Tartu 2014 aasta päevakute tulemused

JRK AEG KOHT Tulemus Etapiajad Rajajoonistamine Graafik Märkus
1 10. aprill Annelinn tulemus etapiajad      
2 17. aprill Ihaste tulemus etapiajad      
3 24. aprill Raadi tulemus etapiajad      
4 08. mai Vapramäe tulemus etapiajad      
5 15. mai Vooremäe tulemus etapiajad      
6 22. mai Elva-Käärdi tulemus etapiajad      
7 29.mai Madsa tulemus etapiajad      
  Tartu MV teade   tulemus        
8 05.juuni Väikse-Prangli tulemus etapiajad      
9 12.juuni Valgemetsa tulemus etapiajad      
10 19.juuni Kukemetsa tulemus etapiajad      
11 26.juuni Paluveski tulemus etapiajad      
  Tartu MV tavarada   tulemus etapiajad      
12 03.juuli Kaiu tulemus etapiajad      
13 17.juuli Saare tulemus etapiajad      
14 31.juuli Mosina tulemus etapiajad      
15 07.august Välgi tulemus etapiajad      
16 14.august Elva-Mahlamäe tulemus etapiajad      
17 21.august Prangli tulemus etapiajad      
18 28.august Viisjaagu tulemus etapiajad      
19 04.september Reola tulemus etapiajad      
20 11.september Kurepalu tulemus etapiajad      
21 18.september Tähtvere raba tulemus etapiajad      

Koondarvestus


10.aprill 17:00
1. Tartu neljapäevak Annelinn
Rajameister:Marek Karm
Kaart:2013018
17.aprill 17:00
2. Tartu neljapäevak Ihaste
Rajameister:Sven Oras
Kaart:2014019
24.aprill 17:00
3. Tartu neljapäevak Raadi
Rajameister:Kalle Kalm
Kaart:2013031
08.mai 17:00
4. Tartu neljapäevak Vapramäe
Rajameister:Uku-Laur Tali
Kaart:2014021
15.mai 17:00
5. Tartu neljapäevak Vooremäe
Rajameister:Madis Oras
Kaart:2013091
22.mai 17:00
6. Tartu neljapäevak Elva-Käärdi
Rajameister:Kalle Kalm
Kaart:2013032
29.mai 17:00
7. Tartu neljapäevak Annimatsi
Rajameister:Madis Oras
Kaart:2013059
05.juuni 17:00
8. Tartu neljapäevak Väikse-Prangli
Rajameister:Kaupo Voormansik
Kaart:2013017
12.juuni 17:00
9. Tartu neljapäevak Valgemetsa
Rajameister:Uve Nummert
Kaart:2012037
19.juuni 17:00
10. Tartu neljapäevak Kukemetsa
Rajameister:Minija Pääslane
Kaart:2011013
26.juuni 17:00
11. Tartu neljapäevak Paluveski
Rajameister:Madis Oras
Kaart:2013083
03.juuli 17:00
12. Tartu neljapäevak Kaiu
Rajameister:Margus Sarap
Kaart:2012053
17.juuli 17:00
13. Tartu neljapäevak Saare
Rajameister:Indrek Ümarik
Kaart:2012012
31.juuli 17:00
14. Tartu neljapäevak Mosina
Rajameister:Lembit Nöps
Kaart:2012015
07.august 17:00
15. Tartu neljapäevak Välgi
Rajameister:Oleg Košik
Kaart:2014005
14.august 17:00
16. Tartu neljapäevak Elva-Mahlamäe
Rajameister:Kalle Kalm
Kaart:2013033
21.august 17:00
17. Tartu neljapäevak Prangli
Rajameister:Uve Nummert
Kaart:2013044
28.august 17:00
18. Tartu neljapäevak Viisjaagu
Rajameister:Juhan Aasaru
Kaart:2013028
04.september 17:00
19. Tartu neljapäevak Reola
Rajameister:Madis Oras
Kaart:2014004
11.september 17:00
20. Tartu päevak Kurepalu
Rajameister:Madis Oras
Kaart:2010015
18.september 17:00
21. Tartu neljapäevak Tähtvere raba
Rajameister:Ott-Kaarel Kalm
Kaart:2013030
iCalender
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 1.2 2015-1203 www.tak-soft.com