OK ILVES

ILVESTEADE 1999

01.07.1999 - 04.07.1999

Palu - Kirikuküla



    Daamid

     Nr.      Võistkond                            AEG    Koht Jun Vet
  1.  74 Saue Tammed (Tammed)                     8:36.03   1.  -   - 
   Edith Madalik (1212)         Kirti Rebane (2121)       
   Mall Alev (3333)          

  1.päev   59.00 (  1)  1:43.45 (  1)  2:35.52 (  2)  2:35.52 (  2)
                          44.45 [  3]    52.07 [  4] 
  2.päev   44.12 (  1)  1:20.56 (  1)  2:04.48 (  1)  2:04.48 (  1)
                          36.44 [  1]    43.52 [  4] 
  3.päev   52.51 (  2)  1:32.31 (  2)  2:03.35 (  2)  2:03.35 (  2)
                          39.40 [  4]    31.04 [  6] 
  4.päev   43.09 (  2)  1:29.00 (  3)  1:51.48 (  2)  1:51.48 (  2)
                          45.51 [  6]    22.48 [  1] 

  2.  73 Värska PEKO I (Peko)                     8:52.12   2.  -   - 
   Anu Annus (11--)             Külli Kaljus (2321)       
   Ingrit Kala (3-32)           Epp Käpa (-213)           

  1.päev 1:04.51 (  4)  1:47.04 (  3)  2:28.10 (  1)  2:28.10 (  1)
                          42.13 [  1]    41.06 [  1] 
  2.päev   51.42 (  4)  1:35.17 (  4)  2:09.24 (  3)  2:09.24 (  3)
                          43.35 [  7]    34.07 [  1] 
  3.päev 1:03.14 ( 11)  1:41.43 (  4)  2:16.47 (  5)  2:16.47 (  5)
                          38.29 [  3]    35.04 [  8] 
  4.päev   41.43 (  1)  1:24.25 (  2)  1:57.51 (  4)  1:57.51 (  4)
                          42.42 [  2]    33.26 [ 10] 

  3.  72 Põlva Kobras Naised1 (Kobras)            8:56.59   3.  -   - 
   Maret Vaher (-312)           Ruth Vaher (3121)         
   Monika Järveoja (1-33)       Lilian Värton (22--)      

  1.päev 1:18.25 ( 12)  2:03.52 (  6)  2:53.12 (  6)  2:53.12 (  6)
                          45.27 [  4]    49.20 [  3] 
  2.päev   47.32 (  2)  1:33.18 (  3)  2:17.42 (  4)  2:17.42 (  4)
                          45.46 [  8]    44.24 [  5] 
  3.päev   47.13 (  1)  1:25.32 (  1)  1:54.58 (  1)  1:54.58 (  1)
                          38.19 [  2]    29.26 [  3] 
  4.päev   44.23 (  3)  1:21.02 (  1)  1:51.07 (  1)  1:51.07 (  1)
                          36.39 [  1]    30.05 [  6] 

  4.  71 NBS-ZS Women1 (NBS-ZS)                   8:58.17   4.  -   - 
   Laima Klauza (3333)          Ieva Vegere (2222)        
   Ieva Susta (1111)         

  1.päev 1:06.56 (  6)  1:53.58 (  5)  2:40.31 (  4)  2:40.31 (  4)
                          47.02 [  6]    46.33 [  2] 
  2.päev   47.37 (  3)  1:28.58 (  2)  2:08.23 (  2)  2:08.23 (  2)
                          41.21 [  4]    39.25 [  2] 
  3.päev 1:05.09 ( 13)  1:42.34 (  5)  2:13.32 (  4)  2:13.32 (  4)
                          37.25 [  1]    30.58 [  5] 
  4.päev   48.36 (  4)  1:31.38 (  4)  1:55.51 (  3)  1:55.51 (  3)
                          43.02 [  3]    24.13 [  2] 

  5.  87 NBS-ZS Women2 (NBS-ZS)                   9:13.08   5.  -   - 
   Iveta Bruvere (1311)         Ilze Lapina (3123)        
   Alida Abola (2232)        

  1.päev 1:01.12 (  3)  1:44.39 (  2)  2:38.11 (  3)  2:38.11 (  3)
                          43.27 [  2]    53.32 [  5] 
  2.päev   59.24 (  9)  1:38.39 (  5)  2:23.14 (  5)  2:23.14 (  5)
                          39.15 [  2]    44.35 [  6] 
  3.päev   55.06 (  4)  1:40.52 (  3)  2:09.25 (  3)  2:09.25 (  3)
                          45.46 [  6]    28.33 [  1] 
  4.päev   50.46 (  5)  1:35.26 (  5)  2:02.18 (  5)  2:02.18 (  5)
                          44.40 [  4]    26.52 [  3] 

  6.  92 VÕRU I (V˘ru)                           10:12.52   6.  -   - 
   Sarmite Sild (1213)          Airi Alnek (2332)         
   Erika Joonas (3121)       

  1.päev 1:00.35 (  2)  1:47.14 (  4)  2:43.01 (  5)  2:43.01 (  5)
                          46.39 [  5]    55.47 [  6] 
  2.päev 1:01.38 ( 10)  1:42.20 (  6)  2:36.32 (  8)  2:36.32 (  8)
                          40.42 [  3]    54.12 [ 14] 
  3.päev   57.03 (  8)  1:57.02 ( 10)  2:31.07 (  9)  2:31.07 (  9)
                          59.59 [ 13]    34.05 [  7] 
  4.päev 1:02.21 ( 17)  1:52.52 ( 14)  2:22.12 (  7)  2:22.12 (  7)
                          50.31 [  9]    29.20 [  5] 

  7.  77 M.A.R.U. I ( MARU)                      10:34.44   7.  -   - 
   Edit Epner (3211)            Meeli Kerem (1132)        
   Anu Järv (2323)           

  1.päev 1:07.58 (  7)  2:05.59 (  8)  3:07.32 (  7)  3:07.32 (  7)
                          58.01 [ 13]  1:01.33 [ 11] 
  2.päev   57.15 (  8)  1:43.36 (  7)  2:36.17 (  7)  2:36.17 (  7)
                          46.21 [ 10]    52.41 [ 13] 
  3.päev   54.18 (  3)  1:58.00 ( 11)  2:28.21 (  8)  2:28.21 (  8)
                        1:03.42 [ 16]    30.21 [  4] 
  4.päev   53.07 (  8)  1:46.25 (  8)  2:22.34 ( 10)  2:22.34 ( 10)
                          53.18 [ 11]    36.09 [ 13] 

  8.  76 Põlva Kobras Naised2 (Kobras)           11:00.56   8.  -   - 
   Doris Sabre (12--)           Karin Lepp (--12)         
   Kaidi Oone (3333)            Kairi Luigelaht (2121)    

  1.päev 1:19.31 ( 14)  2:12.10 ( 11)  3:18.41 ( 10)  3:18.41 ( 10)
                          52.39 [  8]  1:06.31 [ 13] 
  2.päev 1:03.47 ( 12)  1:45.36 (  8)  2:41.32 ( 11)  2:41.32 ( 11)
                          41.49 [  5]    55.56 [ 16] 
  3.päev 1:08.20 ( 15)  1:57.00 (  9)  2:34.22 ( 10)  2:34.22 ( 10)
                          48.40 [  8]    37.22 [  9] 
  4.päev 1:03.44 ( 19)  1:52.49 ( 13)  2:26.21 ( 13)  2:26.21 ( 13)
                          49.05 [  8]    33.32 [ 11] 

  9.  80 HOK (HOK)                               11:08.50   9.  -   - 
   Anu Saue (-123)              Merike Vanjuk (3332)      
   Helen Mast (22--)            Eveli Saue (1-11)         

  1.päev 1:10.54 (  9)  2:14.16 ( 13)  3:12.57 (  9)  3:12.57 (  9)
                        1:03.22 [ 14]    58.41 [  7] 
  2.päev   54.30 (  6)  1:49.01 ( 10)  2:36.13 (  6)  2:36.13 (  6)
                          54.31 [ 12]    47.12 [  8] 
  3.päev 1:08.07 ( 14)  2:25.03 ( 17)  2:54.17 ( 14)  2:54.17 ( 14)
                        1:16.56 [ 21]    29.14 [  2] 
  4.päev   55.47 ( 13)  1:40.34 (  6)  2:25.23 ( 12)  2:25.23 ( 12)
                          44.47 [  5]    44.49 [ 20] 

 10.  91 The first, the best (IK Auseklis)          11:15.56  10.  -   - 
   Liga Zvirgzde (1-32)         Inese Kauke (-321)        
   Lolita Kauke (321-)          Ieva Ansberg (21-3)       

  1.päev 1:22.19 ( 18)  2:10.25 (  9)  3:11.44 (  8)  3:11.44 (  8)
                          48.06 [  7]  1:01.19 [ 10] 
  2.päev 1:14.00 ( 18)  2:09.52 ( 18)  2:53.22 ( 15)  2:53.22 ( 15)
                          55.52 [ 17]    43.30 [  3] 
  3.päev 1:12.37 ( 19)  1:55.50 (  8)  2:45.50 ( 13)  2:45.50 ( 13)
                          43.13 [  5]    50.00 [ 17] 
  4.päev   53.30 ( 11)  1:56.05 ( 15)  2:25.00 ( 11)  2:25.00 ( 11)
                        1:02.35 [ 17]    28.55 [  4] 

 11.  84 JOKA (JOKA)                             11:17.32  11.  -   - 
   Helle Trossmann (1111)       Siiri Poopuu (--22)       
   Pilvi-Heli Vettik (323-)     Terje Albert (23-3)       

  1.päev 1:05.03 (  5)  2:17.49 ( 14)  3:33.48 ( 17)  3:33.48 ( 17)
                        1:12.46 [ 19]  1:15.59 [ 20] 
  2.päev   54.18 (  5)  1:48.57 (  9)  2:41.05 ( 10)  2:41.05 ( 10)
                          54.39 [ 13]    52.08 [ 12] 
  3.päev   58.07 (  9)  1:58.43 ( 12)  2:40.11 ( 11)  2:40.11 ( 11)
                        1:00.36 [ 14]    41.28 [ 13] 
  4.päev   52.53 (  6)  1:50.13 (  9)  2:22.28 (  9)  2:22.28 (  9)
                          57.20 [ 15]    32.15 [  9] 

 12.  96 Põlva Kobras Vet 1 (Kobras)             11:32.03  12.  -   1.
   Reet Johanson (1121)         Saima Värton (2312)       
   Aili Laanj˘e (3233)       

  1.päev 1:11.10 ( 10)  2:05.50 (  7)  3:26.52 ( 13)  3:26.52 ( 13)
                          54.40 [ 12]  1:21.02 [ 22] 
  2.päev 1:05.58 ( 16)  2:06.21 ( 16)  2:53.19 ( 14)  2:53.19 ( 14)
                        1:00.23 [ 19]    46.58 [  7] 
  3.päev   55.12 (  6)  1:44.46 (  7)  2:24.31 (  6)  2:24.31 (  6)
                          49.34 [  9]    39.45 [ 11] 
  4.päev   55.54 ( 14)  1:51.36 ( 11)  2:47.21 ( 17)  2:47.21 ( 17)
                          55.42 [ 13]    55.45 [ 26] 

 13.  83 Aprote (Aprote)                         11:36.05  13.  -   - 
   Jana Kink (1111)             Katri Saar (3322)         
   Elin Tiirik (----)           Ira Saar (2233)           

  1.päev 1:09.15 (  8)  2:37.22 ( 19)  3:58.54 ( 22)  3:58.54 ( 22)
                        1:28.07 [ 24]  1:21.32 [ 24] 
  2.päev   56.12 (  7)  1:55.26 ( 12)  2:50.15 ( 13)  2:50.15 ( 13)
                          59.14 [ 18]    54.49 [ 15] 
  3.päev   55.09 (  5)  1:43.20 (  6)  2:24.38 (  7)  2:24.38 (  7)
                          48.11 [  7]    41.18 [ 12] 
  4.päev   53.06 (  7)  1:50.17 ( 10)  2:22.18 (  8)  2:22.18 (  8)
                          57.11 [ 14]    32.01 [  8] 

 14.  75 SRD I (SRD)                             11:40.53  14.  -   - 
   Tatjana Linjova (1311)       Anita Karnit (2233)       
   Ella Shved (3122)         

  1.päev 1:24.31 ( 20)  2:32.44 ( 17)  3:33.30 ( 15)  3:33.30 ( 15)
                        1:08.13 [ 16]  1:00.46 [  8] 
  2.päev 1:02.22 ( 11)  1:57.03 ( 13)  2:48.16 ( 12)  2:48.16 ( 12)
                          54.41 [ 14]    51.13 [ 11] 
  3.päev 1:08.21 ( 16)  2:01.51 ( 13)  2:41.03 ( 12)  2:41.03 ( 12)
                          53.30 [ 10]    39.12 [ 10] 
  4.päev 1:01.51 ( 15)  1:52.41 ( 12)  2:38.04 ( 14)  2:38.04 ( 14)
                          50.50 [ 10]    45.23 [ 22] 

 15.  88 RSK RAE I (Rae)                         12:16.20  15.  -   - 
   Piret Niglas (1133)          Virve Einpaul (3322)      
   Kersti Ehala (2211)       

  1.päev 1:38.38 ( 25)  2:31.52 ( 16)  3:33.47 ( 16)  3:33.47 ( 16)
                          53.14 [  9]  1:01.55 [ 12] 
  2.päev 1:21.58 ( 24)  2:05.26 ( 14)  3:03.38 ( 17)  3:03.38 ( 17)
                          43.28 [  6]    58.12 [ 17] 
  3.päev 1:02.13 ( 10)  2:04.51 ( 15)  2:55.17 ( 15)  2:55.17 ( 15)
                        1:02.38 [ 15]    50.26 [ 19] 
  4.päev 1:01.56 ( 16)  2:12.32 ( 19)  2:43.38 ( 15)  2:43.38 ( 15)
                        1:10.36 [ 21]    31.06 [  7] 

 16.  79 Värska PEKO II (Peko)                   12:40.20  16.  -   - 
   Mare Parve (1132)            Signe Parm (22--)         
   Sirli Parm (3-11)            Kadri Olesk (-323)        

  1.päev 1:19.03 ( 13)  2:12.21 ( 12)  3:33.29 ( 14)  3:33.29 ( 14)
                          53.18 [ 10]  1:21.08 [ 23] 
  2.päev 1:14.12 ( 19)  2:18.20 ( 22)  3:18.26 ( 20)  3:18.26 ( 20)
                        1:04.08 [ 22]  1:00.06 [ 18] 
  3.päev 1:17.55 ( 20)  2:38.02 ( 20)  3:28.19 ( 19)  3:28.19 ( 19)
                        1:20.07 [ 22]    50.17 [ 18] 
  4.päev   53.20 ( 10)  1:41.57 (  7)  2:20.06 (  6)  2:20.06 (  6)
                          48.37 [  7]    38.09 [ 17] 

 17.  93 Põlva Kobras Tüdruku (Kobras)           12:46.04  17.  1.  - 
   Liis Johanson (3-13)         Mairit Trei (123-)        
   Varvara Guljajeva (23-1)     Annika Rihma (-122)       

  1.päev 1:29.30 ( 22)  2:42.14 ( 20)  3:51.02 ( 20)  3:51.02 ( 20)
                        1:12.44 [ 18]  1:08.48 [ 17] 
  2.päev 1:17.16 ( 23)  2:06.13 ( 15)  3:07.12 ( 18)  3:07.12 ( 18)
                          48.57 [ 11]  1:00.59 [ 19] 
  3.päev 1:10.42 ( 17)  2:04.46 ( 14)  2:55.24 ( 16)  2:55.24 ( 16)
                          54.04 [ 11]    50.38 [ 20] 
  4.päev 1:03.59 ( 20)  2:03.01 ( 17)  2:52.26 ( 19)  2:52.26 ( 19)
                          59.02 [ 16]    49.25 [ 25] 

 18.  82 M.A.R.U. II (MARU)                      12:46.48  18.  -   - 
   Rutti Räbovoitra (1233)      Aiki Kuldkepp (3122)      
   Kristi Sinirand (2311)    

  1.päev 1:22.06 ( 16)  2:25.37 ( 15)  3:26.40 ( 12)  3:26.40 ( 12)
                        1:03.31 [ 15]  1:01.03 [  9] 
  2.päev 1:06.49 ( 17)  2:17.29 ( 21)  3:20.12 ( 21)  3:20.12 ( 21)
                        1:10.40 [ 24]  1:02.43 [ 20] 
  3.päev 1:30.57 ( 26)  2:28.25 ( 18)  3:12.51 ( 17)  3:12.51 ( 17)
                          57.28 [ 12]    44.26 [ 16] 
  4.päev   53.08 (  9)  2:05.50 ( 18)  2:47.05 ( 16)  2:47.05 ( 16)
                        1:12.42 [ 23]    41.15 [ 19] 

 19.  95 VÕRU II (V˘ru)                          13:02.03  19.  2.  - 
   Tuuli Mäeots (1333)          Anni Raudsepp (31--)      
   Ede Pähn (-211)              Janely Leer (2-22)        

  1.päev 1:25.53 ( 21)  2:43.08 ( 22)  3:51.55 ( 21)  3:51.55 ( 21)
                        1:17.15 [ 20]  1:08.47 [ 16] 
  2.päev 1:03.55 ( 14)  1:50.06 ( 11)  2:40.12 (  9)  2:40.12 (  9)
                          46.11 [  9]    50.06 [  9] 
  3.päev 1:04.12 ( 12)  2:09.16 ( 16)  3:36.57 ( 22)  3:36.57 ( 22)
                        1:05.04 [ 17]  1:27.41 [ 26] 
  4.päev 1:03.44 ( 18)  2:16.07 ( 20)  2:52.59 ( 20)  2:52.59 ( 20)
                        1:12.23 [ 22]    36.52 [ 15] 

 20.  86 M.A.R.U. III ( MARU)                    14:17.35  20.  -   - 
   Riina Laev (1231)            Mare Margat (3312)        
   Kadri Nelk (2123)         

  1.päev 1:22.39 ( 19)  2:33.13 ( 18)  3:48.07 ( 18)  3:48.07 ( 18)
                        1:10.34 [ 17]  1:14.54 [ 19] 
  2.päev 1:23.23 ( 25)  2:19.07 ( 23)  3:59.26 ( 24)  3:59.26 ( 24)
                          55.44 [ 16]  1:40.19 [ 26] 
  3.päev 1:25.47 ( 22)  2:54.24 ( 24)  3:36.37 ( 21)  3:36.37 ( 21)
                        1:28.37 [ 24]    42.13 [ 14] 
  4.päev 1:09.16 ( 22)  2:16.19 ( 21)  2:53.25 ( 21)  2:53.25 ( 21)
                        1:07.03 [ 19]    37.06 [ 16] 

 21.  97 Põlva Kobras Vet 2 ( Kobras)            14:33.12  21.  -   2.
   Katrin Viilu (2223)          Marje Tobreluts (3311)    
   Liivi Parik (11-2)           Vilve Liiskmann (--3-)    

  1.päev 1:22.08 ( 17)  2:42.26 ( 21)  3:50.38 ( 19)  3:50.38 ( 19)
                        1:20.18 [ 21]  1:08.12 [ 15] 
  2.päev 1:14.31 ( 20)  2:15.56 ( 20)  3:38.13 ( 22)  3:38.13 ( 22)
                        1:01.25 [ 20]  1:22.17 [ 23] 
  3.päev 1:23.24 ( 21)  2:36.38 ( 19)  3:37.03 ( 23)  3:37.03 ( 23)
                        1:13.14 [ 19]  1:00.25 [ 23] 
  4.päev 1:56.32 ( 26)  2:50.51 ( 25)  3:27.18 ( 24)  3:27.18 ( 24)
                          54.19 [ 12]    36.27 [ 14] 

 22.  78 Kape I ( Kape)                          15:05.53  22.  -   - 
   Tiia Taimistu (-332)         Kadri Kuusk (3111)        
   Liana Varava (22--)          Ellen Lembra (1-23)       

  1.päev 1:36.51 ( 24)  3:00.17 ( 25)  4:08.22 ( 23)  4:08.22 ( 23)
                        1:23.26 [ 22]  1:08.05 [ 14] 
  2.päev 1:03.48 ( 13)  2:07.12 ( 17)  3:17.11 ( 19)  3:17.11 ( 19)
                        1:03.24 [ 21]  1:09.59 [ 21] 
  3.päev 1:46.33 ( 27)  2:54.20 ( 23)  3:51.20 ( 24)  3:51.20 ( 24)
                        1:07.47 [ 18]    57.00 [ 22] 
  4.päev 1:30.18 ( 25)  3:14.23 ( 26)  3:49.00 ( 26)  3:49.00 ( 26)
                        1:44.05 [ 26]    34.37 [ 12] 

 23.  81 TA OK 1 (TA OK)                         15:36.14  23.  -   3.
   Ruth Tammiku (2233)          Ellen Saumann (3322)      
   Marika Kirsspuu (1111)    

  1.päev 1:21.31 ( 15)  2:51.52 ( 23)  4:10.47 ( 24)  4:10.47 ( 24)
                        1:30.21 [ 25]  1:18.55 [ 21] 
  2.päev 1:05.03 ( 15)  2:56.03 ( 25)  4:29.29 ( 25)  4:29.29 ( 25)
                        1:51.00 [ 25]  1:33.26 [ 24] 
  3.päev 1:10.58 ( 18)  2:38.21 ( 21)  3:30.45 ( 20)  3:30.45 ( 20)
                        1:27.23 [ 23]    52.24 [ 21] 
  4.päev 1:06.59 ( 21)  2:40.22 ( 23)  3:25.13 ( 23)  3:25.13 ( 23)
                        1:33.23 [ 25]    44.51 [ 21] 

 24.  89 Saku OK (Saku)                          15:53.12  24.  -   - 
   Koidu Laanemets (-323)       Karin Laanemets (2-3-)    
   Kersti Kadaja (1111)         Mare Kitsnik (32-2)       

  1.päev 1:36.10 ( 23)  3:00.16 ( 24)  4:30.45 ( 25)  4:30.45 ( 25)
                        1:24.06 [ 23]  1:30.29 [ 25] 
  2.päev 1:15.40 ( 22)  2:24.01 ( 24)  3:59.22 ( 23)  3:59.22 ( 23)
                        1:08.21 [ 23]  1:35.21 [ 25] 
  3.päev 1:29.03 ( 25)  3:05.23 ( 26)  4:25.21 ( 26)  4:25.21 ( 26)
                        1:36.20 [ 25]  1:19.58 [ 24] 
  4.päev 1:10.34 ( 23)  2:18.54 ( 22)  2:57.44 ( 22)  2:57.44 ( 22)
                        1:08.20 [ 20]    38.50 [ 18] 

      90 SRD II (SRD)                            Katkest.   -   -   - 
   Jeronen Maria (1111)         Sidorova Jekaterina (2233)
   Nikolajevskaja Ljud (--22)   Leotenko Tais (33--)      

  1.päev 2:49.17 ( 26) Katkest. ( - ) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                       Katkest. [ - ] Katkest. [ - ] 
  2.päev 1:24.00 ( 26) Katkest. ( - ) Katkest. ( - ) Katkest. ( - )
                       Katkest. [ - ]  1:13.22 [ 22] 
  3.päev 1:26.31 ( 23)  3:04.57 ( 25)  4:25.07 ( 25)  4:25.07 ( 25)
                        1:38.26 [ 26]  1:20.10 [ 25] 
  4.päev 1:16.53 ( 24)  2:47.36 ( 24)  3:33.47 ( 25)  3:33.47 ( 25)
                        1:30.43 [ 24]    46.11 [ 23] 

      85 Lehola ( Lehola)                        Katkest.   -   -   - 
   Piia Paasma (13--)           Renna Järvalt (22--)      
   Herje Aibast (311-)       

  1.päev 1:18.23 ( 11)  2:11.53 ( 10)  3:25.52 ( 11)  3:25.52 ( 11)
                          53.30 [ 11]  1:13.59 [ 18] 
  2.päev 1:15.03 ( 21)  2:10.45 ( 19)  3:01.35 ( 16)  3:01.35 ( 16)
                          55.42 [ 15]    50.50 [ 10] 
  3.päev   56.53 (  7) Katkest. ( - ) Ei start ( - ) Katkest. ( - )
                       Ei start [ - ] Ei start [ - ] 
  4.päevEi start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - )
                       Ei start [ - ] Ei start [ - ] 

      98 Tõravere(Tõravere)                       Katkest.   -   -   - 
   Tiiu Kaasik (--12)           Piret Kaasik (--23)       
   Kersti Kärner (--31)      

  1.päevEi start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - )
                       Ei start [ - ] Ei start [ - ] 
  2.päevEi start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - ) Ei start ( - )
                       Ei start [ - ] Ei start [ - ] 
  3.päev 1:26.52 ( 24)  2:42.40 ( 22)  3:25.43 ( 18)  3:25.43 ( 18)
                        1:15.48 [ 20]    43.03 [ 15] 
  4.päev   53.35 ( 12)  1:58.02 ( 16)  2:47.24 ( 18)  2:47.24 ( 18)
                        1:04.27 [ 18]    49.22 [ 24] 



Tulemused genereeritud automaatselt programmi "Teade-99 ver 3.0" poolt
© Tarmo Klaar TAK-SOFT 1997-99