XXXI Ilvesteade 26.06. - 28.06.2009
Ilvesteate 3.päev 28.06.2009 Ähijärve (Kalle Kalm)
3002 Indeks
7300m 13KP
   Nimi                                      1.34\1644m  2.36\389m  3.37\446m  4.41\404m  5.45\498m  6.50\137m  7.56\462m  8.59\613m  9.62\478m 10.64\480m 11.70\429m 12.73\768m 13.100\278  F.\185m
 1.Arturs Paulins                  00:39.21   8:45( 1)  11:06( 1)  14:34( 1)  17:09( 1)  19:56( 1)  20:46( 1)  23:22( 1)  26:41( 1)  29:03( 1)  31:59( 1)  34:08( 1)  37:40( 1)  38:54( 1)  39:21( 1) 
   Aluksne,Aluksne OK,LAT          M21/2      8:45[ 1]   2:21[ 2]   3:28[ 6]   2:35[ 5]   2:47[ 1]   0:50[ 2]   2:36[ 1]   3:19[ 3]   2:22[ 4]   2:56[ 3]   2:09[ 1]   3:32[ 1]   1:14[ 1]   0:27[ 1] 
 2.Vilius Aleliunas                00:41.04   9:47( 4)  13:01( 4)  16:09( 4)  18:34( 4)  21:29( 4)  22:20( 4)  25:15( 4)  28:15( 3)  30:22( 2)  33:11( 2)  35:32( 2)  39:16( 2)  40:33( 2)  41:04( 2) 
   IGTISA 1,IGTISA,LTU             M21/1      9:47[ 4]   3:14[17]   3:08[ 1]   2:25[ 3]   2:55[ 2]   0:51[ 5]   2:55[ 4]   3:00[ 1]   2:07[ 1]   2:49[ 1]   2:21[ 5]   3:44[ 3]   1:17[ 3]   0:31[ 5] 
 3.Johannes Pohjala                00:42.17   8:57( 2)  11:10( 2)  14:40( 2)  17:10( 2)  20:38( 2)  21:25( 2)  24:29( 2)  28:05( 2)  31:13( 6)  34:38( 6)  36:48( 5)  40:30( 3)  41:44( 3)  42:17( 3) 
   Hiisirasti,Hiisirasti,FIN       M21/2      8:57[ 2]   2:13[ 1]   3:30[ 7]   2:30[ 4]   3:28[ 7]   0:47[ 1]   3:04[ 6]   3:36[ 8]   3:08[23]   3:25[ 8]   2:10[ 2]   3:42[ 2]   1:14[ 1]   0:33[ 7] 
 4.Erkki Aadli                     00:42.44   9:32( 3)  12:00( 3)  15:21( 3)  18:04( 3)  21:25( 3)  22:17( 3)  25:23( 6)  28:42( 5)  31:11( 5)  34:12( 5)  36:51( 6)  40:40( 4)  42:11( 5)  42:44( 4) 
   Tammed,Tammed,EST               M21/2      9:32[ 3]   2:28[ 3]   3:21[ 5]   2:43[ 7]   3:21[ 5]   0:52[ 6]   3:06[ 7]   3:19[ 3]   2:29[ 5]   3:01[ 5]   2:39[ 8]   3:49[ 4]   1:31[ 6]   0:33[ 7] 
 5.Matti Yliluikki                 00:42.44  10:28( 9)  13:04( 6)  16:21( 7)  18:44( 6)  21:53( 6)  22:43( 6)  25:22( 5)  28:43( 6)  31:04( 4)  34:07( 4)  36:28( 4)  40:50( 5)  42:08( 4)  42:44( 4) 
   Suomusjärven Sisu,SISU,FIN      M21/1     10:28[ 9]   2:36[ 5]   3:17[ 4]   2:23[ 1]   3:09[ 4]   0:50[ 2]   2:39[ 2]   3:21[ 5]   2:21[ 3]   3:03[ 6]   2:21[ 5]   4:22[12]   1:18[ 4]   0:36[13] 
 6.Kristjan Trossmann              00:43.04  10:28( 9)  13:02( 5)  16:15( 5)  18:50( 7)  22:45( 7)  23:38( 7)  26:34( 7)  29:55( 7)  32:08( 7)  35:07( 7)  37:20( 7)  41:15( 6)  42:34( 6)  43:04( 6) 
   JOKA I,JOKA,EST                 M21/2     10:28[ 9]   2:34[ 4]   3:13[ 3]   2:35[ 5]   3:55[13]   0:53[ 8]   2:56[ 5]   3:21[ 5]   2:13[ 2]   2:59[ 4]   2:13[ 3]   3:55[ 5]   1:19[ 5]   0:30[ 4] 
 7.Donatas Mickus                  00:46.09   9:52( 5)  13:06( 7)  16:15( 5)  18:38( 5)  21:34( 5)  22:24( 5)  25:14( 3)  28:16( 4)  30:57( 3)  33:51( 3)  36:11( 3)  43:50( 7)  45:35( 7)  46:09( 7) 
   IGTISA 2,IGTISA,LTU             M21/1      9:52[ 5]   3:14[17]   3:09[ 2]   2:23[ 1]   2:56[ 3]   0:50[ 2]   2:50[ 3]   3:02[ 2]   2:41[ 8]   2:54[ 2]   2:20[ 4]   7:39[31]   1:45[16]   0:34[11] 
 8.Jukka-Pekka Seppänen            00:48.29  10:23( 7)  14:08(13)  17:49( 9)  21:15( 9)  25:06( 9)  26:02( 9)  29:09( 9)  32:57( 9)  35:32( 9)  38:44( 8)  41:27( 8)  45:56( 8)  47:48( 8)  48:29( 8) 
   AV Satakunta3,AV Satakunta,FIN  M21/1     10:23[ 7]   3:45[28]   3:41[ 9]   3:26[17]   3:51[12]   0:56[ 9]   3:07[ 8]   3:48[12]   2:35[ 6]   3:12[ 7]   2:43[12]   4:29[16]   1:52[22]   0:41[23] 
 9.Paavo Rõigas                    00:48.32  10:46(14)  13:51(12)  18:29(13)  21:42(11)  25:16(11)  26:14(11)  29:27(11)  33:15(11)  35:58(11)  39:26(10)  42:05( 9)  46:10( 9)  47:52( 9)  48:32( 9) 
   Peko mehed,Peko,EST             M21/1     10:46[14]   3:05[15]   4:38[19]   3:13[12]   3:34[ 8]   0:58[13]   3:13[10]   3:48[12]   2:43[ 9]   3:28[ 9]   2:39[ 8]   4:05[ 7]   1:42[13]   0:40[20] 
10.Kaarel Kallas                   00:48.38  10:52(15)  13:45(10)  18:17(10)  21:28(10)  25:09(10)  26:10(10)  29:22(10)  33:12(10)  35:55(10)  39:24( 9)  42:08(10)  46:15(10)  47:59(10)  48:38(10) 
   JOKA/LEHOLA,,EST                M21/1     10:52[15]   2:53[ 7]   4:32[16]   3:11[11]   3:41[ 9]   1:01[17]   3:12[ 9]   3:50[14]   2:43[ 9]   3:29[10]   2:44[13]   4:07[ 8]   1:44[14]   0:39[19] 
11.Dairis Magone                   00:49.18  10:11( 6)  13:14( 8)  16:46( 8)  19:48( 8)  23:11( 8)  24:07( 8)  27:42( 8)  31:59( 8)  35:28( 8)  40:10(11)  42:50(11)  46:58(11)  48:42(11)  49:18(11) 
   Meridians,Meridians,LAT         M21/2     10:11[ 6]   3:03[14]   3:32[ 8]   3:02[ 8]   3:23[ 6]   0:56[ 9]   3:35[11]   4:17[20]   3:29[25]   4:42[27]   2:40[10]   4:08[ 9]   1:44[14]   0:36[13] 
12.Peep Otstavel                   00:50.55  11:48(19)  14:42(18)  18:54(15)  22:00(13)  25:49(12)  26:52(12)  30:41(12)  34:42(12)  37:30(12)  41:04(12)  43:56(12)  48:15(12)  50:11(12)  50:55(12) 
   LSF PT&sõbrad,LSF PT,EST        M21/1     11:48[19]   2:54[ 8]   4:12[12]   3:06[ 9]   3:49[11]   1:03[19]   3:49[16]   4:01[16]   2:48[13]   3:34[12]   2:52[15]   4:19[11]   1:56[23]   0:44[25] 
13.Taavi Nurm                      00:53.53  10:55(16)  14:18(14)  19:13(16)  22:31(15)  27:58(18)  29:00(18)  33:17(17)  37:29(14)  40:18(14)  44:28(15)  47:17(15)  51:43(13)  53:16(13)  53:53(13) 
   OK Põlva Kobras I,Kobras,EST    M21/2     10:55[16]   3:23[24]   4:55[22]   3:18[13]   5:27[25]   1:02[18]   4:17[22]   4:12[18]   2:49[15]   4:10[19]   2:49[14]   4:26[13]   1:33[ 7]   0:37[15] 
14.Danilo Piht                     00:54.35  11:40(17)  14:38(17)  18:50(14)  21:59(12)  26:42(13)  27:41(13)  33:02(14)  37:45(15)  40:33(15)  44:06(14)  47:10(14)  52:05(14)  53:55(14)  54:35(14) 
   SK Mercury,Mercury,EST          M21/1     11:40[17]   2:58[ 9]   4:12[12]   3:09[10]   4:43[23]   0:59[15]   5:21[27]   4:43[25]   2:48[13]   3:33[11]   3:04[20]   4:55[24]   1:50[19]   0:40[20] 
15.Alvis Lepiksons                 00:54.56  11:57(20)  14:59(20)  19:35(20)  23:18(18)  27:16(15)  28:25(14)  32:28(13)  37:20(13)  40:14(13)  44:03(13)  47:05(13)  52:21(15)  54:12(15)  54:56(15) 
   Auseklis,Auseklis IK,LAT        M21/2     11:57[20]   3:02[12]   4:36[18]   3:43[22]   3:58[14]   1:09[24]   4:03[20]   4:52[26]   2:54[17]   3:49[17]   3:02[18]   5:16[28]   1:51[20]   0:44[25] 
16.Johannes Heinsoo                00:56.19  13:07(23)  16:26(23)  21:08(22)  24:50(23)  28:48(21)  29:48(20)  33:36(19)  38:34(17)  41:32(19)  45:46(17)  49:10(16)  53:37(16)  55:37(16)  56:19(16) 
   Ilves I,Ilves,EST               M21/2     13:07[23]   3:19[21]   4:42[20]   3:42[21]   3:58[14]   1:00[16]   3:48[15]   4:58[28]   2:58[18]   4:14[20]   3:24[22]   4:27[14]   2:00[25]   0:42[24] 
17.Arno Ruusalepp                  00:57.07  11:47(18)  14:46(19)  19:33(18)  23:07(17)  27:15(14)  28:32(15)  34:40(20)  39:22(20)  42:24(20)  46:12(18)  49:14(17)  54:28(17)  56:19(17)  57:07(17) 
   Üle metsa ja läbi mäe,,EST      M21/1     11:47[18]   2:59[10]   4:47[21]   3:34[18]   4:08[18]   1:17[31]   6:08[28]   4:42[24]   3:02[21]   3:48[15]   3:02[18]   5:14[27]   1:51[20]   0:48[30] 
18.Sven Rea                        00:57.13  12:56(22)  16:15(22)  21:16(23)  24:34(22)  28:38(20)  29:48(20)  33:28(18)  37:58(16)  40:59(16)  45:17(16)  50:23(18)  54:51(18)  56:29(18)  57:13(18) 
   OK M.A.R.U.,MARU,EST            M21/2     12:56[22]   3:19[21]   5:01[24]   3:18[13]   4:04[16]   1:10[26]   3:40[13]   4:30[22]   3:01[20]   4:18[22]   5:06[29]   4:28[15]   1:38[11]   0:44[25] 
19.Sergei Shirokov                 00:58.41  12:33(21)  15:35(21)  19:46(21)  24:00(20)  27:46(17)  28:49(17)  37:50(22)  41:36(22)  44:35(22)  48:11(19)  52:12(19)  56:30(19)  58:04(19)  58:41(19) 
   SRD-I,SRD,EST                   M21/2     12:33[21]   3:02[12]   4:11[11]   4:14[26]   3:46[10]   1:03[19]   9:01[29]   3:46[11]   2:59[19]   3:36[13]   4:01[25]   4:18[10]   1:34[ 8]   0:37[15] 
20.Martin Ling                     00:58.57  10:45(12)  13:27( 9)  19:28(17)  24:09(21)  34:17(25)  35:15(25)  38:50(24)  42:13(23)  46:37(24)  50:18(22)  52:45(21)  56:46(20)  58:23(20)  58:57(20) 
   Tartu Suusaklubi,Tartu Suusakl  M21/1     10:45[12]   2:42[ 6]   6:01[27]   4:41[29]  10:08[29]   0:58[13]   3:35[11]   3:23[ 7]   4:24[30]   3:41[14]   2:27[ 7]   4:01[ 6]   1:37[ 9]   0:34[11] 
21.Tõnis Piirisild                 00:59.37  10:45(12)  14:36(16)  19:34(19)  23:26(19)  27:58(18)  29:11(19)  33:10(15)  38:47(18)  41:31(18)  49:44(21)  52:36(20)  57:20(21)  58:57(21)  59:37(21) 
   Võru I,OK Võru,EST              M21/1     10:45[12]   3:51[29]   4:58[23]   3:52[24]   4:32[22]   1:13[29]   3:59[18]   5:37[31]   2:44[11]   8:13[28]   2:52[15]   4:44[20]   1:37[ 9]   0:40[20] 
22.Ats Sõnajalg                    01:00.13  10:36(11)  14:19(15)  18:24(12)  22:11(14)  33:10(23)  34:07(23)  38:49(23)  42:30(24)  46:36(23)  50:24(23)  53:04(23)  57:49(22)  59:36(22)  60:13(22) 
   Rapla-Harju SSÜ,-,EST           M21/1     10:36[11]   3:43[27]   4:05[10]   3:47[23]  10:59[30]   0:57[11]   4:42[24]   3:41[ 9]   4:06[28]   3:48[15]   2:40[10]   4:45[21]   1:47[17]   0:37[15] 
23.Juris Zariņš                    01:01.45  14:17(24)  17:33(24)  24:12(24)  27:34(24)  31:59(22)  33:08(22)  36:49(21)  41:26(21)  44:32(21)  49:01(20)  52:50(22)  58:56(23)  60:56(23)  61:45(23) 
   VIGA 2,VIGA,LAT                 M21/2     14:17[24]   3:16[20]   6:39[28]   3:22[15]   4:25[21]   1:09[24]   3:41[14]   4:37[23]   3:06[22]   4:29[23]   3:49[24]   6:06[30]   2:00[25]   0:49[31] 
24.Kaljo Julge                     01:03.58  16:33(26)  19:42(25)  25:30(25)  29:04(25)  33:13(24)  34:20(24)  39:35(25)  44:30(25)  48:00(25)  52:34(24)  56:36(24)  61:27(24)  63:14(24)  63:58(24) 
   Kape 2,Kape,EST                 M21/1     16:33[26]   3:09[16]   5:48[26]   3:34[18]   4:09[19]   1:07[23]   5:15[26]   4:55[27]   3:30[26]   4:34[24]   4:02[26]   4:51[23]   1:47[17]   0:44[25] 
25.Tarmo Pöör                      01:04.24  19:18(27)  22:55(26)  27:25(26)  30:49(26)  36:28(26)  37:31(26)  41:31(26)  45:29(26)  48:52(26)  53:07(25)  57:15(25)  61:58(25)  63:55(25)  64:24(25) 
   ITM- Segu,,EST                  M21/2     19:18[27]   3:37[26]   4:30[15]   3:24[16]   5:39[26]   1:03[19]   4:00[19]   3:58[15]   3:23[24]   4:15[21]   4:08[28]   4:43[19]   1:57[24]   0:29[ 2] 
26.Alar Kume                       01:05.38  10:26( 8)  13:48(11)  18:20(11)  22:35(16)  27:38(16)  28:41(16)  33:12(16)  38:48(19)  41:26(17)  54:44(26)  58:03(26)  63:00(26)  65:07(26)  65:38(26) 
   Võru II,OK Võru,EST             M21/1     10:26[ 8]   3:22[23]   4:32[16]   4:15[27]   5:03[24]   1:03[19]   4:31[23]   5:36[30]   2:38[ 7]  13:18[31]   3:19[21]   4:57[25]   2:07[27]   0:31[ 5] 
27.Reigo Teervalt                  01:10.19  22:38(29)  25:38(28)  30:07(27)  35:41(27)  39:47(27)  40:44(27)  44:37(27)  48:52(27)  53:05(27)  57:41(27)  61:43(27)  66:55(27)  69:46(27)  70:19(27) 
   Peko juuniorid 2,Peko,EST       M21/2     22:38[29]   3:00[11]   4:29[14]   5:34[30]   4:06[17]   0:57[11]   3:53[17]   4:15[19]   4:13[29]   4:36[25]   4:02[26]   5:12[26]   2:51[30]   0:33[ 7] 
28.Henri Oru                       01:15.21  20:00(28)  23:14(27)  35:35(28)  39:50(28)  47:28(29)  48:39(29)  52:53(29)  57:01(29)  59:52(28)  63:54(28)  66:48(28)  71:18(28)  74:36(28)  75:21(28) 
   Võru IV,OK Võru,EST             M21/2     20:00[28]   3:14[17]  12:21[30]   4:15[27]   7:38[28]   1:11[28]   4:14[21]   4:08[17]   2:51[16]   4:02[18]   2:54[17]   4:30[17]   3:18[31]   0:45[29] 
29.Roman Kattai                    01:27.47  15:47(25)  33:08(30)  38:18(29)  41:57(29)  46:08(28)  47:21(28)  52:13(28)  56:32(28)  60:29(29)  73:39(29)  79:55(29)  84:44(29)  87:18(29)  87:47(29) 
   Kõrgem Sõjakool 2,Sõjakool,EST  M21/2     15:47[25]  17:21[31]   5:10[25]   3:39[20]   4:11[20]   1:13[29]   4:52[25]   4:19[21]   3:57[27]  13:10[30]   6:16[30]   4:49[22]   2:34[29]   0:29[ 2] 
30.Karmo Kübarsepp                 01:37.24  29:56(31)  33:23(31)  42:33(30)  46:29(30)  53:13(30)  54:05(30)  75:59(30)  79:42(30)  82:28(30)  87:09(30)  90:35(30)  95:13(30)  96:51(30)  97:24(30) 
   Jõhvikas1,Jõhvikas,EST          M21/2     29:56[31]   3:27[25]   9:10[29]   3:56[25]   6:44[27]   0:52[ 6]  21:54[31]   3:43[10]   2:46[12]   4:41[26]   3:26[23]   4:38[18]   1:38[11]   0:33[ 7] 
31.Karl-Edgar Tammi                02:04.48  26:44(30)  31:52(29)  49:46(31)  56:41(31)  73:07(31)  74:17(31)  89:57(31)  95:12(31)  99:50(31) 109:29(31) 116:01(31) 121:59(31) 124:11(31) 124:48(31) 
   Ilves jun,Ilves,EST             M21/1     26:44[30]   5:08[30]  17:54[31]   6:55[31]  16:26[31]   1:10[26]  15:40[30]   5:15[29]   4:38[31]   9:39[29]   6:32[31]   5:58[29]   2:12[28]   0:37[15] 
                                   Ei start 
   Kõrgem Sõjakool 1,Sõjakool,EST  M21/1    
OK Ilves Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2009, www.tak-soft.com