Ilves-3 27.-29.04.2012
2.päev
28.04.2012 Tündre-Lilli (Kalle Kalm)
W12
2250m 4KP
Etapi tulemus Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi      Maa Tulemus      1.53\358m   2.54\550m   3.55\434m  4.100\548m   F.\173m      
   1. Teele Telgma              Tammed     EST 00:17.35      4:19( 4)    8:37( 2)   12:53( 1)   16:41( 1)   17:35( 1)  
                                                             4:19[ 4]    4:18[ 1]    4:16[ 1]    3:48[ 2]    0:54[ 5] 
   2. Kelli Nurm                Kobras/Põl EST 00:17.52      3:50( 2)    8:34( 1)   13:14( 2)   17:05( 2)   17:52( 2)  
                                                             3:50[ 2]    4:44[ 2]    4:40[ 2]    3:51[ 3]    0:47[ 1] 
   3. Agnija Caune              Azimuts OK LAT 00:20.06      4:09( 3)    9:43( 3)   15:49( 4)   19:18( 3)   20:06( 3)  
                                                             4:09[ 3]    5:34[ 4]    6:06[ 6]    3:29[ 1]    0:48[ 3] 
   4. Elīna Skopāne             Azimuts OK LAT 00:20.17      3:49( 1)   10:36( 4)   15:24( 3)   19:19( 4)   20:17( 4)  
                                                             3:49[ 1]    6:47[ 5]    4:48[ 4]    3:55[ 4]    0:58[ 8] 
   5. Kairiin Märtson           Kobras/Põl EST 00:22.24      4:20( 5)   12:29( 6)   17:12( 5)   21:30( 5)   22:24( 5)  
                                                             4:20[ 5]    8:09[ 8]    4:43[ 3]    4:18[ 6]    0:54[ 5] 
   6. Krete Auser               Peko       EST 00:24.04      5:33( 8)   12:45( 8)   17:58( 7)   22:55( 6)   24:04( 6)  
                                                             5:33[ 8]    7:12[ 6]    5:13[ 5]    4:57[ 7]    1:09[10] 
   7. Zanda Stabiņa             Azimuts OK LAT 00:24.12      5:13( 7)   10:41( 5)   17:43( 6)   23:25( 7)   24:12( 7)  
                                                             5:13[ 7]    5:28[ 3]    7:02[ 7]    5:42[ 8]    0:47[ 1] 
   8. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põl EST 00:28.55      5:35( 9)   15:03( 9)   23:46( 8)   28:02( 8)   28:55( 8)  
                                                             5:35[ 9]    9:28[10]    8:43[ 8]    4:16[ 5]    0:53[ 4] 
   9. Anda Upite                Kapa OK    LAT 00:35.20      6:04(10)   16:53(10)   26:19( 9)   34:07( 9)   35:20( 9)  
                                                             6:04[10]   10:49[11]    9:26[ 9]    7:48[10]    1:13[11] 
  10. Agneliis Pilt             Rakv       EST 00:46.44      5:03( 6)   12:43( 7)   37:22(10)   45:42(10)   46:44(10)  
                                                             5:03[ 6]    7:40[ 7]   24:39[12]    8:20[11]    1:02[ 9] 
  11. Lorely Kõrvel             Põlva Spor EST 01:01.05     13:48(11)   41:43(12)   54:19(12)   60:10(11)   61:05(11)  
                                                            13:48[11]   27:55[12]   12:36[11]    5:51[ 9]    0:55[ 7] 
  12. Kristina Haug             Võru       EST 01:02.08     30:13(12)   39:18(11)   50:40(11)   60:45(12)   62:08(12)  
                                                            30:13[12]    9:05[ 9]   11:22[10]   10:05[12]    1:23[12] 
      Selma Rein                Põlva Spor EST Puuduv KP    32:03(13)  
                                                            32:03[13] 
Tak-Soft
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2012, www.tak-soft.com 29.04.2012 14:33:38