04.aprill 16:00
1. Tartu neljapäevak Annelinn
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2018018
11.aprill 17:00
2. Tartu neljapäevak Päidlapalu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2013016
18.aprill 17:00
3. Tartu neljapäevak Madsa-Annimatsi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2013024LK
25.aprill 16:00
4. Tartu neljapäevak Elva linn
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kustu Künnapas
Kaart:2018084LK
03.mai 17:00
5. Tartu neljapäevak Pühajärve
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Sven Oras
Kaart:2019034
09.mai 17:00
6. Tartu neljapäevak Vooremägi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaisa Sander
Kaart:2018025
16.mai 17:00
7. Tartu neljapäevak Tartu Laululava
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kiur Erik Eensaar
Kaart:2018045
23.mai 17:00
8. Tartu neljapäevak Uniküla
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaisa Sander
Kaart:2018037
30.mai 17:00
9. Tartu neljapäevak Illipalu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kiur Erik Eensaar
Kaart:2018030
06.juuni 17:00
10. Tartu neljapäevak Kaiu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Triin Jaaniste
Kaart:2017042LK
13.juuni 16:00
11. Tartu neljapäevak Tõrvandi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Sven Oras
Kaart:2019043
20.juuni 17:00
12. Tartu neljapäevak Otepää-Apteekri
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2019002
27.juuni 17:00
13. Tartu neljapäevak Välgi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kiur Erik Eensaar
Kaart:2014005
04.juuli 17:00
14. Tartu neljapäevak Sõõru
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Mati Sarap
Kaart:2016016
25.juuli 17:00
15. Tartu neljapäevak Purtsi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Mattias Rennel
Kaart:2017055LK
01.august 16:00
16. Tartu neljapäevak Tehvandi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kenny Kivikas
Kaart:2015054
08.august 17:00
17. Tartu neljapäevak Tartumaa Tervisespordikeskus
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Margus sarap
Kaart:2018030
15.august 17:00
18. Tartu neljapäevak Kukemetsa
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Minija Pääslane
Kaart:2014057
22.august 16:00
19. Tartu neljapäevak Ülenurme
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2019045
29.august 17:00
20. Tartu neljapäevak Kirikuküla
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Indrek Ümarik
Kaart:2015002
05.september 16:00
21. Tartu neljapäevak Elva linn
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Oleg Košik
12.september 17:00
22. Tartu neljapäevak Uniküla
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaisa Sander
Kaart:2018037
19.september 17:00
23. Tartu neljapäevak Tartu kesklinn
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kiur Erik Eensaar
iCalender
KlubiSHS(CMS) by Tak-Soft 2007-2009, ver: 1.3 2019-0104 www.tak-soft.com