OK Ilves Ilves-3 2014 2.-4.mai 2014
Ilves-3 2014 1.päev
2.05.2014 Päidlapalu (Avo Veermäe)
Ilves-3 2014 2.päev
3.05.2014 Päidlapalu (Minija Pääslane)
Ilves-3 2014 3.päev
4.05.2014 Saagjärve-Madsa (Madis Oras)
M8NR  M10NR  M12  M14  M16  M18  M20  M21A  M21B  M21C  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80 
W8NR  W10NR  W12  W14  W16  W18  W20  W21A  W21B  W21C  W35  W40  W45  W50  W55  W60  W65  W70 
AVATUD3  AVATUD5 

Avatud 3km

3120m 10KP
3440m 8KP
3000m 8KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Ülle Pellja               JOKA            02:39.15  00:59.08(3) 00:49.51(2) 00:50.16(1)   
   2. Kalev Bogdanov            PV SKK          02:47.12  00:46.39(2) 01:10.11(4) 00:50.22(2)   
      Nina Laitamäki            Tampereen Yrity DNF       00:45.45(1) 00:40.29(1) DNS           
      Liina Laul                                DNF       DNS         00:59.16(3) DNS           
Avatud 5km

4960m 13KP
5140m 11KP
5000m 12KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Kristjan-Martin Kirjanen  Võru            03:08.17  01:01.07(2) 01:03.03(6) 01:04.07(3)   
   2. Aivar Jõgiaas                             03:23.12  01:02.02(3) 00:59.41(4) 01:21.29(8)   
   3. Karl Jaen Lainevool       Ilves           07:14.03  01:55.28(10 02:34.13(13 02:44.22(11   
      Urmas Sulaoja             Jõhvikas        DNF       00:52.48(1) 00:51.24(3) DNS           
      Helen Vellau              Ilves           DNF       01:20.28(5) DNS         DNS           
      Ülie Hollo                Võru            DNF       01:29.44(6) DNS         DNS           
      Kadri Parts               Võru            DNF       01:12.31(4) DNS         DNS           
      Joosep Aloel                              DNF       01:36.17(7) DNS         DNS           
      Seppo Rangwald                            DNF       01:37.34(8) 01:39.50(10 DNS           
      Pirko Mustajärvi                          DNF       01:37.39(9) 01:40.30(11 DNS           
      Eva-Maria Truusalu        Võru            DNF       DNS         01:02.21(5) 01:06.19(4)   
      Rain Semper                               DNF       DNS         01:22.04(9) 01:25.54(10   
      Enno Lepvalts                             DNF       DNS         01:04.25(7) 01:02.15(2)   
      Janek Orro                                DNF       DNS         00:51.10(2) DNS           
      Kaur Kase                 Võru            DNF       DNS         00:40.25(1) DNS           
      Taivo Daub                Ilves           DNF       DNS         01:05.38(8) 01:00.16(1)   
      Epp Voitka                Võru            DNF       DNS         DNS         01:16.02(6)   
      Taavi Dovnar                              DNF       DNS         DNS         01:18.41(7)   
      Liina Laul                                DNF       DNS         DNS         DNF           
      Pilvi-heli Vettik         JOKA            DNF       DNS         DNS         01:08.08(5)   
      Villu Päärt               Tartu linn      DQ        MP          01:43.09(12 01:23.29(9)   
M10NR

1240m 5KP
1420m 5KP
1240m 6KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Olev Piirisild            Võru            00:31.20  00:10.08(1) 00:12.11(5) 00:09.01(1)   
   2. Renārs Kļaviņš            Azimuts OK-Smil 00:34.50  00:11.54(3) 00:10.22(3) 00:12.34(4)   
   3. Evgeniy Medvedev          Orienta-Kyncevo 00:35.10  00:12.44(5) 00:10.08(2) 00:12.18(3)   
   4. Chris Marcus Krahv        Tsirguliina KK  00:39.56  00:11.28(2) 00:16.34(7) 00:11.54(2)   
   5. Markus Grasis             Auseklis IK     00:41.04  00:15.33(6) 00:10.24(4) 00:15.07(6)   
   6. Andri Kepler              Kobras/Põlva SK 00:41.43  00:18.00(11 00:09.58(1) 00:13.45(5)   
   7. Rasmus Saare              Põlva Spordikoo 00:53.05  00:17.52(10 00:18.17(9) 00:16.56(7)   
   8. Robert Sander             Ilves           00:54.15  00:16.03(8) 00:17.57(8) 00:20.15(8)   
   9. Kristjan Jaan Korge       Tsirguliina     01:04.42  00:17.39(9) 00:13.49(6) 00:33.14(10   
      Raiden Metsa                              DNF       DNS         00:19.59(10 00:22.59(9)   
      Holger Jänes              Põlva Spordikoo DNF       00:15.57(7) DNS         DNS           
      Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord DNF       00:12.15(4) DNS         DNS           
M12

2650m 6KP
2550m 7KP
2700m 9KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Ragnar Rooba              Rakv            01:01.15  00:21.46(1) 00:19.08(1) 00:20.21(1)   
   2. Alexey Bolotov            Orienta-Kyncevo 01:18.01  00:29.00(4) 00:25.27(3) 00:23.34(2)   
   3. Mattias Maidla            Kobras/Põlva SK 01:24.04  00:30.54(6) 00:25.49(4) 00:27.21(3)   
   4. Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord 01:29.44  00:27.40(3) 00:30.56(7) 00:31.08(5)   
   5. Janar Saks                Võru/Võru spord 01:33.01  00:30.40(5) 00:26.59(5) 00:35.22(9)   
   6. Mihkel Mahla              Peko            01:40.02  00:31.35(7) 00:37.37(9) 00:30.50(4)   
   7. Olle Ilmar Jaama          Peko            01:55.49  00:58.13(10 00:25.08(2) 00:32.28(6)   
   8. Kristofer Kuusik          Põlva Spordikoo 02:00.50  00:59.40(11 00:27.47(6) 00:33.23(7)   
   9. Kerten Matto              Kobras/Põlva SK 02:19.15  00:49.14(9) 00:43.02(10 00:46.59(11   
  10. Ivan Mostepanov           Orienta-Kyncevo 02:27.22  01:03.21(13 00:33.15(8) 00:50.46(12   
  11. Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 02:50.36  01:01.40(12 01:14.28(13 00:34.28(8)   
      Ralf Kivil                LSF PT          DNF       DNS         00:45.13(11 DNS           
      Nadwud Tapsai             SuSi            DQ        00:34.22(8) MP          00:45.15(10   
      Mihkel Abram              Tammed          DQ        01:08.39(14 MP          MP            
      Dainis Männiste           Kobras/Põlva SK DQ        00:23.22(2) 00:47.19(12 MP            
      Peko Piirisild            Põlva Spordikoo DQ        MP          MP          DNS           
      Mehis Udam                JOKA            DQ        MP          01:36.46(14 01:05.09(13   
      Joonas Mölder             OK Käbi         DQ        MP          01:44.36(15 01:11.37(14   
      Joosep Ainjärv            JOKA            DNS       DNS         DNS         DNS           
M14

3030m 9KP
3200m 9KP
4010m 9KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Sander Pritsik            Rakv            02:03.41  00:27.20(1) 00:38.57(1) 00:57.24(3)   
   2. Hando Allmann             Võru/Võru spord 02:30.35  00:30.27(2) 00:50.50(3) 01:09.18(7)   
   3. Siim Turban               Rakv            02:33.34  00:33.41(3) 00:54.12(4) 01:05.41(6)   
   4. Kustu Künnapas            HOK             02:34.28  00:36.29(5) 00:54.13(5) 01:03.46(5)   
   5. Jürmo Rooma               Jõhvikas        02:37.41  00:40.03(8) 01:07.25(9) 00:50.13(2)   
   6. Rasmus Kruusa             Kobras          02:46.03  00:40.41(9) 01:02.55(7) 01:02.27(4)   
   7. Raiko Marrandi            JOKA            03:20.32  00:36.37(6) 01:14.50(11 01:29.05(11   
   8. Armin Raudsepp            JOKA            03:27.00  00:50.34(10 01:15.33(12 01:20.53(8)   
   9. Markus Sulg               JOKA            03:41.14  00:37.21(7) 01:37.44(13 01:26.09(10   
      Joonas Halapuu            Võru/Võru spord DNF       00:34.29(4) DNS         DNS           
      Hugo Johannes Nurk        Tartu Suusaklub DNF       DNS         00:55.38(6) DNS           
      Georg Paal                JOKA            DQ        MP          01:10.50(10 01:21.09(9)   
      Markus Mürk               Võru/Võru spord DQ        DNS         MP          01:46.00(12   
      Alex Treier               Võru/Võru spord DQ        MP          00:42.07(2) 00:44.13(1)   
      Aleksander Tamm           Tartu Suusaklub DQ        DNS         MP          DNS           
      Dags Lepiksons            ZVOC            DQ        01:00.02(11 01:06.36(8) MP            
M16

4570m 13KP
5530m 12KP
5560m 14KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Tomi-Andre Piirmets       West            02:04.36  00:35.39(3) 00:44.11(1) 00:44.46(2)   
   2. Matīss Slikšjānis         Azimuts OK-Smil 02:05.25  00:36.56(4) 00:45.39(3) 00:42.50(1)   
   3. Lauri Pähn                Võru/Võru spord 02:09.16  00:38.04(6) 00:44.39(2) 00:46.33(3)   
   4. Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK 02:19.57  00:35.21(2) 00:52.01(9) 00:52.35(5)   
   5. Siim Helmoja              Kobras/Põlva SK 02:26.58  00:35.05(1) 00:50.55(7) 01:00.58(9)   
   6. Märten Henrik Pais        West            02:28.44  00:37.02(5) 00:48.08(5) 01:03.34(13   
   7. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           02:28.46  00:44.52(10 00:47.15(4) 00:56.39(7)   
   8. Kaarel Vesilind           SRD             02:29.02  00:44.40(9) 00:53.26(10 00:50.56(4)   
   9. Jānis Velkeris            Alūksne OK      02:33.23  00:48.52(13 00:51.06(8) 00:53.25(6)   
  10. Villu Serv                Kobras/Põlva SK 02:48.20  00:47.06(11 00:59.29(14 01:01.45(10   
  11. Kristo Sirk               Kobras/Põlva SK 02:50.45  00:38.39(7) 01:07.29(20 01:04.37(14   
  12. Karel-Sander Kljuzin      Peko            02:52.29  00:53.20(17 01:02.12(18 00:56.57(8)   
  13. Esko Vanahunt             Kobras/Põlva SK 03:00.12  00:52.07(16 00:58.18(13 01:09.47(17   
  14. Mihkel Parts              Võru            03:04.29  00:49.24(14 01:04.15(19 01:10.50(18   
  15. Andrey Prozorov           Orienta-Kyncevo 03:06.43  00:50.26(15 00:56.53(12 01:19.24(20   
  16. Sander Tomson             Kobras/Põlva SK 03:07.28  00:58.46(21 01:02.00(16 01:06.42(16   
  17. Kristofer Pähklepa        Kobras          03:10.59  00:57.31(19 01:10.42(23 01:02.46(12   
  18. Kevin Jaaska              Kobras/Põlva SK 03:14.04  00:53.47(18 01:15.12(25 01:05.05(15   
  19. Tõnis Toom                JOKA            03:19.31  00:59.54(22 00:59.32(15 01:20.05(21   
  20. Kristjan Laugesaar        Rakv            03:23.26  00:48.22(12 01:09.49(22 01:25.15(25   
  21. Jasper Ainjärv            JOKA            03:30.56  00:58.13(20 01:11.34(24 01:21.09(23   
  22. Timmo Tohus               Otepää          03:43.02  01:17.45(25 01:02.00(16 01:23.17(24   
      Oliver Kütt               Ilves           DNF       DNS         00:55.19(11 01:02.17(11   
      Ilgvars Caune             Azimuts OK-Smil DNF       00:42.17(8) 00:50.42(6) DNS           
      Kristo Oja                OK Käbi         DNF       01:00.41(23 DNS         DNS           
      Alo Vahtre                OK Käbi         DQ        01:01.07(24 MP          01:26.43(26   
      Martin Sults              Kobras/Põlva SK DQ        MP          01:09.46(21 01:11.53(19   
      Kristers Grasis                           DQ        DNF         MP          DNS           
      Adrians Djačuks           Azimuts OK-Smil DQ        MP          01:19.36(26 01:20.52(22   
      Marten Soeson             Tartu Suusaklub DNS       DNS         DNS         DNS           
M18

6570m 15KP
8020m 16KP
7540m 16KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Veiko Vinkel              West            02:52.03  00:47.42(1) 01:04.16(1) 01:00.05(1)   
   2. Janek Piirisild           Võru/Võru spord 03:06.55  00:52.07(2) 01:06.07(3) 01:08.41(6)   
   3. Andreas Aadli             Tammed          03:10.53  00:55.56(3) 01:05.50(2) 01:09.07(7)   
   4. Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK 03:17.49  01:05.59(6) 01:06.35(4) 01:05.15(3)   
   5. Vadim Shved               SRD             03:25.12  01:03.45(4) 01:13.51(6) 01:07.36(5)   
   6. Mauno Kapten              Peko            03:25.32  01:11.06(7) 01:10.32(5) 01:03.54(2)   
   7. Kevin Hallop              Peko            03:28.51  01:04.54(5) 01:17.15(8) 01:06.42(4)   
   8. Vootele Jagomägi          Ilves           03:45.15  01:12.58(8) 01:16.27(7) 01:15.50(8)   
      Lauri Kukk                Rakv            DQ        MP          01:23.35(9) 01:46.10(9)   
      Ingmar Bert Sabre         Võru/Võru spord DNS       DNS         DNS         DNS           
      Hans Mark Võsu            JOKA            DNS       DNS         DNS         DNS           
M20

6570m 15KP
8020m 16KP
7540m 16KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Tanel Papp                Võru/Võru spord 02:39.36  00:48.36(1) 00:54.18(1) 00:56.42(1)   
   2. Reimo Liiv                Tammed          02:47.43  00:48.49(2) 01:01.16(4) 00:57.38(2)   
   3. Reigo Teervalt            Peko            02:55.59  00:58.28(4) 00:58.47(3) 00:58.44(3)   
   4. Andres Saetalu            Tammed          02:58.34  00:59.03(5) 00:58.23(2) 01:01.08(4)   
   5. Siim Isup                 Nõo Reaalgümnaa 03:41.37  01:09.43(6) 01:06.27(6) 01:25.27(6)   
   6. Mattias Blehner           West            03:49.46  01:16.56(8) 01:16.28(7) 01:16.22(5)   
   7. Anti Sõukand              Võru/Võru spord 04:32.44  01:42.03(9) 01:21.17(8) 01:29.24(7)   
      Oliver Jõgeva             Kobras/Põlva SK DNF       01:12.12(7) DNS         DNS           
      Hannes Poolamets          Tabasalu Triatl DNF       DNF         01:43.17(9) 02:44.50(8)   
      Andres Saal               Otepää          DQ        00:53.01(3) 01:04.15(5) MP            
      vacant 0                                  DNS       DNS         DNS         DNS           
M21A

8030m 18KP
10940m 24KP
11270m 21KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Erkki Aadli               Tammed          03:29.09  00:56.16(3) 01:10.59(1) 01:21.54(1)   
   2. Alar Abram                Tammed          03:35.53  00:56.52(4) 01:16.20(2) 01:22.41(2)   
   3. Vladyslav Laskarzhevsky   Nash Klub       03:38.58  00:57.53(5) 01:18.08(4) 01:22.57(3)   
   4. Uku-Laur Tali             KEKRSK          03:40.00  00:54.19(1) 01:16.52(3) 01:28.49(4)   
   5. Tiit Tähnas               JOKA            03:58.23  01:03.23(8) 01:25.01(6) 01:29.59(5)   
   6. Ott Rakkaselg             HOK             04:05.16  01:02.51(7) 01:25.34(7) 01:36.51(9)   
   7. Kaarel Kallas             JOKA            04:13.46  01:06.43(9) 01:34.17(11 01:32.46(6)   
   8. Ragnar Kruusla            West            04:22.28  01:12.02(12 01:33.44(10 01:36.42(8)   
   9. Taivo Timmusk             HOK             04:22.40  01:08.25(11 01:29.39(8) 01:44.36(11   
  10. Johannes Ehala            JOKA            04:30.16  01:07.39(10 01:31.26(9) 01:51.11(12   
  11. Margus Marrandi           JOKA            04:32.48  01:14.13(13 01:39.59(12 01:38.36(10   
  12. Alexander Khalyapin       Asterisk        05:11.12  01:14.28(14 01:56.03(17 02:00.41(14   
      Jonatan Karjus            Võru            DNF       00:58.22(6) DNS         01:34.21(7)   
      Andreas Kraas             Tammed          DNF       00:54.36(2) DNS         DNS           
      Mihkel Järveoja           Kobras          DNF       DNS         01:22.22(5) DNS           
      Denis Zhilin              X-Race.info     DNF       DNS         01:51.51(15 01:55.26(13   
      Taavi-Kalle Kiisler       KEKRSK          DNF       01:42.32(18 01:51.57(16 DNS           
      Mattis Jaama              Peko            DNF       01:15.36(15 02:02.54(18 DNS           
      Egor Miterev              Orienta-Kyncevo DQ        01:27.25(17 01:46.07(14 MP            
      Artem Berkal              Orienta-Kyncevo DQ        01:20.29(16 01:40.22(13 MP            
      Dag Ainsoo                LUS             DNS       DNS         DNS         DNS           
      Mattias Rennel            KEKRSK          DNS       DNS         DNS         DNS           
M21B

5050m 12KP
6230m 11KP
6440m 15KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Martin Simpson            Kobras          02:02.03  00:34.39(1) 00:42.31(1) 00:44.53(2)   
   2. Tarmo Siimsaare           Võru            02:11.57  00:36.29(2) 00:45.32(2) 00:49.56(3)   
   3. Kaupo Järve               LSF PT          02:30.08  00:39.26(4) 00:54.57(7) 00:55.45(5)   
   4. Priit Poopuu              JOKA            02:33.27  00:38.56(3) 00:53.27(6) 01:01.04(7)   
   5. Danilo Piht               Mercury         02:33.50  00:42.59(5) 00:51.21(4) 00:59.30(6)   
   6. Michael Raer              SRD             03:00.09  00:46.16(7) 01:01.30(8) 01:12.23(10   
   7. Enar Nõmmiste             Kape            03:02.07  00:54.22(10 00:53.04(5) 01:14.41(13   
   8. Rünno Sulg                LSF PT          03:21.11  00:57.18(12 01:11.02(10 01:12.51(11   
   9. Ragnar Ilp                                03:21.24  00:56.26(11 01:06.56(9) 01:18.02(14   
  10. Heiki Saal                Otepää          03:21.48  00:52.55(9) 01:23.02(18 01:05.51(8)   
  11. Rain Jaaksoo              Tartu           03:22.33  00:59.47(13 01:11.29(11 01:11.17(9)   
  12. Alexandr Medvedev         Orienta-Kyncevo 03:40.30  01:08.55(19 01:17.59(15 01:13.36(12   
  13. Guido Aus                 HOK             03:48.02  01:00.52(14 01:18.40(17 01:28.30(16   
  14. Martin Pettai                             03:51.21  01:05.10(18 01:16.18(14 01:29.53(17   
  15. Oleg Koshik               SRD             03:51.54  01:03.07(15 01:18.30(16 01:30.17(18   
  16. Matis Märtson             Novaator RSK    04:06.24  01:03.39(16 01:25.38(20 01:37.07(19   
  17. Raimonds Gailis           Burkanciems OK  04:51.06  01:18.03(20 01:43.05(21 01:49.58(20   
      Olavi Ottas               Kobras          DNF       DNS         00:48.46(3) 00:54.04(4)   
      Mihkel Järveoja           Kobras          DNF       DNS         DNS         00:44.18(1)   
      Ivars Scerbickis          OK Purva Bridej DNF       00:44.41(6) DNS         DNS           
      Jaan Metsa                                DNF       DNS         01:25.13(19 01:54.19(21   
      Toomas Telgma             Voller          DQ        01:05.07(17 01:15.06(13 MP            
      Janek Pinta               PV SKK          DQ        MP          01:12.59(12 01:23.30(15   
      Indrek Mahla              Peko            DQ        00:50.10(8) MP          DNS           
M21C

3300m 12KP
5790m 13KP
5010m 10KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
      Andrey Kutuzov            IZHORA          DNF       DNS         01:09.23(1) 01:11.16(1)   
      Mikk Paris                EKRE            DNS       DNS         DNS         DNS           
M35

7240m 16KP
8980m 18KP
8680m 18KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Mindaugas Kvedaravicius   Levuo           03:10.29  01:00.23(2) 01:06.23(2) 01:03.43(1)   
   2. Ain Fjodorov              Rae             03:12.39  00:56.15(1) 01:06.52(3) 01:09.32(3)   
   3. Andrei Nikitin            SRD             03:17.50  01:07.54(5) 01:00.53(1) 01:09.03(2)   
   4. Meelis Mälter             KEKRSK          03:37.40  01:06.45(3) 01:17.15(5) 01:13.40(5)   
   5. Martin Kaup               LSF PT          03:39.37  01:10.26(6) 01:17.56(6) 01:11.15(4)   
   6. Marius Keraisis           Takas           04:17.01  01:17.28(7) 01:33.42(10 01:25.51(8)   
   7. Ivo Miller                Koop            04:47.51  01:33.37(10 01:40.17(12 01:33.57(9)   
      Rait Pallo                Hansapank       DNF       01:23.43(9) 01:34.43(11 DNS           
      Vallo Vaher               JOKA            DNF       01:07.52(4) 01:21.14(7) DNS           
      Sixten Sild               Võru            DNF       DNS         DNS         01:17.50(7)   
      Allar Kivil               LSF PT          DNF       DNS         01:23.51(9) DNS           
      Tago Teetamm              Tammed          DNF       01:17.29(8) 01:22.28(8) DNS           
      Audrius Smilgius          Azuolas         DNF       DNS         01:09.17(4) 01:17.08(6)   
M40

6200m 16KP
8690m 18KP
8090m 18KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Randy Korb                Peko            02:50.03  00:47.38(1) 01:00.30(1) 01:01.55(1)   
   2. Taras Fedorov             IZHORA          02:53.45  00:48.17(2) 01:01.54(2) 01:03.34(4)   
   3. Otārs Putrālis            OK Azimuts      03:00.21  00:50.35(6) 01:06.19(4) 01:03.27(3)   
   4. Dmitri Shved              SRD             03:03.35  00:54.49(14 01:06.40(5) 01:02.06(2)   
   5. Kuno Rooba                Rakv            03:06.27  00:48.45(3) 01:08.49(8) 01:08.53(9)   
   6. Sergei Shirokov           SRD             03:07.48  00:49.25(4) 01:09.47(9) 01:08.36(8)   
   7. Arnis Grasis              Auseklis IK     03:08.40  00:51.52(9) 01:07.20(6) 01:09.28(11   
   8. Ilmar Udam                JOKA            03:08.53  00:51.15(7) 01:12.13(11 01:05.25(5)   
   9. Andris Strazdiņš          OK Purva Bridēj 03:11.23  00:54.10(13 01:10.57(10 01:06.16(7)   
  10. Dmitrij Konanov           Yarkij Mir      03:12.37  00:49.50(5) 01:08.41(7) 01:14.06(14   
  11. Martin Widler             OLG Weisslingen 03:13.52  00:52.03(10 01:16.13(15 01:05.36(6)   
  12. Alvis Lepiksons           Auseklis IK     03:19.54  00:53.14(12 01:15.29(14 01:11.11(12   
  13. Martin Aunin                              03:28.05  00:52.04(11 01:16.43(16 01:19.18(15   
  14. Raivo Pellja              JOKA            03:29.50  00:51.31(8) 01:26.46(22 01:11.33(13   
  15. Ingus Grasis              Auseklis IK     03:40.03  01:01.39(16 01:13.29(12 01:24.55(18   
  16. Ott Toomet                Ilves           03:46.47  01:09.46(22 01:15.24(13 01:21.37(16   
  17. Roman Shved               SRD             03:51.10  01:01.06(15 01:23.26(19 01:26.38(19   
  18. Valdis Lepiksons          Auseklis IK     03:59.05  01:03.45(19 01:21.37(18 01:33.43(21   
  19. Sander Blehner            West            04:11.19  01:14.11(23 01:32.18(23 01:24.50(17   
  20. Mart Jakobson             KEKRSK          04:46.08  01:08.48(21 01:45.25(24 01:51.55(22   
  21. Raivo Mitt                                05:17.37  01:29.19(26 01:55.39(25 01:52.39(23   
      Tarvo Avaste              Tammed          DNF       DNS         01:02.07(3) DNS           
      Andres Nurk               Tartu Suusaklub DNF       DNS         01:58.23(26 DNS           
      Kristjan Leiger           Kape            DNF       01:21.09(24 DNS         01:29.45(20   
      Denis Zhilin              X-Race.info     DNF       01:03.23(17 DNS         DNS           
      Antti Roose               Kobras          DNF       01:08.39(20 DNS         DNS           
      Raul Kangur               Peko            DNF       01:03.42(18 01:24.28(20 DNS           
      Margus Klementsov         Mercury         DNF       DNF         01:19.19(17 01:08.59(10   
      Eero Mõttus               Võru            DQ        01:27.48(25 01:24.34(21 MP            
M45

5240m 11KP
7020m 15KP
6930m 16KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Matti Yliluikki           SuSi            02:26.54  00:39.42(2) 00:53.24(1) 00:53.48(1)   
   2. Raivo Reiman              West            02:33.47  00:40.23(3) 00:57.53(2) 00:55.31(2)   
   3. Enn Jaama                 Peko            02:44.58  00:43.31(4) 00:59.07(4) 01:02.20(4)   
   4. Taivo Tali                KEKRSK          02:54.09  00:46.16(6) 01:05.47(8) 01:02.06(3)   
   5. Rein Zaitsev              Peko            02:57.01  00:53.21(13 01:00.06(5) 01:03.34(5)   
   6. Sergey Pasechnik          IZHORA          03:04.57  00:45.56(5) 01:05.49(9) 01:13.12(8)   
   7. Einar Luup                Võru            03:05.18  00:50.19(9) 01:05.17(7) 01:09.42(7)   
   8. Johan Alenius             IFK Lidingö     03:05.38  00:54.41(16 01:03.54(6) 01:07.03(6)   
   9. Tuomo Marttinen           IPR             03:09.13  00:47.07(7) 01:08.43(10 01:13.23(9)   
  10. Margus Kesa               Briedis         03:19.00  00:52.04(10 01:13.08(14 01:13.48(10   
  11. Andy Karjus               Võru            03:21.49  00:53.55(14 01:12.33(13 01:15.21(13   
  12. Māris Stabiņš             Azimuts OK-Smil 03:24.49  00:49.07(8) 01:10.33(12 01:25.09(16   
  13. Mart Ostra                Nõmme           03:26.24  00:53.01(11 01:18.38(16 01:14.45(11   
  14. Sergei Shved              SRD             03:31.38  00:54.38(15 01:21.49(18 01:15.11(12   
  15. Tõnu Lauter               Lauter Team     03:37.28  01:00.05(19 01:17.52(15 01:19.31(14   
  16. Raivo Panker              Mercury         03:45.01  00:55.02(17 01:26.33(19 01:23.26(15   
      Taivo Täht                Tartu linn      DNF       00:53.12(12 01:20.40(17 DNS           
      Paavo Rõigas              Peko            DNF       00:37.43(1) 00:57.55(3) DNS           
      Vladimir Pasechnik        IZHORA          DQ        00:55.13(18 01:09.52(11 MP            
M50

5240m 11KP
6230m 11KP
5970m 11KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Aivars Mihailovs          Auseklis IK     02:20.37  00:38.14(1) 00:47.36(4) 00:54.47(3)   
   2. Andres Talver             Mercury         02:21.48  00:41.31(2) 00:47.23(3) 00:52.54(1)   
   3. Eduard Pukkonen           KEKRSK          02:26.49  00:46.14(4) 00:45.08(1) 00:55.27(4)   
   4. Tõnu Ilves                Kape            02:36.34  00:49.27(7) 00:47.17(2) 00:59.50(6)   
   5. Maido Kaljur              KEKRSK          02:37.26  00:48.49(5) 00:54.49(8) 00:53.48(2)   
   6. Sergey Iudov              Pskov Rus       02:45.05  00:50.27(8) 00:53.10(5) 01:01.28(7)   
   7. Ants Turban               Rakv            02:46.11  00:53.37(12 00:54.29(7) 00:58.05(5)   
   8. Maksim Gurejev            Kape            02:56.29  00:52.41(10 00:59.01(11 01:04.47(8)   
   9. Urmas Laev                Mercury         03:07.44  00:55.45(15 01:05.30(17 01:06.29(9)   
  10. Mitenkov Andrey           Mile Sport      03:08.43  00:54.27(14 01:02.09(14 01:12.07(11   
  11. Mikhail Ivanov            sko rus         03:09.59  00:57.01(16 01:04.56(15 01:08.02(10   
  12. Priit Truusalu            Kape            03:16.46  00:59.32(18 01:00.59(12 01:16.15(14   
  13. Margus Jaanus             Koop            03:21.37  00:59.35(19 01:05.52(18 01:16.10(13   
  14. Andrus Sipsaka            KEKRSK          03:48.32  01:19.56(20 01:09.27(19 01:19.09(15   
  15. Pigarev Konstantin        Mile Sport      03:53.28  00:58.33(17 01:40.02(20 01:14.53(12   
      Toomas Tarve              Kobras          DNF       00:48.49(5) 00:54.51(9) DNS           
      Lauri Leppik              TAOK            DNF       00:53.43(13 01:05.16(16 DNS           
      Raul Olesk                Kobras          DNF       00:53.19(11 00:58.55(10 DNS           
      Toomas Teekel             West            DNF       00:52.05(9) 01:02.00(13 DNF           
      Mati Preitof              KEKRSK          DNF       00:45.58(3) 00:54.09(6) DNS           
      Dmitriy Binogradov        Kape            DNS       DNS         DNS         DNS           
      Tiit Tali                 Ilves           DNS       DNS         DNS         DNS           
      Urmas Tammemäe            Orvand          DNS       DNS         DNS         DNS           
M55

4470m 11KP
5700m 12KP
5540m 14KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Karolis Mickevicius       Briedis         02:16.45  00:36.48(1) 00:50.28(2) 00:49.29(2)   
   2. Kaljo Julge               Kape            02:21.36  00:42.01(3) 00:49.17(1) 00:50.18(3)   
   3. Jaanus Reha               Koop            02:22.30  00:40.02(2) 00:57.28(5) 00:45.00(1)   
   4. Rein Rooni                Orvand          02:39.13  00:43.08(5) 00:57.27(4) 00:58.38(5)   
   5. Vilnis Velkeris           Alūksne OK      02:43.09  00:42.45(4) 01:01.38(6) 00:58.46(6)   
   6. Raul Laas                 JOKA            02:43.13  00:52.14(11 00:52.55(3) 00:58.04(4)   
   7. Sergey Lukin              Asterisk        03:01.08  00:50.25(7) 01:02.49(7) 01:07.54(10   
   8. Udo Lüüs                  Ilves           03:03.15  00:51.14(9) 01:07.37(11 01:04.24(9)   
   9. Tõnu Sikkal               Kobras          03:03.17  00:52.51(13 01:06.09(10 01:04.17(8)   
  10. Jaak Jaagus               Saku            03:05.43  00:52.05(10 01:04.40(9) 01:08.58(11   
  11. Juha Eronen               Karkki-Rasti    03:19.48  00:50.53(8) 01:13.18(12 01:15.37(15   
  12. Ahto Karu                 JOKA            03:24.47  00:52.41(12 01:22.56(13 01:09.10(12   
      Aigar Pindmaa             Võru            DNF       00:54.29(14 DNS         01:13.36(13   
      Paul Poopuu               JOKA            DNF       00:44.55(6) DNS         01:03.11(7)   
      Jüri Merirand             -               DQ        MP          01:04.32(8) 01:15.16(14   
      Lasse Laaksonen           SuSi            DNS       DNS         DNS         DNS           
M60

4470m 11KP
5330m 12KP
5540m 14KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Henrikas Ulevičius        Labirintas      02:26.06  00:41.13(1) 00:48.13(1) 00:56.40(1)   
   2. Koit Paasma               Lehola          02:30.00  00:42.08(2) 00:49.28(2) 00:58.24(2)   
   3. Riho Männi                Lehola          02:47.50  00:48.11(4) 00:57.03(4) 01:02.36(4)   
   4. Raimondas Paknys          Labirintas      02:53.24  00:52.57(8) 00:54.04(3) 01:06.23(6)   
   5. Heini Tammik              Kape            02:57.08  00:47.53(3) 00:57.55(5) 01:11.20(7)   
   6. Lembit Nöps               Ilves           03:03.18  00:48.32(5) 01:01.58(8) 01:12.48(8)   
   7. Bernardas Eimaitis        Labirintas      03:03.52  00:55.57(13 01:07.32(11 01:00.23(3)   
   8. Anti Parik                Otepää SK       03:12.39  00:55.30(11 01:00.23(6) 01:16.46(9)   
   9. Rimantas Krasuckis        Labirintas      03:13.43  00:52.13(6) 01:03.48(9) 01:17.42(11   
  10. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        03:13.51  00:52.24(7) 01:04.25(10 01:17.02(10   
  11. Jüri Rokko                SK RT           03:16.06  00:56.21(14 01:14.51(14 01:04.54(5)   
  12. Ilmar Kirjanen            TAOK            03:28.24  00:55.42(12 01:10.50(12 01:21.52(12   
  13. Mauri Sinnelä             SuSi            03:31.20  00:54.42(10 01:13.12(13 01:23.26(13   
  14. Rein Hanstein             Okas            03:42.30  01:00.28(15 01:17.12(15 01:24.50(14   
  15. Toomas Naelapää           KEKRSK          05:05.26  01:19.22(16 01:38.31(16 02:07.33(15   
      Kai Saksman               TON             DNF       DNS         01:01.10(7) DNS           
      Lasse Kallio              SuSi            DQ        00:53.30(9) MP          MP            
M65

3990m 11KP
5330m 12KP
5000m 12KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Lasse Kataja              SuSi            02:27.09  00:38.13(2) 00:55.33(2) 00:53.23(1)   
   2. Tiit Tatter               TON             02:33.08  00:37.24(1) 01:01.52(8) 00:53.52(2)   
   3. Tõnu Nurm                 Kobras          02:34.49  00:47.01(8) 00:52.03(1) 00:55.45(6)   
   4. Mihkel Mälter             KEKRSK          02:36.09  00:44.55(5) 00:56.02(3) 00:55.12(5)   
   5. Rafael Gordon             Võru            02:37.16  00:44.03(3) 00:59.02(4) 00:54.11(3)   
   6. Jouko Visa                SuSi            02:42.09  00:46.26(7) 01:00.50(6) 00:54.53(4)   
   7. Peep Koppel               Koop            02:45.29  00:45.29(6) 00:59.52(5) 01:00.08(8)   
   8. Heikki Kyyrönen           TON             02:46.11  00:44.48(4) 01:01.16(7) 01:00.07(7)   
   9. Sauli Hyytiäinen          SuSi            02:59.23  00:51.34(9) 01:05.27(10 01:02.22(9)   
  10. Kalju Toomas              JOKA            03:18.26  01:06.55(12 01:05.19(9) 01:06.12(10   
  11. Esa Tarkiainen            Fin             03:47.26  00:59.08(10 01:31.20(12 01:16.58(11   
  12. Sergey Myasnikov          RUS             04:00.43  01:05.38(11 01:30.37(11 01:24.28(12   
      Agu Koppa                 Jõhvikas        DQ        01:23.35(13 MP          01:32.29(13   
M70

2970m 10KP
4610m 9KP
4500m 11KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Mihhail Taivere           Kape            02:28.57  00:36.27(1) 00:58.56(3) 00:53.34(1)   
   2. Ants Tamm                 TON             02:29.41  00:38.02(2) 00:56.21(2) 00:55.18(2)   
   3. Enn Aedna                 West            02:41.32  00:42.29(6) 00:55.38(1) 01:03.25(4)   
   4. Lembit Vassil             Ilves           02:57.50  00:44.19(7) 01:05.45(4) 01:07.46(6)   
   5. Nikolai Kuha              Kape            03:00.14  00:38.55(4) 01:14.15(9) 01:07.04(5)   
   6. Mati Poom                 TON             03:02.52  00:46.31(10 01:06.47(5) 01:09.34(7)   
   7. Jaan Orav                 TON             03:16.24  00:44.31(9) 01:13.19(8) 01:18.34(11   
   8. Agu Lipping               HOK             03:38.49  00:58.24(12 01:23.57(10 01:16.28(10   
   9. Aleksander Zhilin         X-Race.info     03:41.25  00:52.31(11 01:37.23(12 01:11.31(8)   
  10. Jüri Tähemaa                              04:01.54  00:39.05(5) 02:09.20(13 01:13.29(9)   
  11. Valter Ploom              Jõhvikas        04:11.02  00:44.20(8) 01:24.27(11 02:02.15(12   
      Elmo Pärna                Lehola          DQ        00:38.07(3) 01:12.18(7) MP            
      Rauno Visa                SuSi            DQ        MP          01:08.45(6) 01:02.58(3)   
M75

2970m 10KP
3920m 10KP
4080m 10KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Heino Mardiste            Kape            02:34.51  00:43.02(2) 00:51.27(1) 01:00.22(2)   
   2. Endel Remmet              Kape            02:38.29  00:39.22(1) 01:05.11(2) 00:53.56(1)   
M80

2720m 8KP
2890m 8KP
2780m 9KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Aage Lahtinen             Mesikämmenet    04:12.48  01:42.22(1) 01:30.28(1) 00:59.58(1)   
M8NR

1240m 5KP
1420m 5KP
1240m 6KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Kaur Hallik                               00:39.59  00:12.45(1) 00:14.57(5) 00:12.17(1)   
   2. Bert Joosep Panker        Ilves           00:41.29  00:13.33(3) 00:15.07(6) 00:12.49(2)   
   3. Jesse Lauter              Lauter Team     00:42.32  00:13.15(2) 00:15.38(7) 00:13.39(3)   
   4. Hannes Artur Semper       Bona Fide       00:42.45  00:15.46(4) 00:13.09(2) 00:13.50(4)   
   5. Maanus Udam               Albu vald       00:49.31  00:17.15(5) 00:11.57(1) 00:20.19(8)   
   6. Jooa Eronen               Karkki-Rasti    00:53.35  00:19.07(8) 00:14.52(4) 00:19.36(7)   
   7. Markus Kaljur             KEKRSK          00:55.59  00:26.39(10 00:13.36(3) 00:15.44(5)   
   8. Laur-Rogert Sulg          Tsirguliina KK  00:58.25  00:18.20(6) 00:21.00(8) 00:19.05(6)   
   9. Erik Kersna               Ilves           01:04.47  00:19.11(9) 00:25.03(10 00:20.33(9)   
    - Juhan Mahla                               01:25.05  00:18.35-   00:24.49-   00:41.41-     
    - Erik Marten Zernant       Meelespea Laste 01:33.25  00:29.17-   00:27.19-   00:36.49-     
  10. Henri Kersna              Ilves           01:48.39  00:35.54(12 00:34.54(12 00:37.51(11   
    - Jero Eronen               Karkki-Rasti    02:03.31  00:37.31-   00:46.47-   00:39.13-     
    - Koit Hallik                               02:45.22  00:47.17-   01:10.53-   00:47.12-     
      Timofei Zhilin                            DNF       DNS         00:47.59-   00:39.28-     
      Mihkel Tali               Ilves           DNS       DNS         DNS         DNS           
      Vacant                                    DNS       DNS         DNS         DNS           
W10NR

1240m 5KP
1420m 5KP
1240m 6KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Brigitte Panker           Ilves           00:35.45  00:11.16(1) 00:09.00(1) 00:15.29(7)   
   2. Lotta Laitamäki           Hämeenlinnan Ta 00:41.33  00:15.50(3) 00:12.40(2) 00:13.03(2)   
   3. Aiga Strazdiņa            OK Purva Bridēj 00:42.15  00:14.07(2) 00:13.39(3) 00:14.29(4)   
   4. Birgit Rõõm               Ilves           00:46.56  00:15.59(4) 00:13.48(5) 00:17.09(9)   
   5. Mari Ann Mahla            Peko            00:48.39  00:17.51(6) 00:15.30(6) 00:15.18(6)   
   6. Helina Saega              Tsirguliina kk  00:51.11  00:16.07(5) 00:23.39(10 00:11.25(1)   
   7. Kerttu-Liis Bettler       Tsirguliina kk  00:55.20  00:20.16(8) 00:19.58(9) 00:15.06(5)   
   8. Liis Vesilind             SRD             00:55.22  00:24.21(9) 00:17.20(7) 00:13.41(3)   
   9. Angela Mõttus             Tsirguliina KK  00:56.24  00:18.27(7) 00:17.49(8) 00:20.08(10   
  10. Kris Jette Piht           Mercury         00:57.02  00:26.24(10 00:13.43(4) 00:16.55(8)   
  11. Svetlana Kuchina          Orienta-Kyncevo 01:33.48  00:28.16(11 00:35.42(11 00:29.50(11   
      Emily Vinne               Põlva Spordikoo DNS       DNS         DNS         DNS           
      Karoliina Kets            Põlva Spordikoo DNS       DNS         DNS         DNS           
W12

2410m 9KP
2060m 6KP
2600m 8KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Johanna Laanoja           Kobras/Põlva SK 01:08.25  00:24.32(2) 00:18.22(1) 00:25.31(3)   
   2. Siiri Talts               HOK             01:23.51  00:27.36(5) 00:32.43(7) 00:23.32(1)   
   3. Anete Saar                Kobras/Põlva SK 01:25.53  00:32.46(6) 00:23.37(3) 00:29.30(5)   
   4. Eliise Kesküla            HOK             01:33.14  00:23.49(1) 00:44.02(8) 00:25.23(2)   
   5. Liina Laitamäki           Hämeenlinnan Su 01:43.12  00:34.08(7) 00:26.50(5) 00:42.14(11   
   6. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 01:54.23  00:27.27(4) 00:52.37(10 00:34.19(7)   
   7. Ekaterina Ekatova         Orienta-Kyncevo 01:57.13  00:57.26(10 00:29.14(6) 00:30.33(6)   
   8. Emilija Tamoševičiūtė     Ąžuolas/Sietyno 02:02.41  01:01.07(12 00:24.35(4) 00:36.59(9)   
   9. Hanna Lora Traagel        Kobras/Põlva SK 02:06.26  00:37.00(8) 00:54.49(11 00:34.37(8)   
  10. Helena Maripuu            HOK             02:15.10  00:59.02(11 00:48.08(9) 00:28.00(4)   
      Evely Ostrov              Kobras/Põlva SK DNF       01:05.52(13 DNS         DNS           
      Kristina Sidorova         Käbi            DQ        00:48.53(9) MP          00:37.26(10   
      Leana Jete Korb           Peko            DQ        00:24.55(3) 00:20.30(2) MP            
      Hanna Maria Semper        Bona Fide       DNS       DNS         DNS         DNS           
W14

2650m 6KP
2890m 8KP
3020m 10KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Teele Telgma              Tammed          01:20.37  00:20.31(1) 00:32.36(2) 00:27.30(2)   
   2. Elīna Skopāne             Azimuts OK-Smil 01:26.00  00:24.18(3) 00:31.59(1) 00:29.43(3)   
   3. Zanda Stabiņa             Azimuts OK-Smil 01:32.41  00:21.45(2) 00:39.02(4) 00:31.54(4)   
   4. Kelli Nurm                Kobras/Põlva SK 01:35.44  00:33.14(7) 00:35.13(3) 00:27.17(1)   
   5. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva SK 01:36.53  00:24.24(4) 00:39.15(5) 00:33.14(5)   
   6. Ula Rūkaitė               Devyni/Sietyno  01:54.24  00:29.37(5) 00:42.29(6) 00:42.18(10   
   7. Tekla Liisa Vilberg       West            01:57.52  00:33.27(9) 00:47.29(8) 00:36.56(7)   
   8. Kristina Haug             Võru/Võru spord 02:04.46  00:30.17(6) 00:52.31(11 00:41.58(9)   
   9. Lorely Kõrvel             Kobras/Põlva SK 02:07.06  00:38.00(12 00:43.12(7) 00:45.54(12   
  10. Agneliis Pilt             Rakvere OK      02:13.44  00:35.37(10 01:02.16(12 00:35.51(6)   
  11. Kaisa Kahre               Võru            02:24.39  00:46.16(16 00:51.14(10 00:47.09(13   
  12. Brita Sander              Ilves           02:26.29  00:37.30(11 01:11.59(14 00:37.00(8)   
  13. Ance Strazdiņa            OK Purva Bridēj 02:34.21  00:39.22(13 01:07.24(13 00:47.35(14   
  14. Maire Pärn                Ilves           02:42.48  00:43.45(15 01:16.07(15 00:42.56(11   
      Jessica Lauter            Lauter Team     DNF       00:33.23(8) 00:50.41(9) DNS           
      Kairiin Märtson           Kobras/Põlva SK DNF       00:42.56(14 DNS         01:11.41(15   
      Maria Meskina             Orienta-Kyncevo DNS       DNS         DNS         DNS           
W16

3550m 10KP
4640m 11KP
4440m 12KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Kristel Kõivo             Peko            02:05.19  00:33.48(2) 00:48.05(3) 00:43.26(1)   
   2. Emily Raudkepp            Peko            02:10.59  00:27.57(1) 00:47.06(2) 00:55.56(5)   
   3. Kristin Viikmaa           West            02:14.49  00:33.59(3) 00:54.58(6) 00:45.52(2)   
   4. Kristiina Himma           Võru            02:15.27  00:36.10(5) 00:49.21(4) 00:49.56(4)   
   5. Marie Anna Blehner        West            02:21.13  00:35.44(4) 00:56.01(8) 00:49.28(3)   
   6. Liina Vesilind            SRD             02:41.37  00:41.55(6) 00:50.05(5) 01:09.37(8)   
   7. Natalia Bolotova          Orienta-Kyncevo 03:06.08  00:54.15(11 01:13.04(11 00:58.49(6)   
   8. Tiina-Maria Tali          KEKRSK          03:18.53  00:44.07(8) 01:19.34(12 01:15.12(9)   
   9. Johanna Maria Karjus      Võru            03:19.05  01:04.26(12 01:10.27(10 01:04.12(7)   
  10. Ksenija Shved             SRD             04:01.46  00:53.04(10 01:40.10(14 01:28.32(11   
  11. Kelly Vildek              Rakv            04:24.42  01:21.52(13 01:32.42(13 01:30.08(12   
      Roos Lisette Parmas       SRD             DNF       00:49.25(9) 01:03.58(9) DNS           
      Kaisa Rooba               Rakv            DNF       00:43.42(7) 00:43.46(1) DNS           
      Signe Kallion             Võru/Võru spord DQ        DNS         DNS         MP            
      Kadri Ustav               SRD             DQ        MP          00:55.56(7) 01:21.27(10   
      Birgit Russka             Kobras/Põlva SK DQ        MP          DNS         DNS           
W18

4420m 13KP
5530m 12KP
5240m 12KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Marianne Haug             Võru/Võru spord 02:15.56  00:34.58(1) 00:56.59(1) 00:43.59(1)   
   2. Doris Kudre               Peko            02:32.26  00:38.39(2) 01:03.09(2) 00:50.38(2)   
   3. Ragne Reiman              West            02:50.49  00:45.22(4) 01:04.43(3) 01:00.44(4)   
   4. Jonne Rooma               Jõhvikas        02:58.57  00:49.31(5) 01:08.51(4) 01:00.35(3)   
   5. Marie Tammemäe            Orvand          03:05.49  00:44.17(3) 01:11.44(5) 01:09.48(6)   
   6. Getter Matto              Kobras/Põlva SK 03:16.14  00:59.29(8) 01:13.53(6) 01:02.52(5)   
   7. Mare Vahtre               OK Käbi         05:46.12  01:29.21(9) 02:18.08(7) 01:58.43(7)   
      Silvia Luup               Võru            DNF       00:51.09(6) DNS         DNS           
      Melanie Olesk             Kobras          DNF       00:56.32(7) DNS         DNS           
      Liis Toomas               Peko            DQ        MP          DNS         DNS           
W20

4420m 13KP
5530m 12KP
5240m 12KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Laura Joonas              Võru/Võru spord 02:10.03  00:33.16(1) 00:51.47(3) 00:45.00(2)   
   2. Madli-Johanna Maidla      Kobras/Põlva SK 02:11.45  00:33.55(2) 00:49.07(2) 00:48.43(5)   
   3. Margret Zimmermann        Kape            02:14.19  00:37.31(3) 00:49.01(1) 00:47.47(4)   
   4. Kristiine Aluvee          Kobras/Põlva SK 02:18.20  00:41.00(5) 00:52.21(4) 00:44.59(1)   
   5. Triinu Rooni              Orvand          02:20.43  00:39.51(4) 00:53.42(5) 00:47.10(3)   
   6. Kaisa Sander              Ilves           02:43.27  00:43.42(6) 00:59.01(6) 01:00.44(7)   
      Karoliina Sikkal          Kobras          DNF       DNS         DNS         00:55.47(6)   
W21A

5630m 13KP
7020m 15KP
6930m 16KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Kaisa Raudkepp            Peko            02:45.11  00:46.59(1) 00:57.02(1) 01:01.10(1)   
   2. Kirti Rebane              Tammed          02:53.40  00:47.04(2) 00:58.06(2) 01:08.30(4)   
   3. Merike Vanjuk             Kape            02:58.01  00:48.29(3) 01:02.10(3) 01:07.22(3)   
   4. Eleri Hirv                Võru            03:04.13  00:50.39(4) 01:08.10(4) 01:05.24(2)   
   5. Barbara Hüsler            OLG Galgenen    03:50.12  01:10.39(6) 01:17.08(6) 01:22.25(5)   
   6. Ganna Kalinichenko        Nash Klub       04:18.19  01:13.45(7) 01:22.05(7) 01:42.29(7)   
   7. Anna Selezneva            Orienta-Kyncevo 04:23.59  01:19.01(8) 01:27.36(8) 01:37.22(6)   
      Marili Zimmermann         Kape            DNF       01:03.08(5) 01:15.00(5) DNS           
W21B

3550m 10KP
4640m 11KP
4810m 13KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Katerina Fedorova         IZHORA          01:54.47  00:31.14(1) 00:41.23(1) 00:42.10(2)   
   2. Inga Siegert              Võru            02:00.45  00:32.08(2) 00:50.19(6) 00:38.18(1)   
   3. Britta Panker             Ilves           02:09.55  00:33.57(3) 00:45.46(3) 00:50.12(3)   
   4. Ilze Berga                Saldus Ok       02:38.41  00:41.49(5) 00:59.55(9) 00:56.57(7)   
   5. Maiki Jäädmaa             Võru            02:39.11  00:36.17(4) 00:45.36(2) 01:17.18(21   
   6. Elina Kruze               Burkanciems OK  02:41.35  00:48.53(12 00:53.11(7) 00:59.31(10   
   7. Līva Velkere              Alūksne OK      02:48.08  00:44.32(9) 01:05.19(14 00:58.17(8)   
   8. Olga Mitereva             Orienta-Kyncevo 02:48.09  00:42.57(6) 00:49.58(5) 01:15.14(20   
   9. Sari Wilhelmiina Vepsäläi Tukis           02:49.37  00:43.53(7) 00:58.36(8) 01:07.08(17   
  10. Ade Timmusk               HOK             02:55.22  00:44.53(10 01:09.57(17 01:00.32(11   
  11. Ele Sisas                 TAOK            02:57.34  00:52.17(15 01:05.57(15 00:59.20(9)   
  12. Kaisa Kase                Tammed          02:59.21  00:50.02(14 01:02.21(12 01:06.58(16   
  13. Heleri Kirss              Koop            03:06.39  00:43.59(8) 01:20.02(20 01:02.38(13   
  14. Grethe-Johanna Ploompuu   KEKRSK          03:11.17  01:02.56(18 01:03.56(13 01:04.25(15   
  15. Pia Jokinen               ViPa            03:26.00  00:48.55(13 01:18.43(19 01:18.22(22   
  16. Ethel Madalik             Tammed          03:28.14  00:53.59(16 01:22.02(22 01:12.13(18   
  17. Yulia Gussak              Orienta-Kyncevo 04:15.50  01:16.43(20 01:28.22(23 01:30.45(24   
      Marge Sargma              Tammed          DNF       00:55.30(17 01:13.50(18 DNS           
      Kairi Tuulmägi            Mercury         DNF       00:46.33(11 01:00.21(10 DNS           
      Kadi-Liis Minn            JOKA            DNF       DNS         01:02.13(11 01:04.03(14   
      Kristi Vassil             Ilves           DNF       DNS         00:49.47(4) 00:56.37(6)   
      Triin Ignasov                             DNF       DNS         01:20.28(21 01:01.40(12   
      Iveta Velkere             Alūksne OK      DNF       DNS         DNS         00:56.01(5)   
      ÜLle Hollo                Võru            DNF       DNS         01:09.54(16 01:22.26(23   
      Kairit Sikkal             Kobras          DNF       DNS         DNS         00:55.50(4)   
      Triine Viirmann           KEKRSK          DQ        01:06.51(19 MP          01:13.14(19   
      Külli Leiger              Kape            DNS       DNS         DNS         DNS           
W21C

2410m 9KP
2890m 8KP
3140m 8KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          01:50.27  00:25.59(1) 00:42.14(1) 00:42.14(1)   
   2. Ilze Ligate               OK Purva Bridej 02:06.01  00:29.21(2) 00:44.41(3) 00:51.59(4)   
   3. Olga Gureeva              Mile-Sport      02:10.50  00:32.59(4) 00:49.42(6) 00:48.09(3)   
   4. Aleksandra Leesment       SRD             02:13.55  00:38.57(5) 00:48.42(5) 00:46.16(2)   
   5. Rasa Kumpyte              Levuo           02:34.28  00:57.46(9) 00:42.53(2) 00:53.49(5)   
   6. Mari Turban               Rakv            02:37.42  00:40.03(6) 00:54.06(7) 01:03.33(7)   
   7. Edith Voksepp             Femme Müttale   03:21.02  00:51.17(8) 01:25.21(9) 01:04.24(8)   
   8. Ljudmilla Shved           SRD             04:40.25  00:59.30(10 01:58.32(10 01:42.23(10   
      Kristina Vesilind         SRD             DNF       00:49.53(7) 01:18.13(8) DNS           
      Marje Zernant             Tartu           DNF       DNS         00:46.12(4) 00:53.56(6)   
      Ulvi Oja                                  DNF       00:32.19(3) DNS         DNS           
      Maria Kuchina             Orienta-Kyncevo DQ        01:02.39(11 MP          01:31.17(9)   
W35

4420m 13KP
6230m 11KP
5970m 11KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Ingrid Piht               Mercury         02:48.05  00:39.09(2) 01:00.10(3) 01:08.46(1)   
   2. Edith Madalik             Tammed          02:53.57  00:42.58(3) 00:59.55(2) 01:11.04(3)   
   3. Maria Medvedeva           Orienta-Kyncevo 03:36.11  00:45.22(4) 01:06.22(4) 01:44.27(4)   
      Heleri Kivil              LSF PT          DNF       DNS         00:56.43(1) DNS           
      Kirsten Nigul             Kape            DNF       00:47.00(5) DNS         DNS           
      Piia Avaste               Tammed          DNF       00:37.34(1) DNS         01:08.57(2)   
W40

3720m 9KP
5530m 12KP
5560m 14KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Triin Vask                Ilves           02:27.16  00:33.22(1) 00:55.04(2) 00:58.50(1)   
   2. Jana Lepiksone            Auseklis IK     02:34.10  00:36.44(3) 00:57.26(3) 01:00.00(3)   
   3. Marika Jäädmaa            Võru            02:34.19  00:35.15(2) 00:59.55(5) 00:59.09(2)   
   4. Elgita Strazdiņa          OK Purva Bridēj 02:56.20  00:38.55(4) 00:59.43(4) 01:17.42(6)   
   5. Anna Konanova             Yarkij Mir      03:04.27  00:41.41(5) 01:06.05(6) 01:16.41(5)   
   6. Heidi Prits               Mercury         03:23.39  00:44.49(6) 01:14.52(7) 01:23.58(7)   
   7. Ella Shved                SRD             03:43.28  00:52.11(7) 01:19.57(8) 01:31.20(9)   
   8. Maari Idnurm                              03:49.13  00:54.29(8) 01:24.19(9) 01:30.25(8)   
   9. Anastasia Meskina         Orienta-Kyncevo 04:14.27  01:10.09(9) 01:25.01(10 01:39.17(11   
      Jana Kink                 Kape            DNF       DNS         00:52.50(1) DNS           
      Kadri Parts               Võru            DNF       DNS         DNS         01:15.00(4)   
      Tiina Kangilaski          TON             DNF       DNS         01:50.53(11 01:37.40(10   
W45

3720m 9KP
4640m 11KP
4810m 13KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          02:07.49  00:31.40(1) 00:50.15(2) 00:45.54(1)   
   2. Vita Cīrule               OK Azimuts      02:18.01  00:32.42(2) 00:52.45(7) 00:52.34(2)   
   3. Airi Alnek                Võru            02:25.12  00:37.36(3) 00:50.06(1) 00:57.30(5)   
   3. Videga Gaigala            OK Azimuts      02:25.12  00:38.07(4) 00:50.47(3) 00:56.18(4)   
   5. Inta Mihailova            Auseklis IK     02:26.48  00:39.59(9) 00:52.43(6) 00:54.06(3)   
   6. Merike Paapson            TON             02:28.41  00:39.32(7) 00:51.31(4) 00:57.38(6)   
   7. Rutti Räbovoitra          Mercury         02:33.31  00:39.47(8) 00:54.11(8) 00:59.33(7)   
   8. Aari Talver               Mercury         02:38.35  00:38.40(5) 00:55.21(10 01:04.34(9)   
   9. Maris Roosipuu            TON             02:40.59  00:42.47(12 00:55.39(11 01:02.33(8)   
  10. Tamara Khizhniak          Asterisk        02:43.14  00:40.58(11 00:56.15(12 01:06.01(10   
  11. Marjo Ilonen              Tampereen Yrity 02:52.24  00:43.55(13 00:54.48(9) 01:13.41(14   
  12. Pigareva Galina           Mile Sport      03:01.17  00:40.07(10 01:10.25(16 01:10.45(13   
  13. Küllike Jaama             Peko            03:07.06  00:53.38(15 01:02.52(14 01:10.36(12   
  14. Rita Ojala                JOKA            03:10.41  00:54.44(16 01:08.12(15 01:07.45(11   
  15. Inger Jalakas             KEKRSK          03:11.05  00:51.03(14 01:01.05(13 01:18.57(15   
  16. Aleksandra Lebedeva       sko rus         03:39.44  01:03.43(18 01:16.46(17 01:19.15(16   
  17. Mari Roots                TAOK            03:40.26  00:55.07(17 01:18.18(18 01:27.01(17   
      Lea Leppik                TAOK            DNF       00:39.31(6) 00:52.02(5) DNS           
W50

3210m 10KP
4610m 9KP
4500m 11KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Kersti Ehala              JOKA            02:13.12  00:33.55(1) 00:48.49(1) 00:50.28(1)   
   2. Galina Mitereva           Orienta-Kyncevo 02:33.50  00:40.28(2) 00:53.55(3) 00:59.27(5)   
   3. Sarmite Sild              Võru            02:41.59  00:44.21(3) 00:59.18(4) 00:58.20(3)   
   4. Ülle Raudsepp             Okas            03:03.39  00:45.26(4) 01:09.02(5) 01:09.11(7)   
      Mae Pindmaa               Võru            DNF       00:49.54(6) DNS         01:33.18(8)   
      Mare Kitsnik              Saku            DNF       DNS         01:42.04(7) DNS           
      Tiia Laul                                 DNF       DNS         01:27.30(6) 01:38.07(9)   
      Ellen Lembra              Kape            DNF       DNS         DNS         00:59.01(4)   
      Riina Laev                Mercury         DNF       DNF         00:51.28(2) 00:54.54(2)   
      Larisa Barsukova          sko rus         DQ        00:49.51(5) MP          01:07.46(6)   
W55

3210m 10KP
3920m 10KP
4080m 10KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Reet Johanson             Kobras          01:57.29  00:32.38(1) 00:40.47(1) 00:44.04(1)   
   2. Saima Värton              Kobras          02:05.57  00:33.38(3) 00:44.29(3) 00:47.50(2)   
   3. Marika Kirsspuu           TAOK            02:10.17  00:33.02(2) 00:49.23(6) 00:47.52(3)   
   4. Siiri Poopuu              JOKA            02:13.39  00:37.27(5) 00:44.01(2) 00:52.11(8)   
   5. Tiina Talisoo             KEKRSK          02:17.40  00:35.07(4) 00:52.22(8) 00:50.11(6)   
   6. Ülle Kadak                Lehola          02:28.05  00:37.50(7) 00:52.27(9) 00:57.48(12   
   7. Natalja Ushakova          RUS             02:29.44  00:37.46(6) 00:56.37(10 00:55.21(9)   
   8. Ruta Stanevičiene         Labirintas      02:30.12  00:39.17(8) 00:59.39(14 00:51.16(7)   
   8. Liivi Tafenau                             02:30.12  00:41.37(11 00:52.10(7) 00:56.25(10   
  10. Helge Valdek              KEKRSK          02:35.40  00:39.31(9) 00:59.32(12 00:56.37(11   
  11. Tatyana Belousova         IZHORA          02:42.26  00:41.28(10 00:57.39(11 01:03.19(14   
  12. Leena Leesment            SRD             03:15.57  00:50.16(12 01:10.29(15 01:15.12(16   
  13. Olga Nazarin              RUS             04:23.56  01:14.22(13 01:33.34(18 01:36.00(18   
      Ilme Roosi                Orvand          DNF       DNS         00:59.32(12 01:04.35(15   
      Eha Tolm                  Orvand          DNF       DNS         01:16.00(17 00:49.06(4)   
      Anu Pallon                JOKA            DNF       DNS         01:10.39(16 01:19.09(17   
      Ene Sulg                  Orvand          DNF       DNS         00:47.33(4) 00:49.35(5)   
      Jūratė Ulevičienė         Labirintas      DQ        MP          00:49.06(5) 01:00.02(13   
W60

3040m 9KP
3920m 10KP
4080m 10KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Anne Arold                Ilves           02:04.51  00:33.28(2) 00:44.11(1) 00:47.12(1)   
   2. Niina Karnit              SRD             02:17.30  00:33.22(1) 00:54.55(5) 00:49.13(2)   
   3. Tiiu Kaasik               Ilves           02:19.03  00:35.09(3) 00:46.44(2) 00:57.10(4)   
   4. Hille Tasa                Tammed          02:19.06  00:37.40(5) 00:48.23(4) 00:53.03(3)   
   5. Egle Krasuckiene          Labirintas      02:31.41  00:37.13(4) 00:56.52(7) 00:57.36(5)   
   6. Liivi Parik               Otepää SK       02:39.48  00:41.20(6) 00:55.19(6) 01:03.09(6)   
   7. Riina Kivikas             Ilves           02:54.35  00:41.45(7) 01:01.16(8) 01:11.34(10   
   8. Epp Kroon                 Ilves           03:06.25  00:47.09(10 01:10.31(9) 01:08.45(9)   
   9. Mare Leis                 Ilves           03:09.11  00:43.24(8) 01:11.57(10 01:13.50(11   
  10. Kersti Ploom              Jõhvikas        03:20.14  00:44.27(9) 01:21.37(12 01:14.10(12   
      Vaike Tomann              Ilves           DNF       DNS         00:48.13(3) 01:07.56(8)   
      Tamara Safonchik          RUS             DQ        MP          01:16.39(11 01:03.46(7)   
      Daria Gudchenko           Orienta-Kyncevo DQ        DNF         01:57.09(13 MP            
W65

3040m 9KP
3200m 9KP
3140m 8KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Virve Orav                Tammed          02:11.32  00:45.14(2) 00:45.31(1) 00:40.47(1)   
   2. Anne Jundas               Jõhvikas        02:34.44  00:51.53(5) 01:00.14(3) 00:42.37(2)   
   3. Ene Loide                 KEKRSK          02:35.49  00:44.56(1) 00:58.20(2) 00:52.33(4)   
   4. Kaie Kivila               Ilves           02:37.43  00:45.21(3) 01:05.29(5) 00:46.53(3)   
   5. Liis Lille                KEKRSK          02:56.44  00:47.53(4) 01:04.11(4) 01:04.40(7)   
   6. Lyudmila Myasnikova       RUS             03:01.45  00:55.26(6) 01:09.01(6) 00:57.18(5)   
   7. Juta Virkepuu             KEKRSK          03:12.44  01:02.56(7) 01:10.17(7) 00:59.31(6)   
      Sirpa Tarkiainen          Fin             DNS       DNS         DNS         DNS           
W70

2720m 8KP
2890m 8KP
2780m 9KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Maire Raid                Tammed          02:23.46  00:40.14(1) 00:55.22(1) 00:48.10(2)   
   2. Maie Abram                Ilves           02:29.14  00:42.43(3) 00:59.25(2) 00:47.06(1)   
   3. Ilse Uus                  TON             02:34.29  00:43.13(4) 01:01.37(3) 00:49.39(3)   
   4. Ilona Vanaveski           Ilves           02:39.52  00:42.42(2) 01:06.57(4) 00:50.13(4)   
   5. Ilme Aint                 Orion           03:55.24  00:51.02(5) 01:39.13(6) 01:25.09(5)   
      Maimu Tornberg            Koop            DQ        00:52.12(6) 01:21.03(5) MP            
      Urvi Sarv                 Orion           DQ        01:56.53(7) DNF         MP            
W8NR

1240m 5KP
1420m 5KP
1240m 6KP

Päeva tulemus 1 Vaheajad
Päeva tulemus 2 Vaheajad
Päeva tulemus 3 Vaheajad Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Päev 1      Päev 2      Päev 3          
   1. Iris Abram                Tammed          00:40.40  00:19.25(7) 00:10.56(1) 00:10.19(1)   
   2. Ekaterina Volodina                        00:44.43  00:18.11(4) 00:11.54(2) 00:14.38(2)   
   3. Olesja Shved              SRD             00:51.22  00:18.45(5) 00:16.28(5) 00:16.09(3)   
   4. Mariann Zernant           Meelespea Laste 00:52.33  00:17.11(3) 00:14.45(3) 00:20.37(6)   
   5. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          00:59.11  00:17.10(2) 00:25.01(8) 00:17.00(4)   
   6. Marta Konanova            Yarkij Mir      01:07.46  00:14.32(1) 00:15.47(4) 00:37.27(8)   
   7. Marta Maripuu             HOK             01:18.43  00:27.30(8) 00:29.29(9) 00:21.44(7)   
    - Laura Liis Kaljur         KEKRSK          01:27.39  00:19.18-   00:30.48-   00:37.33-     
   8. Anna Medvedeva            Orienta-Kyncevo 01:28.03  00:43.10(10 00:24.26(7) 00:20.27(5)   
   9. Liis-Maria Kaljur         KEKRSK          01:58.35  00:28.23(9) 00:39.58(11 00:50.14(10   
  10. Anastasia Gorbatova       Orienta-Kyncevo 02:27.52  00:43.33(11 00:51.40(12 00:52.39(12   
  11. Ebe Hallik                                02:54.08  01:11.14(12 00:51.41(13 00:51.13(11   
      Gerda Kivil               LSF PT          DNF       DNS         00:17.09(6) DNS           
                                                DNS       DNS         DNS         DNS           
Tak-Soft
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2014, www.tak-soft.com 4.05.2014 20:27:45