Uudised

EKSL valikorienteerumine tulemused 27.09.2008 (23:52)

26. septembril toimunud Eesti Koolispordi Liidu valikorienteerumise võistlused on läbi saanud. Osales kokku 148 koolilast, kes olid kõik väga tublid. Individuaalsed tulemused on nüüd kättesaadavad lingilt  - tulemused. Allpool on ka teine link, milles olev tabel toob ära punktide läbimise võistlejate poolt.

Loodame, et osalejad jäid võistlusega rahule ning üks päev päikeselises Elvas oli kõigile meeltmööda.

Koolide paremuse elektrooniliseks tegemisega läheb natuke aega, aga kohe kui tabel valmis, anname siin võistluste lehe uudistes kohe teada. Nii siin on nüüd ka koolide punktiarvestus.


Võistlusinfo 25.09.2008 (00:14)

Avalikustatud on lõplik stardiprotokoll koos hilinejate ja muude muudatustega. NB! võistlejatel, kellel pole SI-kaarti on kinnitatud rendi SI-kaardid. Need saab kooli esindaja kätte alates kella 11.00 registreerimislauast võistluskeskuses. Kooli SI-kaardid on kilekotis, kus on ka nimekiri koos SI-numbritega. SI-kaarte palume mitte segi ajada võistlejate vahel.

Parandused tuleb teha mitte hiljem kui 15 minutit enne startide algust.

Eelstart 2 minutit. Kaardi saab võistleja stardihetkel.

Kohalesõit Elvast Hellenurme teele või läbi Tartumaa Tervisespordikeskuse. Tähistus võistluspaika bussidele Elva - Hellenurme teelt Elva jahilasketiiru. Võistluskeskuse asukoht vt siit.

Peale finisheerimist tuleb andmete mahalugemiseks tulla registreerimislaua juurde, kus võistleja saab oma tulemusega tseki ning tagastab rendi SI-kaardi (kaotatud SI-kaardi eest tuleb tasuda 400kr).

Finishis on võistlejatele soe jook Tartumaa Tervisespordikeskuse poolt, samuti on võimalik soovijatel käia Tervisespordikeskuses pesemas (vt http://www.tervisesport.ee/).


EKSL valikorienteerumine 25.09.2008 (00:13)

Koolispordiliidu valikorienteerumise võistlusele on registreerunud 14 kooli 141 osavõtjaga.

Türi Majandusgümnaasium, Gustav Adolfi Gümnaasium, Tartu Kommertsgümnaasium, Põlva Ühisgümnaasium, Elva Gümnaasium, Tartu Tamme Gümnaasium, Tartu Miina Härma Gümnaasium, Tartu Kunstigümnaasium, Mikitamäe Kool, Värska Gümnaasium, Kärdla Ühisgümnaasium, Põlva Keskkool, Fr. Tuglase nimeline Ahja Keskkool, Kilingi-Nõmme Gümnaasium.


Stardiprotokoll 23.09.2008 (06:33)

Registreerimine on läbi ja lisatud on ka hilinejad.

Stardiprotokoll on väljas. Koolide esindajad olge head kontrollige nimede vastavust teie enda registreerimislehega. Kui midagi on valesti, siis andke kohe teada e-postile koolinoored(att)okilves.ee.


Registreerimine 05.09.2008 (10:23)

Head Eesti Koolispordiliidu valikorienteerumise võistlusel osalejad!
Lisaks registreerimisele e-kirja teel koolinoored @ okilves.ee on tänasest avatud ka registreerimine läbi Eesti Orienteerumisliidu e-teenuse o-sport . Selleks, et seda kasutada tuleb ennast eelnevalt  registreerida kasutajaks vastavalt juhendile.

Tuletame Teile meelde, et registreerimise tähtaeg on 19.09.2008 kell 23.59.

Kes registreerivad e-kirja teel, siis kindlasti tuleb registreerimisel märkida ära kooli nimi ja osalejate nimed (eesnimi, perekonnanimi), vanus, mis klass (6.-7. kl., 8.-9. kl., 10.-12. kl.), SI-kaardi number (kui SI-kaarti pole, siis rentimise soov). Näiteks -> Tartu Tamme Gümnaasium, Margus Sarap, 43, 10-12 kl., SI RENT. See lihtsustab meil andmete sisestamist ning hiljem tulemuste kiiret vormistust. Hea oleks ka treeneri või esindaja kontaktandmed (nimi, telefoninumber).


< <

EESTI Koolispordi Liidu võistlused valikorienteerumises

Aeg:

26.september 2008 (26.09.2008)

Koht: Elva (Elva Jahilasketiir)
Võistluse algus: 12:00

Osavõtjad: koolide võistkonnad

Keskkoolid/Gümnaasiumid
     6.-9. kl. (nooremad 6.-7. kl. ja vanemad 8.-9. kl.) ja 10.-12. kl. õpilased
Põhikoolid
     6.-9. kl. (nooremad 6.-7. kl. ja vanemad 8.-9. kl.)

Võistlema lubatakse:
Keskkoole/Gümnaasiume, kelle võistkonna minimaalne suurus on 10 õpilast
Põhikoole, kelle võistkonna minimaalne suurus on 6 õpilast

Võistlusmaastik:
Linnalähimaastik, palju radu. Läbitavus keskmine kuni hea. Kaart seisuga 2006.a. sügis, mõõtkava 1:10 000, kõrgusjoonte vahe h=2,5m

Märkesüsteem:
Elektrooniline märkesüsteem SportIdent (SI).

Kontrollaeg:
60 minutit

Rada (kõik punktid):
ca 8km, 18KP

Stardikord:
Kasutatakse eraldistarti, stardiintervall 2 minutit.

Paremuse selgitamine:
Iga läbitud kontrollpunkt annab võistlejale 3 arvestuspunkti. Kontrollaja ületamisel arvestatakse iga kontrollaja ületanud alanud minuti eest maha üks arvestuspunkt. Võistleja tulemuseks on saadud arvestuspunktide arv. Võitjaks on suurema arvestuspunktidega võistleja. Võrdsete arvestuspunktide korral loetakse paremaks võistleja, kelle aeg on väiksem.
Keskkoolide/Gümnaasiumide võistkondliku paremuse selgitamiseks liidetakse igast klassirühmast kooli parima tüdruku ja parima poisi tulemus (kokku 6 tulemust) + lisaks neile veel 4 paremat tulemust so. kokku 10 tulemust.
Põhikoolide võistkondliku paremuse selgitamiseks liidetakse igast klassirühmast kooli parima tüdruku ja parima poisi tulemus (kokku 4 tulemust) + lisaks neile veel 2 tulemust so. kokku 6 tulemust.

Punktide arvestus:
I koht – 51 punkti,
II koht- 49 punkti,
III koht – 48 punkti jne
kuni  alates 50 kohast 1 punkt.
Võistkonna punktide võrdsuse korral määrab paremuse parimate kohtade arv.

Autasustamine:
Vastavalt EKSL võistluste üldjuhendile - . Eraldi autasustatakse põhikoolide 1. koha saavutanud võistkonda karika, 2.-3. kohta diplomiga ning võitja võistkonna liikmeid medali ja diplomiga.

Registreerimine:
Kuni 19. septembrini 2008.a. http://www.osport.ee kaudu või e-postile koolinoored @ okilves.ee  Registreerimisega koos tasuda stardimaks 20.- krooni võistleja kohta orienteerumisklubi Ilves arveldusarvele 1120086880 Hansapangas.
Registreerimisel teatada võistleja nimi, klass, SI-kaardi number või SI-kaardi rentimissoov. SI-kaardi renditasu 10.- krooni.

Korraldajad:
OK Ilves, Eesti Koolispordi Liit

Peakorraldaja: Margus Sarap, 5039025, e-post: margus.sarap @ mail.ee
Rajameister: Kalle Kalm

Märkused:
Võistlus on koolidele pääsuks 2009.a. ISF MM-le Hispaanias.