OK Ilves
Tartumaa Haigekassa

Orienteerumise tervisejooks

RAADI 23.05.2000
Aitajad: Noorte Tehnikute Maja
OK Kape
AS Ilves-Extra
MicroLinki Arvutite AS

 Startis 553 Tartu kooliõpilast, 
neist tulemuse said 509 osavõtjat

Teisipäeval (23 mail) toimus Raadi pargis orienteerumise tervisejooks Tartu linna 5. kuni 9. klassi kooliõpilastele. See oli Tartumaa Haigekassa ja Orienteerumisklubi Ilves ühisprojekt, mis tutvustas orienteerumist kui tervistavat rahvaspordiala. Ürituse viisid läbi Orienteerumisklubid Ilves ja Kape ning Noorte Tehnikamaja.
Spetsiaalselt jooksu jaoks valmistati uus orienteerumiskaart. Vaatamata vahatevahel kimbutavale vihmale ja porisele rajale, meelitas üritus jooksma 552 õpilast 11 koolist. Enamus lastest proovisid esmakordselt kaardi abiga raja läbida. Kontrollpunktide leidmisrõõmu jätkus kõigile osavõtjale, kiireimateks-nutikamateks osutusid: 5 klasside tüdrukute seas Nele Taba Tamme Gümnaasiumist , poiste seas Taavi Tull Karlova Gümnaasiumist ; 6 klasside seas- Liis Udumäe ja Targo Holsting Kesklinna Koolist; 7 klasside seas-Maarja Kungla ja Alo Pihlau Karlova Gümnaasiumist; 8- klasside seas-Julia Tsitsova Slaavi Gümnaasiumist ja Mati Sarap Tamme Gümnaasiumist; 9 klasside seas Jekateriina Ivanov Slaavi Gümnaasiumist ja Aleksander Torkmann Puiestee Koolist .

Tulemused


Tagasi algusesse  P5 P6 P7 P8 P9  T5 T6 T7 T8 T9

5.klass POISID

==================================================================== Koht Kood Aeg Nimi Kool Klass ==================================================================== 1. 129 20:31 Taavi Tull Karlova Gümnaasium 5a 2. 128 23:05 Rando Koort Karlova Gümnaasium 5a 3. 127 23:48 Mikk Teppo Karlova Gümnaasium 5 4. 189 24:31 Zenja Sapaznakov Puiestee Kool 5 5. 180 24:40 Roman Vaht Puiestee Kool 4a 6. 183 26:09 Sergei Tseris Puiestee Kool 5 7. 188 26:26 Misa Koselov Puiestee Kool 5a 8. 191 26:43 Vitali Silov Puiestee Kool 5 9. 182 27:17 Sasa Spilik Puiestee Kool 5 10. 184 27:21 Tolik Maksimov Puiestee Kool 11. 126 27:28 Andi Kaio Karlova Gümnaasium 5a 12. 109 30:45 Taaniel Hein Karlova Gümnaasium 5a 13. 64 33:00 Roma Goidin-Karlov Slaavi Gümnaasium 4v 14. 11 33:31 Patrik Mürk Karlova Gümnaasium 5b 15. 62 33:33 Jevgeni Rõzov Slaavi Gümnaasium 4a 16. 4 35:09 Hendrik Redi Karlova Gümnaasium 5 17. 25 35:28 Garel Vahesalu Karlova Gümnaasium 5c 18. 7 37:20 Maido Lüitse Karlova Gümnaasium 5b 19. 15 37:20 Rando Kullamaa Karlova Gümnaasium 5b 20. 69 39:49 Denis Konstantinov Slaavi Gümnaasium 5v 21. 52 39:50 Kertin Vasser Karlova Gümnaasium 5c 22. 50 41:27 Kaspar Kuusmaa Karlova Gümnaasium 5c 23. 27 42:49 Markka Kasvandik Karlova Gümnaasium 5c 24. 544 42:56 Ott Kalm Kesklinna Kool 2b 25. 123 42:59 Rauno Laaper Karlova Gümnaasium 5a 26. 75 44:54 Maksim Konovalik Slaavi Gümnaasium 5a 27. 315 45:16 Heikko Kasvandik Karlova Gümnaasium 6b 28. 522 46:01 Leie Anisimov Slaavi Gümnaasium 5b 29. 523 46:01 Sergei Sednev Slaavi Gümnaasium 5b 30. 524 46:02 Dima Marõltsev Slaavi Gümnaasium 5b 31. 79 46:07 Aloska Korolov Slaavi Gümnaasium 4v 32. 80 46:08 Aljosa Frolov Slaavi Gümnaasium 4v 33. 78 46:10 Maksim Jasktin Slaavi Gümnaasium 4v 34. 17 46:32 Ats Albert Karlova Gümnaasium 5 35. 3 46:33 Martin Kirss Karlova Gümnaasium 5 36. 8 46:36 Sten Märtinson Karlova Gümnaasium 5 37. 16 46:38 Chris Sarapuu Karlova Gümnaasium 5b 38. 26 46:39 Marek Lõhmus Karlova Gümnaasium 5c 39. 205 47:03 Lauri Ütsik Kommertsgümnaasium 6c 40. 70 47:09 Aleks Umarov Slaavi Gümnaasium 5 41. 124 47:51 Toomas Vana Karlova Gümnaasium 5a 42. 71 48:51 Andrei Belov Slaavi Gümnaasium 5a 43. 92 50:50 Deniss Groznikov Slaavi Gümnaasium 5b 44. 96 50:51 Dima Novoseljo Slaavi Gümnaasium 4a 45. 95 50:53 Aleksei Gusorinov Slaavi Gümnaasium 4a 46. 67 51:11 Nikita Potapov Slaavi Gümnaasium 5a 47. 6 51:33 Toomas Kaspre Karlova Gümnaasium 5 48. 2 51:33 Tauri Tiisler Karlova Gümnaasium 49. 179 52:48 Vadim Krivin Puiestee Kool 4a 50. 77 53:16 Stas Kolintsev Slaavi Gümnaasium 5a 51. 151 53:16 Andrei Fljaum Slaavi Gümnaasium 4v 52. 192 53:30 Kolja Serov Puiestee Kool 4a 53. 187 53:51 Raul Sokk Puiestee Kool 4 54. 85 56:44 Sergei Gritsajenko Slaavi Gümnaasium 4a 55. 99 56:45 Dima Grigorov Slaavi Gümnaasium 4a 56. 152 56:54 Dima Bvamakov Slaavi Gümnaasium 4v 57. 82 57:41 SaŠa Bahtin Slaavi Gümnaasium 5v 58. 93 58:43 Artjom Tomski Slaavi Gümnaasium 4a 59. 94 58:44 Artjom Asahhov Slaavi Gümnaasium 4 60. 5 1:01:18 Artur Laur Karlova Gümnaasium 5b 61. 9 1:01:26 Martin Lea Karlova Gümnaasium 5b 62. 171 1:04:09 Dmitri Kapustin Slaavi Gümnaasium 4v 63. 88 1:04:20 Vjatseslav Kotskin Slaavi Gümnaasium 4b 64. 169 1:05:00 Vitolik Cnagovki Slaavi Gümnaasium 4v 65. 170 1:05:07 Pavel Abrossimov Slaavi Gümnaasium 4v 66. 87 1:05:18 Anton Tsõbulski Slaavi Gümnaasium 4a 67. 38 1:05:41 Sergei Datsjuk Slaavi Gümnaasium 5b 68. 168 1:05:41 Jevgeni Glazunov Slaavi Gümnaasium 4v 69. 33 1:05:54 Aljosa Posljanov Slaavi Gümnaasium 5b 70. 91 1:05:59 Oleg Lovjagin Slaavi Gümnaasium 5b 71. 89 1:06:00 Jüri Kanep Slaavi Gümnaasium 5b 72. 34 1:06:06 Dima Marõltsev Slaavi Gümnaasium 5b 73. 120 1:06:07 Aleksei Panov Slaavi Gümnaasium 5v 74. 131 1:06:12 Oleg Panov Slaavi Gümnaasium 4a 75. 130 1:06:13 Roma Vsuntsikov Slaavi Gümnaasium 4 76. 132 1:06:15 Valentin GorŠenin Slaavi Gümnaasium 5 77. 13 1:06:31 Tarvo Sääsk Karlova Gümnaasium 5b 78. 14 1:08:57 Ragnar Kekkonen Karlova Gümnaasium 5b 79. 12 1:09:09 Victor Lukk Karlova Gümnaasium 5b 80. 177 1:13:52 Oleg ŃitŠel Slaavi Gümnaasium 4b 81. 176 1:13:56 Andrei Demjananko Slaavi Gümnaasium 4b 82. 97 1:15:23 Volodja Kozlov Slaavi Gümnaasium 4a 83. 84 1:16:11 Edgar Laane Slaavi Gümnaasium 5v 84. 30 1:26:30 Stas Kazakov Slaavi Gümnaasium 5b 85. 160 1:31:20 Dima Koslov Slaavi Gümnaasium 4b 86. 90 4kp Denis Batjuskov Slaavi Gümnaasium 4b 87. 86 4kp Artur Agancjev Slaavi Gümnaasium 4b 88. 173 4kp Trudag Gimnazin Slaavi Gümnaasium 4b 245 4kp Arvi Kotter 90. 125 6kp Aivar Ohno Karlova Gümnaasium 5e 91. 76 6kp Zenja Slepin Slaavi Gümnaasium 5a 92. 543 7kp Robert Rootslane Katoliku Kool 2 93. 164 7kp Andrei Gabunov Slaavi Gümnaasium 4b 94. 10 7kp Heiko Puusepp Karlova Gümnaasium 5b 95. 122 7kp Kristjan Kriis Karlova Gümnaasium 5a 96. 121 7kp Kaarel Kruus Karlova Gümnaasium 5 97. 190 7kp Petr Kuzin Puiestee Kool 98. 540 8kp Tauno Tiisats Kesklinna Kool 2b Tagasi algusesse P5 P6 P7 P8 P9 T5 T6 T7 T8 T9

5.klass TÜDRUKUD

==================================================================== Koht Kood Aeg Nimi Kool Klass ==================================================================== 1. 1 27:33 Nele Taba Tamme Gümnaasium 4b 2. 137 29:31 Kristin Kaasik Karlova Gümnaasium 5a 3. 140 29:33 Riin Luiga Karlova Gümnaasium 5a 4. 139 29:34 Inga Trepp Karlova Gümnaasium 5a 5. 142 29:35 Pille-Riin Adamka Karlova Gümnaasium 5a 6. 136 31:41 Candela Roos Karlova Gümnaasium 5a 7. 508 38:08 Sigrid Sild Veeriku Kool 4a 8. 102 39:37 Krista Majak M.Reiniku Gümnaasium5d 9. 103 39:40 Piiu Pilt M.Reiniku Gümnaasium5d 10. 104 39:42 Liiri Oja M.Reiniku Gümnaasium5d 11. 107 39:47 Kati Kams M.Reiniku Gümnaasium5d 12. 54 40:08 Kristi Kombo Veeriku Kool 5a 13. 55 40:10 Suule Soo Veeriku Kool 5a 14. 21 43:52 Berit Mürk Karlova Gümnaasium 5b 15. 161 45:05 Olga Budarova Slaavi Gümnaasium 4a 16. 153 45:07 Olja Stepanova Slaavi Gümnaasium 4a 17. 24 45:46 Margit Vähi Karlova Gümnaasium 5c 18. 525 46:00 Valera Krõlov Slaavi Gümnaasium 5b 19. 119 46:41 Katrin Nõu Karlova Gümnaasium 5c 20. 116 47:33 Mariliis Soodla Karlova Gümnaasium 5c 21. 115 47:34 Gajali Veeroja Karlova Gümnaasium 5c 22. 32 47:55 Maris Lukker Karlova Gümnaasium 5c 23. 83 48:46 Lorina Bendeliani Slaavi Gümnaasium 5v 24. 81 48:47 Nastja Bõgankova Slaavi Gümnaasium 5v 25. 166 50:29 Nastja Galtsenko Slaavi Gümnaasium 4v 26. 165 50:30 Alisa Sagitova Slaavi Gümnaasium 4v 27. 20 50:47 Tea Parts Karlova Gümnaasium 5b 28. 19 50:49 Birgit Telling Karlova Gümnaasium 5b 29. 150 52:02 Triin Oissar Karlova Gümnaasium 5a 30. 149 52:03 Erika Laidla Karlova Gümnaasium 5a 31. 148 52:07 Aet Rebane Karlova Gümnaasium 5a 32. 217 52:39 Triin Raud Karlova Gümnaasium 6b 33. 23 52:45 Marit Toompalu Karlova Gümnaasium 5b 34. 22 53:39 Karin Ratnik Karlova Gümnaasium 5b 35. 28 53:59 Piret Smirnova Karlova Gümnaasium 5c 36. 154 54:01 Diana Savostnika Slaavi Gümnaasium 4a 37. 49 54:25 Kristiina Lõhmus Karlova Gümnaasium 5 38. 59 54:26 Liis Helmoja Karlova Gümnaasium 5b 39. 57 54:26 Eelika Timusk Karlova Gümnaasium 5b 40. 56 54:28 Geidi Marjapuu Karlova Gümnaasium 5b 41. 47 54:33 Hiie Soeorg Karlova Gümnaasium 5c 42. 42 54:37 Liivi Laurits Karlova Gümnaasium 5b 43. 39 54:54 Liis Künnis Karlova Gümnaasium 5b 44. 48 56:36 Riinu Kiiker Karlova Gümnaasium 5 45. 36 59:34 Kaisa Kiiv Karlova Gümnaasium 5b 46. 61 59:48 Katja Peskovskaja Slaavi Gümnaasium 5v 47. 63 59:48 Elina Bemonova Slaavi Gümnaasium 5v 48. 41 1:00:46 Lilian Liias Veeriku Kool 5b 49. 60 1:01:42 Marina Matasnjova Slaavi Gümnaasium 5v 50. 101 1:01:49 Marie Jaksman M.Reiniku Gümnaasium5 51. 108 1:01:50 Liina Lasman M.Reiniku Gümnaasium5d 52. 185 1:05:23 Anēela Zogonberg Puiestee Kool 4a 53. 186 1:05:25 Jekaterina KaŠirkina Puiestee Kool 5 54. 181 1:05:32 Ńurik Krustina Puiestee Kool 4 55. 40 1:05:37 Liis Mikk Karlova Gümnaasium 5b 56. 37 1:05:38 Gloria Otsa Karlova Gümnaasium 5b 57. 118 1:07:41 Kristina Kassinkova Karlova Gümnaasium 5c 58. 18 1:10:36 Johanna Papsov Karlova Gümnaasium 5b 59. 110 1:12:28 Sirle Jamalainen Karlova Gümnaasium 5c 60. 112 1:12:29 Kristi Neevits Karlova Gümnaasium 5c 61. 111 1:12:30 Kadi Ploom Karlova Gümnaasium 5c 62. 134 1:12:41 Ann Anton Karlova Gümnaasium 5a 63. 133 1:12:43 Hedvig Tamman Karlova Gümnaasium 5a 64. 135 1:13:37 Karmen Stiimer Karlova Gümnaasium 5a 65. 138 1:13:39 Rea Sepping Karlova Gümnaasium 5a 66. 58 1:17:21 Oksana Bogdanoba Slaavi Gümnaasium 5v 67. 175 1:17:49 Ksenija Sarjetva Slaavi Gümnaasium 4v 68. 174 1:17:59 Oksana Kiseljakova Slaavi Gümnaasium 4v 69. 163 1:18:26 Ira Kirsina Slaavi Gümnaasium 4e 70. 162 1:18:47 DaŠa Popova Slaavi Gümnaasium 4b 71. 157 1:18:48 Vika Kukis Slaavi Gümnaasium 4b 72. 68 1:19:30 Ekaterina Samorikova Slaavi Gümnaasium 5v 73. 65 1:19:31 Tatjana Sulpova Slaavi Gümnaasium 5v 74. 178 1:25:44 Alisa Pankova Slaavi Gümnaasium 4b 75. 155 1:28:30 Galina Tarasenko Slaavi Gümnaasium 4b 76. 156 1:28:31 Lana Politanova Slaavi Gümnaasium 4b 77. 43 1:34:25 Olesja Udilova Slaavi Gümnaasium 5a 78. 46 1:34:26 Arina Slepina Slaavi Gümnaasium 5a 79. 66 1:43:25 Diana Bointsap Slaavi Gümnaasium 5v 80. 72 1:43:27 Aljon Tsjorninkaja Slaavi Gümnaasium 4b 81. 73 1:43:29 Viktoria Salimova Slaavi Gümnaasium 5v 82. 159 5kp Julia Ńvets Slaavi Gümnaasium 4b 83. 172 5kp Anja Kortskova Slaavi Gümnaasium 4a 84. 167 5kp Julia Slovjagina Slaavi Gümnaasium 4b 85. 158 5kp Dina Zadunaiskaja Slaavi Gümnaasium 4a 86. 147 5kp Karolis Kaljuste Karlova Gümnaasium 5a 87. 146 5kp Katri Uibo Karlova Gümnaasium 5a 88. 509 6kp Kerli Jõesaar Veeriku Kool 4 89. 114 6kp Virge Vadi Karlova Gümnaasium 5c 90. 113 6kp Triin Müller Karlova Gümnaasium 5c 91. 117 6kp Katrin Müller Karlova Gümnaasium 5c 92. 141 6kp Sandra Nihvelt Karlova Gümnaasium 5a 93. 143 6kp Monika Linde Karlova Gümnaasium 5a 94. 74 6kp Diana Vomm Slaavi Gümnaasium 5v 95. 44 7kp Evelin Küberson Veeriku Kool 5a 96. 45 7kp Marju Kiisler Veeriku Kool 5a 97. 100 7kp Aljoska Remets Slaavi Gümnaasium 4 Tagasi algusesse P5 P6 P7 P8 P9 T5 T6 T7 T8 T9

6.klass POISID

==================================================================== Koht Kood Aeg Nimi Kool Klass ==================================================================== 1. 263 19:53 Targo Holsting Kesklinna Kool 6b 2. 267 19:57 Christovher Homenja Kesklinna Kool 6b 3. 370 22:54 Jaagup Truusalu M.Reiniku Gümnaasium6b 4. 306 24:56 Lauri Laurits Karlova Gümnaasium 6b 5. 309 25:07 Alar Vellekamm Karlova Gümnaasium 6a 6. 313 25:13 Heiko Preem Karlova Gümnaasium 6b 7. 257 26:16 Rene Pärk Kesklinna Kool 6a 8. 259 26:17 Asko Ausmees Kesklinna Kool 6a 9. 258 26:19 Omari Otsa Kesklinna Kool 6a 10. 255 26:20 Peeter Kull Kesklinna Kool 6a 11. 254 26:21 Tiit Nöps Kesklinna Kool 6 12. 256 26:31 Olari Vuks Kesklinna Kool 6a 13. 294 26:49 Henrik Antsov Kesklinna Kool 14. 916 27:19 Kaur Pärna Karlova Gümnaasium 6b 15. 317 27:21 Urmas Raudsar Karlova Gümnaasium 6b 16. 376 28:17 Kaarel Piip Kommertsgümnaasium 6b 17. 234 29:04 Aleksander Umarov Slaavi Gümnaasium 6v 18. 236 29:08 Stan Jemeljanovits Slaavi Gümnaasium 6v 19. 273 29:16 Andres Vellesamm Karlova Gümnaasium 20. 266 29:32 Andrei Korilov Kesklinna Kool 6b 21. 272 29:33 Marko Sirel Karlova Gümnaasium 6a 22. 265 29:41 Mart Moora Kesklinna Kool 6b 23. 264 29:42 Martin Päär Kesklinna Kool 6b 24. 269 29:45 Tanel Mägi Kesklinna Kool 6b 25. 268 29:51 Martti Mäger Kesklinna Kool 6c 26. 194 33:32 Rasmus Suik Karlova Gümnaasium 6b 27. 195 33:42 Kaspar Ratnik Karlova Gümnaasium 6b 28. 196 33:47 Pelle Tuulik Karlova Gümnaasium 6b 29. 214 35:40 Vanja Zakiev Slaavi Gümnaasium 6v 30. 200 36:04 Vladimir Amele Slaavi Gümnaasium 6v 31. 299 37:56 Fredi Mürk Karlova Gümnaasium 6a 32. 297 38:03 Oskar Hint Karlova Gümnaasium 6a 33. 305 38:16 Toomas Matisen Karlova Gümnaasium 6a 34. 240 42:40 Taavi Sander Karlova Gümnaasium 6c 35. 202 43:03 Rando Tikerpe Karlova Gümnaasium 6c 36. 206 43:22 Rait Ruts Karlova Gümnaasium 6c 37. 201 43:30 Kristo Savik Karlova Gümnaasium 6c 38. 277 43:42 Vova SnatŠkov Slaavi Gümnaasium 6a 39. 275 44:06 Pavel Jakovlev Slaavi Gümnaasium 6b 40. 276 44:07 ŃaŠa Partov Slaavi Gümnaasium 6b 41. 193 45:44 Oliver Kolsar Karlova Gümnaasium 6c 42. 204 45:45 Valter Sarjas Karlova Gümnaasium 6c 43. 203 45:46 Raido Kahro Kommertsgümnaasium 6c 44. 207 47:07 Ronald Pensa Karlova Gümnaasium 6c 45. 211 49:41 Vladimir Sagitov Slaavi Gümnaasium 6a 46. 210 51:11 Vadim Pankrtov Slaavi Gümnaasium 6a 47. 324 52:33 Andres Oja Descartes'i Lütseum 6b 48. 332 52:38 Margus Rikk Descartes'i Lütseum 6b 49. 331 52:42 Marek Rikk Descartes'i Lütseum 4b 50. 320 52:51 Taavi Peterson Karlova Gümnaasium 6 51. 318 53:18 Renno Oja Karlova Gümnaasium 6a 52. 319 53:43 Kadri Roosalu Karlova Gümnaasium 6a 53. 330 54:32 Romet Rooms Descartes'i Lütseum 6b 54. 295 55:56 Martin Sauk Descartes'i Lütseum 6b 55. 296 56:00 Rait Avastu Descartes'i Lütseum 6b 56. 235 58:00 Lydon Mürgimäe Karlova Gümnaasium 6c 57. 237 59:55 Tõnis Suurkask Karlova Gümnaasium 6 58. 233 59:57 Markus Unt Karlova Gümnaasium 6b 59. 238 59:58 Kristjan Kerov Karlova Gümnaasium 6c 60. 241 1:00:00 Mario Märdo Karlova Gümnaasium 61. 212 1:07:07 Andrus Õun Slaavi Gümnaasium 6v 62. 197 1:10:23 D Kossarenko Slaavi Gümnaasium 6 63. 333 1:11:03 Maksim Rokamis Puiestee Kool 6 Tagasi algusesse P5 P6 P7 P8 P9 T5 T6 T7 T8 T9

6.klass TÜDRUKUD

==================================================================== Koht Kood Aeg Nimi Kool Klass ==================================================================== 1. 260 23:17 Liis Udumäe Kesklinna Kool 6b 2. 261 25:47 Sirle Kiisk Kesklinna Kool 6 3. 262 25:50 Vaike Leola Kesklinna Kool 6b 4. 284 26:55 Sirje Joala Karlova Gümnaasium 6c 5. 282 26:56 Ragne Hurt Karlova Gümnaasium 6c 6. 343 28:06 Tiina Lind Kunstigümnaasium 7. 220 31:05 Liis Lillo Karlova Gümnaasium 6b 8. 326 34:11 Helena Erin Descartes'i Lütseum 6b 9. 321 34:15 Egle Ojala Descartes'i Lütseum 6b 10. 323 34:36 Mari Tark Descartes'i Lütseum 6b 11. 329 34:40 Ann Tohvre Descartes'i Lütseum 6b 12. 322 34:41 Kristi Salus Descartes'i Lütseum 6b 13. 327 35:14 Anniken Haldna Descartes'i Lütseum 6b 14. 302 37:58 Elis Pajuste Karlova Gümnaasium 6a 15. 304 37:59 Ingrid Klein Karlova Gümnaasium 6a 16. 216 39:46 Maris Saar Karlova Gümnaasium 6b 17. 218 39:47 Katarina Reimaa Karlova Gümnaasium 6b 18. 280 43:44 Nastja Salonova Slaavi Gümnaasium 6v 19. 278 43:46 Olga Noga Slaavi Gümnaasium 6v 20. 250 44:12 Kristina Brantseva Slaavi Gümnaasium 6b 21. 253 44:13 Kristina Zaitseva Slaavi Gümnaasium 6b 22. 252 44:14 Diana GorŠanova Slaavi Gümnaasium 23. 249 46:09 Katja Ńaurkina Slaavi Gümnaasium 6b 24. 314 46:10 Kärt Rebane Karlova Gümnaasium 6a 25. 336 46:10 Annika Kiili Karlova Gümnaasium 26. 209 50:55 Jana Bespalova Slaavi Gümnaasium 6v 27. 208 50:57 Galja Novoselja Slaavi Gümnaasium 6v 28. 222 52:09 Julia Volkova Slaavi Gümnaasium 6 29. 225 52:12 Maria Beljajeva Slaavi Gümnaasium 6a 30. 223 52:14 Leena Krasjukova Slaavi Gümnaasium 6a 31. 221 52:16 Anna Lampinen Slaavi Gümnaasium 6a 32. 328 52:30 Marit Liik Descartes'i Lütseum 6 33. 219 52:31 Diana Annast Karlova Gümnaasium 6b 34. 244 52:57 Helen Soeorg Karlova Gümnaasium 6 35. 246 53:00 Aivi Kiigemägi Karlova Gümnaasium 6 36. 248 53:01 Margit čavoronkov Karlova Gümnaasium 6c 37. 247 53:01 Mariliis Lemberpuu Karlova Gümnaasium 6c 38. 288 53:02 Grete Lüüs Karlova Gümnaasium 6c 39. 287 53:03 Eerika Alev Karlova Gümnaasium 6c 40. 286 53:05 Anu Ilves Karlova Gümnaasium 6c 41. 289 53:10 Merike Remmelkoor Karlova Gümnaasium 42. 285 53:13 Katrin Likk Karlova Gümnaasium 6c 43. 229 53:31 Tanja Kujutskova Slaavi Gümnaasium 6a 44. 224 53:32 Anna Susatovets Slaavi Gümnaasium 45. 226 53:44 Olga LjatitŠevskaja Slaavi Gümnaasium 6a 46. 227 53:45 Maria Melnikova Slaavi Gümnaasium 6v 47. 213 54:02 Elina Lõhmus Karlova Gümnaasium 6b 48. 215 54:04 Stefi Praaki Karlova Gümnaasium 6b 49. 228 54:11 NatŠa Gerasinova Slaavi Gümnaasium 6a 50. 232 54:14 Jana Roostik Slaavi Gümnaasium 6b 51. 298 55:55 Andreas Allik Descartes'i Lütseum 6b 52. 335 57:01 Mariliis Tago Karlova Gümnaasium 6a 53. 311 57:01 Kärt Lepp Karlova Gümnaasium 6a 54. 307 58:20 Merili Hein Karlova Gümnaasium 6a 55. 301 58:22 Sandra Hüsson Karlova Gümnaasium 6a 56. 310 58:25 Kadri Semilarski Karlova Gümnaasium 6a 57. 281 1:03:41 Merit Truus Karlova Gümnaasium 6c 58. 279 1:03:42 Katre Salu Karlova Gümnaasium 6c 59. 283 1:03:42 Evelin Oolo Karlova Gümnaasium 6c 60. 337 1:10:59 Kaja Sokk Puiestee Kool 6a 61. 338 1:11:00 Katja Aleksejeva Puiestee Kool 6a 62. 334 1:11:04 Jevgenia Vassiljeva Puiestee Kool 5 63. 339 1:11:05 Irina JevtuŠevskaja Puiestee Kool 6 64. 292 1:13:15 Liis Uiga Kesklinna Kool 6a 65. 290 1:13:18 Kristel Laurson Kesklinna Kool 6a 66. 293 1:13:22 Kadri Saarma Kesklinna Kool 6a 67. 291 1:13:23 Kaidi Ambos Kesklinna Kool 6a 68. 251 6kp Nadja GuŠina Slaavi Gümnaasium 6b 69. 325 7kp Maike Niiduviir Descartes'i Lütseum 6b 70. 308 7kp Anna-Liisa Tiirmaa Karlova Gümnaasium 6a 71. 312 7kp Merili Sulg Karlova Gümnaasium 6a Tagasi algusesse P5 P6 P7 P8 P9 T5 T6 T7 T8 T9

7.klass POISID

==================================================================== Koht Kood Aeg Nimi Kool Klass ==================================================================== 1. 425 16:25 Alo Pihlau Karlova Gümnaasium 7a 2. 421 16:29 Märt Küün Karlova Gümnaasium 7a 3. 459 16:37 Karl Kesküla Karlova Gümnaasium 7a 4. 374 17:08 Keit Kaur Karlova Gümnaasium 7b 5. 372 17:11 Mikk Pärn Karlova Gümnaasium 7 6. 368 17:15 Rait Reemets Karlova Gümnaasium 7c 7. 369 17:23 Edgar Suvi Karlova Gümnaasium 7c 8. 420 18:03 Albert Varaksin Karlova Gümnaasium 7c 9. 416 18:13 Ott Roosimaa Karlova Gümnaasium 7c 10. 415 18:27 Indrek Oras Karlova Gümnaasium 7c 11. 419 18:29 Kristjan Sado Karlova Gümnaasium 7c 12. 375 20:21 Martin Lepik Karlova Gümnaasium 7b 13. 373 20:22 Toomas Jaska Karlova Gümnaasium 7b 14. 355 20:22 Alekse Metserjakov Slaavi Gümnaasium 7 15. 356 22:00 Vadim Zeleznjakov Slaavi Gümnaasium 7b 16. 418 23:10 Andres Ütt Karlova Gümnaasium 7c 17. 417 23:18 Tarvo Viira Karlova Gümnaasium 7c 18. 422 26:07 Mihkel Kahro Karlova Gümnaasium 7a 19. 398 28:29 Karl Ird Karlova Gümnaasium 7a 20. 414 28:33 Andrei Permin Slaavi Gümnaasium 21. 367 30:31 Rein Mootse Karlova Gümnaasium 7c 22. 365 33:59 Mihkel Mäesaar Karlova Gümnaasium 7b 23. 366 34:00 Kaspar Kaljuste Karlova Gümnaasium 24. 360 34:19 Siim Kotter Karlova Gümnaasium 7 25. 408 35:02 Joan TatotŠko Slaavi Gümnaasium 7 26. 399 37:35 Pjotr Akulinitsev Slaavi Gümnaasium 7 27. 389 37:35 Pjotr Kuznetsov Slaavi Gümnaasium 7v 28. 388 37:36 Grisa Fjodorov Slaavi Gümnaasium 7a 29. 340 39:34 Gilber Kask Karlova Gümnaasium 7c 30. 341 39:35 Markko Tamm Karlova Gümnaasium 7c 31. 344 39:42 Siim Jõras Karlova Gümnaasium 7 32. 345 39:43 Kristjan Pettai Karlova Gümnaasium 7 33. 342 40:30 Kaarel Kilk Karlova Gümnaasium 7c 34. 357 42:59 Misa Kapustin Slaavi Gümnaasium 7b 35. 392 43:44 Hardi Köhler Karlova Gümnaasium 7b 36. 394 43:45 Tom Aas Karlova Gümnaasium 7 37. 393 43:49 Sven Tobreluts Karlova Gümnaasium 7b 38. 390 43:50 Timo Parts Karlova Gümnaasium 7b 39. 391 43:55 Vahur Pihlakas Karlova Gümnaasium 7b 40. 395 53:07 Vladik Veressov Slaavi Gümnaasium 7 41. 406 54:38 Igor Perevedentser Slaavi Gümnaasium 7v 42. 396 57:18 Roman Gaiduk Slaavi Gümnaasium 7v Tagasi algusesse P5 P6 P7 P8 P9 T5 T6 T7 T8 T9

7.klass TÜDRUKUD

==================================================================== Koht Kood Aeg Nimi Kool Klass ==================================================================== 1. 457 25:53 Maarja Kungla Karlova Gümnaasium 7b 2. 456 25:53 Kaire Merisaar Karlova Gümnaasium 7b 3. 460 25:55 Maarja Pärn Karlova Gümnaasium 7b 4. 458 25:56 Liine Põldsam Karlova Gümnaasium 7b 5. 428 30:00 Kaidi Kama Karlova Gümnaasium 7a 6. 431 30:02 Gloria Merirand Karlova Gümnaasium 7a 7. 430 30:43 Liis Enes Karlova Gümnaasium 7a 8. 361 31:20 Kristina Zdanevits Slaavi Gümnaasium 7v 9. 397 31:24 Natalja Sedneva Slaavi Gümnaasium 7a 10. 426 31:26 Mai Tõnisoo Karlova Gümnaasium 7a 11. 429 31:27 Jaana Meiesaar Karlova Gümnaasium 7a 12. 401 31:50 Tanja Olennikova Slaavi Gümnaasium 7a 13. 402 31:50 Tanja Kling Slaavi Gümnaasium 7a 14. 383 33:05 Kerttu Mäsak Karlova Gümnaasium 7c 15. 382 33:09 Annika Biedermann Karlova Gümnaasium 7 16. 384 34:01 Katrin Rotkin Karlova Gümnaasium 7c 17. 403 35:20 Olja Fordienko Slaavi Gümnaasium 7a 18. 400 35:20 Katja Ossipova Slaavi Gümnaasium 7a 19. 405 35:22 Dasa Seremetta Slaavi Gümnaasium 20. 404 35:38 Alina Zaitseva Slaavi Gümnaasium 7a 21. 354 36:59 Masa Popova Slaavi Gümnaasium 7b 22. 377 38:40 Kärt Kollom Karlova Gümnaasium 7b 23. 381 38:41 Sirli Kaskelainen Karlova Gümnaasium 7 24. 411 39:08 Sigrid Lamp Karlova Gümnaasium 7b 25. 413 39:09 Liina Purge Karlova Gümnaasium 26. 412 39:21 Sirle Kibena Karlova Gümnaasium 7b 27. 407 39:31 Lilia Lilitskina Slaavi Gümnaasium 7a 28. 348 41:11 Kologrivova Slaavi Gümnaasium 7b 29. 351 41:19 Karina Klepikova Slaavi Gümnaasium 7b 30. 352 42:07 Olesja Peterson Slaavi Gümnaasium 7 31. 349 42:07 Jana Panova Slaavi Gümnaasium 7b 32. 436 44:01 Kadri Ligi Karlova Gümnaasium 7a 33. 427 44:20 Kati Ong Karlova Gümnaasium 7a 34. 409 45:51 Jelena Pettai Slaavi Gümnaasium 7v 35. 410 45:52 Busujeva Slaavi Gümnaasium 7v 36. 371 46:08 Liis Kallas Karlova Gümnaasium 7b 37. 359 46:41 Kadri Zavoronkov Karlova Gümnaasium 7b 38. 358 46:41 Karolin Paen Karlova Gümnaasium 7b 39. 363 49:48 Karmen saar Karlova Gümnaasium 7c 40. 385 49:55 Marina Bogdanova Karlova Gümnaasium 7c 41. 386 49:59 Kätlin Küla Karlova Gümnaasium 7c 42. 362 50:19 Nele Tammiste Karlova Gümnaasium 7c 43. 387 50:19 Jaanika Toon Karlova Gümnaasium 7c 44. 447 53:33 Tatjana Komova Slaavi Gümnaasium 7v 45. 446 53:33 Ilona Kulitskaja Slaavi Gümnaasium 7v 46. 443 54:35 Keily Lomp Karlova Gümnaasium 7b 47. 444 54:36 Ly Adamson Karlova Gümnaasium 7b 48. 442 54:37 Janis Maria Alver Karlova Gümnaasium 7b 49. 350 55:12 Tanja Samber Slaavi Gümnaasium 7b 50. 353 55:12 Jelena Parkus Slaavi Gümnaasium 7b 51. 435 55:44 Diana MartŠenko Puiestee Kool 7 52. 434 55:47 Alekandra Opikova Puiestee Kool 7 53. 445 1:07:51 Julia Novik Slaavi Gümnaasium 7a Tagasi algusesse P5 P6 P7 P8 P9 T5 T6 T7 T8 T9

8.klass POISID

==================================================================== Koht Kood Aeg Nimi Kool Klass ==================================================================== 1. 507 23:11 Mati Sarap Tamme Gümnaasium 8 2. 424 26:08 Virgo Suvi Karlova Gümnaasium 3. 423 26:11 Mihkel Langebraun Karlova Gümnaasium 7a 4. 478 27:44 Sergei Agajev Slaavi Gümnaasium 8b 5. 451 28:31 Jüri Savtsin Slaavi Gümnaasium 8b 6. 491 28:50 Erik Savi Slaavi Gümnaasium 8a 7. 490 29:46 Kirill Molskanov Slaavi Gümnaasium 8a 8. 476 29:55 Konstani Podgornõi Slaavi Gümnaasium 8b 9. 477 29:57 Aleksand Podgornõi Slaavi Gümnaasium 8b 10. 479 30:01 Sergei Frolov Slaavi Gümnaasium 8b 11. 489 30:05 Andrei GlazatŠev Slaavi Gümnaasium 8a 12. 450 30:15 Albert Kabatski Slaavi Gümnaasium 8b 13. 530 30:34 Priit Perend Karlova Gümnaasium 8a 14. 533 30:35 Margus Vetka Karlova Gümnaasium 8 15. 532 30:36 Martin Helemäe Karlova Gümnaasium 8a 16. 531 30:44 Andrus Kasepuu Karlova Gümnaasium 8a 17. 469 30:48 Oliver Kivit Karlova Gümnaasium 8c 18. 468 31:09 Kaarel Tuvike Karlova Gümnaasium 8 19. 495 33:56 Igor Olennikov Slaavi Gümnaasium 8a 20. 496 33:57 Artjom Neborjakin Slaavi Gümnaasium 8 21. 480 39:22 Andrei Korobjak Slaavi Gümnaasium 8a 22. 439 43:50 Vitali Pfaifer Slaavi Gümnaasium 8b 23. 437 44:31 Andres Einola Slaavi Gümnaasium 8 24. 438 44:32 Pavel Panin Slaavi Gümnaasium 8 25. 449 45:12 Mihkel Joala Karlova Gümnaasium 8c 26. 534 52:22 Viktor Kutkin Puiestee Kool 8a 27. 536 55:26 Andrei SeretŠenko Puiestee Kool 8a 28. 513 8kp Fred Luhamaa Karlova Gümnaasium 8 29. 514 8kp Rainer Kutsar Karlova Gümnaasium 8 30. 448 9kp Kristjan Kõrkjas Karlova Gümnaasium 8c Tagasi algusesse P5 P6 P7 P8 P9 T5 T6 T7 T8 T9

8.klass TÜDRUKUD

==================================================================== Koht Kood Aeg Nimi Kool Klass ==================================================================== 1. 455 26:58 Julia Tsitsova Slaavi Gümnaasium 8b 2. 454 27:08 Jelena Tsipp Slaavi Gümnaasium 8b 3. 452 37:04 Gerta Nukka Karlova Gümnaasium 8c 4. 463 38:04 Liina Kaen Kesklinna Kool 8a 5. 482 40:06 Arina Jarosuk Slaavi Gümnaasium 8b 6. 481 40:06 Kristiina Borisjuk Slaavi Gümnaasium 8b 7. 500 40:09 Epp Pärn Karlova Gümnaasium 8a 8. 470 45:47 Lilian Lehtsalu Karlova Gümnaasium 8b 9. 485 46:46 Marina Zapasnikova Slaavi Gümnaasium 8a 10. 484 46:47 Nadja Lesin Slaavi Gümnaasium 8b 11. 483 46:47 Lena Ivanova Slaavi Gümnaasium 8b 12. 486 46:48 Alina Kovalenko Slaavi Gümnaasium 8a 13. 471 47:00 Silja Orula Karlova Gümnaasium 8 14. 472 48:00 Marit Paide Karlova Gümnaasium 8 15. 527 48:17 Marili Nukka Karlova Gümnaasium 8b 16. 529 48:18 Maarja Värv Karlova Gümnaasium 8c 17. 528 48:19 Kerli Esinurm Karlova Gümnaasium 8b 18. 465 48:21 Angelika Randoja Karlova Gümnaasium 8c 19. 550 48:24 Katja Krikummina Slaavi Gümnaasium 8a 20. 464 48:25 Katrin Kivisaar Karlova Gümnaasium 8c 21. 466 48:31 Margit Truus Karlova Gümnaasium 8c 22. 461 48:38 Liis Ilves Karlova Gümnaasium 8c 23. 462 48:41 Katrin Kirs Karlova Gümnaasium 8c 24. 467 48:51 Kärt Sarjas Karlova Gümnaasium 8a 25. 521 49:41 Eerika Jaguson Karlova Gümnaasium 8a 26. 498 49:44 Eveli Kilgi Karlova Gümnaasium 27. 526 49:45 Birgit Müürsepp Karlova Gümnaasium 8a 28. 487 51:03 Marina Pahunkova Slaavi Gümnaasium 6b 29. 492 52:04 Galina Kusnarjova Slaavi Gümnaasium 8b 30. 488 52:06 Natalja German Slaavi Gümnaasium 8b 31. 493 52:07 Natasa Gordienko Slaavi Gümnaasium 8b 32. 537 56:15 Merilin Süvaorg Karlova Gümnaasium 8b 33. 535 56:32 Birgit Jussmann Karlova Gümnaasium 8b 34. 510 1:04:39 Olga Ńpilik Puiestee Kool 8b 35. 494 5kp Jelena Kapustina Slaavi Gümnaasium 8b 36. 497 6kp Maarika Jaguson Karlova Gümnaasium 8a 37. 499 6kp Maria Kleimann Karlova Gümnaasium 8a 38. 453 9kp Triinu Lepp Karlova Gümnaasium 8a Tagasi algusesse P5 P6 P7 P8 P9 T5 T6 T7 T8 T9

9.klass POISID

==================================================================== Koht Kood Aeg Nimi Kool Klass ==================================================================== 1. 516 40:18 Aleksander Torkman Puiestee Kool 9a 2. 515 40:19 Aleksander Mosolainen Puiestee Kool 9 3. 519 40:32 Aleksander Ńits Puiestee Kool 9a 4. 517 40:35 Valeri Smolenski Puiestee Kool 9a 5. 520 41:08 Valeri Opikov Puiestee Kool 9 6. 518 41:11 Sergei Grahhin Puiestee Kool 9a 7. 541 42:47 Vitali Rozov Puiestee Kool 9a 8. 542 49:26 Roman Arhipov Puiestee Kool 9a 9. 538 49:36 Denis Surikov Puiestee Kool 9b 10. 539 55:57 Aljona Sark Puiestee Kool 9b Tagasi algusesse P5 P6 P7 P8 P9 T5 T6 T7 T8 T9

9.klass TÜDRUKUD

==================================================================== Koht Kood Aeg Nimi Kool Klass ==================================================================== 1. 548 42:57 Jekaterina Ivanov Slaavi Gümnaasium 9b 2. 545 48:01 Aljon Davõdova Slaavi Gümnaasium 9b 3. 547 48:01 Sveta Ganza Slaavi Gümnaasium 9b 4. 546 48:02 Anastassia MatŠanova Slaavi Gümnaasium 9b 5. 549 48:24 Jekaterina Melnikova Slaavi Gümnaasium 9b 6. 511 1:04:21 Julija Zabzina Puiestee Kool 9a 7. 512 1:04:22 Julia Larik Puiestee Kool 9a
Koostaja Sirje Lind (sirje@kodu.ee)