Ilves-3 27.-29.04.2012
1.päev
27.04.2012 Tündre-Lilli (Madis Oras)
2.päev
28.04.2012 Tündre-Lilli (Kalle Kalm)
3.päev
29.04.2012 Tündre-Lilli (Madis Oras)
M21E 
W21E 
M8NR  M10NR  M12  M14  M16  M18  M20  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75 
W8NR  W10NR  W12  W14  W16  W18  W20  W21A  W21B  W35  W40  W45  W50  W55  W60  W65  W70 

M10NR

810m 4KP
1040m 4KP
1260m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Ragnar Rooba              Rakv       EST 00:20.18  00:05.04(1)  00:07.12(1)  00:08.02(1)    
   2. Austris Kalnins           OK Aluksne LAT 00:26.07  00:05.50(4)  00:09.27(3)  00:10.50(3)    
   3. Dainis Männiste           Kobras/Põl EST 00:26.50  00:05.06(2)  00:11.09(4)  00:10.35(2)    
   4. Mihkel Mahla                         EST 00:33.09  00:05.49(3)  00:09.18(2)  00:18.02(9)    
   5. Mihkel Herbert Pais       West       EST 00:40.14  00:13.53(9)  00:12.09(5)  00:14.12(5)    
   6. Mattias Maidla            Põlva Spor EST 00:41.15  00:06.46(5)  00:21.20(10) 00:13.09(4)    
   7. Kerten Matto              Kobras/Põl EST 00:41.17  00:09.01(7)  00:14.50(6)  00:17.26(8)    
   8. Holger Sepna              HOK        EST 00:41.22  00:08.08(6)  00:17.41(7)  00:15.33(7)    
   9. Johannes Niinemäe         Kärdla ÜG  EST 00:48.29  00:09.26(8)  00:20.47(9)  00:18.16(10)   
      Martin Erik Maripuu       Põlva Spor EST Katk      Ei start     00:18.18(8)  00:14.32(6)    
M12

2460m 6KP
2590m 5KP
2390m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Rihards Krumins           OK Alnis-J LAT 01:15.35  00:30.44(1)  00:21.51(2)  00:23.00(2)    
   2. Pauls Alberings           ZVOC       LAT 01:18.49  00:35.44(3)  00:20.53(1)  00:22.12(1)    
   3. Markus Harald Pais        West       EST 01:27.00  00:32.57(2)  00:25.19(3)  00:28.44(4)    
   4. Ralf Hõim                 Kobras/Põl EST 01:54.25  00:56.18(5)  00:29.45(4)  00:28.22(3)    
   5. Māris Heinols             ZVOC       LAT 02:13.27  00:57.51(6)  00:36.43(5)  00:38.53(6)    
   6. Georg Paal                JOKA       EST 02:39.44  01:09.09(9)  00:39.02(6)  00:51.33(13)   
   7. Siim Turban               Rakv       EST 02:44.25  01:02.20(8)  01:02.33(11) 00:39.32(7)    
   8. Raiko Marrandi            JOKA       EST 02:53.54  01:15.58(10) 00:47.16(9)  00:50.40(12)   
   9. Markus Sulg               JOKA       EST 03:02.45  01:29.27(12) 00:44.40(7)  00:48.38(11)   
      Kustu Künnapas            HOK        EST Katk      01:01.41(7)  Ei start     00:40.28(9)    
      Robin Altosaar            Tsirguliin EST Katk      00:54.17(4)  Katk         00:40.18(8)    
      Marcus Majorov            JOKA       EST Katk      01:26.41(11) Katk         00:44.51(10)   
      Villu Damon Pentsa        Põlva Spor EST Tühist    Puuduv KP    00:44.49(8)  00:55.43(14)   
      Joosep Kaasiku            JOKA       EST Tühist    Puuduv KP    00:52.24(10) 00:38.24(5)    
M14

3670m 10KP
4070m 8KP
4000m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Uldis Upitis              Kapa OK    LAT 01:41.31  00:37.22(3)  00:30.24(1)  00:33.45(1)    
   2. Kristers Aparjods         Kāpa OK    LAT 01:55.20  00:39.50(5)  00:34.21(4)  00:41.09(2)    
   3. Tomi-Andre Piirmets       West       EST 02:04.03  00:33.45(1)  00:42.47(8)  00:47.31(9)    
   4. Siim Helmoja              Kobras/Põl EST 02:06.48  00:42.06(8)  00:37.24(5)  00:47.18(8)    
   5. Lauri Pähn                Võru       EST 02:10.56  00:40.42(6)  00:49.00(12) 00:41.14(3)    
   6. Ilgvars Caune             Azimuts OK LAT 02:11.47  00:42.58(9)  00:39.51(6)  00:48.58(10)   
   7. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      EST 02:16.51  00:43.51(10) 00:45.50(9)  00:47.10(7)    
   8. Villu Serv                Kobras/Põl EST 02:16.54  00:46.06(13) 00:46.19(11) 00:44.29(5)    
   9. Kaarel Vesilind           SRD        EST 02:18.58  00:44.47(11) 00:42.26(7)  00:51.45(12)   
  10. Märten Henrik Pais        West       EST 02:24.41  00:37.58(4)  01:04.36(18) 00:42.07(4)    
  11. Matīss Slikšjānis         Azimuts OK LAT 02:26.00  01:02.16(21) 00:32.41(2)  00:51.03(11)   
  12. Andres Rõõm               OK Ilves / EST 02:33.14  00:41.48(7)  00:46.14(10) 01:05.12(19)   
  13. Esko Vanahunt             Kobras/Põl EST 02:33.39  00:50.53(15) 00:58.11(16) 00:44.35(6)    
  14. Kristo Sirk               Kobras/Põl EST 02:35.54  00:46.38(14) 00:49.51(13) 00:59.25(16)   
  15. Kristjan Pärn             Ilves      EST 02:40.20  00:52.28(17) 00:52.00(14) 00:55.52(15)   
  16. Sander Tomson             Kobras     EST 02:49.40  00:45.47(12) 01:01.34(17) 01:02.19(18)   
  17. Kristofer Pähklepa        Kobras/Põl EST 02:59.46  00:55.03(19) 01:10.05(20) 00:54.38(14)   
  18. Martin Sults              Kobras/Põl EST 03:04.00  00:57.53(20) 01:06.06(19) 01:00.01(17)   
  19. Krister Aarna             SRD        EST 03:13.31  01:23.45(22) 00:55.58(15) 00:53.48(13)   
      Jasper Ainjärv            JOKA       EST Tühist    Ei start     Puuduv KP    Ei start       
      Karel-Sander Kljuzin      Peko       EST Tühist    00:52.03(16) Puuduv KP    01:08.29(20)   
      Oliver Kütt               Ilves      EST Tühist    00:33.55(2)  00:33.51(3)  Puuduv KP      
      Mihkel Parts              Võru       EST Tühist    00:53.46(18) 01:11.45(21) Puuduv KP      
      Tõnis Toom                JOKA       EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
      Richard Esta              HOK        EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
      Dmitri Pavlov             SRD        EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
      Kevin Jaaska              Kobras/Põl EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
      Erik Bleive               Kobras/Põl EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
M16

4380m 13KP
5900m 12KP
6080m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Janek Piirisild           Võru       EST 02:19.29  00:42.44(4)  00:50.36(1)  00:46.09(1)    
   2. Valdemārs Nulle           Azimuts OK LAT 02:21.46  00:38.10(1)  00:55.04(6)  00:48.32(2)    
   3. Veiko Vinkel              West       EST 02:22.57  00:38.52(2)  00:55.02(5)  00:49.03(3)    
   4. Martin Sulg               JOKA       EST 02:27.06  00:42.12(3)  00:54.29(4)  00:50.25(5)    
   5. Rimmo Rõõm                OK Ilves / EST 02:27.26  00:45.16(5)  00:52.04(2)  00:50.06(4)    
   6. Vadim Shved               SRD        EST 02:37.47  00:48.10(8)  00:52.53(3)  00:56.44(9)    
   7. Kaspars Slaveiks          OK Alnis-J LAT 02:40.35  00:52.22(12) 00:57.26(8)  00:50.47(6)    
   8. Gregor Soodla             Ilves      EST 02:47.56  00:50.12(9)  00:59.18(10) 00:58.26(10)   
   9. Mauno Kapten              Peko       EST 02:48.28  00:51.36(10) 01:01.38(12) 00:55.14(8)    
  10. Janis Velkeris            Aluksne OK LAT 02:52.47  00:52.06(11) 00:57.37(9)  01:03.04(12)   
  11. Kevin Hallop              Peko       EST 02:57.48  01:09.51(15) 00:56.43(7)  00:51.14(7)    
  12. Rando Marrandi            JOKA       EST 03:00.54  00:46.27(6)  01:14.06(15) 01:00.21(11)   
  13. Ingmar Bert Sabre         Võru       EST 03:39.38  01:25.10(17) 01:09.44(14) 01:04.44(13)   
  14. Karl Martin Alnek         Ilves      EST 03:55.19  00:56.37(14) 01:32.01(17) 01:26.41(15)   
      Tomass Andersons          OK Alnis-J LAT Katk      Ei start     01:17.12(16) 01:14.10(14)   
      Ander Adamson             Kobras/Põl EST Katk      00:54.03(13) Ei start     Ei start       
      Karl Tiit                 Ilves      EST Katk      01:24.11(16) 01:08.32(13) Ei start       
      Mario Aarna               SRD        EST Tühist    02:13.51(18) Puuduv KP    02:19.01(17)   
      Endijs Titomers           OK Alnis-J LAT Tühist    00:46.29(7)  00:59.33(11) Puuduv KP      
      Hans Mark Võsu            JOKA       EST Tühist    Puuduv KP    01:50.06(18) 01:41.02(16)   
      Aivis Silins              OK Alnis-J LAT Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
M18

5760m 18KP
7430m 13KP
7480m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Alvis Reinsons            Auseklis   LAT 03:08.52  01:10.13(5)  00:57.44(1)  01:00.55(1)    
   2. Oliver Jõgeva             Kobras/Põl EST 03:12.36  01:02.20(2)  01:01.50(2)  01:08.26(2)    
   3. Kevin Koskinen            Võru       EST 03:14.01  01:02.32(3)  01:02.02(3)  01:09.27(3)    
   4. Tanel Papp                Võru       EST 03:24.35  01:04.41(4)  01:02.10(4)  01:17.44(6)    
   5. Anti Sõukand              Võru       EST 03:58.36  01:37.24(9)  01:10.35(6)  01:10.37(4)    
   6. Kristaps Zālītis          Azimuts OK LAT 04:07.09  01:21.34(6)  01:20.41(8)  01:24.54(7)    
   7. Reimo Liiv                Tammed     EST 04:10.52  01:37.04(8)  01:18.31(7)  01:15.17(5)    
   8. Deniss Shved              SRD        EST 04:26.18  01:25.22(7)  01:32.22(10) 01:28.34(8)    
   9. Sander Lembra             Võru       EST 05:52.16  01:45.00(10) 01:38.09(11) 02:29.07(9)    
      Andres Saal               Otepää     EST Katk      01:00.00(1)  01:04.32(5)  Ei start       
      Sven Majorov              JOKA       EST Tühist    Puuduv KP    Puuduv KP    Katk           
      Sten Paal                 JOKA       EST Tühist    Puuduv KP    Puuduv KP    Puuduv KP      
      Heiki Rein Kiisler        KEKRSK     EST Tühist    01:49.35(11) 01:24.05(9)  Puuduv KP      
      Reigo Teervalt            Peko       EST Tühist    Ei start     Ei start     Puuduv KP      
      Valters Lubinskis         ZVOC       LAT Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
M20

6580m 19KP
9040m 15KP
8850m 19KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Uku-Laur Tali             KEKRSK     EST 03:02.12  00:49.34(1)  01:05.29(2)  01:07.09(2)    
   2. Aleksandr Shved           SRD        EST 03:06.27  00:56.16(2)  01:06.10(3)  01:04.01(1)    
   3. Rene Post                 Kobras     EST 03:13.53  01:00.33(3)  01:05.27(1)  01:07.53(3)    
   4. Sergei Rjabõshkin         SRD        EST 03:18.52  01:03.00(4)  01:07.22(4)  01:08.30(4)    
   5. Edgars Spirido            Azimuts OK LAT 03:53.17  01:21.28(7)  01:10.46(6)  01:21.03(5)    
   6. Jüri Joonas               Võru       EST 04:05.21  01:19.54(6)  01:10.23(5)  01:35.04(6)    
      Taavi Kalle Kiisler       KEKRSK     EST Tühist    01:12.47(5)  01:29.35(7)  Puuduv KP      
      Rasmus Sotnik             Otepää     EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
M21B

4380m 13KP
5900m 12KP
6080m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Alar Kume                 Võru       EST 02:26.51  00:41.46(2)  00:52.19(1)  00:52.46(1)    
   2. Marten Vunukainen         Kobras     EST 02:35.32  00:43.05(3)  00:57.17(3)  00:55.10(2)    
   3. Raivis Kalnins            OK Aluksne LAT 02:40.39  00:43.11(4)  00:56.33(2)  01:00.55(6)    
   4. Kaupo Järve               LSF PT     EST 02:45.20  00:44.05(5)  01:02.30(6)  00:58.45(4)    
   5. Raivis Reinsons           Auseklis   LAT 02:47.35  00:48.26(6)  00:59.23(4)  00:59.46(5)    
   6. Rünno Sulg                LSF PT     EST 03:12.17  00:54.43(8)  01:10.40(9)  01:06.54(7)    
   7. Reimo Reimer              Okas       EST 03:42.28  01:15.28(9)  01:03.39(7)  01:23.21(10)   
   8. Toomas Telgma             Voller     EST 04:21.22  01:33.52(11) 01:29.39(10) 01:17.51(9)    
   9. Martin Pettai             Cyber      EST 04:25.00  01:19.21(10) 01:35.38(11) 01:30.01(11)   
      Mattias Rennel            Harju KEK  EST Katk      Ei start     Ei start     00:55.37(3)    
      Indrek Mahla              Peko       EST Katk      00:51.25(7)  Ei start     Ei start       
      Raino Leopard             Peko       EST Katk      00:40.15(1)  Ei start     Ei start       
      Jakub Hejl                LSPA/UJEP  CZE Katk      Ei start     01:01.29(5)  01:16.13(8)    
      Heiki Saal                Otepää     EST Katk      Ei start     01:04.11(8)  Ei start       
      Tanel Esta                HOK        EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
      Tammo Esta                HOK        EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
      Jevgeni Shejanov          SRD        RUS Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
M21E

6660m 20KP
11020m 17KP
10550m 22KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Kaarel Kallas             JOKA       EST 03:58.24  01:00.31(6)  01:28.04(4)  01:29.49(2)    
   2. Ats Sõnajalg              KEKRSK     EST 04:02.35  00:56.30(3)  01:40.13(9)  01:25.52(1)    
   3. Ott Rakkaselg             HOK        EST 04:07.05  00:59.10(5)  01:31.59(5)  01:35.56(3)    
   4. Margus Marrandi           JOKA       EST 04:18.01  01:05.17(9)  01:36.48(8)  01:35.56(3)    
   5. Taivo Timmusk             HOK        EST 04:26.10  01:03.59(8)  01:42.59(11) 01:39.12(5)    
   6. Johannes Ehala            JOKA       EST 04:33.32  01:03.00(7)  01:40.39(10) 01:49.53(7)    
      Olavi Ottas               Kobras     EST Katk      Ei start     01:33.11(6)  Ei start       
      Dag Ainsoo                LUS        EST Katk      Ei start     01:34.10(7)  Ei start       
      Mati Tiit                 Ilves      EST Katk      00:51.50(1)  01:23.27(2)  Ei start       
      Mihkel Järveoja           Kobras     EST Katk      00:54.35(2)  Ei start     Ei start       
      Mattias Rennel            KEKRSK     EST Katk      00:58.12(4)  01:24.58(3)  Ei start       
      Heiki Saal                Otepää     EST Katk      02:28.23(11) Ei start     Ei start       
      Daniel Vasser             Kobras     EST Tühist    01:17.28(10) Puuduv KP    01:46.59(6)    
      Markus Puusepp            Võru       EST Tühist    Puuduv KP    01:14.20(1)  Ei start       
      Alar Viitmaa              Lehola     EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
M35

6580m 19KP
9040m 15KP
8850m 19KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Sixten Sild               Võru       EST 03:10.02  00:52.34(1)  01:08.42(2)  01:08.46(1)    
   2. Audrius Smilgius          Azuolas    LTU 03:20.53  00:57.21(4)  01:12.37(3)  01:10.55(3)    
   3. Dmitrij Konanov           Yarkij Mir RUS 03:22.04  00:54.16(2)  01:17.00(5)  01:10.48(2)    
   4. Mati Korrol               Mercury    EST 03:29.55  01:00.12(6)  01:15.52(4)  01:13.51(5)    
   5. Otārs Putrālis            Azimuts OK LAT 03:40.37  00:55.22(3)  01:31.26(7)  01:13.49(4)    
   6. Martin Kaup               Elioni SK  EST 04:36.23  01:14.59(8)  01:29.53(6)  01:51.31(6)    
      Tiit Tali                 Ilves      EST Katk      01:01.09(7)  Ei start     Ei start       
      Martins Godins            B3         LAT Katk      00:59.29(5)  Ei start     Ei start       
      Tarvo Avaste              Tammed     EST Katk      Ei start     01:04.29(1)  Ei start       
      Karli Lambot              Orion      EST Tühist    Puuduv KP    Ei start     Ei start       
M40

5760m 18KP
7430m 13KP
7480m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Ville Vinkel              West       EST 02:33.02  00:47.28(1)  00:48.46(1)  00:56.48(3)    
   2. Raivo Reiman              West       EST 02:35.37  00:48.40(3)  00:54.14(3)  00:52.43(1)    
   3. Andrei Nikitin            SRD        EST 02:37.03  00:48.11(2)  00:52.33(2)  00:56.19(2)    
   4. Arnis Grasis              Auseklis I LAT 02:58.39  00:57.36(7)  00:58.30(4)  01:02.33(4)    
   5. Meelis Zimmermann         Kape       EST 03:04.48  00:53.56(4)  01:02.12(5)  01:08.40(7)    
   6. Sergei Shirokov           SRD        EST 03:24.56  00:58.26(8)  01:07.21(7)  01:19.09(15)   
   7. Roman Shved               SRD        EST 03:33.18  01:03.35(9)  01:18.48(11) 01:10.55(9)    
   8. Mart Ostra                Nõmme      EST 03:33.37  01:05.32(10) 01:09.50(8)  01:18.15(14)   
   9. Māris Stabiņš             Azimuts OK LAT 04:00.11  01:24.53(14) 01:24.27(14) 01:10.51(8)    
  10. Mart Jakobson             KEKRSK     EST 04:07.30  01:30.11(15) 01:19.27(12) 01:17.52(13)   
      Kuno Rooba                Rakv       EST Katk      00:56.29(6)  01:02.30(6)  Ei start       
      Magnar Alev               Otepää     EST Katk      01:06.42(12) 01:15.23(10) Ei start       
      Rein Eiger                           EST Katk      Ei start     01:31.54(15) Ei start       
      Alvis Lepiksons           Auseklis I LAT Katk      Ei start     Ei start     01:12.03(10)   
      Valdis Lepiksons          Auseklis I LAT Katk      Ei start     Ei start     01:08.01(6)    
      Kristjan Leiger           Kape       EST Katk      Ei start     01:22.57(13) 01:29.01(17)   
      Ints Kalnins              Briksnis S LAT Katk      Ei start     01:12.45(9)  01:16.13(11)   
      Tenno Alamaa                         EST Tühist    00:55.05(5)  Puuduv KP    01:07.30(5)    
      Mindaugas Paukste         orienteeri LTU Tühist    01:05.43(11) Puuduv KP    01:17.08(12)   
      Jaan Olvet                Rakv       EST Tühist    01:15.28(13) Puuduv KP    01:25.56(16)   
      Rait Lille                KEKRSK     EST Tühist    Puuduv KP    Ei start     Ei start       
M45

4770m 15KP
6450m 12KP
6830m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Genadijus Jonauskas       Devyni OSK LTU 02:36.27  00:44.26(1)  00:58.23(5)  00:53.38(2)    
   2. Aivars Mihailovs          Auseklis I LAT 02:43.16  00:47.08(2)  00:50.03(2)  01:06.05(4)    
   3. Taivo Tali                KEKRSK     EST 03:01.47  00:47.20(3)  01:01.27(6)  01:13.00(6)    
   4. Urmas Sulaoja             Jõhvikas   EST 03:11.00  01:01.43(7)  01:02.08(7)  01:07.09(5)    
   5. Andy Karjus               Võru       EST 03:15.40  00:56.35(5)  01:05.05(9)  01:14.00(7)    
   6. Pear Post                 Kobras     EST 03:33.54  01:07.44(9)  01:07.30(10) 01:18.40(9)    
   7. Sergei Shved              SRD        EST 03:36.14  01:06.13(8)  01:15.34(12) 01:14.27(8)    
   8. Guido Soodla                         EST 03:45.06  01:09.34(10) 01:10.53(11) 01:24.39(11)   
   9. Toomas Teekel             West       EST 03:58.26  00:58.52(6)  01:21.00(13) 01:38.34(13)   
  10. Roman Kattai              KVÜÕA      EST 04:07.03  01:31.40(11) 01:03.47(8)  01:31.36(12)   
      Raivo Pellja              Eesti Post EST Katk      Ei start     00:52.29(3)  00:58.01(3)    
      Didzis Čākurs             Naukšēni   LAT Katk      Ei start     01:24.09(15) Ei start       
      Lauri Leppik              TAOK       EST Katk      Ei start     01:24.03(14) 01:24.07(10)   
      Aigars Leiboms            Meridiāns  LAT Katk      Ei start     00:48.28(1)  00:52.58(1)    
      Einar Raudkepp            Peko       EST Tühist    00:51.36(4)  00:53.25(4)  Puuduv KP      
M50

4770m 15KP
6450m 12KP
6830m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Jonas Gediminas Gvildys   Medeina OK LTU 02:43.36  00:41.39(1)  00:55.46(2)  01:06.11(5)    
   2. Girts Mamis               Mona OK    LAT 02:44.41  00:43.42(2)  00:59.05(5)  01:01.54(2)    
   3. Eriks Udris               Meridians  LAT 02:45.04  00:51.32(4)  00:52.29(1)  01:01.03(1)    
   4. Mati Preitof              KEKRSK     EST 02:50.52  00:45.55(3)  00:58.55(4)  01:06.02(4)    
   5. Raul Laas                 JOKA       EST 02:52.46  00:53.13(5)  00:56.11(3)  01:03.22(3)    
   6. Paul Poopuu               JOKA       EST 03:18.51  01:02.30(11) 01:03.13(8)  01:13.08(8)    
   7. Eduard Pukkonen           KEKRSK     EST 03:20.28  01:05.40(12) 01:04.52(10) 01:09.56(7)    
   8. Andrus Rämmann            Koop       EST 03:26.59  00:55.10(6)  01:04.34(9)  01:27.15(11)   
   9. Juha Eronen               Karkki-Ras FIN 03:33.13  01:00.56(8)  01:13.36(11) 01:18.41(9)    
  10. Kalle Ojasoo              Kobras     EST 03:42.37  01:01.42(9)  01:14.34(12) 01:26.21(10)   
  11. Tõnu Loog                 Kobras     EST 04:33.30  01:26.16(13) 01:18.13(13) 01:49.01(12)   
      Janis Salins              Prizma     LAT Katk      00:58.07(7)  01:02.41(7)  Ei start       
      Raul Olesk                Kobras     EST Tühist    Puuduv KP    Ei start     Ei start       
      Andrus Sipsaka            KEKRSK     EST Tühist    01:02.08(10) 01:26.04(14) Puuduv KP      
      Maido Kaljur              KEKRSK     EST Tühist    Puuduv KP    01:00.05(6)  01:07.32(6)    
M55

4260m 12KP
5460m 11KP
5890m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Juris Kokins              OK Meridia LAT 02:17.35  00:39.04(1)  00:47.03(2)  00:51.28(2)    
   2. Toivo Toomas              Peko       EST 02:20.33  00:40.54(2)  00:48.36(3)  00:51.03(1)    
   3. Andres Minn               JOKA       EST 02:26.39  00:43.23(4)  00:46.40(1)  00:56.36(4)    
   4. Kaljo Julge               Kape       EST 02:29.21  00:41.03(3)  00:53.24(5)  00:54.54(3)    
   5. Karlis Magons             Kurmis OK  LAT 02:34.52  00:46.34(6)  00:50.30(4)  00:57.48(6)    
   6. Rein Rooni                Orvand     EST 02:38.59  00:46.33(5)  00:54.58(6)  00:57.28(5)    
   7. Vilnis Velkeris           Aluksne OK LAT 02:46.53  00:48.55(8)  00:58.16(8)  00:59.42(7)    
   8. Udo Lüüs                  Ilves      EST 02:49.04  00:49.03(9)  00:55.42(7)  01:04.19(8)    
   9. Heini Tammik              Kape       EST 02:58.57  00:46.38(7)  01:00.32(11) 01:11.47(11)   
  10. Sulev Tuude               West       EST 03:05.33  00:52.50(10) 00:59.37(10) 01:13.06(12)   
  11. Jüri Rokko                SK RT      EST 03:14.37  00:54.27(12) 01:09.21(14) 01:10.49(10)   
  12. Ahto Karu                 JOKA       EST 03:21.23  00:55.49(13) 01:17.00(16) 01:08.34(9)    
  13. Uldis Bertuks             Aluksne OK LAT 03:24.29  00:53.36(11) 01:09.07(13) 01:21.46(13)   
  14. Kalmer Keevend            JOKA       EST 03:46.57  01:00.54(14) 01:17.10(17) 01:28.53(14)   
  15. Seppo Sattilainen         Rasti-Lukk FIN 03:55.37  01:07.35(15) 01:15.50(15) 01:32.12(15)   
      Jüri Merirand             -          EST Katk      Ei start     00:58.42(9)  Ei start       
      Anti Parik                Otepää     EST Katk      Ei start     01:03.37(12) Ei start       
M60

4260m 12KP
5460m 11KP
5890m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Riho Männi                Lehola     EST 02:28.20  00:43.00(1)  00:48.55(1)  00:56.25(1)    
   2. Jānis Biezais             Azimuts    LAT 02:49.00  00:54.43(5)  00:49.42(2)  01:04.35(3)    
   3. Koit Paasma               Lehola     EST 03:04.06  00:50.10(3)  01:01.51(5)  01:12.05(4)    
   4. Lembit Nöps               Ilves      EST 03:10.42  00:50.27(4)  01:05.56(8)  01:14.19(5)    
   5. Kalle Nelk                Tammed     EST 03:21.51  00:57.08(6)  01:03.39(6)  01:21.04(7)    
   6. Andris Tauvens            Kurmis OK  LAT 03:28.58  01:17.30(9)  01:12.23(10) 00:59.05(2)    
   7. Rein Hanstein             Okas       EST 04:20.43  01:06.51(8)  01:55.55(11) 01:17.57(6)    
   8. Toomas Naelapää           KEKRSK     EST 05:02.56  01:20.39(10) 02:00.17(12) 01:42.00(9)    
      Rein Prank                Kape       EST Katk      01:37.57(12) Ei start     Ei start       
      Tiit Ploompuu             Hooler     EST Katk      01:34.43(11) 01:04.15(7)  Ei start       
      Ilmar Kirjanen            TAOK       EST Katk      01:06.46(7)  01:11.11(9)  Ei start       
      Ilmars Limbēns            Sigulda    LAT Katk      00:49.28(2)  00:59.35(4)  Ei start       
      Tiit Tatter               TON        EST Katk      Ei start     00:52.57(3)  01:21.30(8)    
M65

3620m 12KP
4450m 10KP
4760m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Ülo Vainura               Tammed     EST 02:17.36  00:45.00(4)  00:44.15(2)  00:48.21(1)    
   2. Heikki Kyyrönen           TON        EST 02:22.32  00:42.48(3)  00:46.38(4)  00:53.06(2)    
   3. Rafael Gordon             West       EST 02:30.17  00:41.57(2)  00:47.14(5)  01:01.06(6)    
   4. Heikki Pitkänen           JRV        FIN 02:37.45  00:46.28(6)  00:52.18(8)  00:58.59(5)    
   5. Peep Koppel               Koop       EST 02:40.40  00:52.28(10) 00:51.06(7)  00:57.06(3)    
   6. Ants Tamm                 TON        EST 02:41.15  00:52.23(9)  00:50.12(6)  00:58.40(4)    
   7. Mati Poom                 TON        EST 03:09.28  00:55.21(11) 01:03.46(10) 01:10.21(9)    
   8. Agu Koppa                            EST 03:35.09  01:04.52(12) 01:18.29(12) 01:11.48(10)   
   9. Elmo Pärna                Lehola     EST 03:38.49  01:14.11(15) 01:19.46(13) 01:04.52(7)    
  10. Kalju Toomas              JOKA       EST 03:58.45  00:47.30(7)  01:27.55(15) 01:43.20(11)   
  11. Agu Lipping               HOK        EST 04:49.21  02:14.50(16) 01:27.32(14) 01:06.59(8)    
      Mati Kallemets            Okas       EST Katk      01:08.15(14) 01:03.17(9)  Ei start       
      Jüri Leesmäe              West       EST Katk      00:45.08(5)  00:43.25(1)  Ei start       
      Enn Aedna                 West       EST Katk      00:50.13(8)  Ei start     Ei start       
      Tõnu Nurm                 Kobras     EST Tühist    00:39.13(1)  00:45.25(3)  Puuduv KP      
      Jüri Tähemaa                         EST Tühist    01:06.54(13) 01:16.14(11) Puuduv KP      
M70

3620m 12KP
4450m 10KP
4760m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Mihhail Taivere           Kape       EST 02:31.48  00:42.11(1)  00:48.12(1)  01:01.25(2)    
   2. Rodrigo Slavins           Ozons OK   LAT 02:44.09  00:58.56(3)  00:49.47(2)  00:55.26(1)    
   3. Enno Lelumees             HOK        EST 03:04.10  00:57.49(2)  00:56.49(3)  01:09.32(3)    
   4. Aarne Mardiste            KEKRSK     EST 04:07.13  01:16.30(4)  01:25.56(6)  01:24.47(6)    
   5. Kalju Tilk                Orion      EST 04:42.40  01:55.13(6)  01:13.23(4)  01:34.04(7)    
   6. Mati Tõnus                Orion      EST 04:45.31  01:59.32(7)  01:24.52(5)  01:21.07(4)    
   7. Riho Kilp                 Tammed     EST 04:47.51  01:18.01(5)  01:28.39(7)  02:01.11(8)    
   8. Vello Krohn               Tammed     EST 04:56.46  02:02.30(8)  01:32.31(8)  01:21.45(5)    
      Valter Ploom              Tartu      EST Tühist    Puuduv KP    Ei start     Ei start       
      Jaan Orav                 TON        EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
M75

2940m 8KP
4070m 9KP
3950m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Eero Kakkola              JoKu       FIN 02:31.14  00:39.07(1)  00:53.32(1)  00:58.35(2)    
   2. Endel Remmet              Kape       EST 02:35.19  00:43.30(3)  00:54.50(2)  00:56.59(1)    
   3. Heino Peeterson           West       EST 02:50.04  00:45.44(4)  00:59.07(3)  01:05.13(3)    
   4. Heino Heinloo             Tammed     EST 03:57.04  01:15.40(7)  01:16.33(4)  01:24.51(4)    
   5. Karl Valgepea             West       EST 04:24.01  01:09.06(6)  01:21.02(5)  01:53.53(5)    
   6. Feliks Kipper             Orion      EST 04:50.24  01:05.02(5)  01:40.26(6)  02:04.56(6)    
      Heino Mardiste            Kape       EST Katk      00:39.07(1)  Ei start     Ei start       
      Valju Tali                KEKRSK     EST Tühist    01:34.22(8)  Ei start     Puuduv KP      
M8NR

810m 4KP
1040m 4KP
1260m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Markus Kaljur             KEKRSK     EST 01:26.33  00:26.26(2)  00:21.31(1)  00:38.36(1)    
      Edijs Čākurs              Naukšēni   LAT Katk      Ei start     00:32.31(2)  Ei start       
      Osvald Nigola             Põlva Spor EST Katk      00:14.22(1)  Ei start     Ei start       
W10NR

810m 4KP
1040m 4KP
1260m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Siiri Talts               HOK        EST 00:25.07  00:06.15(1)  00:09.08(1)  00:09.44(2)    
   2. Kristiin Kalle            Põlva Spor EST 00:35.00  00:08.23(4)  00:13.25(5)  00:13.12(4)    
   3. Eliise Kesküla            HOK        EST 00:35.48  00:07.33(3)  00:10.14(2)  00:18.01(7)    
   4. Anna Anete Strazdiņa      Azimuts OK LAT 00:39.44  00:11.11(5)  00:11.55(4)  00:16.38(6)    
   5. Agnes-Tuule Nöps          Ilves      EST 00:41.08  00:17.26(9)  00:13.32(6)  00:10.10(3)    
   6. Helena Maripuu            HOK        EST 00:43.36  00:19.14(11) 00:10.27(3)  00:13.55(5)    
   7. Sofja Leesment            SRD        EST 00:59.40  00:14.26(8)  00:24.34(8)  00:20.40(8)    
   8. Kaidi Alamaa              Orvand     EST 01:00.08  00:13.30(7)  00:25.22(9)  00:21.16(10)   
   9. Anette Saar               Põlva Spor EST 01:04.08  00:18.51(10) 00:15.41(7)  00:29.36(11)   
  10. Evely Ostrov              Põlva Spor EST 01:09.18  00:12.40(6)  00:35.55(10) 00:20.43(9)    
      Johanna Laanoja           Põlva Spor EST Katk      00:07.26(2)  Ei start     00:09.28(1)    
W12

1970m 5KP
2250m 4KP
2120m 6KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Teele Telgma              Tammed     EST 01:12.09  00:33.01(1)  00:17.35(1)  00:21.33(2)    
   2. Elīna Skopāne             Azimuts OK LAT 01:19.23  00:39.00(3)  00:20.17(4)  00:20.06(1)    
   3. Kelli Nurm                Kobras/Põl EST 01:19.30  00:37.10(2)  00:17.52(2)  00:24.28(3)    
   4. Agnija Caune              Azimuts OK LAT 01:45.34  00:55.00(4)  00:20.06(3)  00:30.28(8)    
   5. Zanda Stabiņa             Azimuts OK LAT 01:51.20  01:00.36(5)  00:24.12(7)  00:26.32(6)    
   6. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põl EST 02:03.06  01:06.26(6)  00:28.55(8)  00:27.45(7)    
   7. Kairiin Märtson           Kobras/Põl EST 02:40.57  01:24.11(10) 00:22.24(5)  00:54.22(12)   
   8. Kristina Haug             Võru       EST 02:41.41  01:07.19(7)  01:02.08(12) 00:32.14(9)    
   9. Agneliis Pilt             Rakv       EST 02:42.53  01:30.11(12) 00:46.44(10) 00:25.58(5)    
  10. Anda Upite                Kapa OK    LAT 02:46.55  01:23.13(9)  00:35.20(9)  00:48.22(11)   
  11. Lorely Kõrvel             Põlva Spor EST 02:55.06  01:28.47(11) 01:01.05(11) 00:25.14(4)    
      Krete Auser               Peko       EST Katk      01:21.00(8)  00:24.04(6)  Ei start       
      Selma Rein                Põlva Spor EST Tühist    Puuduv KP    Puuduv KP    00:43.59(10)   
W14

2310m 6KP
3100m 7KP
2980m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Kristiina Himma           Võru       EST 01:27.11  00:27.17(2)  00:28.41(1)  00:31.13(1)    
   2. Liina Vesilind            SRD        EST 01:34.05  00:24.48(1)  00:33.07(4)  00:36.10(5)    
   3. Kristel Kõivo             Peko       EST 01:44.42  00:37.04(4)  00:31.47(2)  00:35.51(4)    
   4. Kelly Mattus              Kobras/Põl EST 01:47.54  00:37.17(5)  00:33.37(5)  00:37.00(6)    
   5. Vilma Alberinga           ZVOC       LAT 01:49.39  00:39.36(6)  00:36.50(7)  00:33.13(2)    
   6. Emily Raudkepp            Peko       EST 01:50.51  00:35.18(3)  00:37.22(8)  00:38.11(7)    
   7. Elvita Alksne             ZVOC       LAT 02:03.29  00:41.20(7)  00:39.04(9)  00:43.05(8)    
   8. Kaisa Rooba               Rakv       EST 02:12.09  01:06.09(11) 00:32.29(3)  00:33.31(3)    
   9. Kirke Timmusk             SRD        EST 02:21.16  00:42.04(8)  00:43.55(11) 00:55.17(9)    
  10. Helle Leis                Kobras/Põl EST 02:42.31  00:47.20(10) 00:40.11(10) 01:15.00(10)   
      Anete Vabarna             Peko       EST Katk      00:45.34(9)  00:36.38(6)  Ei start       
      Ksenija Shved             SRD        EST Katk      01:09.49(12) 01:28.52(12) Ei start       
W16

3100m 8KP
3960m 9KP
3710m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Silvia Luup               Võru       EST 02:06.37  00:33.03(1)  00:48.38(5)  00:44.56(3)    
   2. Kendija Aparjode          Kāpa OK    LAT 02:07.08  00:39.41(3)  00:43.18(3)  00:44.09(2)    
   3. Marianne Haug             Võru       EST 02:13.06  00:49.27(6)  00:40.54(1)  00:42.45(1)    
   4. Alina Kramarenko          SRD        EST 02:16.59  00:44.25(4)  00:43.02(2)  00:49.32(6)    
   5. Getter Matto              Kobras/Põl EST 02:41.44  00:51.13(7)  01:03.28(6)  00:47.03(4)    
   6. Ragne Reiman              West       EST 03:20.02  00:47.41(5)  01:42.18(7)  00:50.03(7)    
      Doris Kudre               Peko       EST Katk      00:34.56(2)  Ei start     Ei start       
      Laura Leiboma             Kāpa OK    LAT Katk      Ei start     00:44.53(4)  00:48.03(5)    
      Aleksandra Leesment       SRD        EST Tühist    Puuduv KP    Puuduv KP    01:42.16(8)    
W18

3490m 11KP
4410m 10KP
4850m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Līga Valdmane             ZVOC       LAT 01:52.14  00:31.12(1)  00:36.42(1)  00:44.20(1)    
   2. Laura Joonas              Võru       EST 02:01.52  00:32.30(3)  00:39.36(2)  00:49.46(4)    
   3. Margret Zimmermann        Kape       EST 02:03.46  00:31.50(2)  00:41.43(4)  00:50.13(5)    
   4. Madli-Johanna Maidla      Kobras/Põl EST 02:06.13  00:33.16(5)  00:44.19(7)  00:48.38(3)    
   5. Triinu Rooni              Orvand     EST 02:07.18  00:38.45(6)  00:41.24(3)  00:47.09(2)    
   6. Jaana Olvet               Rakv       EST 02:22.11  00:32.57(4)  00:44.12(6)  01:05.02(6)    
   7. Kerda Timmusk             SRD        EST 02:50.59  00:43.47(7)  00:42.41(5)  01:24.31(8)    
   8. Maret Lind                Kape       EST 03:24.07  00:54.52(9)  01:10.15(10) 01:19.00(7)    
   9. Triine Viirmann           KEKRSK     EST 03:40.45  00:54.26(8)  01:13.15(11) 01:33.04(10)   
  10. Grethe-Johanna Ploompuu   KEKRSK     EST 04:02.46  01:03.02(10) 01:18.47(12) 01:40.57(11)   
  11. Kaisa Sander              Ilves      EST 04:24.14  01:33.03(11) 01:22.22(13) 01:28.49(9)    
      Kristiine Aluvee          Kobras     EST Katk      Ei start     00:54.24(8)  Ei start       
      Lumileid Hälvin           Kobras/Põl EST Katk      Ei start     01:05.32(9)  01:41.09(12)   
W20

4030m 11KP
5590m 11KP
5480m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Evely Kaasiku             JOKA       EST 02:16.02  00:34.28(1)  00:52.26(1)  00:49.08(1)    
   2. Kaisa Raudkepp            Peko       EST 02:27.44  00:38.33(2)  00:56.54(2)  00:52.17(2)    
   3. Marili Zimmermann         Kape       EST 02:44.15  00:39.17(3)  01:03.17(4)  01:01.41(3)    
   4. Kristiina Vinkel          West       EST 03:07.36  00:53.02(7)  01:04.56(5)  01:09.38(5)    
   5. Siiri Rist                West       EST 03:10.21  00:53.03(8)  01:09.30(7)  01:07.48(4)    
   6. Krista Strautniece        OK Alnis-J LAT 03:34.21  00:53.14(9)  01:18.54(9)  01:22.13(6)    
      Kaia Kivikas              Ilves      EST Katk      00:41.09(4)  00:58.03(3)  Ei start       
      Heleene Tambet            Ilves      EST Katk      00:50.18(6)  01:06.30(6)  Ei start       
      Daisy Kudre               Peko       EST Katk      00:47.07(5)  Ei start     Ei start       
      Marta Olvet               Rakv       EST Tühist    01:02.02(10) 01:17.38(8)  Puuduv KP      
W21A

4030m 11KP
5590m 11KP
5480m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Mirja Virve               Kobras     EST 02:36.53  00:49.51(3)  00:50.07(1)  00:56.55(1)    
   2. Thea Kaljur               KEKRSK     EST 02:59.08  00:47.59(2)  01:01.04(2)  01:10.05(4)    
   3. Britta Panker             Ilves      EST 03:00.27  00:51.04(4)  01:02.09(3)  01:07.14(3)    
   4. Līva Velkere              Aluksne OK LAT 03:02.13  00:45.52(1)  01:11.32(4)  01:04.49(2)    
      Liina Palu                Koop       EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
W21B

3100m 8KP
3960m 9KP
3710m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Anita Karnit              SRD        EST 02:09.36  00:38.21(1)  00:47.16(1)  00:43.59(1)    
   2. Sari Vepsäläinen          TuKis      FIN 02:25.04  00:42.48(2)  00:49.44(2)  00:52.32(4)    
   3. Pia Jokinen               IPR        FIN 02:40.58  00:47.50(3)  00:53.03(5)  01:00.05(6)    
   4. Janina Jonauskiene        Devyni OSK LTU 04:08.46  01:31.12(8)  01:18.42(11) 01:18.52(7)    
   5. Ade Palm                             EST 04:18.31  01:11.56(6)  01:42.27(14) 01:24.08(8)    
   6. Ljudmilla Shved           SRD        EST 05:26.54  01:36.33(9)  01:57.38(15) 01:52.43(10)   
      Raili Rooba               Rakv       EST Katk      00:49.09(4)  00:55.28(6)  Ei start       
      Kristina Vesilind         SRD        EST Katk      01:20.02(7)  Ei start     Ei start       
      Triin Ignasov                        EST Katk      Ei start     01:14.38(8)  Ei start       
      Külli Leiger              Kape       EST Katk      Ei start     00:51.12(3)  00:47.35(3)    
      Mari Turban               Rakv       EST Katk      Ei start     01:17.24(9)  Ei start       
      Kristiina Vaano           OK77       FIN Katk      Ei start     00:51.52(4)  00:47.00(2)    
      Ieva Kreicsteina          Briksnis S LAT Katk      Ei start     01:23.39(12) 01:25.09(9)    
      Serafima Nikolajeva       SRD        EST Tühist    Puuduv KP    Puuduv KP    Puuduv KP      
      Mari-Liis Kaljur          KEKRSK     EST Tühist    00:51.42(5)  01:18.14(10) Puuduv KP      
      Marje Zernant                        EST Tühist    01:41.35(10) 01:27.21(13) Puuduv KP      
      Ilze Berga                Saldus OK  LAT Tühist    Puuduv KP    00:55.47(7)  00:56.55(5)    
      Elena Jurjeva             SRD        EST Tühist    01:45.35(11) Puuduv KP    Puuduv KP      
      Ruth Esta                 HOK        EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
W21E

5010m 15KP
6590m 13KP
6570m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Kirti Rebane              Tammed     EST 02:43.55  00:51.51(3)  00:52.37(2)  00:59.27(1)    
   2. Maret Vaher               Kobras     EST 03:03.53  00:56.47(4)  01:01.15(3)  01:05.51(2)    
   3. Kadi-Liis Minn            JOKA       EST 03:26.38  01:03.39(5)  01:10.10(5)  01:12.49(4)    
   4. Merike Haugas             West       EST 03:52.20  01:07.25(6)  01:22.40(7)  01:22.15(6)    
      Katrin Vinkel             West       EST Katk      Ei start     01:18.53(6)  01:19.13(5)    
      Merike Vanjuk             Kape       EST Katk      00:49.15(1)  00:52.14(1)  Ei start       
      Eleri Hirv                Võru       EST Katk      00:50.07(2)  Ei start     Ei start       
      Sigrid Ruul               JOKA       EST Katk      Ei start     Ei start     01:07.22(3)    
      Adele Puusalu             OK Kobras  EST Katk      Ei start     01:04.08(4)  Ei start       
W35

4030m 11KP
5590m 11KP
5480m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Kadri Parts               Võru       EST 03:36.40  00:46.07(2)  01:17.47(1)  01:32.46(3)    
   2. Heidi Sild                West       EST 04:05.39  01:03.28(3)  01:31.10(2)  01:31.01(1)    
   3. Heli Haug                 Võru       EST 04:18.36  01:10.40(4)  01:35.39(3)  01:32.17(2)    
      Ieva Godina               B3         LAT Katk      00:44.16(1)  Ei start     Ei start       
W40

3490m 11KP
4410m 10KP
4850m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Jana Kink                 Kape       EST 02:10.55  00:33.27(1)  00:48.30(2)  00:48.58(1)    
   2. Inta Mihailova            Auseklis I LAT 02:50.45  00:42.32(3)  01:00.20(4)  01:07.53(3)    
   3. Kersti Kristjuhan         HOK        EST 03:30.20  00:58.56(5)  01:06.36(5)  01:24.48(5)    
   4. Ella Shved                SRD        EST 03:33.38  00:53.43(4)  01:17.00(8)  01:22.55(4)    
      Marje Viirmann            KEKRSK     EST Katk      00:41.31(2)  00:46.49(1)  Ei start       
      Ilvi Vare                 West       EST Katk      Ei start     01:08.47(7)  Ei start       
      Jana Lepiksone            Auseklis I LAT Katk      Ei start     Ei start     00:51.41(2)    
      Inguna Kupca                         LAT Katk      Ei start     01:07.26(6)  Ei start       
      Signe Raidmets            TON        EST Tühist    Ei start     00:48.54(3)  Puuduv KP      
W45

3490m 11KP
4410m 10KP
4850m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Merike Paapson            TON        EST 02:18.46  00:41.00(2)  00:43.00(1)  00:54.46(1)    
   2. Maris Roosipuu            Orion      EST 02:25.02  00:40.38(1)  00:47.15(2)  00:57.09(2)    
   3. Lea Leppik                TAOK       EST 02:32.16  00:42.53(4)  00:50.54(3)  00:58.29(3)    
   4. Anneli Rämmann                       EST 02:54.19  00:45.47(5)  00:56.08(6)  01:12.24(5)    
   5. Ellen Lembra              Kape       EST 03:06.55  00:53.40(6)  00:58.48(7)  01:14.27(6)    
      Kaie Konsap               Võru       EST Katk      Ei start     00:52.34(4)  00:58.38(4)    
      Pilvi-Heli Vettik         JOKA       EST Tühist    00:41.16(3)  00:55.43(5)  Puuduv KP      
W50

2970m 8KP
4050m 9KP
4190m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Saima Värton              Kobras     EST 02:03.10  00:32.20(2)  00:41.34(1)  00:49.16(2)    
   2. Reet Johanson             Kobras     EST 02:10.19  00:35.39(3)  00:47.50(2)  00:46.50(1)    
   3. Kersti Ehala              JOKA       EST 02:11.34  00:31.11(1)  00:47.59(3)  00:52.24(3)    
   4. Sarmite Sild              Võru       EST 02:39.08  00:39.08(4)  00:54.11(4)  01:05.49(5)    
   5. Pille Illak               Otepää     EST 02:59.34  00:41.20(5)  00:59.06(6)  01:19.08(6)    
   6. Ilme Roosi                Orvand     EST 03:05.27  00:54.24(8)  01:14.35(9)  00:56.28(4)    
   7. Arija Bertuka             Aluksne OK LAT 03:10.55  00:48.05(6)  00:58.56(5)  01:23.54(8)    
   8. Ülle Raudsepp             Okas       EST 03:16.02  00:50.52(7)  01:02.28(7)  01:22.42(7)    
   9. Heli Viks                 Võru       EST 03:33.07  00:55.18(9)  01:12.57(8)  01:24.52(9)    
  10. Leena Leesment            SRD        EST 03:41.21  01:01.37(10) 01:14.38(10) 01:25.06(10)   
W55

2970m 8KP
4050m 9KP
4190m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Virginija Gvildiene       Medeina OK LTU 02:00.27  00:31.51(1)  00:40.53(1)  00:47.43(1)    
   2. Siiri Poopuu              JOKA       EST 02:14.09  00:32.07(2)  00:47.42(2)  00:54.20(3)    
   3. Jurate Uleviciene                    LTU 02:24.25  00:39.04(5)  00:51.05(4)  00:54.16(2)    
   4. Gunta Lebedoka            Kurmis OK  LAT 02:24.34  00:36.12(4)  00:47.48(3)  01:00.34(7)    
   5. Tiina Talisoo             KEKRSK     EST 02:24.47  00:35.19(3)  00:52.43(6)  00:56.45(5)    
   6. Anne Arold                Ilves      EST 02:37.19  00:47.22(7)  00:55.03(7)  00:54.54(4)    
   7. Ene Sulg                  Orvand     EST 02:38.41  00:40.20(6)  00:58.33(8)  00:59.48(6)    
   8. Helge Valdek              KEKRSK     EST 03:28.30  00:51.15(8)  01:07.31(9)  01:29.44(10)   
   9. Anu Pallon                JOKA       EST 03:32.11  00:57.45(9)  01:12.29(10) 01:21.57(9)    
      Vaike Tomann              Ilves      EST Katk      Ei start     00:52.36(5)  01:08.01(8)    
W60

2460m 6KP
3580m 8KP
3700m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Niina Karnit              SRD        EST 02:13.07  00:30.58(1)  00:46.48(2)  00:55.21(3)    
   2. Tiiu Kaasik               Ilves      EST 02:28.23  00:34.13(2)  00:58.37(7)  00:55.33(4)    
   3. Leili Prans               Ilves      EST 02:29.48  00:49.06(9)  00:46.04(1)  00:54.38(2)    
   4. Anu Saue                  HOK        EST 02:35.33  00:36.26(3)  01:01.52(9)  00:57.15(6)    
   5. Epp Kroon                 Ilves      EST 02:38.55  00:37.22(4)  00:56.51(6)  01:04.42(8)    
   6. Riina Kivikas             Ilves      EST 02:48.22  00:45.08(5)  01:07.07(11) 00:56.07(5)    
   7. Kersti Mardiste           KEKRSK     EST 02:51.20  00:45.38(6)  01:06.38(10) 00:59.04(7)    
   8. Mare Aibast               KEKRSK     EST 02:56.51  00:46.19(7)  01:01.14(8)  01:09.18(9)    
      Juta Virkepuu             KEKRSK     EST Katk      01:00.58(11) 01:09.46(12) Katk           
      Kersti Ploom              Tartu      EST Katk      00:59.06(10) Ei start     Ei start       
      Rudīte Šterna             Sigulda    LAT Katk      00:46.26(8)  00:55.04(5)  Ei start       
      Liivi Parik               Otepää     EST Katk      Ei start     00:52.54(4)  Ei start       
      Hille Tasa                Tammed     EST Tühist    Puuduv KP    00:47.11(3)  00:48.47(1)    
W65

2460m 6KP
3580m 8KP
3700m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Eila Pitkänen             JRV        FIN 02:39.43  00:40.10(1)  00:49.30(1)  01:10.03(3)    
   2. Liis Lille                KEKRSK     EST 02:50.07  00:45.45(3)  01:01.25(2)  01:02.57(2)    
   3. Anne Jundas               Jõhvikas   EST 03:24.23  00:43.49(2)  01:39.32(3)  01:01.02(1)    
      Paula Kyyrönen            TON        EST Tühist    Puuduv KP    Ei start     Ei start       
W70

2310m 6KP
3100m 7KP
2980m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Maie Abram                Ilves      EST 02:13.25  00:39.41(2)  00:47.46(1)  00:45.58(1)    
   2. Maire Raid                Tammed     EST 02:18.15  00:39.05(1)  00:51.26(2)  00:47.44(2)    
      Urvi Sarv                 Orion      EST Tühist    Puuduv KP    01:16.42(3)  02:05.02(3)    
      Maimu Tornberg            Koop       EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
W8NR

810m 4KP
1040m 4KP
1260m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid
Etapi tulemus 3 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus   Etapp 1      Etapp 2      Etapp 3          
   1. Birgit Rõõm               OK Ilves   EST 00:52.56  00:13.17(2)  00:19.09(1)  00:20.30(1)    
   2. Marta Konanova                       EST 01:15.01  00:16.10(3)  00:23.25(2)  00:35.26(4)    
   3. Emily Vinne                          EST 01:17.39  00:12.50(1)  00:39.54(4)  00:24.55(2)    
   4. Olesja Shved              SRD        EST 01:35.08  00:22.03(4)  00:34.09(3)  00:38.56(5)    
      Mari Ann Mahla                       EST Katk      00:24.34(5)  Ei start     00:25.01(3)    
      Mariann Zernant           Tähtvere l EST Ei start  Ei start     Ei start     Ei start       
Tak-Soft
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2012, www.tak-soft.com 29.04.2012 14:33:47