Ilvesteade 99


| |

    KOOND (2.päev)
    Ilvesteade 99

    H21

     Nr.      Võistkond                            AEG    Koht Jun Vet
  1.   4 Saue Tammed (Tammed)                     4:40.37   1.  -   - 
   Erik Aibast (11)             Erkki Aadli (22)          
   Andreas Kraas (33)           Sander Annus (--)         

  1.päev   55.09 (  5)  1:31.41 (  1)  2:19.27 (  1)  2:19.27 (  1)
                          36.32 [  1]    47.46 [  2] 
  2.päev   49.16 (  1)  1:32.19 (  1)  2:21.10 (  2)  2:21.10 (  2)
                          43.03 [  5]    48.51 [  3] 

  2.   2 VÕRU I (V˘ru)                            4:41.21   2.  -   - 
   Sixten Sild (13)             Tarvo Avaste (31)         
   Leho Haldna (22)          

  1.päev   54.50 (  1)  1:38.15 (  4)  2:23.40 (  2)  2:23.40 (  2)
                          43.25 [ 12]    45.25 [  1] 
  2.päev   51.32 (  2)  1:34.31 (  2)  2:17.41 (  1)  2:17.41 (  1)
                          42.59 [  4]    43.10 [  1] 

  3.   3 OK M.A.R.U. I (MARU)                     4:53.41   3.  -   - 
   Alari Kannel (33)            Kaido Nurja (21)          
   Raivo Reiman (12)         

  1.päev 1:00.38 ( 11)  1:39.21 (  5)  2:29.13 (  3)  2:29.13 (  3)
                          38.43 [  2]    49.52 [  3] 
  2.päev   54.50 (  6)  1:36.43 (  3)  2:24.28 (  3)  2:24.28 (  3)
                          41.53 [  1]    47.45 [  2] 

  4.   8 Rakvere OK I (Rakv)                      5:08.10   4.  -   - 
   Kuno Rooba (22)              Erki Kriks (33)           
   Alar Abram (11)              Tarvo Klaasimäe (--)      

  1.päev   54.52 (  2)  1:37.52 (  3)  2:32.07 (  4)  2:32.07 (  4)
                          43.00 [ 10]    54.15 [ 12] 
  2.päev   54.51 (  7)  1:39.45 (  6)  2:36.03 (  7)  2:36.03 (  7)
                          44.54 [ 10]    56.18 [ 14] 

  5.  21 Hereos neverdie (IK Auseklis)            5:11.26   5.  -   - 
   Juris Zilko (12)             Gatis Berkis (21)         
   Jurgis Krastins (33)      

  1.päev 1:00.25 (  8)  1:43.29 (  9)  2:39.51 (  7)  2:39.51 (  7)
                          43.04 [ 11]    56.22 [ 15] 
  2.päev   56.54 ( 17)  1:39.33 (  4)  2:31.35 (  4)  2:31.35 (  4)
                          42.39 [  3]    52.02 [  6] 

  6.   6 SRD I (SRD)                              5:13.40   6.  -   - 
   Andrei Nikitin (11)          Dmitri Shved (22)         
   Roman Shved (33)             Sergei Shirokov (--)      

  1.päev   54.53 (  3)  1:37.51 (  2)  2:33.33 (  5)  2:33.33 (  5)
                          42.58 [  9]    55.42 [ 14] 
  2.päev 1:04.21 ( 22)  1:46.39 ( 12)  2:40.07 (  8)  2:40.07 (  8)
                          42.18 [  2]    53.28 [  9] 

  7.  16 JOKA I (JOKA)                            5:17.55   7.  -   - 
   Raivo Pellja (33)            Priit Pirksaar (11)       
   Vallo Vaher (22)             Urmo Liblik (--)          

  1.päev 1:00.45 ( 12)  1:49.53 ( 14)  2:42.24 (  8)  2:42.24 (  8)
                          49.08 [ 24]    52.31 [  4] 
  2.päev   55.02 (  9)  1:39.41 (  5)  2:35.31 (  6)  2:35.31 (  6)
                          44.39 [  9]    55.50 [ 12] 

  8.   7 Värska PEKO I (Peko)                     5:22.47   8.  -   - 
   Raul Kudre (1-)              Randy Korb (22)           
   Paavo R˘igas (31)            Martti Parve (-3)         

  1.päev 1:05.01 ( 16)  1:44.30 ( 10)  2:51.04 ( 13)  2:51.04 ( 13)
                          39.29 [  3]  1:06.34 [ 35] 
  2.päev   56.45 ( 13)  1:40.25 (  9)  2:31.43 (  5)  2:31.43 (  5)
                          43.40 [  7]    51.18 [  5] 

  9.   5 ORION (Orion)                            5:26.45   9.  -   - 
   Olle Kärner (11)             Timo Suppi (23)           
   Karli Lambot (32)            Lauri Beilmann (--)       

  1.päev 1:00.32 ( 10)  1:41.03 (  6)  2:37.35 (  6)  2:37.35 (  6)
                          40.31 [  5]    56.32 [ 16] 
  2.päev   52.38 (  4)  1:50.06 ( 13)  2:49.10 ( 11)  2:49.10 ( 11)
                          57.28 [ 25]    59.04 [ 20] 

 10.  11 Põlva Kobras Mehed (Kobras)              5:40.00  10.  -   - 
   Arti Albert (12)             Silver Eensaar (31)       
   Rain Eensaar (23)            Ilo Suurmets (--)         

  1.päev 1:07.18 ( 19)  1:47.30 ( 11)  2:46.44 ( 11)  2:46.44 ( 11)
                          40.12 [  4]    59.14 [ 19] 
  2.päev   56.48 ( 15)  2:00.03 ( 18)  2:53.16 ( 14)  2:53.16 ( 14)
                        1:03.15 [ 36]    53.13 [  7] 

 11.  10 Rakvere OK II (Rakv)                     5:40.01  11.  -   - 
   Tarvo Klaasimäe (11)         Jaan Olvet (33)           
   T˘nis Kruusmaa (22)          Mait T˘nisson (--)        

  1.päev 1:12.02 ( 23)  2:00.28 ( 19)  2:58.14 ( 15)  2:58.14 ( 15)
                          48.26 [ 19]    57.46 [ 18] 
  2.päev   55.26 ( 11)  1:40.38 ( 10)  2:41.47 (  9)  2:41.47 (  9)
                          45.12 [ 11]  1:01.09 [ 23] 

 12.   9 OK M.A.R.U. II (MARU)                    5:43.19  12.  -   - 
   Tanel Kannel (11)            Raul Reiman (23)          
   Arbo Rae (32)             

  1.päev 1:19.14 ( 34)  2:08.06 ( 31)  3:01.18 ( 19)  3:01.18 ( 19)
                          48.52 [ 21]    53.12 [  6] 
  2.päev   56.52 ( 16)  1:45.34 ( 11)  2:42.01 ( 10)  2:42.01 ( 10)
                          48.42 [ 13]    56.27 [ 15] 

 13.  65 KAPA (KAPA)                              5:44.18  13.  -   - 
   Girts Ozols (32)             Kristaps Sakne (21)       
   Kaspars Delins (13)       

  1.päev 1:00.30 (  9)  1:41.50 (  8)  2:43.58 ( 10)  2:43.58 ( 10)
                          41.20 [  6]  1:02.08 [ 22] 
  2.päev 1:26.32 ( 47)  2:10.24 ( 30)  3:00.20 ( 20)  3:00.20 ( 20)
                          43.52 [  8]    49.56 [  4] 

 14.  41 LUS I (LUS)                              5:49.08  14.  -   - 
   Dag Ainsoo (13)              Jarkko Ainsoo (2-)        
   Margus Hallik (31)           Risto Gurjev (-2)         

  1.päev 1:05.20 ( 17)  1:54.20 ( 16)  2:48.52 ( 12)  2:48.52 ( 12)
                          49.00 [ 23]    54.32 [ 13] 
  2.päev   56.39 ( 12)  2:05.09 ( 26)  3:00.16 ( 19)  3:00.16 ( 19)
                        1:08.30 [ 41]    55.07 [ 10] 

 15.   1 Lehola I (Lehola)                        5:52.06  15.  -   - 
   Ormar Lutsberg (22)          Meelis Atonen (33)        
   Inno Ling (11)               Alari Viitmaa (--)        

  1.päev   59.38 (  6)  1:41.14 (  7)  2:43.48 (  9)  2:43.48 (  9)
                          41.36 [  7]  1:02.34 [ 26] 
  2.päev   54.32 (  5)  1:39.52 (  7)  3:08.18 ( 24)  3:08.18 ( 24)
                          45.20 [ 12]  1:28.26 [ 52] 

 16.  44 Põlva Kobras Poisid1 (Kobras)            5:54.01  16.  1.  - 
   Tarmo Tomson (1-)            Oliver Ojasoo (22)        
   Tarmo Needo (33)             Indrek Klaos (-1)         

  1.päev 1:13.18 ( 28)  2:08.03 ( 29)  3:01.58 ( 22)  3:01.58 ( 22)
                          54.45 [ 32]    53.55 [  7] 
  2.päev   55.10 ( 10)  1:54.06 ( 14)  2:52.03 ( 13)  2:52.03 ( 13)
                          58.56 [ 28]    57.57 [ 19] 

 17.  31 SK Jõulu (J˘ulu)                         5:55.59  17.  -   - 
   Marek N˘mm (11)              Lembi N˘mm (22)           
   Andre N˘mm (33)              Leho Tummeleht (--)       

  1.päev   54.57 (  4)  2:00.50 ( 20)  3:04.04 ( 29)  3:04.04 ( 29)
                        1:05.53 [ 50]  1:03.14 [ 27] 
  2.päev   51.42 (  3)  1:56.29 ( 16)  2:51.55 ( 12)  2:51.55 ( 12)
                        1:04.47 [ 38]    55.26 [ 11] 

 18.  37 No big mistakes (IK Auseklis)            5:56.45  18.  -   - 
   Arnis Snore (32)             Maris Freimanis (21)      
   Edijs Smits (--)             Kriss Spulis (13)         

  1.päev 1:04.25 ( 14)  1:49.14 ( 12)  3:00.37 ( 16)  3:00.37 ( 16)
                          44.49 [ 14]  1:11.23 [ 42] 
  2.päev 1:02.34 ( 19)  2:02.54 ( 22)  2:56.08 ( 15)  2:56.08 ( 15)
                        1:00.20 [ 32]    53.14 [  8] 

 19.  57 Põlva Kobras Vet (Kobras)                6:01.58  19.  -   1.
   Nikolai Järveoja (33)        Tõnu Nurm (-1)            
   Kalle Ojasoo (12)            Tõnu Sikkal (2-)          

  1.päev 1:20.55 ( 42)  2:07.49 ( 25)  3:01.54 ( 21)  3:01.54 ( 21)
                          46.54 [ 16]    54.05 [  9] 
  2.päev 1:08.03 ( 28)  2:03.07 ( 23)  3:00.04 ( 16)  3:00.04 ( 16)
                          55.04 [ 17]    56.57 [ 16] 

 20.  40 JOKA IV (JOKA)                           6:02.11  20.  -   2.
   Andres Minn (12)             Toomas Aan (23)           
   Paul Poopuu (31)             T˘nu Taal (--)            

  1.päev 1:09.10 ( 21)  2:04.25 ( 22)  3:02.06 ( 25)  3:02.06 ( 25)
                          55.15 [ 34]    57.41 [ 17] 
  2.päev 1:04.26 ( 23)  2:00.32 ( 19)  3:00.05 ( 17)  3:00.05 ( 17)
                          56.06 [ 22]    59.33 [ 21] 

 21.  58 Rakvere OK III ( Rakv)                   6:02.21  21.  -   3.
   Aare Kuuseoks (11)           Riho Kokk (23)            
   Peeter Adler (3-)            Jüri Rokko (-2)           

  1.päev   59.57 (  7)  1:55.28 ( 18)  3:02.12 ( 26)  3:02.12 ( 26)
                          55.31 [ 35]  1:06.44 [ 36] 
  2.päev   54.54 (  8)  1:56.18 ( 15)  3:00.09 ( 18)  3:00.09 ( 18)
                        1:01.24 [ 33]  1:03.51 [ 26] 

 22.  20 OK M.A.R.U. III (MARU)                   6:02.29  22.  -   - 
   Mati Preitof (33)            Mart Ostra (11)           
   Urmas Laev (22)           

  1.päev 1:17.15 ( 32)  2:07.48 ( 24)  3:02.01 ( 23)  3:02.01 ( 23)
                          50.33 [ 26]    54.13 [ 11] 
  2.päev 1:06.38 ( 27)  2:02.39 ( 21)  3:00.28 ( 21)  3:00.28 ( 21)
                          56.01 [ 20]    57.49 [ 17] 

 23.  13 RSK RAE I (Rae)                          6:06.04  23.  -   - 
   Airet Kolk (13)              T˘nu Tänav (21)           
   T˘nis Haldna (32)            Tauno Piirikivi (--)      

  1.päev 1:13.40 ( 30)  2:02.34 ( 21)  3:02.04 ( 24)  3:02.04 ( 24)
                          48.54 [ 22]    59.30 [ 20] 
  2.päev 1:02.19 ( 18)  2:00.45 ( 20)  3:04.00 ( 23)  3:04.00 ( 23)
                          58.26 [ 27]  1:03.15 [ 25] 

 24.  17 SRD II (SRD)                             6:09.19  24.  -   - 
   Sergei Shirokov (11)         Aleksei Väizinen (22)     
   Sergei Shved (33)            Igor Balashov (--)        

  1.päev 1:17.02 ( 31)  2:05.13 ( 23)  3:07.46 ( 30)  3:07.46 ( 30)
                          48.11 [ 18]  1:02.33 [ 25] 
  2.päev 1:03.45 ( 20)  1:57.08 ( 17)  3:01.33 ( 22)  3:01.33 ( 22)
                          53.23 [ 16]  1:04.25 [ 28] 

 25.  23 JOKA II (JOKA)                           6:09.59  25.  -   - 
   Urmo Liblik (11)             Priit Poopuu (32)         
   Tiit Tähnas (21)             Margus Marrandi (-3)      

  1.päev 1:12.08 ( 24)  1:54.20 ( 17)  3:00.41 ( 17)  3:00.41 ( 17)
                          42.12 [  8]  1:06.21 [ 34] 
  2.päev 1:14.14 ( 35)  2:13.16 ( 32)  3:09.18 ( 25)  3:09.18 ( 25)
                          59.02 [ 29]    56.02 [ 13] 

 26.  52 LEHOLA V (Lehola)                        6:18.21  26.  2.  - 
   Kaarel Kallas (13)           Vahur Vaiksaar (31)       
   Mait Vaiksaar (22)        

  1.päev 1:13.11 ( 27)  2:08.06 ( 30)  3:00.52 ( 18)  3:00.52 ( 18)
                          54.55 [ 33]    52.46 [  5] 
  2.päev 1:08.08 ( 29)  2:03.28 ( 24)  3:17.29 ( 29)  3:17.29 ( 29)
                          55.20 [ 18]  1:14.01 [ 39] 

 27.  19 Kape 1 ( Kape)                           6:25.06  27.  -   - 
   Meelis Zimmermann (32)       Lauri Lahtmäe (-1)        
   T˘nu Ilves (13)              Art Soonets (2-)          

  1.päev 1:09.11 ( 22)  2:07.59 ( 27)  3:12.06 ( 31)  3:12.06 ( 31)
                          58.48 [ 42]  1:04.07 [ 29] 
  2.päev 1:05.22 ( 25)  2:06.57 ( 27)  3:13.00 ( 28)  3:13.00 ( 28)
                        1:01.35 [ 35]  1:06.03 [ 31] 

 28.  28 OK M.A.R.U. IV (MARU)                    6:25.38  28.  -   - 
   Toomas Teekel (22)           Raivo Panker (11)         
   Sven Rea (33)             

  1.päev 1:17.19 ( 33)  2:08.13 ( 32)  3:13.52 ( 32)  3:13.52 ( 32)
                          50.54 [ 27]  1:05.39 [ 33] 
  2.päev 1:14.48 ( 37)  2:07.50 ( 28)  3:11.46 ( 27)  3:11.46 ( 27)
                          53.02 [ 14]  1:03.56 [ 27] 

 29.  27 NBS-ZS Men1 (Rakv)                       6:27.54  29.  -   - 
   Tauno Murakas (11)           Mait T˘nisson (23)        
   Koit T˘nisson (32)           T˘nis Kruusmaa (--)       

  1.päev 1:05.26 ( 18)  1:49.41 ( 13)  3:02.50 ( 28)  3:02.50 ( 28)
                          44.15 [ 13]  1:13.09 [ 44] 
  2.päev 1:27.12 ( 50)  2:27.15 ( 42)  3:25.04 ( 31)  3:25.04 ( 31)
                        1:00.03 [ 31]    57.49 [ 18] 

 30.  15 RSK RAE II ( Rae)                        6:38.05  30.  -   - 
   Heiki Einpaul (21)           Jürgen Einpaul (-2)       
   Veiko Pak (3-)               Jaak K˘iva (13)           

  1.päev 1:12.11 ( 25)  2:07.54 ( 26)  3:01.52 ( 20)  3:01.52 ( 20)
                          55.43 [ 36]    53.58 [  8] 
  2.päev 1:08.17 ( 30)  2:15.09 ( 34)  3:36.13 ( 38)  3:36.13 ( 38)
                        1:06.52 [ 39]  1:21.04 [ 46] 

 31.  48 VÕRU III (V˘ru)                          6:42.08  31.  3.  - 
   Tarmo Siimsaare (12)         Kalev Külaase (31)        
   Mattias Puusepp (-1)         Janar Kenk (23)           

  1.päev 1:01.30 ( 13)  2:12.23 ( 35)  3:14.08 ( 33)  3:14.08 ( 33)
                        1:10.53 [ 56]  1:01.45 [ 21] 
  2.päev 1:17.10 ( 45)  2:27.13 ( 41)  3:28.00 ( 34)  3:28.00 ( 34)
                        1:10.03 [ 44]  1:00.47 [ 22] 

 32.  12 Värska PEKO II (Peko)                    6:45.11  32.  -   - 
   Jüri Pärnik (11)             Rein Zaitsev (2-)         
   Are Leesik (32)              Vello Solna (-3)          

  1.päev 1:20.47 ( 40)  2:10.20 ( 33)  3:26.51 ( 36)  3:26.51 ( 36)
                          49.33 [ 25]  1:16.31 [ 47] 
  2.päev 1:16.09 ( 43)  2:12.59 ( 31)  3:18.20 ( 30)  3:18.20 ( 30)
                          56.50 [ 23]  1:05.21 [ 29] 

 33.  34 HOK II / Kärdla SK (HOK)                 6:51.45  33.  -   - 
   Tammo Esta (33)              Tanel Esta (12)           
   Eero Saue (21)            

  1.päev 1:21.43 ( 43)  2:10.22 ( 34)  3:18.49 ( 34)  3:18.49 ( 34)
                          48.39 [ 20]  1:08.27 [ 38] 
  2.päev 1:26.56 ( 49)  2:23.02 ( 39)  3:32.56 ( 36)  3:32.56 ( 36)
                          56.06 [ 21]  1:09.54 [ 33] 

 34.  38 OK M.A.R.U. V (MARU)                     6:56.24  34.  -   - 
   Aivar Meindok (22)           Vermo Siim (11)           
   Raivo Erik (31)           

  1.päev 1:24.08 ( 44)  2:17.00 ( 37)  3:28.54 ( 39)  3:28.54 ( 39)
                          52.52 [ 29]  1:11.54 [ 43] 
  2.päev 1:16.23 ( 44)  2:13.26 ( 33)  3:27.30 ( 32)  3:27.30 ( 32)
                          57.03 [ 24]  1:14.04 [ 40] 

 35.  36 Kape 3 ( Kape)                           7:04.13  35.  -   - 
   Matis Karu (-2)              Silver Rebenits (31)      
   Runnar Lindepuu (1-)         Kalvo Kriisk (23)         

  1.päev 1:20.53 ( 41)  2:19.15 ( 39)  3:28.44 ( 37)  3:28.44 ( 37)
                          58.22 [ 40]  1:09.29 [ 39] 
  2.päev 1:15.25 ( 41)  2:18.41 ( 37)  3:35.29 ( 37)  3:35.29 ( 37)
                        1:03.16 [ 37]  1:16.48 [ 44] 

 36.  49 Põlva Kobras Poisid2 (Kobras)            7:15.04  36.  -   - 
   Siim Vanahans (23)           Erkki Käo (-1)            
   Taavi Nurm (3-)              Ago Albert (12)           

  1.päev 1:20.41 ( 37)  2:08.03 ( 28)  3:02.15 ( 27)  3:02.15 ( 27)
                          47.22 [ 17]    54.12 [ 10] 
  2.päev 1:15.03 ( 38)  2:59.23 ( 53)  4:12.49 ( 45)  4:12.49 ( 45)
                        1:44.20 [ 58]  1:13.26 [ 36] 

 37.  46 Saue Tammed H18 (Tammed)                 7:30.02  37.  4.  - 
   Erkki Liiv (31)              Peeter Pihl (12)          
   Reigo Vatsk (23)             Lauri Malsroos (--)       

  1.päev 1:43.42 ( 53)  2:51.25 ( 52)  4:02.17 ( 48)  4:02.17 ( 48)
                        1:07.43 [ 53]  1:10.52 [ 40] 
  2.päev 1:04.18 ( 21)  2:04.21 ( 25)  3:27.45 ( 33)  3:27.45 ( 33)
                        1:00.03 [ 30]  1:23.24 [ 49] 

 38.  35 JOKA III (JOKA)                          7:35.55  38.  -   - 
   T˘nis Aan (13)               Margus Marrandi (31)      
   August Albert (22)           Riho V˘igemast (--)       

  1.päev 1:38.30 ( 52)  3:00.23 ( 55)  4:05.51 ( 49)  4:05.51 ( 49)
                        1:21.53 [ 60]  1:05.28 [ 32] 
  2.päev 1:15.53 ( 42)  2:17.18 ( 35)  3:30.04 ( 35)  3:30.04 ( 35)
                        1:01.25 [ 34]  1:12.46 [ 35] 

 39.  14 VÕRU II (V˘ru)                           7:38.53  39.  -   - 
   Aigar Pindmaa (22)           Alo Ansmann (--)          
   Vello Uiboupin (11)          Indrek Kuusk (33)         

  1.päev 1:20.39 ( 36)  2:19.41 ( 41)  3:51.13 ( 43)  3:51.13 ( 43)
                          59.02 [ 43]  1:31.32 [ 56] 
  2.päev 1:13.51 ( 34)  2:23.41 ( 40)  3:47.40 ( 39)  3:47.40 ( 39)
                        1:09.50 [ 43]  1:23.59 [ 50] 

 40.  24 Jõhvikas I ( J˘hvik)                     7:42.06  40.  -   - 
   Arvo Sala (1-)               Jaanis Jaup (-1)          
   Ülis Riisalu (22)            Enn Kukk (33)             

  1.päev 1:28.35 ( 46)  2:24.22 ( 42)  3:28.49 ( 38)  3:28.49 ( 38)
                          55.47 [ 37]  1:04.27 [ 30] 
  2.päev 1:40.34 ( 56)  2:59.18 ( 52)  4:13.17 ( 46)  4:13.17 ( 46)
                        1:18.44 [ 47]  1:13.59 [ 38] 

 41.  53 JOKA V (JOKA)                            7:54.18  41.  -   4.
   Ahto Karu (-1)               Kalju Toomas (32)         
   Aimur Raudsepp (23)          Kalmer Keevend (1-)       

  1.päev 1:50.12 ( 55)  2:51.07 ( 51)  3:53.26 ( 46)  3:53.26 ( 46)
                        1:00.55 [ 47]  1:02.19 [ 24] 
  2.päev 1:17.51 ( 46)  2:49.20 ( 46)  4:00.52 ( 42)  4:00.52 ( 42)
                        1:31.29 [ 52]  1:11.32 [ 34] 

 42.  51 VÕRU IV (V˘ru)                           8:05.50  42.  5.  - 
   Erki Lehis (33)              Tanel Taal (22)           
   Ats Uiboupin (1-)            Anti Allikvee (-1)        

  1.päev 1:20.42 ( 38)  2:19.24 ( 40)  3:42.10 ( 40)  3:42.10 ( 40)
                          58.42 [ 41]  1:22.46 [ 52] 
  2.päev 1:49.03 ( 57)  3:07.36 ( 56)  4:23.40 ( 49)  4:23.40 ( 49)
                        1:18.33 [ 46]  1:16.04 [ 42] 

 43.  64 TA OK 2 (TA OK)                          8:15.48  43.  -   5.
   Sulev Kuiv (3-)              Kalev Kukk (11)           
   Tiit Riismaa (22)            Peep Eomois (-3)          

  1.päev 1:31.39 ( 48)  2:41.54 ( 49)  3:53.09 ( 45)  3:53.09 ( 45)
                        1:10.15 [ 55]  1:11.15 [ 41] 
  2.päev 1:40.11 ( 55)  2:59.28 ( 54)  4:22.39 ( 48)  4:22.39 ( 48)
                        1:19.17 [ 48]  1:23.11 [ 48] 

 44.  25 Kape 2 (Kape)                            8:24.18  44.  -   - 
   Uve Nummert (23)             T˘nu Pani (11)            
   Rein Prank (--)              Peeter Lind (32)          

  1.päev 1:32.07 ( 50)  2:34.56 ( 47)  4:01.45 ( 47)  4:01.45 ( 47)
                        1:02.49 [ 48]  1:26.49 [ 55] 
  2.päev 1:12.59 ( 32)  2:51.58 ( 48)  4:22.33 ( 47)  4:22.33 ( 47)
                        1:38.59 [ 55]  1:30.35 [ 54] 

 45.  61 Suvi 99 (Suvi 99)                        8:48.30  45.  -   6.
   Kalle Nelk (11)              Tiit Koppel (22)          
   Peep Koppel (33)          

  1.päev 1:31.02 ( 47)  2:56.03 ( 54)  4:21.13 ( 51)  4:21.13 ( 51)
                        1:25.01 [ 61]  1:25.10 [ 54] 
  2.päev 1:30.23 ( 53)  3:04.27 ( 55)  4:27.17 ( 50)  4:27.17 ( 50)
                        1:34.04 [ 53]  1:22.50 [ 47] 

 46.  63 TON II ( TON)                            8:50.16  46.  -   - 
   Enn Aedna (11)               Ilmar Sarapuu (--)        
   Anti Aedna (22)              Jaan Tarmak (33)          

  1.päev 2:09.10 ( 58)  3:25.28 ( 57)  4:49.21 ( 53)  4:49.21 ( 53)
                        1:16.18 [ 58]  1:23.53 [ 53] 
  2.päev 1:49.17 ( 58)  2:44.51 ( 43)  4:00.55 ( 43)  4:00.55 ( 43)
                          55.34 [ 19]  1:16.04 [ 43] 

 47.  45 Rakvere Noored (Rakv)                    9:06.28  47.  6.  - 
   Andres Vaide (11)            Risto Raie (33)           
   Heitti Irval (22)            Tanel Baumann (-1)        

  1.päev 2:14.48 ( 59)  3:14.13 ( 56)  4:34.40 ( 52)  4:34.40 ( 52)
                          59.25 [ 45]  1:20.27 [ 50] 
  2.päev 1:26.54 ( 48)  2:53.00 ( 50)  4:31.48 ( 51)  4:31.48 ( 51)
                        1:26.06 [ 51]  1:38.48 [ 55] 

 48.  32 Viru ÜJP (Viru ÜJP)                      9:34.18  48.  -   - 
   Joonas Jürisaar (11)         Peeter Kapp (22)          
   Tarmo Meos (33)           

  1.päev 1:54.39 ( 56)  4:05.10 ( 59)  5:26.57 ( 54)  5:26.57 ( 54)
                        2:10.31 [ 62]  1:21.47 [ 51] 
  2.päev 1:15.12 ( 39)  2:49.57 ( 47)  4:07.21 ( 44)  4:07.21 ( 44)
                        1:34.45 [ 54]  1:17.24 [ 45] 

 49.  50 TA OK 4 (TA OK)                         10:55.58  49.  7.  - 
   Taavi Tamkivi (11)           Jürgen Kallo (22)         
   Margus Ots (33)           

  1.päev 3:08.56 ( 61)  4:29.28 ( 60)  5:44.01 ( 55)  5:44.01 ( 55)
                        1:20.32 [ 59]  1:14.33 [ 46] 
  2.päev 2:19.08 ( 62)  3:43.10 ( 57)  5:11.57 ( 53)  5:11.57 ( 53)
                        1:24.02 [ 50]  1:28.47 [ 53] 

      39 Piirivalve (Piirivalve)                 Katkest.   -   -   - 
   T˘nu Lauter (1-)             Mati Pilt (23)            
   Jüri Kobin (32)              Leho Tummeleht (-1)       

  1.päevKatkest. ( - ) Katkest. ( - ) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                        1:08.59 [ 54] Katkest. [ - ] 
  2.päev 2:09.41 ( 61)  3:52.45 ( 58)  5:06.23 ( 52)  5:06.23 ( 52)
                        1:43.04 [ 57]  1:13.38 [ 37] 

      33 VÕRU VI ( V˘ru)                         Katkest.   -   -   - 
   Marko Saluvere (21)          Allan Kaasik (12)         
   Eero Joonas (-1)             Raul Mürk (33)            

  1.päev 2:26.53 ( 60)  3:33.50 ( 58) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                        1:06.57 [ 52] Ei start [ - ] 
  2.päev 2:09.27 ( 60) Katkest. ( - ) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                       Katkest. [ - ] Katkest. [ - ] 

      59 Lehola IV (Lehola)                      Katkest.   -   -   - 
   T˘nis Vaiksaar (11)          Viktor T˘nisson (33)      
   Toomas Lillsaar (22)         Elmo Pärna (--)           

  1.päev 1:13.26 ( 29)  2:12.52 ( 36) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                          59.26 [ 46] Ei start [ - ] 
  2.päev 1:05.21 ( 24)  2:17.58 ( 36) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                        1:12.37 [ 45] Ei start [ - ] 

      60 Saku OK ( Saku)                         Katkest.   -   -   - 
   Jaak Jaagus (11)             Toomas Koppel (22)        
   Raivo Laanemets (33)      

  1.päev 1:28.26 ( 45)  2:34.58 ( 48)  3:52.40 ( 44)  3:52.40 ( 44)
                        1:06.32 [ 51]  1:17.42 [ 48] 
  2.päev 1:35.46 ( 54)  2:45.29 ( 44) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                        1:09.43 [ 42] Ei start [ - ] 

      18 VÕRU V (V˘ru)                           Katkest.   -   -   - 
   Ats Virumäe (33)             T˘nu Tolm (11)            
   Toomas Huik (22)             Raul Mürk (--)            

  1.päev 1:31.59 ( 49)  2:31.09 ( 46) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                          59.10 [ 44] Katkest. [ - ] 
  2.päev 1:28.04 ( 51)  2:47.24 ( 45) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                        1:19.20 [ 49] Katkest. [ - ] 

      47 TA OK 3 (TA OK)                         Katkest.   -   -   - 
   Martti-Jaan Miljan (11)      T˘nis Erm (23)            
   Kristjan Gans (32)        

  1.päev 1:04.54 ( 15)  1:50.20 ( 15)  2:53.58 ( 14)  2:53.58 ( 14)
                          45.26 [ 15]  1:03.38 [ 28] 
  2.päev   56.46 ( 14)  1:40.14 (  8) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                          43.28 [  6] Katkest. [ - ] 

      42 Kaitseväe Lahingukoo (Kaitsevägi)          Katkest.   -   -   - 
   Markko Armien (1-)           Margus Kesler (23)        
   Meeli Kõrvoja (31)           Taimo Loode (-2)          

  1.päevKatkest. ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - ) Katkest. ( - )
                       Ei start [ - ] Ei start [ - ] 
  2.päev 2:39.05 ( 63) Katkest. ( - ) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                       Katkest. [ - ] Katkest. [ - ] 

      54 OK TON (TON)                            Katkest.   -   -   - 
   Rein Unt (11)                J. Sarapuu (22)           
   Jüri Tarmak (33)             J. Tasa (--)              

  1.päev 1:12.11 ( 26)  2:24.36 ( 43) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                        1:12.25 [ 57] Katkest. [ - ] 
  2.päev 1:10.58 ( 31)  2:18.49 ( 38)  4:00.25 ( 41)  4:00.25 ( 41)
                        1:07.51 [ 40]  1:41.36 [ 56] 

      66 Torpeedo (Torpeedo)                     Katkest.   -   -   - 
   Meelis Sokman (33)           Risto Roste (11)          
   Vladimir Sokman (22)      

  1.päev 1:33.03 ( 51)  2:25.52 ( 45)  4:11.37 ( 50)  4:11.37 ( 50)
                          52.49 [ 28]  1:45.45 [ 57] 
  2.päev 1:14.39 ( 36) Katkest. ( - ) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                       Katkest. [ - ]  1:15.42 [ 41] 

      56 Lehola III ( Lehola)                     Tühist.   -   -   - 
   Riho Männi (11)              Urmas Müür (2-)           
   Ago M˘ttus (-2)              Koit Paasma (33)          

  1.päev 1:20.36 ( 35)  2:17.16 ( 38)  3:25.32 ( 35)  3:25.32 ( 35)
                          56.40 [ 38]  1:08.16 [ 37] 
  2.päev 1:29.48 ( 52)  Tühist. ( - )  Tühist. ( - )  Tühist. ( - )
                        Tühist. [ - ]  1:09.08 [ 32] 

      62 TA OK 1 (TA OK)                          Tühist.   -   -   - 
   Andres Käär (33)             Guido Trees (11)          
   Ilmar Kirjanen (22)       

  1.päev Tühist. ( - )  Tühist. ( - )  Tühist. ( - )  Tühist. ( - )
                          53.07 [ 30]  1:02.13 [ 23] 
  2.päev 1:53.39 ( 59)  2:51.59 ( 49)  3:57.30 ( 40)  3:57.30 ( 40)
                          58.20 [ 26]  1:05.31 [ 30] 

      43 LUS II ( LUS)                            Tühist.   -   -   - 
   Jaanus Hallik (13)           Risto Gurjev (2-)         
   Neeme Velleste (31)          Jarko Ainsoo (-2)         

  1.päev 1:49.12 ( 54)  2:42.56 ( 50)  3:48.15 ( 42)  3:48.15 ( 42)
                          53.44 [ 31]  1:05.19 [ 31] 
  2.päev 1:06.00 ( 26)  2:53.38 ( 51)  Tühist. ( - )  Tühist. ( - )
                        1:47.38 [ 59]  Tühist. [ - ] 

      22 HOK I (HOK)                              Tühist.   -   -   - 
   Toivo Saue (22)              Indrek Reitalu (31)       
   Toomas Mast (13)          

  1.päev 1:09.09 ( 20)  Tühist. ( - )  Tühist. ( - )  Tühist. ( - )
                        Tühist. [ - ]  1:14.26 [ 45] 
  2.päev 1:15.20 ( 40)  2:08.32 ( 29)  3:09.58 ( 26)  3:09.58 ( 26)
                          53.12 [ 15]  1:01.26 [ 24] 

      26 Lehola II (Lehola)                       Tühist.   -   -   - 
   T˘nis Vaiksaar (3)           Priit Paasma (1)          
   Koit Paasma (-)              Ago M˘ttus (2)            

  1.päev 1:58.03 ( 57)  2:55.01 ( 53) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                          56.58 [ 39] Ei start [ - ] 
  2.päev Tühist. ( - )  Tühist. ( - ) Ei start ( - )  Tühist. ( - )
                        1:40.24 [ 56] Ei start [ - ] 

      29 Otepää SK ( Otepää)                      Tühist.   -   -   - 
   Remo Anton (11)              Jüri Vanaveski (22)       
   Ain-Meelis Hannus (33)    

  1.päev 1:20.43 ( 39)  2:24.39 ( 44)  3:44.06 ( 41)  3:44.06 ( 41)
                        1:03.56 [ 49]  1:19.27 [ 49] 
  2.päev 1:13.06 ( 33)  Tühist. ( - )  Tühist. ( - )  Tühist. ( - )
                        Tühist. [ - ]  1:25.49 [ 51] 

      55 Jõhvikas II (J˘hvik)                    Ei start   -   -   - 



  1.päevEi start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - )
                       Ei start [ - ] Ei start [ - ] 
  2.päevEi start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - )
                       Ei start [ - ] Ei start [ - ] 

      30 OÜ Crispin ( OÜ Crispin)                Ei start   -   -   - 
   Tarvo Avaste ()              Aivar Sarap ()            
   Veiko Ulp ()              

  1.päevEi start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - )
                       Ei start [ - ] Ei start [ - ] 
  2.päevEi start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - )
                       Ei start [ - ] Ei start [ - ] 


    KOOND (2.päev)
    Ilvesteade 99

    D21

     Nr.      Võistkond                            AEG    Koht Jun Vet
  1.  73 Värska PEKO I (Peko)                     4:37.34   1.  -   - 
   Anu Annus (11)               Külli Kaljus (23)         
   Ingrit Kala (3-)             Epp Käpa (-2)             

  1.päev 1:04.51 (  4)  1:47.04 (  3)  2:28.10 (  1)  2:28.10 (  1)
                          42.13 [  1]    41.06 [  1] 
  2.päev   51.42 (  4)  1:35.17 (  4)  2:09.24 (  3)  2:09.24 (  3)
                          43.35 [  7]    34.07 [  1] 

  2.  74 Saue Tammed (Tammed)                     4:40.40   2.  -   - 
   Edith Madalik (12)           Kirti Rebane (21)         
   Mall Alev (33)               Herje Aibast (--)         

  1.päev   59.00 (  1)  1:43.45 (  1)  2:35.52 (  2)  2:35.52 (  2)
                          44.45 [  3]    52.07 [  4] 
  2.päev   44.12 (  1)  1:20.56 (  1)  2:04.48 (  1)  2:04.48 (  1)
                          36.44 [  1]    43.52 [  4] 

  3.  71 NBS-ZS Women1 (NBS-ZS)                   4:48.54   3.  -   - 
   Laima Klauza (33)            Ieva Vegere (22)          
   Ieva Susta (11)           

  1.päev 1:06.56 (  6)  1:53.58 (  5)  2:40.31 (  4)  2:40.31 (  4)
                          47.02 [  6]    46.33 [  2] 
  2.päev   47.37 (  3)  1:28.58 (  2)  2:08.23 (  2)  2:08.23 (  2)
                          41.21 [  4]    39.25 [  2] 

  4.  87 NBS-ZS Women2 (NBS-ZS)                   5:01.25   4.  -   - 
   Linda Katlapa (--)           Ilze Lapina (31)          
   Alida Abola (22)             Iveta Bruvere (13)        

  1.päev 1:01.12 (  3)  1:44.39 (  2)  2:38.11 (  3)  2:38.11 (  3)
                          43.27 [  2]    53.32 [  5] 
  2.päev   59.24 (  9)  1:38.39 (  5)  2:23.14 (  5)  2:23.14 (  5)
                          39.15 [  2]    44.35 [  6] 

  5.  72 Põlva Kobras Naised1 (Kobras)            5:10.54   5.  -   - 
   Maret Vaher (-3)             Ruth Vaher (31)           
   Monika Järveoja (1-)         Lilian Värton (22)        

  1.päev 1:18.25 ( 12)  2:03.52 (  6)  2:53.12 (  6)  2:53.12 (  6)
                          45.27 [  4]    49.20 [  3] 
  2.päev   47.32 (  2)  1:33.18 (  3)  2:17.42 (  4)  2:17.42 (  4)
                          45.46 [  8]    44.24 [  5] 

  6.  92 VÕRU I (V˘ru)                            5:19.33   6.  -   - 
   Sarmite Sild (12)            Airi Alnek (23)           
   Erika Joonas (31)            Lilian Jõesaar (--)       

  1.päev 1:00.35 (  2)  1:47.14 (  4)  2:43.01 (  5)  2:43.01 (  5)
                          46.39 [  5]    55.47 [  6] 
  2.päev 1:01.38 ( 10)  1:42.20 (  6)  2:36.32 (  8)  2:36.32 (  8)
                          40.42 [  3]    54.12 [ 14] 

  7.  77 M.A.R.U. I ( MARU)                       5:43.49   7.  -   - 
   Edit Epner (32)              Meeli Kerem (11)          
   Anu Järv (23)             

  1.päev 1:07.58 (  7)  2:05.59 (  8)  3:07.32 (  7)  3:07.32 (  7)
                          58.01 [ 13]  1:01.33 [ 11] 
  2.päev   57.15 (  8)  1:43.36 (  7)  2:36.17 (  7)  2:36.17 (  7)
                          46.21 [ 10]    52.41 [ 13] 

  8.  80 HOK (HOK)                                5:49.10   8.  -   - 
   Anu Saue (-1)                Merike Vanjuk (33)        
   Helen Mast (22)              Eveli Saue (1-)           

  1.päev 1:10.54 (  9)  2:14.16 ( 13)  3:12.57 (  9)  3:12.57 (  9)
                        1:03.22 [ 14]    58.41 [  7] 
  2.päev   54.30 (  6)  1:49.01 ( 10)  2:36.13 (  6)  2:36.13 (  6)
                          54.31 [ 12]    47.12 [  8] 

  9.  76 Põlva Kobras Naised2 (Kobras)            6:00.13   9.  -   - 
   Doris Sabre (12)             Karin Lepp (--)           
   Kaidi Oone (33)              Kairi Luigelaht (21)      

  1.päev 1:19.31 ( 14)  2:12.10 ( 11)  3:18.41 ( 10)  3:18.41 ( 10)
                          52.39 [  8]  1:06.31 [ 13] 
  2.päev 1:03.47 ( 12)  1:45.36 (  8)  2:41.32 ( 11)  2:41.32 ( 11)
                          41.49 [  5]    55.56 [ 16] 

 10.  91 The first, the best (IK Auseklis)           6:05.06  10.  -   - 
   Liga Zvirgzde (1-)           Inese Kauke (-3)          
   Lolita Kauke (32)            Ieva Ansberg (21)         

  1.päev 1:22.19 ( 18)  2:10.25 (  9)  3:11.44 (  8)  3:11.44 (  8)
                          48.06 [  7]  1:01.19 [ 10] 
  2.päev 1:14.00 ( 18)  2:09.52 ( 18)  2:53.22 ( 15)  2:53.22 ( 15)
                          55.52 [ 17]    43.30 [  3] 

 11.  84 JOKA (JOKA)                              6:14.53  11.  -   - 
   Helle Trossmann (11)         Siiri Poopuu (--)         
   Pilvi-Heli Vettik (32)       Terje Albert (23)         

  1.päev 1:05.03 (  5)  2:17.49 ( 14)  3:33.48 ( 17)  3:33.48 ( 17)
                        1:12.46 [ 19]  1:15.59 [ 20] 
  2.päev   54.18 (  5)  1:48.57 (  9)  2:41.05 ( 10)  2:41.05 ( 10)
                          54.39 [ 13]    52.08 [ 12] 

 12.  96 Põlva Kobras Vet 1 (Kobras)              6:20.11  12.  -   1.
   Reet Johanson (11)           Saima Värton (23)         
   Aili Laanj˘e (32)         

  1.päev 1:11.10 ( 10)  2:05.50 (  7)  3:26.52 ( 13)  3:26.52 ( 13)
                          54.40 [ 12]  1:21.02 [ 22] 
  2.päev 1:05.58 ( 16)  2:06.21 ( 16)  2:53.19 ( 14)  2:53.19 ( 14)
                        1:00.23 [ 19]    46.58 [  7] 

 13.  75 SRD I (SRD)                              6:21.46  13.  -   - 
   Tatjana Linjova (13)         Anita Karnit (22)         
   Ella Shved (31)              Tais Leontenko (--)       

  1.päev 1:24.31 ( 20)  2:32.44 ( 17)  3:33.30 ( 15)  3:33.30 ( 15)
                        1:08.13 [ 16]  1:00.46 [  8] 
  2.päev 1:02.22 ( 11)  1:57.03 ( 13)  2:48.16 ( 12)  2:48.16 ( 12)
                          54.41 [ 14]    51.13 [ 11] 

 14.  85 Lehola ( Lehola)                         6:27.27  14.  -   - 
   Piia Paasma (13)             Renna Järvalt (22)        
   Herje Aibast (31)         

  1.päev 1:18.23 ( 11)  2:11.53 ( 10)  3:25.52 ( 11)  3:25.52 ( 11)
                          53.30 [ 11]  1:13.59 [ 18] 
  2.päev 1:15.03 ( 21)  2:10.45 ( 19)  3:01.35 ( 16)  3:01.35 ( 16)
                          55.42 [ 15]    50.50 [ 10] 

 15.  95 VÕRU II (V˘ru)                           6:32.07  15.  1.  - 
   Tuuli Mäeots (13)            Anni Raudsepp (31)        
   Ede Pähn (-2)                Janely Leer (2-)          

  1.päev 1:25.53 ( 21)  2:43.08 ( 22)  3:51.55 ( 21)  3:51.55 ( 21)
                        1:17.15 [ 20]  1:08.47 [ 16] 
  2.päev 1:03.55 ( 14)  1:50.06 ( 11)  2:40.12 (  9)  2:40.12 (  9)
                          46.11 [  9]    50.06 [  9] 

 16.  88 RSK RAE I (Rae)                          6:37.25  16.  -   - 
   Piret Niglas (11)            Virve Einpaul (33)        
   Kersti Ehala (22)            Maria Mazina (--)         

  1.päev 1:38.38 ( 25)  2:31.52 ( 16)  3:33.47 ( 16)  3:33.47 ( 16)
                          53.14 [  9]  1:01.55 [ 12] 
  2.päev 1:21.58 ( 24)  2:05.26 ( 14)  3:03.38 ( 17)  3:03.38 ( 17)
                          43.28 [  6]    58.12 [ 17] 

 17.  82 M.A.R.U. II (MARU)                       6:46.52  17.  -   - 
   Rutti Räbovoitra (12)        Aiki Kuldkepp (31)        
   Kristi Sinirand (23)      

  1.päev 1:22.06 ( 16)  2:25.37 ( 15)  3:26.40 ( 12)  3:26.40 ( 12)
                        1:03.31 [ 15]  1:01.03 [  9] 
  2.päev 1:06.49 ( 17)  2:17.29 ( 21)  3:20.12 ( 21)  3:20.12 ( 21)
                        1:10.40 [ 24]  1:02.43 [ 20] 

 18.  83 Aprote (Aprote)                          6:49.09  18.  -   - 
   Jana Kink (11)               Katri Saar (33)           
   Elin Tiirik (--)             Ira Saar (22)             

  1.päev 1:09.15 (  8)  2:37.22 ( 19)  3:58.54 ( 22)  3:58.54 ( 22)
                        1:28.07 [ 24]  1:21.32 [ 24] 
  2.päev   56.12 (  7)  1:55.26 ( 12)  2:50.15 ( 13)  2:50.15 ( 13)
                          59.14 [ 18]    54.49 [ 15] 

 19.  79 Värska PEKO II (Peko)                    6:51.55  19.  -   - 
   Mare Parve (11)              Signe Parm (22)           
   Sirli Parm (3-)              Kadri Olesk (-3)          

  1.päev 1:19.03 ( 13)  2:12.21 ( 12)  3:33.29 ( 14)  3:33.29 ( 14)
                          53.18 [ 10]  1:21.08 [ 23] 
  2.päev 1:14.12 ( 19)  2:18.20 ( 22)  3:18.26 ( 20)  3:18.26 ( 20)
                        1:04.08 [ 22]  1:00.06 [ 18] 

 20.  93 Põlva Kobras Tüdruku (Kobras)            6:58.14  20.  2.  - 
   Liis Johanson (3-)           Mairit Trei (12)          
   Varvara Guljajeva (23)       Annika Rihma (-1)         

  1.päev 1:29.30 ( 22)  2:42.14 ( 20)  3:51.02 ( 20)  3:51.02 ( 20)
                        1:12.44 [ 18]  1:08.48 [ 17] 
  2.päev 1:17.16 ( 23)  2:06.13 ( 15)  3:07.12 ( 18)  3:07.12 ( 18)
                          48.57 [ 11]  1:00.59 [ 19] 

 21.  78 Kape I ( Kape)                           7:25.33  21.  -   - 
   Tiia Taimistu (-3)           Kadri Kuusk (31)          
   Liana Varava (22)            Ellen Lembra (1-)         

  1.päev 1:36.51 ( 24)  3:00.17 ( 25)  4:08.22 ( 23)  4:08.22 ( 23)
                        1:23.26 [ 22]  1:08.05 [ 14] 
  2.päev 1:03.48 ( 13)  2:07.12 ( 17)  3:17.11 ( 19)  3:17.11 ( 19)
                        1:03.24 [ 21]  1:09.59 [ 21] 

 22.  97 Põlva Kobras Vet 2 ( Kobras)             7:28.51  22.  -   2.
   Katrin Viilu (22)            Marje Tobreluts (33)      
   Liivi Parik (11)             Vilve Liiskmann (--)      

  1.päev 1:22.08 ( 17)  2:42.26 ( 21)  3:50.38 ( 19)  3:50.38 ( 19)
                        1:20.18 [ 21]  1:08.12 [ 15] 
  2.päev 1:14.31 ( 20)  2:15.56 ( 20)  3:38.13 ( 22)  3:38.13 ( 22)
                        1:01.25 [ 20]  1:22.17 [ 23] 

 23.  86 M.A.R.U. III ( MARU)                     7:47.33  23.  -   - 
   Riina Laev (12)              Mare Margat (33)          
   Kadri Nelk (21)           

  1.päev 1:22.39 ( 19)  2:33.13 ( 18)  3:48.07 ( 18)  3:48.07 ( 18)
                        1:10.34 [ 17]  1:14.54 [ 19] 
  2.päev 1:23.23 ( 25)  2:19.07 ( 23)  3:59.26 ( 24)  3:59.26 ( 24)
                          55.44 [ 16]  1:40.19 [ 26] 

 24.  89 Saku OK (Saku)                           8:30.07  24.  -   - 
   Koidu Laanemets (-3)         Karin Laanemets (2-)      
   Kersti Kadaja (11)           Mare Kitsnik (32)         

  1.päev 1:36.10 ( 23)  3:00.16 ( 24)  4:30.45 ( 25)  4:30.45 ( 25)
                        1:24.06 [ 23]  1:30.29 [ 25] 
  2.päev 1:15.40 ( 22)  2:24.01 ( 24)  3:59.22 ( 23)  3:59.22 ( 23)
                        1:08.21 [ 23]  1:35.21 [ 25] 

 25.  81 TA OK 1 (TA OK)                          8:40.16  25.  -   3.
   Tammiku (22)                 Saumann (33)              
   Kirsspuu (11)             

  1.päev 1:21.31 ( 15)  2:51.52 ( 23)  4:10.47 ( 24)  4:10.47 ( 24)
                        1:30.21 [ 25]  1:18.55 [ 21] 
  2.päev 1:05.03 ( 15)  2:56.03 ( 25)  4:29.29 ( 25)  4:29.29 ( 25)
                        1:51.00 [ 25]  1:33.26 [ 24] 

      90 SRD II (SRD)                            Katkest.   -   -   - 
   Jeronen Maria (11)           Sidorova Jekaterina (22)  
   Nikolajevskaja Ljud (--)     Leotenko Tais (33)        

  1.päev 2:49.17 ( 26) Katkest. ( - ) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                       Katkest. [ - ] Katkest. [ - ] 
  2.päev 1:24.00 ( 26) Katkest. ( - ) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                       Katkest. [ - ]  1:13.22 [ 22] 

      94 TAOK 2 (TA OK)                          Ei start   -   -   - 



  1.päevEi start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - )
                       Ei start [ - ] Ei start [ - ] 
  2.päevEi start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - )
                       Ei start [ - ] Ei start [ - ] 



Tulemused genereeritud automaatselt programmi "Teade-99 ver 3.0" poolt
© Tarmo Klaar TAK-SOFT 1997-99