Veeroja              SuusahulluR1N        02:21:39 +86:37
25. 16083 Andres Saetalu                      R1MV       02:27:07 +92:05
#2 Course (R2M,R2N,R2MN,R2NN,R2MV,R2NV): 12 KP 5.10 km ^

  #    NR Name                      Club      Class        Result              
 1. 10219 Väino Ellamik             SuusahulluR2MV       00:43:53
 2.  4238 Eleri Hirv                Võru      R2N        00:45:44 +01:51
 3.  3665 Kaido Hallik              Ilves     R2M        00:46:39 +02:46
 4.  3396 Mihkel Puusepp            Võru      R2M        00:46:49 +02:56
 5.  3045 Kristjan Trossmann        JOKA      R2M        00:47:30 +03:37
 6.  1310 Kaljo Julge               Kape      R2MV       00:50:45 +06:52
 7.  1257 Tarmo Laht                Kape      R2MV       00:51:54 +08:01
 8. 13080 Teet Jagomägi             Tartu SuusR2MV       00:52:10 +08:17
 9.  4229 Mikk Medijainen                     R2M        00:53:25 +09:32
10.  3049 Helle Hallik              JOKA      R2N        00:55:22 +11:29
11. 19681 Mart Koppel               Sangar    R2M        00:55:48 +11:55
12.  7522 Raul Reiljan              Sõjakool  R2M        00:56:59 +13:06
13. 15710 Oliver Kelder             Sõjakool  R2M        00:57:00 +13:07
14. 18200 Janari Jaanso             Sõjakool  R2M        00:57:02 +13:09
15. 18858 Valdo Hälvin              Sõjakool  R2M        00:57:08 +13:15
16.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT    R2M        00:58:05 +14:12
17.  4437 Kristjan Leiger           Kape      R2MV       00:58:40 +14:47
18.  2211 Aivar Jõgiaas             Tartu     R2MV       00:59:23 +15:30
19. 17064 Maido Konks                         R2MV       01:00:13 +16:20
20.   128 Udo Lüüs                  Ilves     R2MV       01:02:15 +18:22
21. 17053 Meelis Muhk               TÜ        R2M        01:02:27 +18:34
22.  9612 Alar Virumäe                        R2M        01:03:54 +20:01
23.   704 Tõnu Sikkal               Kobras    R2MV       01:05:06 +21:13
24.  5293 Rasmus Sotnik             Otepää    R2M        01:05:26 +21:33
25.  7680 Janek Riives              TÜ        R2MV       01:06:33 +22:40
26. 16987 Meelis Burget             EÜS       R2M        01:06:38 +22:45
27.  5091 Kaur Kirjanen             TÜ        R2MV       01:09:18 +25:25
28. 14482 Priit Oidram              EÜS PõhjalR2M        01:11:10 +27:17
29.  1100 Lembit Nöps               Ilves     R2MV       01:11:22 +27:29
30. 17840 Priit Lillemets           Sõjakool  R2M        01:11:24 +27:31
31. 19989 Reijo Tammekand           Sõjakool  R2M        01:13:15 +29:22
32. 20019 Lauri Tõnisson            Sõjakool  R2M        01:13:36 +29:43
33.  8226 Lauri Eskor               Mobi SolutR2M        01:16:03 +32:10
34. 12002 Raul Lepasild                       R2M        01:18:35 +34:42
35. 13694 Ergo Käis                           R2M        01:21:08 +37:15
36.  4934 Roman Kattai              KVÜÕA     R2MV       01:21:42 +37:49
37. 18721 Peeter Napp                         R2MV       01:22:04 +38:11
38.  3422 Laura Lillsaar            Lehola    R2N        01:23:02 +39:09
39.  5436 Kristi Kirjanen                     R2NV       01:23:27 +39:34
40.  3137 Enar Nõmmiste             Kape      R2M        01:24:07 +40:14
41. 17833 Alain-Edward Urm          Sõjakool  R2M        01:25:00 +41:07
42.  5005 Harri Vihalemm                      R2MV       01:25:06 +41:13
43. 18396 Margus Engso              Sõjakool  R2M        01:32:28 +48:35
43. 18417 Tanel Klettenberg         Sõjakool  R2M        01:32:28 +48:35
45. 19661 Ermo Tikk                 Tartu ÜlikR2M        01:33:14 +49:21
46. 18712 Robert Laurand            Sõjakool  R2M        01:34:25 +50:32
47. 15702 Jaak-Joseph Rumvolt       Sõjakool  R2M        01:34:28 +50:35
48.  1137 Vaike Tomann              Ilves     R2NV       01:35:41 +51:48
49. 20007 Jüri Bakhoff              Sõjakool  R2M        01:39:20 +55:27
50. 19671 Argo Küngas               Sõjakool  R2M        01:41:57 +58:04
51. 19669 Indrek Paju               Sõjakool  R2M        01:42:02 +58:09
52. 19680 Jaanus Rulk-Piatkowski    Sõjakool  R2M        01:42:19 +58:26
53. 19668 Greete Mänd               Sõjakool  R2N        01:42:27 +58:34
54. 19670 Kaimar Nuut               Sõjakool  R2M        01:42:56 +59:03
55.   713 Ilmar Kask                Ilves     R2MV       01:46:08 +62:15
56.  3071 Nikolai Kuha              Kape      R2MV       01:51:20 +67:27
57. 19993 Sander Karask             Sõjakool  R2M        02:04:25 +80:32
58. 20003 Marek Hendrikson          Sõjakool  R2M        02:04:29 +80:36
59. 15708 Kristjan Muuli            Sõjakool  R2M        02:04:39 +80:46
59. 18378 Ingemar Randviir          Sõjakool  R2M        02:04:39 +80:46
61. 10575 Made Vares                SuusahulluR2NV       02:19:00 +95:07
#3 Course (R3M,R3N,R3MN,R3NN,R3MV,R3NV,R3MVV,R3NVV): 10 KP 4.00 km ^

  #    NR Name                      Club      Class        Result              
 1. 17048 Andres Saetalu            Tammed    R3MN       00:31:42
 2.  7776 Oliver Kütt               Ilves     R3MN       00:38:39 +06:57
 3.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAKR3MV       00:42:03 +10:21
 4.  1311 Heini Tammik              Kape      R3MVV      00:42:40 +10:58
 5.  5729 Andres Rõõm               Ilves     R3MN       00:43:21 +11:39
 6.  3585 Kadri Limberg             LSF PT    R3N        00:45:26 +13:44
 7.  3648 Mariann Sulg              Orvand    R3N        00:45:47 +14:05
 8. 11543 Andres Vilgota                      R3M        00:49:10 +17:28
 9.  1397 Margit Rõõm               Rakv      R3NV       00:52:28 +20:46
10.  1944 Arvo Eensaar              SOK       R3MV       00:53:53 +22:11
11.  3018 Jaak Reimaa               OKH       R3MVV      00:54:48 +23:06
12.  5064 Andres Kiviste            EPMÜ      R3MVV      00:54:52 +23:10
13. 16372 Vello Oras                OÜ Avek MaR3MVV      00:55:50 +24:08
14. 16807 Kaur Lumiste                        R3M        00:57:50 +26:08
15.   676 Heino Mardiste            Kape      R3MVV      00:58:26 +26:44
16.  7052 Aivar Tarre               Tartu ÜlikR3M        00:59:25 +27:43
17.  1104 Uve Nummert               Kape      R3MV       00:59:52 +28:10
18.  5078 Toivo Põld                Saint GobaR3MVV      01:02:47 +31:05
19.  7775 Oleg Koshik               SRD       R3M        01:04:04 +32:22
20.  2727 Avo Eensaar                         R3MV       01:04:26 +32:44
21.  3386 Kristi Aule               C!FP      R3N        01:05:32 +33:50
22.  3894 Margus Sarap              Ilves     R3MV       01:05:39 +33:57
23. 12211 Sigrid Saluri             Kobras    R3N        01:06:17 +34:35
24. 13905 Juhan Sedman              TÜ        R3MV       01:08:54 +37:12
25.   140 Tiina Oras                Ilves     R3NV       01:10:20 +38:38
26.  4381 Indrek Jentson            Kape      R3MV       01:13:57 +42:15
27. 12008 Jaak Pruulmann-Vengerf... AS CyberneR3M        01:14:01 +42:19
28. 13663 Katrin Gabrel                       R3NV       01:17:03 +45:21
29.   703 Ülle Põldoja              Ilves     R3NVV      01:17:13 +45:31
30.  9620 Diana Virumäe             SA TÜK    R3N        01:17:51 +46:09
31. 15793 Sven-Erik Enno            Tartu ÜlikR3M        01:19:00 +47:18
32.  9176 Lauri Kikerpill                     R3MV       01:20:44 +49:02
33.  5228 Kätlin-Regiina Kirjanen   TAOK      R3NN       01:21:06 +49:24
34.  3910 Aino Koser                Ilves     R3NV       01:21:36 +49:54
35. 13252 Terje Aloel               SuusahulluR3NV       01:22:25 +50:43
36.  5187 Kristiina Ojamäe                    R3NV       01:22:26 +50:44
37.  7729 Jarmo Rohtla                        R3M        01:22:42 +51:00
38. 16257 Piret Värnomasing         Eesti VeepR3N        01:28:51 +57:09
39.   146 Maie Abram                Ilves     R3NVV      01:32:04 +60:22
40.  4924 Maldo Kikkull                       R3MVV      01:35:46 +64:04
41.   711 Toomas-Naatan Tiit        Ilves     R3MVV      01:37:17 +65:35
42.  5153 Neeme Nurm                          R3M        01:41:23 +69:41
43.  4910 Leili Prans               Ilves     R3NVV      01:41:30 +69:48
44.  6111 Esta Tamm                           R3NV       01:44:43 +73:01
45. 20024 Erle Porroson             Sõjakool  R3N        01:50:38 +78:56
46. 14751 Kadri Kajaste                       R3N        01:55:07 +83:25
47. 11106 Kristi Luha               TÜ        R3N        01:57:01 +85:19
#4 Course (R4M,R4N,R4MN,R4NN,R4MV,R4NV,R4MVV,R4NVV): 7 KP 3.10 km ^

  #    NR Name                      Club      Class        Result              
 1.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves     R4MN       00:31:46
 2. 16628 Siim Isup                 Nõo ReaalgR4MN       00:44:41 +12:55
 3. 16627 Taavi Isup                          R4MV       00:44:58 +13:12
 4.  6558 Rando Marrandi            JOKA      R4MN       00:47:54 +16:08
 5. 20205 Maiu Sander                         R4NV       00:53:23 +21:37
 6.  5218 Mihkel Sarap              Ilves     R4MN       00:54:58 +23:12
 7. 16988 Triin Jagomägi                      R4NV       01:00:47 +29:01
 8.  5272 Tiina-Maria Tali          Harju KEK R4NN       01:13:26 +41:40
 9. 13827 Jaak Jõgi                           R4MV       01:15:02 +43:16
10. 19310 Ove Tikk                  Castanea  R4MV       01:18:54 +47:08
11.  9606 Kiur Erik Eensaar         Tartu KarlR4MN       01:19:43 +47:57
12.  4239 Katri Hirv                Võru      R4N        01:24:21 +52:35
13. 18245 Lauri Luige               Eesti EnerR4M        01:29:38 +57:52
14.  5714 Külliki Kiviste                     R4NVV      01:30:01 +58:15
15.     0 Anna Kummal               x245      R4N        01:34:04 +62:18
16.   127 Jüri Zimmermann           Kape      R4MVV      01:34:07 +62:21
17.  2044 Epp Kroon                 Ilves     R4NVV      01:39:43 +67:57
18. 10162 Piret Valge               KaitseliitR4N        01:48:28 +76:42
19. 19632 Eha Jakobson              KaitseliitR4N        01:48:37 +76:51
20.  1164 Arne Nõmmik               Käbi      R4MV       01:53:03 +81:17
21.  9430 Kaisa Sander              Ilves     R4NN       01:56:40 +84:54
22.  3389 Ingrid Ranna              Ilves     R4NV       02:00:04 +88:18
#5 Course (R5M,R5N,R5MN,R5NN,R5MV,R5NV): 7 KP 2.40 km ^

  #    NR Name                      Club      Class        Result              
 1. 16377 Mare Vahtre               OK Käbi   R5NN       00:37:08
 2.  2980 Liivi Tafenau                       R5NV       00:37:13 +00:05
 3. 16214 Rasmus Kruusa             TKug      R5MN       00:43:55 +06:47
 4. 10235 Brita Sander              Ilves     R5NN       00:50:44 +13:36
 5. 17659 Kairi Kivistik                      R5N        00:57:41 +20:33
#6 Course (R6MN,R6NN): 4 KP 1.20 km ^

  #    NR Name                      Club      Class        Result              
 1. 11970 Robert Sander             Ilves     R6MN       00:21:33
 2. 11300 Emil Eensaar                        R6MN       00:25:09 +03:36
 3. 14871 Agnes Tennisberg                    R6NN       00:28:14 +06:41
#7 Course (R7A): 1 KP ^

  #    NR Name                      Club      Class        Result              
 1. 17594 Kaarel Jagomägi                     R7A        00:23:13
 2. 19701 Mariliis Pärtel                     R7A        01:02:58 +39:45
 2.  5239 Rain Jaaksoo                        R7A        01:02:58 +39:45
 2. 19700 Rando Jaaksoo                       R7A        01:02:58 +39:45

© Tak-Soft 2001-2012 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.35 [2012.401] @ 5/31/2013 12:08:48 AM OK Ilves