Masters and Open Competition

Organisers: OK Ilves, Eesti Orienteerumisliit

Eesti OrienteerumisliitTartu - heade mõtete linnHasartmängumaksu nõukogu

News

Eesti orienteerumiskoondis võitis Balti meistrivõistlused kindla eduga 23.05.2010 (17:03)

Eesti orienteerumiskoondis võitis Balti meistrivõistlused kindla eduga

Tartumaal Selgisel lõppesid pühapäeval teatejooksudega Balti meistrivõistlused orienteerumises. Üksteiselt võtsid mõõtu Eesti, Läti, Leedu, Valgevene ja Peterburi koondised. Esimese päeva järel oli Eestil võistkondlikus arvestuses napp edu Leedu ees ja kõik jäi teatejooksude otsustada.
Kuuest teavõistluse klassist õnnestus eestlastel võtta võit meeste, meesjuunioride ja neidude seas.
Meeste pingelise võistluse otsustas meie kasuks viimasel rajakilomeetril eilne tavaraja võitja Olle Kärner, kes edestas finišis Leedu ankrumeest Simonas Krepšta’t 14 sekundiga. Võidukas võistkonnas jooksid esimest ja teist vahetust Peeter Pihl ja Andreas Kraas. Ka kolmas koht kuulus Eesti meeskonnale, kus jooksid Marek Nõmm, Erkki Aadli ja Sander Vaher.
Meesjuunioride klassis oli Eesti meeskonna – Raido Mitt, Lauri Sild, Kenny Kivikas, ülekaal teisena lõpetanud Peterburi ees koguni üle 8 minuti.
Kuni 16-aastaste neidude klassis tõid Eestile kulla Margret Zimmermann, Triinu Rooni ja Madli-Johanna Maidla.
Naisteklassis olid Kirti Rebane, Maret Vaher ja Merike Vanjuk leedulannade järel kolmandad ja naisjuunioride seas Adele Puusalu, Piibe Tammemäe ja Sigrid Ruul venelannade järel teised. Medalita jäid Eesti koondises vaid kuni 16-aastased noormehed, kellel tuli leppida neljanda kohaga.

Võistkondlikus arvestuses sai 1607 punktiga kindla võidu Eesti, teiseks tuli

1466 punktiga Leedu ja kolmandaks 1037 punktiga Peterburi. Läti ja Valgevene koondiste saagiks jäid vastavalt 905 ja 484 punkti.

Järgmisel aastal võõrustab Balti meistrivõistlusi Leedu Orienteerumisliit.

Balti MV tulemused 23.05.2010 (14:26)

Täna selgusid Selgise metsades Baltikumi parimad teateorienteerujad. Tulemused on siin:

Kahe päeva summas selgitati välja Baltikumi parimad orienteerujad veteranid arvestuses, nende tulemused on siin: http://www.okilves.ee/voist/baltimv2010/alam_failid/index.htm

20:00 Nüüd on avaldatud kõigi võistluste etapiaegade graafikud ja on võimalik joonistada oma teekonnad RouteGadgetisse!

2010. a. Balti meistrivõistlused algasid Eesti koondisele edukalt 22.05.2010 (20:02)

Tartumaal, Selgisel, algasid Balti meistrivõistlused orienteerumises, kus osalevad Eesti, Läti, Leedu, Valgevene ja Peterburi koondised. Võisteldakse

8 noorteklassis ning meeste ja naiste põhiklassis.
Avapäeval oli kavas individuaalne tavarada ja Eestisse jäid võidud kahes võistlusklassis – meestest võitis Olle Kärner leedulaste Jonas Gvildys’e ja Simonas Krepšta ees ja meesjuunioridest (M20) Lauri Sild koondisekaaslase Raido Miti ja läti noormehe Raivo Kivlenieksi ees.
Esikolmikusse jõudsid eestlased veel viies võistlusklassis:
M16 – 3. Tõnis Laugesaar
M18 – 3. Rene Post
N14 – 2. Alina Kramarenko, 3. Marianne Haug
N18 – 2. Kaia Kivikas, 3. Kerstin Uiboupin
N20 – 2. Sigrid Ruul
Naiste põhiklassis oli leedulannade ülemvõim mäekõrgune – võideti lausa viis paremat kohta, kuuendana oli Eesti parim Kirti Rebane.

BMV Online 22.05.2010 (09:28)

Püüame pakkuda tulemusi ka tugitooli sportlastele. Jooksvad tulemused on leitavad aadressilt http://www.okilves.ee/voist/baltimv2010/online_long/

Levi tingimused on üsna kehvad ja raadio punktide info võib olla mittetäielik.