Tartu 2014 aasta päevakute tulemused

JRK AEG KOHT Tulemus Etapiajad Rajajoonistamine Graafik Märkus
1 10. aprill Annelinn tulemus etapiajad      
2 17. aprill Ihaste tulemus etapiajad      
3 24. aprill Raadi tulemus etapiajad      
4 08. mai Vapramäe tulemus etapiajad      
5 15. mai Vooremäe tulemus etapiajad      
6 22. mai Elva-Käärdi tulemus etapiajad      
7 29.mai Madsa tulemus etapiajad      
  Tartu MV teade   tulemus        
8 05.juuni Väikse-Prangli tulemus etapiajad      
9 12.juuni Valgemetsa tulemus etapiajad      
10 19.juuni Kukemetsa tulemus etapiajad      
11 26.juuni Paluveski tulemus etapiajad      
  Tartu MV tavarada   tulemus etapiajad      
12 03.juuli Kaiu tulemus etapiajad      
13 17.juuli Saare tulemus etapiajad      
14 31.juuli Mosina tulemus etapiajad      
15 07.august Välgi tulemus etapiajad      
16 14.august Elva-Mahlamäe tulemus etapiajad      
17 21.august Prangli tulemus etapiajad      
18 28.august Viisjaagu tulemus etapiajad      
19 04.september Reola tulemus etapiajad      
20 11.september Kurepalu tulemus etapiajad      
21 18.september Tähtvere raba tulemus etapiajad      

Koondarvestus


02.juuli 16:00
1. Tartu neljapäevak Vooremägi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Sven Oras
Kaart:2018025
09.juuli 16:00
2. Tartu neljapäevak Saare
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2012012
16.juuli 16:00
3. Tartu neljapäevak Kirikuküla (N)
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kiur Erik Eensaar
Kaart:2015002
23.juuli 16:00
4. Tartu neljapäevak Annimatsi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Sven Oras
Kaart:2013059
30.juuli 16:00
5. Tartu neljapäevak Sõõru
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kenny Kivikas
Kaart:2016038LK
06.august 16:00
6. Tartu neljapäevak Kaiu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kenny Kivikas
Kaart:2017042LK
14.august 17:00
7. Tartu neljapäevak Elva linn
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Ott-Kaarel Kalm
Kaart: 2014071
20.august 11:00
8. Tartu neljapäevak Uniküla (S)
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Indrek Ümarik
Kaart:2018037
27.august 16:00
9. Tartu neljapäevak Välgi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Sven Oras
Kaart:2014005
03.september 17:00
10. Tartu neljapäevak Tartumaa Tervisespordikeskus
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Sven Oras
Kaart:2018030
10.september 17:00
11. Tartu neljapäevak Kirikuküla (S)
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2015002
17.september 17:00
12. Tartu neljapäevak Vitipalu-Illipalu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Raiko Marrandi
Kaart:2018030
24.september 17:00
13. Tartu neljapäevak Kärgandi mäed
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2010004
01.oktoober 16:00
14. Tartu neljapäevak Tehvandi Nüpli
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Margus ja Mati Sarap
Kaart:2019002
08.oktoober 15:30
15. Tartu neljapäevak Vitipalu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kenny Kivikas
Kaart:2018030
iCalender
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 1.3 2019-0104 www.tak-soft.com