XXIX Ilvesteade 2007
Hargla
Hargla
Madis Oras
[D21]
[H21]
[HD10-14]
[HD50+]
D21
1. 6,1 15KP
2. 4,1 11KP
3. 6,1 15KP
# NR Vőistkond(Klubi) Tulemus JUN VET
1. 35 Saue Tammed N1(Tammed) 02:28.09 1
Viivi-Anne Soots 00:46.49( 1)
Edith Madalik 37.48[ 1] 01:24.37( 1)
Piia Paasma 63.32[ 6] 02:28.09( 1)
2. 43 OK Põlva Kobras(Kobras) 02:39.28 2
Ly Trei 01:02.18( 4)
Maarja Punak 47.52[ 4] 01:50.10( 3)
Maret Vaher 49.18[ 1] 02:39.28( 2)
3. 36 OK Põlva Kobras(Kobras) 02:47.42 3 1
Helena Heinväli 01:00.40( 3)
Adele Puusalu 49.24[ 5] 01:50.04( 2)
Triin Aedmäe 57.38[ 2] 02:47.42( 3)
4. 42 Ilves vet(Ilves) 02:51.44 4 1
Meelike Pandis 01:08.36( 7)
Minija Pääslane 42.59[ 2] 01:51.35( 4)
Triin Vask 60.09[ 5] 02:51.44( 4)
5. 37 Ilves Noored(Ilves) 03:09.45 5 2
Nele Taba 01:07.20( 6)
Agnes Vask 52.22[ 6] 01:59.42( 6)
Hannula-Katrin Pandi 70.03[ 7] 03:09.45( 5)
6. 46 SRD(SRD) 03:11.10 6
Maria Zhuravskaja 01:10.51( 8)
Ella Shved 61.27[ 9] 02:12.18( 8)
Siiri Mere 58.52[ 3] 03:11.10( 6)
7. 44 Kape(Kape) 03:12.33 7
Jana Kink 00:56.21( 2)
Tiia Taimistu 56.40[ 7] 01:53.01( 5)
Külli Leiger 79.32[ 9] 03:12.33( 7)
8. 38 SK Mercury(Mercury) 03:18.34 8
Heidi Prits 01:21.46( 10)
Ingrid Vehlmann 45.15[ 3] 02:07.01( 7)
Anneli Pello 71.33[ 8] 03:18.34( 8)
9. 45 Saue Tammed N2(Tammed) 04:24.13 9
Kaia Kivikas 01:20.47( 9)
Anneli Orav 63.42[ 10] 02:24.29( 9)
Lilyon Vaiksalu 119.44[ 10] 04:24.13( 9)
10. 41 Ründajad 04:58.30 10
Sirli Nõmm 01:57.57( 11)
Anneli Tamm 60.49[ 8] 02:58.46( 10)
Ave Toomingas 119.44[ 10] 04:58.30( 10)
39 JOKA(JOKA) Tühist.
Sigrid Ruul 01:02.44( 5)
Birgit Albert Tühist[ - ] Tühist.( - )
Helle Hallik 59.34[ 4] Tühist.( - )
47 D21 Reserv1 Ei start
Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
48 D21 Reserv2 Ei start
Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
H21
1. 7,6-7,7 12KP
2. 5,2 10KP
3. 7,6-7,7 12KP
# NR Vőistkond(Klubi) Tulemus JUN VET
1. 21 SKM!(SKM!) 02:10.22 1
Marek Nõmm 00:47.50( 2)
Erik Aibast 35.19[ 4] 01:23.09( 1)
Tarvo Avaste 47.13[ 1] 02:10.22( 1)
2. 18 NewBalance Team 02:15.51 2
Timmo Tammemäe 00:46.40( 1)
Jaan Tarmak 38.25[ 9] 01:25.05( 2)
Tõnis Vaiksaar 50.46[ 4] 02:15.51( 2)
3. 26 Värska Ok Peko I(Peko) 02:19.51 3
Randy Korb 00:53.30( 6)
Raul Kudre 34.45[ 3] 01:28.15( 3)
Rein Zaitsev 51.36[ 5] 02:19.51( 3)
4. 8 OK Põlva Kobras I(Kobras) 02:25.56 4
Raido Mitt 01:00.31( 12)
Alar Assor 37.02[ 7] 01:37.33( 8)
Silver Eensaar 48.23[ 3] 02:25.56( 4)
5. 7 OK Ilves 1(Ilves) 02:27.42 5 1
Kristo Heinmann 01:04.43( 14)
Tauno Tiirats 34.41[ 2] 01:39.24( 10)
Kenny Kivikas 48.18[ 2] 02:27.42( 5)
6. 4 Ilves(Ilves) 02:27.57 6
Vahur Teppan 00:59.54( 10)
Priit Pääslane 35.46[ 6] 01:35.40( 7)
Riho Taba 52.17[ 6] 02:27.57( 6)
7. 3 SRD - I(SRD) 02:31.25 7
Aleksandr Shved 00:57.26( 9)
Sergei Rjabõshkin 38.00[ 8] 01:35.26( 6)
Roman Shved 55.59[ 8] 02:31.25( 7)
8. 14 Võru noored I(Võru) 02:31.35 8 2
Lauri Sild 00:49.56( 5)
Alar Kume 44.42[ 13] 01:34.38( 5)
Jonatan Karjus 56.57[ 10] 02:31.35( 8)
9. 28 Orion/Kape 02:34.06 9
Jaagup Truusalu 00:56.00( 7)
Andre Nõmm 35.34[ 5] 01:31.34( 4)
Karli Lambot 62.32[ 16] 02:34.06( 9)
10. 19 RAE ROK I(RAE ROK) 02:44.41 10
Tanel Kannel 01:00.02( 11)
Raivo Erik 44.14[ 12] 01:44.16( 12)
Tõnu Tänav 60.25[ 13] 02:44.41( 10)
11. 1 JOKA 02:46.55 11
Erki Pellja 00:56.15( 8)
Tenno Alamaa 43.37[ 10] 01:39.52( 11)
Argo Loo 67.03[ 21] 02:46.55( 11)
12. 9 Suomusjärven Sisu(Suomusjärven Si) 02:50.42 12 1
Matti Yliluikki 00:49.45( 4)
Eero Nurminen 47.57[ 18] 01:37.42( 9)
Jouni Anttila 73.00[ 25] 02:50.42( 12)
13. 13 Astra OK 02:51.09 13
Erki Kriks 01:07.12( 18)
Arthur Raichmann 47.00[ 16] 01:54.12( 16)
Risto Kiilberg 56.57[ 10] 02:51.09( 13)
14. 29 Värska Ok Peko II(Peko) 02:55.38 14
Even Toomas 01:10.28( 20)
Toivo Toomas 43.37[ 10] 01:54.05( 15)
Tiit Toomas 61.33[ 14] 02:55.38( 14)
15. 10 Rakvere OK(Rakv) 02:57.13 15 3
Ain Roosimägi 01:05.55( 15)
Tõnis Tulp 53.51[ 22] 01:59.46( 20)
Priit Randman 57.27[ 12] 02:57.13( 15)
16. 31 Sepad 03:01.59 16
Ott-Kaarel Kalm 01:05.56( 16)
Lembit Nöps 47.36[ 17] 01:53.32( 14)
Taivo Daub 68.27[ 22] 03:01.59( 16)
17. 20 SK Mercury(Mercury) 03:06.29 17 2
Danilo Piht 01:17.26( 23)
Ain Pello 45.36[ 15] 02:03.02( 21)
Andres Karilaid 63.27[ 18] 03:06.29( 17)
18. 27 Lehola(Lehola) 03:10.52 18
Mait Vaiksaar 01:13.22( 22)
Renee Mõttus 45.25[ 14] 01:58.47( 18)
Vahur Vaiksaar 72.05[ 23] 03:10.52( 18)
19. 6 Marukad 03:12.02 19 3
Sven Rea 01:08.05( 19)
Jaanus Soots 61.02[ 27] 02:09.07( 22)
Mati Preitof 62.55[ 17] 03:12.02( 19)
20. 5 Kape vet.(Kape) 03:12.23 20 4
Kaljo Julge 01:06.04( 17)
Heini Tammik 48.14[ 19] 01:54.18( 17)
Kristjan Leiger 78.05[ 27] 03:12.23( 20)
21. 16 Jõhvikas1(Jõhvik) 03:12.34 21
Allan Roosimägi 01:04.13( 13)
Mihkel Nahkur 55.05[ 23] 01:59.18( 19)
Enn Kukk 73.16[ 26] 03:12.34( 21)
22. 11 SRD -II(SRD) 03:15.17 22 5
Vladimir Savinov 01:24.20( 26)
Vladislav Pahhomenko 56.04[ 25] 02:20.24( 25)
Sergei Shirokov 54.53[ 7] 03:15.17( 22)
23. 17 OKH(OKH) 03:17.37 23
Kristjan Oolo 01:47.20( 29)
Jürjo Lokk 33.51[ 1] 02:21.11( 26)
Kristjan Karabelnik 56.26[ 9] 03:17.37( 23)
24. 23 Orbiit 03:25.50 24
Andres Hiiemäe 01:12.49( 21)
Indrek Kuusk 69.06[ 28] 02:21.55( 27)
Erik Saarts 63.55[ 19] 03:25.50( 24)
25. 12 OK Võru I(Võru) 03:29.59 25
Jüri Vanaveski 01:25.18( 27)
Kaspar Russak 52.30[ 21] 02:17.48( 24)
Andy Karjus 72.11[ 24] 03:29.59( 25)
26. 15 TAOK(TAOK) 04:14.42 26 6
Lauri Leppik 01:17.29( 24)
Guido Trees 96.07[ 30] 02:53.36( 28)
Sulev Kuiv 81.06[ 28] 04:14.42( 26)
27. 22 Võru noored II(Võru) 04:15.42 27 4
Artur Nevinski 01:29.56( 28)
Tauri Tõugjas 98.49[ 31] 03:08.45( 30)
Hannes Timmi 66.57[ 20] 04:15.42( 27)
28. 32 Kaptenid(KVÜÕA) 04:31.30 28
Maidu Allikas 01:48.24( 30)
Andres Soome 71.18[ 29] 02:59.42( 29)
Arno Kruusmann 91.48[ 29] 04:31.30( 28)
24 OK Põlva Kobras II(Kobras) Tühist.
Taavi Nurm Tühist.( - )
Kalle Ojasoo 48.47[ 20] Tühist.( - )
Toomas Tarve 62.23[ 15] Tühist.( - )
30 OK Põlva Kobras III(Kobras) Tühist.
Kaspar Kork 00:49.33( 3)
Rene Post 59.10[ 26] 01:48.43( 13)
Margus Klaos Tühist[ - ] Tühist.( - )
25 RAE ROK II(RAE ROK) Tühist.
Veiko Pak 01:21.34( 25)
Ülo Timuska 55.34[ 24] 02:17.08( 23)
Margus Esnar Tühist[ - ] Tühist.( - )
33 H21 Reserv1 Ei start
Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
34 H21 Reserv2 Ei start
Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
2 Reserv Ei start
Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
HD10-14
1. 3,5 9KP
2. 4,9 13KP
3. 2 6KP
# NR Vőistkond(Klubi) Tulemus
1. 52 OK Võru II(Võru) 01:46.56
Rait Ernits 00:33.32( 1)
Kristjan-Martin Kirj 49.28[ 1] 01:23.00( 1)
Silvia Luup 23.56[ 5] 01:46.56( 1)
2. 53 Kape(Kape) 01:50.41
Margret Zimmermann 00:33.44( 2)
Marili Zimmermann 58.11[ 2] 01:31.55( 2)
Maret Lind 18.46[ 3] 01:50.41( 2)
3. 49 OK Põlva Kobras I(Kobras) 02:06.31
Priit Võsupärg 00:34.32( 4)
Oliver Jõgeva 75.24[ 5] 01:49.56( 3)
Linda Puusalu 16.35[ 2] 02:06.31( 3)
4. 55 OK Põlva Kobras II(Kobras) 02:15.48
Martin Zvirblis 00:50.18( 5)
Mihkel Tarve 70.52[ 4] 02:01.10( 4)
Madli-Johanna Maidla 14.38[ 1] 02:15.48( 4)
51 Noored Ilvesed(Ilves) 02:26.07
Tõnis-Torm Nöps 00:33.47( 3)
Matis Kalm 91.29[ 7] 02:05.16( 5)
Karl August Ruusalep 20.51[ 4] 02:26.07( 5)
5. 50 OK Võru I(Võru) 02:48.30
Sander Lembra 01:18.58( 7)
Kaspar Karjus 60.52[ 3] 02:19.50( 6)
Meriliin Irves 28.40[ 8] 02:48.30( 6)
6. 57 Suomusjärven Sisu(Suomusjärven Si) 03:07.49
Tiina Antiila 01:21.00( 8)
Toni Anttila 81.53[ 6] 02:42.53( 7)
Henna Yliluikki 24.56[ 6] 03:07.49( 7)
7. 54 SRD(SRD) 03:27.38
Vadim Shved 01:18.38( 6)
Deniss Shved 100.22[ 8] 02:59.00( 8)
Cevin Kenner 28.38[ 7] 03:27.38( 8)
56 OK Võru III(Võru) Ei start
Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
58 HD10-14 Reserv 1 Ei start
Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
59 HD10-14 Reserv 2 Ei start
Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
HD50+
1. 4,2 11KP
2. 3,6 9KP
3. 4,1 10KP
# NR Vőistkond(Klubi) Tulemus
1. 60 OK Põlva Kobras I(Kobras) 02:05.17
Tõnu Sikkal 00:35.45( 2)
Marje Tobreluts 44.30[ 1] 01:20.15( 1)
Tõnu Nurm 45.02[ 4] 02:05.17( 1)
2. 61 Otepää SK I(Otepää SK) 02:05.23
Anti Parik 00:35.51( 3)
Liivi Parik 44.38[ 2] 01:20.29( 2)
Jüri Rokko 44.54[ 3] 02:05.23( 2)
3. 62 TON ja abi(TON) 02:11.18
Ilmar Kirjanen 00:39.16( 7)
Virve Orav 49.11[ 8] 01:28.27( 7)
Rein Unt 42.51[ 1] 02:11.18( 3)
4. 69 Suomusjärven Sisu 2(Suomusjärven Si 02:15.29
Sauli Hyytiä 00:35.59( 5)
Seija Määttänen 48.22[ 6] 01:24.21( 4)
Lasse Kataja 51.08[ 6] 02:15.29( 4)
5. 65 ATM 02:21.43
Mati Tõnus 00:51.41( 10)
Tiiu Kaasik 45.17[ 4] 01:36.58( 9)
Andres Käär 44.45[ 2] 02:21.43( 5)
6. 66 Suomusjärven Sisu 1(Suomusjärven Si 02:22.22
Rauno Visa 00:41.34( 8)
Raili Laaksonen 54.16[ 10] 01:35.50( 8)
Jouku Visa 46.32[ 5] 02:22.22( 6)
7. 63 Kape 1(Kape) 02:22.32
Rein Raid 00:35.54( 4)
Maie Abram 49.10[ 7] 01:25.04( 5)
Mihhail Taivere 57.28[ 8] 02:22.32( 7)
8. 71 OK Põlva Kobras II(Kobras) 02:24.34
Nikolai Järveoja 00:36.51( 6)
Aili Laanjõe 45.09[ 3] 01:22.00( 3)
Ago Käis 62.34[ 10] 02:24.34( 8)
9. 70 Otepää SK II(Otepää SK) 02:24.45
Peeter Adler 00:35.38( 1)
Kersti Mardiste 50.31[ 9] 01:26.09( 6)
Voldemar Tasa 58.36[ 9] 02:24.45( 9)
10. 68 RMK 02:32.54
Kari Hovi 00:51.27( 9)
Ritva Mononen 46.14[ 5] 01:37.41( 10)
Mauri Sinnelä 55.13[ 7] 02:32.54( 10)
67 OK Tühist.
Heiki Rammul 00:56.43( 11)
Ilse Uus 55.09[ 11] 01:51.52( 11)
Agu Koppa Tühist[ - ] Tühist.( - )
64 Jõhvikas2(Jõhvik) Ei start
Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
72 HD50+ Reserv Ei start
Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
Ei sta[ - ] Ei start( - )
Tulemused genereeritud automaatselt programmi "Teade"2K poolt
IT: TAK-SOFT 1996-2005