EMV MN21 teade 2013 18.08.2013
MN21 teade 18.08.2013 Päidlapalu (Rajameister: Madis Oras)
M21 
N21 

M21
1. 7640 .. 7800m 18 KP ; 2. 5670 .. 5800m 15 KP ; 3. 7640 .. 7800m 18 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 20  Saue Tammed 1                  Tammed          EST 02:18.55  02:18.55
      1 Alar Abram                     00:54.48[  6]  
      2 Andreas Kraas                  00:37.09[  1]   01:31.57(  1)
      3 Peeter Pihl                    00:46.58[  2]   02:18.55(  1)
 2. 23  OK Võru I                      Võru            EST 02:22.58     +4:03
      1 Jaagup Truusalu                00:55.13[  8]  
      2 Markus Puusepp                 00:38.40[  2]   01:33.53(  3)
      3 Lauri Sild                     00:49.05[  4]   02:22.58(  2)
 3. 3   Ilves OK                       Ilves           EST 02:23.36     +4:41
      1 Kristo Heinmann                00:54.02[  4]  
      2 Tauno Tiirats                  00:41.36[  5]   01:35.38(  5)
      3 Kenny Kivikas                  00:47.58[  3]   02:23.36(  3)
 4. 18  SK100 üks                      SK100           EST 02:23.53     +4:58
      1 Timmo Tammemäe                 00:52.47[  2]  
      2 Lauri Tammemäe                 00:39.57[  3]   01:32.44(  2)
      3 Zsolt Lenkei                   00:51.09[  5]   02:23.53(  4)
 5. 11  OK Põlva Kobras I              Kobras          EST 02:40.13    +21:18
      1 Silver Eensaar                 00:53.13[  3]  
      2 Mihkel Järveoja                00:41.18[  4]   01:34.31(  4)
      3 Raido Mitt                     01:05.42[ 15]   02:40.13(  5)
 6. 19  SK100 kaks                     SK100           EST 02:51.13    +32:18
      1 Petri Väänänen                 01:04.36[ 11]  
      2 Jaan Tarmak                    00:50.58[  7]   01:55.34(  9)
      3 Tõnis Vaiksaar                 00:55.39[  7]   02:51.13(  6)
 7. 8   Harju KEK RSK I                KEKRSK          EST 02:52.01    +33:06
      1 Ats Sõnajalg                   01:04.08[ 10]  
      2 Meelis Mälter                  00:46.39[  6]   01:50.47(  7)
      3 Uku-Laur Tali                  01:01.14[ 12]   02:52.01(  7)
 8. 12  OK Põlva Kobras II             Kobras          EST 02:57.49    +38:54
      1 Oliver Jõgeva                  00:55.01[  7]  
      2 Siim Helmoja                   01:00.22[ 15]   01:55.23(  8)
      3 Daniel Vasser                  01:02.26[ 13]   02:57.49(  8)
 9. 25  OK Võru III                    Võru            EST 03:04.50    +45:55
      1 Tanel Papp                     00:59.13[  9]  
      2 Kaspar Karjus                  01:07.31[ 19]   02:06.44( 11)
      3 Jonatan Karjus                 00:58.06[  8]   03:04.50(  9)
10. 24  OK Võru II                     Võru            EST 03:05.25    +46:30
      1 Janek Piirisild                01:14.15[ 16]  
      2 Kristjan-Martin Kirjanen       00:52.35[  8]   02:06.50( 12)
      3 Sixten Sild                    00:58.35[  9]   03:05.25( 10)
11. 16  SK Mercury                     Mercury         EST 03:05.30    +46:35
      1 Mati Korrol                    01:08.47[ 13]  
      2 Kalle Metsoja                  00:58.05[ 13]   02:06.52( 13)
      3 Margus Klementsov              00:58.38[ 10]   03:05.30( 11)
12. 17  Peko                           Peko            EST 03:06.54    +47:59
      1 Reigo Teervalt                 00:54.46[  5]  
      2 Rein Zaitsev                   00:55.34[ 11]   01:50.20(  6)
      3 Mauno Kapten                   01:16.34[ 22]   03:06.54( 12)
13. 22  OK West 1                      West            EST 03:17.27    +58:32
      1 Veiko Vinkel                   01:22.17[ 22]  
      2 Ragnar Kruusla                 00:54.40[  9]   02:16.57( 16)
      3 Raivo Reiman                   01:00.30[ 11]   03:17.27( 13)
14. 2   HOK                            HOK             EST 03:18.25    +59:30
      1 Taivo Timmusk                  01:05.21[ 12]  
      2 Mati Mägi                      00:57.06[ 12]   02:02.27( 10)
      3 Ott Rakkaselg                  01:15.58[ 21]   03:18.25( 14)
15. 5   JOKA I                         JOKA            EST 03:24.50    +65:55
      1 Johannes Ehala                 01:18.52[ 20]  
      2 Kaarel Kallas                  01:00.53[ 16]   02:19.45( 18)
      3 Tiit Tähnas                    01:05.05[ 14]   03:24.50( 15)
16. 26  OK Võru IV                     Võru            EST 03:28.43    +69:48
      1 Anti Sõukand                   01:09.04[ 14]  
      2 Andy Karjus                    01:08.26[ 20]   02:17.30( 17)
      3 Raul Reiljan                   01:11.13[ 18]   03:28.43( 16)
17. 13  OK Põlva Kobras III            Kobras          EST 03:29.14    +70:19
      1 Antti Roose                    01:18.57[ 21]  
      2 Toomas Tarve                   00:54.55[ 10]   02:13.52( 14)
      3 Ahti Bleive                    01:15.22[ 20]   03:29.14( 17)
18. 15  LSF PT II                      LSF PT          EST 03:36.08    +77:13
      1 Tarmo Kuub                     01:15.43[ 18]  
      2 Rünno Sulg                     01:14.43[ 22]   02:30.26( 19)
      3 Martin Kaup                    01:05.42[ 15]   03:36.08( 18)
19. 14  LSF PT I                       LSF PT          EST 03:36.38    +77:43
      1 Arthur Raichmann               01:15.27[ 17]  
      2 Erki Kriks                     00:59.59[ 14]   02:15.26( 15)
      3 Lauri Olli                     01:21.12[ 23]   03:36.38( 19)
20. 6   JOKA II                        JOKA            EST 03:38.15    +79:20
      1 Tenno Alamaa                   01:24.32[ 25]  
      2 Vallo Vaher                    01:05.58[ 17]   02:30.30( 20)
      3 Margus Marrandi                01:07.45[ 17]   03:38.15( 20)
21. 9   Harju KEK RSK II               KEKRSK          EST 03:47.40    +88:45
      1 Eduard Pukkonen                01:28.25[ 26]  
      2 Taivo Tali                     01:06.55[ 18]   02:35.20( 22)
      3 Mati Preitof                   01:12.20[ 19]   03:47.40( 21)
22. 4   Ilves OK 2                     Ilves           EST 04:04.35   +105:40
      1 Oliver Kütt                    01:23.41[ 24]  
      2 Kaisa Sander                   01:10.13[ 21]   02:33.54( 21)
      3 Kaarel Hendrik Zernant         01:30.41[ 25]   04:04.35( 22)
23. 10  Harju KEK RSK III              KEKRSK          EST 04:42.40   +143:45
      1 Heiki Rein Kiisler             01:23.27[ 23]  
      2 Kristjan Täll                  01:57.33[ 24]   03:21.00( 24)
      3 Taavi-Kalle Kiisler            01:21.40[ 24]   04:42.40( 23)
    1   EKJ SK                         EKJ SK          EST Katk     
      1 Sander Vaher                   00:52.45[  1]  
      2 Olle Kärner                    Katk            Katk
      3 Timo Sild                      00:45.24[  1]   Katk
    21  Saue Tammed 2                  Tammed          EST Tühist   
      1 Andres Saetalu                 01:18.41[ 19]  
      2 Andreas Aadli                  Vale KP         Tühist
      3 Erkki Aadli                    00:54.34[  6]   Tühist
    7   JOKA III                       JOKA            EST Katk     
      1 Rando Marrandi                 01:14.09[ 15]  
      2 Jasper Ainjärv                 01:33.47[ 23]   02:47.56( 23)
      3 Hans Mark Võsu                 Katk            Katk

 

N21
1. 5560 .. 5700m 14 KP ; 2. 3790 .. 3930m 10 KP ; 3. 5560 .. 5700m 14 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  Kaotus   
 1. 39  OK Võru I                      Võru            EST 02:17.34  02:17.34
      1 Laura Joonas                   00:50.59[  1]  
      2 Eleri Hirv                     00:30.37[  1]   01:21.36(  1)
      3 Kerstin Uiboupin               00:55.58[  6]   02:17.34(  1)
 2. 31  OK Põlva Kobras I              Kobras          EST 02:21.25     +3:51
      1 Kristiine Aluvee               01:00.49[ 10]  
      2 Maret Vaher                    00:34.11[  2]   01:35.00(  4)
      3 Annika Rihma                   00:46.25[  1]   02:21.25(  2)
 3. 29  Kape                           Kape            EST 02:24.16     +6:42
      1 Jana Kink                      00:52.05[  3]  
      2 Marili Zimmermann              00:39.34[  4]   01:31.39(  3)
      3 Margret Zimmermann             00:52.37[  3]   02:24.16(  3)
 4. 34  OK Orvand                      Orvand          EST 02:26.12     +8:38
      1 Mariann Sulg                   00:52.04[  2]  
      2 Kati Rooni                     00:37.47[  3]   01:29.51(  2)
      3 Triinu Rooni                   00:56.21[  7]   02:26.12(  4)
 5. 28  JOKA                           JOKA            EST 02:32.51    +15:17
      1 Helle Hallik                   00:53.03[  4]  
      2 Sigrid Ruul                    00:42.27[  6]   01:35.30(  5)
      3 Kadi-Liis Minn                 00:57.21[  9]   02:32.51(  5)
 6. 27  Ilves OK                       Ilves           EST 02:33.07    +15:33
      1 Elo Saue                       00:56.01[  7]  
      2 Britta Panker                  00:42.04[  5]   01:38.05(  6)
      3 Eveli Saue                     00:55.02[  5]   02:33.07(  6)
 7. 37  OK West 1                      West            EST 02:44.14    +26:40
      1 Katrin Vinkel                  00:54.06[  5]  
      2 Siiri Rist                     00:44.14[  8]   01:38.20(  7)
      3 Merike Haugas                  01:05.54[ 10]   02:44.14(  7)
 8. 36  SK100                          SK100           EST 02:53.47    +36:13
      1 Grete Gutmann                  00:55.29[  6]  
      2 Juta Tarmak                    01:05.19[ 14]   02:00.48( 10)
      3 Marita Freimane                00:52.59[  4]   02:53.47(  8)
 9. 35  Peko                           Peko            EST 02:53.54    +36:20
      1 Kaisa Raudkepp                 00:57.23[  8]  
      2 Emily Raudkepp                 01:04.50[ 13]   02:02.13( 12)
      3 Daisy Kudre                    00:51.41[  2]   02:53.54(  9)
10. 32  OK Põlva Kobras II             Kobras          EST 02:58.48    +41:14
      1 Adele Puusalu                  01:08.32[ 12]  
      2 Reet Johanson                  00:53.33[  9]   02:02.05( 11)
      3 Madli-Johanna Maidla           00:56.43[  8]   02:58.48( 10)
11. 30  Harju KEK RSK                  KEKRSK          EST 03:16.35    +59:01
      1 Marje Viirmann                 00:58.26[  9]  
      2 Gea Rennel                     00:54.05[ 10]   01:52.31(  9)
      3 Thea Kaljur                    01:24.04[ 13]   03:16.35( 11)
12. 40  OK Võru II                     Võru            EST 03:20.35    +63:01
      1 Marianne Haug                  01:08.23[ 11]  
      2 Maiki Jäädmaa                  00:43.42[  7]   01:52.05(  8)
      3 Silvia Luup                    01:28.30[ 14]   03:20.35( 12)
13. 38  OK West 2                      West            EST 03:31.49    +74:15
      1 Kristiina Vinkel               01:12.00[ 13]  
      2 Kristin Viikmaa                00:59.31[ 11]   02:11.31( 13)
      3 Anne-Ly Viikmaa                01:20.18[ 12]   03:31.49( 13)
14. 33  SK Mercury                     Mercury         EST 03:42.52    +85:18
      1 Anneli Pello                   01:30.23[ 14]  
      2 Heidi Prits                    01:04.22[ 12]   02:34.45( 14)
      3 Ingrid Piht                    01:08.07[ 11]   03:42.52( 14)
OK Ilves
Relay Manager (Teatevõistlus) IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2013, www.tak-soft.com