Ilves-3 27.-29.04.2012
1.päev
27.04.2012 Tündre-Lilli (Madis Oras)
M21E 
W21E 
M8NR  M10NR  M12  M14  M16  M18  M20  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75 
W8NR  W10NR  W12  W14  W16  W18  W20  W21A  W21B  W35  W40  W45  W50  W55  W60  W65  W70 

M10NR
810m 4KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Ragnar Rooba              Rakv       EST 00:05.04    
   2. Dainis Männiste           Kobras/Põl EST 00:05.06    
   3. Mihkel Mahla                         EST 00:05.49    
   4. Austris Kalnins           OK Aluksne LAT 00:05.50    
   5. Mattias Maidla            Põlva Spor EST 00:06.46    
   6. Holger Sepna              HOK        EST 00:08.08    
   7. Kerten Matto              Kobras/Põl EST 00:09.01    
   8. Johannes Niinemäe         Kärdla ÜG  EST 00:09.26    
   9. Mihkel Herbert Pais       West       EST 00:13.53    
      Martin Erik Maripuu       Põlva Spor EST Ei start    
M12
2460m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Rihards Krumins           OK Alnis-J LAT 00:30.44    
   2. Markus Harald Pais        West       EST 00:32.57    
   3. Pauls Alberings           ZVOC       LAT 00:35.44    
   4. Robin Altosaar            Tsirguliin EST 00:54.17    
   5. Ralf Hõim                 Kobras/Põl EST 00:56.18    
   6. Māris Heinols             ZVOC       LAT 00:57.51    
   7. Kustu Künnapas            HOK        EST 01:01.41    
   8. Siim Turban               Rakv       EST 01:02.20    
   9. Georg Paal                JOKA       EST 01:09.09    
  10. Raiko Marrandi            JOKA       EST 01:15.58    
  11. Marcus Majorov            JOKA       EST 01:26.41    
  12. Markus Sulg               JOKA       EST 01:29.27    
      Villu Damon Pentsa        Põlva Spor EST Puuduv KP   
      Joosep Kaasiku            JOKA       EST Puuduv KP   
M14
3670m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Tomi-Andre Piirmets       West       EST 00:33.45    
   2. Oliver Kütt               Ilves      EST 00:33.55    
   3. Uldis Upitis              Kapa OK    LAT 00:37.22    
   4. Märten Henrik Pais        West       EST 00:37.58    
   5. Kristers Aparjods         Kāpa OK    LAT 00:39.50    
   6. Lauri Pähn                Võru       EST 00:40.42    
   7. Andres Rõõm               OK Ilves / EST 00:41.48    
   8. Siim Helmoja              Kobras/Põl EST 00:42.06    
   9. Ilgvars Caune             Azimuts OK LAT 00:42.58    
  10. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      EST 00:43.51    
  11. Kaarel Vesilind           SRD        EST 00:44.47    
  12. Sander Tomson             Kobras     EST 00:45.47    
  13. Villu Serv                Kobras/Põl EST 00:46.06    
  14. Kristo Sirk               Kobras/Põl EST 00:46.38    
  15. Esko Vanahunt             Kobras/Põl EST 00:50.53    
  16. Karel-Sander Kljuzin      Peko       EST 00:52.03    
  17. Kristjan Pärn             Ilves      EST 00:52.28    
  18. Mihkel Parts              Võru       EST 00:53.46    
  19. Kristofer Pähklepa        Kobras/Põl EST 00:55.03    
  20. Martin Sults              Kobras/Põl EST 00:57.53    
  21. Matīss Slikšjānis         Azimuts OK LAT 01:02.16    
  22. Krister Aarna             SRD        EST 01:23.45    
      Jasper Ainjärv            JOKA       EST Ei start    
      Tõnis Toom                JOKA       EST Ei start    
      Richard Esta              HOK        EST Ei start    
      Dmitri Pavlov             SRD        EST Ei start    
      Kevin Jaaska              Kobras/Põl EST Ei start    
      Erik Bleive               Kobras/Põl EST Ei start    
M16
4380m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Valdemārs Nulle           Azimuts OK LAT 00:38.10    
   2. Veiko Vinkel              West       EST 00:38.52    
   3. Martin Sulg               JOKA       EST 00:42.12    
   4. Janek Piirisild           Võru       EST 00:42.44    
   5. Rimmo Rõõm                OK Ilves / EST 00:45.16    
   6. Rando Marrandi            JOKA       EST 00:46.27    
   7. Endijs Titomers           OK Alnis-J LAT 00:46.29    
   8. Vadim Shved               SRD        EST 00:48.10    
   9. Gregor Soodla             Ilves      EST 00:50.12    
  10. Mauno Kapten              Peko       EST 00:51.36    
  11. Janis Velkeris            Aluksne OK LAT 00:52.06    
  12. Kaspars Slaveiks          OK Alnis-J LAT 00:52.22    
  13. Ander Adamson             Kobras/Põl EST 00:54.03    
  14. Karl Martin Alnek         Ilves      EST 00:56.37    
  15. Kevin Hallop              Peko       EST 01:09.51    
  16. Karl Tiit                 Ilves      EST 01:24.11    
  17. Ingmar Bert Sabre         Võru       EST 01:25.10    
  18. Mario Aarna               SRD        EST 02:13.51    
      Hans Mark Võsu            JOKA       EST Puuduv KP   
      Aivis Silins              OK Alnis-J LAT Ei start    
      Tomass Andersons          OK Alnis-J LAT Ei start    
M18
5760m 18KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Andres Saal               Otepää     EST 01:00.00    
   2. Oliver Jõgeva             Kobras/Põl EST 01:02.20    
   3. Kevin Koskinen            Võru       EST 01:02.32    
   4. Tanel Papp                Võru       EST 01:04.41    
   5. Alvis Reinsons            Auseklis   LAT 01:10.13    
   6. Kristaps Zālītis          Azimuts OK LAT 01:21.34    
   7. Deniss Shved              SRD        EST 01:25.22    
   8. Reimo Liiv                Tammed     EST 01:37.04    
   9. Anti Sõukand              Võru       EST 01:37.24    
  10. Sander Lembra             Võru       EST 01:45.00    
  11. Heiki Rein Kiisler        KEKRSK     EST 01:49.35    
      Sven Majorov              JOKA       EST Puuduv KP   
      Sten Paal                 JOKA       EST Puuduv KP   
      Reigo Teervalt            Peko       EST Ei start    
      Valters Lubinskis         ZVOC       LAT Ei start    
M20
6580m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Uku-Laur Tali             KEKRSK     EST 00:49.34    
   2. Aleksandr Shved           SRD        EST 00:56.16    
   3. Rene Post                 Kobras     EST 01:00.33    
   4. Sergei Rjabõshkin         SRD        EST 01:03.00    
   5. Taavi Kalle Kiisler       KEKRSK     EST 01:12.47    
   6. Jüri Joonas               Võru       EST 01:19.54    
   7. Edgars Spirido            Azimuts OK LAT 01:21.28    
      Rasmus Sotnik             Otepää     EST Ei start    
M21B
4380m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Raino Leopard             Peko       EST 00:40.15    
   2. Alar Kume                 Võru       EST 00:41.46    
   3. Marten Vunukainen         Kobras     EST 00:43.05    
   4. Raivis Kalnins            OK Aluksne LAT 00:43.11    
   5. Kaupo Järve               LSF PT     EST 00:44.05    
   6. Raivis Reinsons           Auseklis   LAT 00:48.26    
   7. Indrek Mahla              Peko       EST 00:51.25    
   8. Rünno Sulg                LSF PT     EST 00:54.43    
   9. Reimo Reimer              Okas       EST 01:15.28    
  10. Martin Pettai             Cyber      EST 01:19.21    
  11. Toomas Telgma             Voller     EST 01:33.52    
      Mattias Rennel            Harju KEK  EST Ei start    
      Jevgeni Shejanov          SRD        RUS Ei start    
      Jakub Hejl                LSPA/UJEP  CZE Ei start    
      Tanel Esta                HOK        EST Ei start    
      Tammo Esta                HOK        EST Ei start    
      Heiki Saal                Otepää     EST Ei start    
M21E
6660m 20KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Mati Tiit                 Ilves      EST 00:51.50    
   2. Mihkel Järveoja           Kobras     EST 00:54.35    
   3. Ats Sõnajalg              KEKRSK     EST 00:56.30    
   4. Mattias Rennel            KEKRSK     EST 00:58.12    
   5. Ott Rakkaselg             HOK        EST 00:59.10    
   6. Kaarel Kallas             JOKA       EST 01:00.31    
   7. Johannes Ehala            JOKA       EST 01:03.00    
   8. Taivo Timmusk             HOK        EST 01:03.59    
   9. Margus Marrandi           JOKA       EST 01:05.17    
  10. Daniel Vasser             Kobras     EST 01:17.28    
  11. Heiki Saal                Otepää     EST 02:28.23    
      Markus Puusepp            Võru       EST Puuduv KP   
      Olavi Ottas               Kobras     EST Ei start    
      Dag Ainsoo                LUS        EST Ei start    
      Alar Viitmaa              Lehola     EST Ei start    
M35
6580m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Sixten Sild               Võru       EST 00:52.34    
   2. Dmitrij Konanov           Yarkij Mir RUS 00:54.16    
   3. Otārs Putrālis            Azimuts OK LAT 00:55.22    
   4. Audrius Smilgius          Azuolas    LTU 00:57.21    
   5. Martins Godins            B3         LAT 00:59.29    
   6. Mati Korrol               Mercury    EST 01:00.12    
   7. Tiit Tali                 Ilves      EST 01:01.09    
   8. Martin Kaup               Elioni SK  EST 01:14.59    
      Karli Lambot              Orion      EST Puuduv KP   
      Tarvo Avaste              Tammed     EST Ei start    
M40
5760m 18KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Ville Vinkel              West       EST 00:47.28    
   2. Andrei Nikitin            SRD        EST 00:48.11    
   3. Raivo Reiman              West       EST 00:48.40    
   4. Meelis Zimmermann         Kape       EST 00:53.56    
   5. Tenno Alamaa                         EST 00:55.05    
   6. Kuno Rooba                Rakv       EST 00:56.29    
   7. Arnis Grasis              Auseklis I LAT 00:57.36    
   8. Sergei Shirokov           SRD        EST 00:58.26    
   9. Roman Shved               SRD        EST 01:03.35    
  10. Mart Ostra                Nõmme      EST 01:05.32    
  11. Mindaugas Paukste         orienteeri LTU 01:05.43    
  12. Magnar Alev               Otepää     EST 01:06.42    
  13. Jaan Olvet                Rakv       EST 01:15.28    
  14. Māris Stabiņš             Azimuts OK LAT 01:24.53    
  15. Mart Jakobson             KEKRSK     EST 01:30.11    
      Rait Lille                KEKRSK     EST Puuduv KP   
      Rein Eiger                           EST Ei start    
      Alvis Lepiksons           Auseklis I LAT Ei start    
      Valdis Lepiksons          Auseklis I LAT Ei start    
      Kristjan Leiger           Kape       EST Ei start    
      Ints Kalnins              Briksnis S LAT Ei start    
M45
4770m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Genadijus Jonauskas       Devyni OSK LTU 00:44.26    
   2. Aivars Mihailovs          Auseklis I LAT 00:47.08    
   3. Taivo Tali                KEKRSK     EST 00:47.20    
   4. Einar Raudkepp            Peko       EST 00:51.36    
   5. Andy Karjus               Võru       EST 00:56.35    
   6. Toomas Teekel             West       EST 00:58.52    
   7. Urmas Sulaoja             Jõhvikas   EST 01:01.43    
   8. Sergei Shved              SRD        EST 01:06.13    
   9. Pear Post                 Kobras     EST 01:07.44    
  10. Guido Soodla                         EST 01:09.34    
  11. Roman Kattai              KVÜÕA      EST 01:31.40    
      Raivo Pellja              Eesti Post EST Ei start    
      Didzis Čākurs             Naukšēni   LAT Ei start    
      Lauri Leppik              TAOK       EST Ei start    
      Aigars Leiboms            Meridiāns  LAT Ei start    
M50
4770m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Jonas Gediminas Gvildys   Medeina OK LTU 00:41.39    
   2. Girts Mamis               Mona OK    LAT 00:43.42    
   3. Mati Preitof              KEKRSK     EST 00:45.55    
   4. Eriks Udris               Meridians  LAT 00:51.32    
   5. Raul Laas                 JOKA       EST 00:53.13    
   6. Andrus Rämmann            Koop       EST 00:55.10    
   7. Janis Salins              Prizma     LAT 00:58.07    
   8. Juha Eronen               Karkki-Ras FIN 01:00.56    
   9. Kalle Ojasoo              Kobras     EST 01:01.42    
  10. Andrus Sipsaka            KEKRSK     EST 01:02.08    
  11. Paul Poopuu               JOKA       EST 01:02.30    
  12. Eduard Pukkonen           KEKRSK     EST 01:05.40    
  13. Tõnu Loog                 Kobras     EST 01:26.16    
      Maido Kaljur              KEKRSK     EST Puuduv KP   
      Raul Olesk                Kobras     EST Puuduv KP   
M55
4260m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Juris Kokins              OK Meridia LAT 00:39.04    
   2. Toivo Toomas              Peko       EST 00:40.54    
   3. Kaljo Julge               Kape       EST 00:41.03    
   4. Andres Minn               JOKA       EST 00:43.23    
   5. Rein Rooni                Orvand     EST 00:46.33    
   6. Karlis Magons             Kurmis OK  LAT 00:46.34    
   7. Heini Tammik              Kape       EST 00:46.38    
   8. Vilnis Velkeris           Aluksne OK LAT 00:48.55    
   9. Udo Lüüs                  Ilves      EST 00:49.03    
  10. Sulev Tuude               West       EST 00:52.50    
  11. Uldis Bertuks             Aluksne OK LAT 00:53.36    
  12. Jüri Rokko                SK RT      EST 00:54.27    
  13. Ahto Karu                 JOKA       EST 00:55.49    
  14. Kalmer Keevend            JOKA       EST 01:00.54    
  15. Seppo Sattilainen         Rasti-Lukk FIN 01:07.35    
      Jüri Merirand             -          EST Ei start    
      Anti Parik                Otepää     EST Ei start    
M60
4260m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Riho Männi                Lehola     EST 00:43.00    
   2. Ilmars Limbēns            Sigulda    LAT 00:49.28    
   3. Koit Paasma               Lehola     EST 00:50.10    
   4. Lembit Nöps               Ilves      EST 00:50.27    
   5. Jānis Biezais             Azimuts    LAT 00:54.43    
   6. Kalle Nelk                Tammed     EST 00:57.08    
   7. Ilmar Kirjanen            TAOK       EST 01:06.46    
   8. Rein Hanstein             Okas       EST 01:06.51    
   9. Andris Tauvens            Kurmis OK  LAT 01:17.30    
  10. Toomas Naelapää           KEKRSK     EST 01:20.39    
  11. Tiit Ploompuu             Hooler     EST 01:34.43    
  12. Rein Prank                Kape       EST 01:37.57    
      Tiit Tatter               TON        EST Ei start    
M65
3620m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Tõnu Nurm                 Kobras     EST 00:39.13    
   2. Rafael Gordon             West       EST 00:41.57    
   3. Heikki Kyyrönen           TON        EST 00:42.48    
   4. Ülo Vainura               Tammed     EST 00:45.00    
   5. Jüri Leesmäe              West       EST 00:45.08    
   6. Heikki Pitkänen           JRV        FIN 00:46.28    
   7. Kalju Toomas              JOKA       EST 00:47.30    
   8. Enn Aedna                 West       EST 00:50.13    
   9. Ants Tamm                 TON        EST 00:52.23    
  10. Peep Koppel               Koop       EST 00:52.28    
  11. Mati Poom                 TON        EST 00:55.21    
  12. Agu Koppa                            EST 01:04.52    
  13. Jüri Tähemaa                         EST 01:06.54    
  14. Mati Kallemets            Okas       EST 01:08.15    
  15. Elmo Pärna                Lehola     EST 01:14.11    
  16. Agu Lipping               HOK        EST 02:14.50    
M70
3620m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Mihhail Taivere           Kape       EST 00:42.11    
   2. Enno Lelumees             HOK        EST 00:57.49    
   3. Rodrigo Slavins           Ozons OK   LAT 00:58.56    
   4. Aarne Mardiste            KEKRSK     EST 01:16.30    
   5. Riho Kilp                 Tammed     EST 01:18.01    
   6. Kalju Tilk                Orion      EST 01:55.13    
   7. Mati Tõnus                Orion      EST 01:59.32    
   8. Vello Krohn               Tammed     EST 02:02.30    
      Valter Ploom              Tartu      EST Puuduv KP   
      Jaan Orav                 TON        EST Ei start    
M75
2940m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Eero Kakkola              JoKu       FIN 00:39.07    
   1. Heino Mardiste            Kape       EST 00:39.07    
   3. Endel Remmet              Kape       EST 00:43.30    
   4. Heino Peeterson           West       EST 00:45.44    
   5. Feliks Kipper             Orion      EST 01:05.02    
   6. Karl Valgepea             West       EST 01:09.06    
   7. Heino Heinloo             Tammed     EST 01:15.40    
   8. Valju Tali                KEKRSK     EST 01:34.22    
M8NR
810m 4KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Osvald Nigola             Põlva Spor EST 00:14.22    
   2. Markus Kaljur             KEKRSK     EST 00:26.26    
      Edijs Čākurs              Naukšēni   LAT Ei start    
W10NR
810m 4KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Siiri Talts               HOK        EST 00:06.15    
   2. Johanna Laanoja           Põlva Spor EST 00:07.26    
   3. Eliise Kesküla            HOK        EST 00:07.33    
   4. Kristiin Kalle            Põlva Spor EST 00:08.23    
   5. Anna Anete Strazdiņa      Azimuts OK LAT 00:11.11    
   6. Evely Ostrov              Põlva Spor EST 00:12.40    
   7. Kaidi Alamaa              Orvand     EST 00:13.30    
   8. Sofja Leesment            SRD        EST 00:14.26    
   9. Agnes-Tuule Nöps          Ilves      EST 00:17.26    
  10. Anette Saar               Põlva Spor EST 00:18.51    
  11. Helena Maripuu            HOK        EST 00:19.14    
W12
1970m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Teele Telgma              Tammed     EST 00:33.01    
   2. Kelli Nurm                Kobras/Põl EST 00:37.10    
   3. Elīna Skopāne             Azimuts OK LAT 00:39.00    
   4. Agnija Caune              Azimuts OK LAT 00:55.00    
   5. Zanda Stabiņa             Azimuts OK LAT 01:00.36    
   6. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põl EST 01:06.26    
   7. Kristina Haug             Võru       EST 01:07.19    
   8. Krete Auser               Peko       EST 01:21.00    
   9. Anda Upite                Kapa OK    LAT 01:23.13    
  10. Kairiin Märtson           Kobras/Põl EST 01:24.11    
  11. Lorely Kõrvel             Põlva Spor EST 01:28.47    
  12. Agneliis Pilt             Rakv       EST 01:30.11    
      Selma Rein                Põlva Spor EST Puuduv KP   
W14
2310m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Liina Vesilind            SRD        EST 00:24.48    
   2. Kristiina Himma           Võru       EST 00:27.17    
   3. Emily Raudkepp            Peko       EST 00:35.18    
   4. Kristel Kõivo             Peko       EST 00:37.04    
   5. Kelly Mattus              Kobras/Põl EST 00:37.17    
   6. Vilma Alberinga           ZVOC       LAT 00:39.36    
   7. Elvita Alksne             ZVOC       LAT 00:41.20    
   8. Kirke Timmusk             SRD        EST 00:42.04    
   9. Anete Vabarna             Peko       EST 00:45.34    
  10. Helle Leis                Kobras/Põl EST 00:47.20    
  11. Kaisa Rooba               Rakv       EST 01:06.09    
  12. Ksenija Shved             SRD        EST 01:09.49    
W16
3100m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Silvia Luup               Võru       EST 00:33.03    
   2. Doris Kudre               Peko       EST 00:34.56    
   3. Kendija Aparjode          Kāpa OK    LAT 00:39.41    
   4. Alina Kramarenko          SRD        EST 00:44.25    
   5. Ragne Reiman              West       EST 00:47.41    
   6. Marianne Haug             Võru       EST 00:49.27    
   7. Getter Matto              Kobras/Põl EST 00:51.13    
      Aleksandra Leesment       SRD        EST Puuduv KP   
      Laura Leiboma             Kāpa OK    LAT Ei start    
W18
3490m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Līga Valdmane             ZVOC       LAT 00:31.12    
   2. Margret Zimmermann        Kape       EST 00:31.50    
   3. Laura Joonas              Võru       EST 00:32.30    
   4. Jaana Olvet               Rakv       EST 00:32.57    
   5. Madli-Johanna Maidla      Kobras/Põl EST 00:33.16    
   6. Triinu Rooni              Orvand     EST 00:38.45    
   7. Kerda Timmusk             SRD        EST 00:43.47    
   8. Triine Viirmann           KEKRSK     EST 00:54.26    
   9. Maret Lind                Kape       EST 00:54.52    
  10. Grethe-Johanna Ploompuu   KEKRSK     EST 01:03.02    
  11. Kaisa Sander              Ilves      EST 01:33.03    
      Kristiine Aluvee          Kobras     EST Ei start    
      Lumileid Hälvin           Kobras/Põl EST Ei start    
W20
4030m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Evely Kaasiku             JOKA       EST 00:34.28    
   2. Kaisa Raudkepp            Peko       EST 00:38.33    
   3. Marili Zimmermann         Kape       EST 00:39.17    
   4. Kaia Kivikas              Ilves      EST 00:41.09    
   5. Daisy Kudre               Peko       EST 00:47.07    
   6. Heleene Tambet            Ilves      EST 00:50.18    
   7. Kristiina Vinkel          West       EST 00:53.02    
   8. Siiri Rist                West       EST 00:53.03    
   9. Krista Strautniece        OK Alnis-J LAT 00:53.14    
  10. Marta Olvet               Rakv       EST 01:02.02    
W21A
4030m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Līva Velkere              Aluksne OK LAT 00:45.52    
   2. Thea Kaljur               KEKRSK     EST 00:47.59    
   3. Mirja Virve               Kobras     EST 00:49.51    
   4. Britta Panker             Ilves      EST 00:51.04    
      Liina Palu                Koop       EST Ei start    
W21B
3100m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Anita Karnit              SRD        EST 00:38.21    
   2. Sari Vepsäläinen          TuKis      FIN 00:42.48    
   3. Pia Jokinen               IPR        FIN 00:47.50    
   4. Raili Rooba               Rakv       EST 00:49.09    
   5. Mari-Liis Kaljur          KEKRSK     EST 00:51.42    
   6. Ade Palm                             EST 01:11.56    
   7. Kristina Vesilind         SRD        EST 01:20.02    
   8. Janina Jonauskiene        Devyni OSK LTU 01:31.12    
   9. Ljudmilla Shved           SRD        EST 01:36.33    
  10. Marje Zernant                        EST 01:41.35    
  11. Elena Jurjeva             SRD        EST 01:45.35    
      Ilze Berga                Saldus OK  LAT Puuduv KP   
      Serafima Nikolajeva       SRD        EST Puuduv KP   
      Ruth Esta                 HOK        EST Ei start    
      Triin Ignasov                        EST Ei start    
      Külli Leiger              Kape       EST Ei start    
      Mari Turban               Rakv       EST Ei start    
      Kristiina Vaano           OK77       FIN Ei start    
      Ieva Kreicsteina          Briksnis S LAT Ei start    
W21E
5010m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Merike Vanjuk             Kape       EST 00:49.15    
   2. Eleri Hirv                Võru       EST 00:50.07    
   3. Kirti Rebane              Tammed     EST 00:51.51    
   4. Maret Vaher               Kobras     EST 00:56.47    
   5. Kadi-Liis Minn            JOKA       EST 01:03.39    
   6. Merike Haugas             West       EST 01:07.25    
      Sigrid Ruul               JOKA       EST Ei start    
      Adele Puusalu             OK Kobras  EST Ei start    
      Katrin Vinkel             West       EST Ei start    
W35
4030m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Ieva Godina               B3         LAT 00:44.16    
   2. Kadri Parts               Võru       EST 00:46.07    
   3. Heidi Sild                West       EST 01:03.28    
   4. Heli Haug                 Võru       EST 01:10.40    
W40
3490m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Jana Kink                 Kape       EST 00:33.27    
   2. Marje Viirmann            KEKRSK     EST 00:41.31    
   3. Inta Mihailova            Auseklis I LAT 00:42.32    
   4. Ella Shved                SRD        EST 00:53.43    
   5. Kersti Kristjuhan         HOK        EST 00:58.56    
      Ilvi Vare                 West       EST Ei start    
      Jana Lepiksone            Auseklis I LAT Ei start    
      Inguna Kupca                         LAT Ei start    
      Signe Raidmets            TON        EST Ei start    
W45
3490m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Maris Roosipuu            Orion      EST 00:40.38    
   2. Merike Paapson            TON        EST 00:41.00    
   3. Pilvi-Heli Vettik         JOKA       EST 00:41.16    
   4. Lea Leppik                TAOK       EST 00:42.53    
   5. Anneli Rämmann                       EST 00:45.47    
   6. Ellen Lembra              Kape       EST 00:53.40    
      Kaie Konsap               Võru       EST Ei start    
W50
2970m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Kersti Ehala              JOKA       EST 00:31.11    
   2. Saima Värton              Kobras     EST 00:32.20    
   3. Reet Johanson             Kobras     EST 00:35.39    
   4. Sarmite Sild              Võru       EST 00:39.08    
   5. Pille Illak               Otepää     EST 00:41.20    
   6. Arija Bertuka             Aluksne OK LAT 00:48.05    
   7. Ülle Raudsepp             Okas       EST 00:50.52    
   8. Ilme Roosi                Orvand     EST 00:54.24    
   9. Heli Viks                 Võru       EST 00:55.18    
  10. Leena Leesment            SRD        EST 01:01.37    
W55
2970m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Virginija Gvildiene       Medeina OK LTU 00:31.51    
   2. Siiri Poopuu              JOKA       EST 00:32.07    
   3. Tiina Talisoo             KEKRSK     EST 00:35.19    
   4. Gunta Lebedoka            Kurmis OK  LAT 00:36.12    
   5. Jurate Uleviciene                    LTU 00:39.04    
   6. Ene Sulg                  Orvand     EST 00:40.20    
   7. Anne Arold                Ilves      EST 00:47.22    
   8. Helge Valdek              KEKRSK     EST 00:51.15    
   9. Anu Pallon                JOKA       EST 00:57.45    
      Vaike Tomann              Ilves      EST Ei start    
W60
2460m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Niina Karnit              SRD        EST 00:30.58    
   2. Tiiu Kaasik               Ilves      EST 00:34.13    
   3. Anu Saue                  HOK        EST 00:36.26    
   4. Epp Kroon                 Ilves      EST 00:37.22    
   5. Riina Kivikas             Ilves      EST 00:45.08    
   6. Kersti Mardiste           KEKRSK     EST 00:45.38    
   7. Mare Aibast               KEKRSK     EST 00:46.19    
   8. Rudīte Šterna             Sigulda    LAT 00:46.26    
   9. Leili Prans               Ilves      EST 00:49.06    
  10. Kersti Ploom              Tartu      EST 00:59.06    
  11. Juta Virkepuu             KEKRSK     EST 01:00.58    
      Hille Tasa                Tammed     EST Puuduv KP   
      Liivi Parik               Otepää     EST Ei start    
W65
2460m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Eila Pitkänen             JRV        FIN 00:40.10    
   2. Anne Jundas               Jõhvikas   EST 00:43.49    
   3. Liis Lille                KEKRSK     EST 00:45.45    
      Paula Kyyrönen            TON        EST Puuduv KP   
W70
2310m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Maire Raid                Tammed     EST 00:39.05    
   2. Maie Abram                Ilves      EST 00:39.41    
      Urvi Sarv                 Orion      EST Puuduv KP   
      Maimu Tornberg            Koop       EST Ei start    
W8NR
810m 4KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus       
   1. Emily Vinne                          EST 00:12.50    
   2. Birgit Rõõm               OK Ilves   EST 00:13.17    
   3. Marta Konanova                       EST 00:16.10    
   4. Olesja Shved              SRD        EST 00:22.03    
   5. Mari Ann Mahla                       EST 00:24.34    
      Mariann Zernant           Tähtvere l EST Ei start    
Tak-Soft
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2012, www.tak-soft.com 29.04.2012 14:33:25