Noorte ja veteranide teade 31.08.2022 (22:29)

Tere kõigile!

Kõigil on kindlasti meie saabuv GP etapp meelel, aga et ei unustaks:

Tuletan meelde, et reedel on ka tähtaeg oma nimi kirja panna noorte ja veteranide teadete võistkondadesse!  

Nagu ikka, reede õhtuks palun lisada nimi liikmete materjalide alt leitavasse tabelisse. Tore näha, et paljud nimed juba kirjas ja kaks võistkonda isegi komplektsed! Lisage ka kindlasti kommentaar kui olete nõus vajadusel ka mõnes teises klassis jooksma (kui vanus lubab). 

Lisaks lisan ka infoks, mis alustel me võistkondi komplekteerime:

Hetkel on kolm punkti mida arvestame võistkondade koostamisel: meeskonna sisest soovi koos joosta, "kes ees see mees" ning kilomeetriaega päev ennem. Ehk kui võistkond on ennem komplekteeritud ja omavahel kokku lepitud et nii joostakse, siis mina kätt ette ei pane. Lisaks, need kes tabelis kirjas õigeaegselt, neid eelistatakse! Viimaseks, kui kirjas rohkem kui 3 tahtjat ning omavahel kokkulepet ei ole, siis vaatame eelneva võistluse kilomeetriaegu.   

Ning mainin veel enda poolt ka üle, et tulge ikka tuleva laupäeval peale võistlust RMK majja ühisolemisele ka!! Pidavat isegi sauna saama!

 

Okas päkka, 

Tauno Tiirats

OK Ilvese juhatuse liige

 


Teadete kalender 05.01.2022 (08:58)
Tere Kõigile!
 
Nagu eelmine aasta, proovime jätkata ühisregistreerimisega suurematele teatevõistlustele - Jüriöö, EMVd ja Jukola. Selleks ka tegin uue tabeli, mis on leitav sellelt lingilt mille saatsin klubi listi või kodulehel "Liikmete Materialid" alt. Palun sinna registreerida oma nimed dokumendis mainitud kuupäevaks (enamasti on selleks REEDE, mitte esmaspäev nagu o-spordis kombeks!!). Vastavalt end üles andnud osalejatele, registreerib klubi võistkonnad ise ja tasub osavõtu tasu. Vastutasuks, loodame teilt arvukat osalemist neil võistlustel ning abikätt meie klubi tegemistes!
 
Ning pange tähele, et JUKOLA odavam registreerimise tähtaeg on 30.01 !!! Palun sinna kõigil nimed kirjutada, kes on huvitatud osalemast (isegi kui kindlalt ei oska hetkel öelda). Siis saame vastava arvu võistkondi ära registreerida ning täpsed komplekteerimised Juuni algul teha.
 
Lisaks, on nüüd ka suusa-o EMV sprinditeade tabelisse lisatud! 
 
Ps. Kui dokumendi kasutuses on midagi ebaselget või midagi puudu/valesti, andke julgelt teada!
 
Okas päkka, 
Tauno Tiirats
OK Ilvese juhatuse liige