Tartu Orienteerumispäevakud (neljapäevakud)

 

Juhend               Lisainfod               Otsetulemused          Koondtulemused       


Järgmine päevak:


Kalender ja tulemused


07.aprill 16:00
1. Tartu kevadhooaja neljapÀevak VooremÀgi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Mareli Vaher
Kaart:2018025
14.aprill 16:00
2. Tartu kevadhooaja neljapÀevak PÀidlapalu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Raiko Marrandi
Kaart:2020013LK
21.aprill 16:00
3. Tartu kevadhooaja neljapÀevak Madsa-Annimatsi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Voldemar Tasa
Kaart:2013024
28.aprill 16:00
4. Tartu kevadhooaja neljapÀevak Vitipalu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kiur Erik Eensaar
05.mai 16:00
5. Tartu kevadhooaja neljapÀevak Tehvandi-MunamÀe
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kiur Erik Eensaar
12.mai 16:00
6. Tartu kevadhooaja neljapÀevak KÀrgandi mÀed
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Hando Allmann
19.mai 16:00
7. Tartu kevadhooaja neljapĂ€evak KirikukĂŒla
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Raiko Marrandi
Kaart:2015002
26.mai 16:00
8. Tartu kevadhooaja neljapÀevak Kaiu
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Vesilind
Kaart:2017042
02.juuni 16:00
1. Tartu sprindipÀevak Tartu Kesklinn
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Raiko Marrandi
Kaart:2019059
09.juuni 16:00
2. Tartu sprindipÀevak OtepÀÀ
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Chris Markus Krahv
Kaart:2015054
16.juuni 16:00
3. Tartu sprindipÀevak Eesti Rahva Muuseum
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Oleg Koshik
23.juuni 16:00
4. Tartu sprindipÀevak Elva (linnastaadion)
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Mariann Zernant
30.juuni 16:00
5. Tartu sprindipÀevak TÔrvandi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Margus Sarap
21.juuli 16:00
6. Tartu sprindipÀevak Annelinn
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Erik Marten Zernant
28.juuli 16:00
7. Tartu sprindipÀevak TÀhtvere spordipark
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Emil Eensaar
04.august 16:00
8. Tartu sprindipĂ€evak Ülenurme
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Hannes Kuslap
11.august 16:00
9. Tartu sprindipÀevak Elva (keskvÀljak)
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Oliver KĂŒtt
18.august 16:00
1. Tartu sĂŒgishooaja neljapĂ€evak VĂ€lgi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Hando Allmann
Kaart:2014005
25.august 16:00
2. Tartu sĂŒgishooaja neljapĂ€evak UnikĂŒla
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Hando Allmann
Kaart:2018037
01.september 16:00
3. Tartu sĂŒgishooaja neljapĂ€evak Tartumaa Tervisespordikeskus
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kiur Erik Eensaar
Kaart:2018030
08.september 16:00
4. Tartu sĂŒgishooaja neljapĂ€evak Purtsi
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Kaarel Hendrik Zernant
Kaart:2015018
15.september 16:00
5. Tartu sĂŒgishooaja neljapĂ€evak Vana-OtepÀÀ
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Indrek Ümarik
Kaart:2016035
22.september 16:00
6. Tartu sĂŒgishooaja neljapĂ€evak Apteekri mets
Korraldaja:OK Ilves
Rajameister:Andres RÔÔm
Kaart:2019001
iCalender