Ilvesteate 2.päev 27.06.2009 Perajärve (Madis Oras)
|
1. 7560 .. 7670m 12 KP ; 2. 7560 .. 7670m 12 KP ; 3. 5060 .. 5100m 9 KP ;
1. 3 IGTISA 1 IGTISA LTU 02:04.04 02:04.04
1 Vilius Aleliunas 00:46.20[ 1]
2 Jonas Vytautas Gvildys 00:45.27[ 1] 01:31.47( 1)
3 Giedrius Sabaliauskas 00:32.17[ 1] 02:04.04( 1)
2. 12 EKJ SK EKJ SK EST 02:14.46 +10:42
1 Marek Nõmm 00:46.27[ 2]
2 Tarvo Avaste 00:52.08[ 3] 01:38.35( 2)
3 Rain Eensaar 00:36.11[ 3] 02:14.46( 2)
3. 23 Hiisirasti Hiisirasti FIN 02:21.30 +17:26
1 Henrik Väisänen 00:55.58[ 8]
2 Timo Mikkola 00:52.42[ 4] 01:48.40( 5)
3 Johannes Pohjala 00:32.50[ 2] 02:21.30( 3)
4. 2 Tammed Tammed EST 02:23.07 +19:03
1 Jürgen Einpaul 00:55.12[ 6]
2 Erkki Aadli 00:49.25[ 2] 01:44.37( 3)
3 Andre Nõmm 00:38.30[ 6] 02:23.07( 4)
5. 41 Aluksne Aluksne OK LAT 02:27.34 +23:30
1 Andis Laveikis 00:52.24[ 4]
2 Arturs Paulins 00:56.12[ 5] 01:48.36( 4)
3 Atis Dandens 00:38.58[ 8] 02:27.34( 5)
6. 4 JOKA I JOKA EST 02:28.20 +24:16
1 Kristjan Trossmann 00:52.16[ 3]
2 Jaan Tarmak 00:58.32[ 11] 01:50.48( 6)
3 Tiit Tähnas 00:37.32[ 5] 02:28.20( 6)
7. 19 Angelniemen Rankkuri AngA FIN 02:37.07 +33:03
1 Janne Nurminen 00:59.07[ 11]
2 Pleku Hyvõnen 00:57.10[ 7] 01:56.17( 7)
3 Antti Nurminen 00:40.50[ 10] 02:37.07( 7)
8. 6 IGTISA 2 IGTISA LTU 02:37.24 +33:20
1 Donatas Mickus 00:54.55[ 5]
2 Vytautas Beliunas 01:05.08[ 15] 02:00.03( 9)
3 Rolandas Backys 00:37.21[ 4] 02:37.24( 8)
9. 13 SRD-I SRD EST 02:41.45 +37:41 1.VET
1 Dmitri Shved 00:55.25[ 7]
2 Sergei Shirokov 01:01.16[ 12] 01:56.41( 8)
3 Roman Shved 00:45.04[ 16] 02:41.45( 9)
10. 15 VIGA 1 VIGA LAT 02:44.33 +40:29
1 Uvis Soika 01:05.55[ 19]
2 Jurģis Krastiņš 00:58.19[ 10] 02:04.14( 11)
3 Ģirts Liniņš 00:40.19[ 9] 02:44.33( 10)
11. 37 Vechi Meridians LAT 02:48.09 +44:05 2.VET
1 Igors Bužs 01:05.23[ 18]
2 Valters Kaminskis 00:58.13[ 9] 02:03.36( 10)
3 Ēriks Udris 00:44.33[ 15] 02:48.09( 11)
12. 44 JOKA/LEHOLA EST 02:48.20 +44:16
1 Kaarel Kallas 01:08.56[ 23]
2 Inno Ling 00:58.12[ 8] 02:07.08( 14)
3 Tiit Poopuu 00:41.12[ 11] 02:48.20( 12)
13. 11 OK Põlva Kobras I Kobras EST 02:50.20 +46:16
1 Kaspar Kork 01:10.11[ 25]
2 Martin Marga 00:56.54[ 6] 02:07.05( 13)
3 Taavi Nurm 00:43.15[ 12] 02:50.20( 13)
14. 27 Meridians Meridians LAT 02:53.55 +49:51 1.JUN
1 Didzis Viksne 01:10.15[ 26]
2 Dairis Magone 01:04.51[ 14] 02:15.06( 17)
3 Kristaps Magone 00:38.49[ 7] 02:53.55( 14)
15. 10 SK Mercury Mercury EST 02:56.29 +52:25 3.VET
1 Danilo Piht 01:03.04[ 13]
2 Mati Korrol 01:02.20[ 13] 02:05.24( 12)
3 Tanel Saue 00:51.05[ 26] 02:56.29( 15)
16. 24 Suomusjärven Sisu SISU FIN 03:01.13 +57:09 4.VET
1 Matti Yliluikki 00:58.16[ 10]
2 Petteri Lindblom 01:17.08[ 25] 02:15.24( 19)
3 Jouni Anttila 00:45.49[ 17] 03:01.13( 16)
17. 21 VIGA 2 VIGA LAT 03:02.33 +58:29 5.VET
1 Artūrs Grīnbergs 01:04.59[ 17]
2 Māris Vīlips 01:07.56[ 17] 02:12.55( 15)
3 Juris Zariņš 00:49.38[ 23] 03:02.33( 17)
18. 34 Võru III OK Võru EST 03:04.58 +60:54 2.JUN
1 Jonatan Karjus 01:03.06[ 14]
2 Kaspar Karjus 01:11.41[ 19] 02:14.47( 16)
3 Artur Nevinski 00:50.11[ 24] 03:04.58( 18)
19. 39 OK M.A.R.U. MARU EST 03:09.17 +65:13 6.VET
1 Raivo Reiman 00:58.14[ 9]
2 Raivo Panker 01:24.09[ 35] 02:22.23( 20)
3 Sven Rea 00:46.54[ 20] 03:09.17( 19)
20. 7 Aluksne Aluksne OK LAT 03:11.46 +67:42 7.VET
1 Maris Vabulnieks 01:13.34[ 38]
2 Vilnis Velkeris 01:14.10[ 22] 02:27.44( 27)
3 Edmunds Zvaigzne 00:44.02[ 13] 03:11.46( 20)
21. 8 Peko mehed Peko EST 03:11.57 +67:53 8.VET
1 Rein Zaitsev 01:04.55[ 16]
2 Toivo Toomas 01:10.22[ 18] 02:15.17( 18)
3 Einar Raudkepp 00:56.40[ 36] 03:11.57( 21)
22. 35 Rapla-Harju SSÜ - EST 03:12.01 +67:57
1 Arvi Alamaa 01:10.56[ 30]
2 Taavi-Kalle Kiisler 01:14.37[ 23] 02:25.33( 22)
3 Ats Sõnajalg 00:46.28[ 18] 03:12.01( 22)
23. 45 SRD-II SRD EST 03:13.43 +69:39 9.VET
1 Viktor Kübard 01:13.06[ 34]
2 Vladimir Savinov 01:13.06[ 21] 02:26.12( 24)
3 Sergei Shved 00:47.31[ 21] 03:13.43( 23)
24. 33 Üle metsa ja läbi mäe EST 03:15.07 +71:03
1 Ilmar Udam 01:18.28[ 39]
2 Tõnis Laugessaar 01:06.25[ 16] 02:24.53( 21)
3 Kristjan-Martin Kirjanen 00:50.14[ 25] 03:15.07( 24)
25. 16 Jõhvikas1 Jõhvikas EST 03:19.26 +75:22
1 Karmo Kübarsepp 01:12.55[ 32]
2 Mikk Põdra 01:18.13[ 26] 02:31.08( 30)
3 Allan Roosimägi 00:48.18[ 22] 03:19.26( 25)
26. 9 Ilves I Ilves EST 03:20.14 +76:10
1 Ott-Kaarel Kalm 01:10.30[ 28]
2 Johannes Heinsoo 01:25.19[ 37] 02:35.49( 38)
3 Mati Sarap 00:44.25[ 14] 03:20.14( 26)
27. 1 Orvand&Ex Orvand EST 03:20.55 +76:51 10.VET
1 Tenno Alamaa 01:08.09[ 22]
2 Maido Kaljur 01:19.27[ 28] 02:27.36( 25)
3 Rein Rooni 00:53.19[ 29] 03:20.55( 27)
28. 22 AV Satakunta4 AV Satakunta FIN 03:23.27 +79:23 3.JUN
1 Kare Kaskinen 01:13.09[ 35]
2 Juhani Keskitalo 01:18.57[ 27] 02:32.06( 31)
3 Kari-Pekka Seppänen 00:51.21[ 27] 03:23.27( 28)
29. 38 Võru II OK Võru EST 03:24.20 +80:16
1 Alar Kume 01:10.25[ 27]
2 Olari Needo 01:19.35[ 29] 02:30.00( 28)
3 Fred Needo 00:54.20[ 30] 03:24.20( 29)
30. 40 Kape 2 Kape EST 03:28.53 +84:49 11.VET
1 Kaljo Julge 01:09.07[ 24]
2 Kristjan Leiger 01:23.20[ 32] 02:32.27( 32)
3 Heini Tammik 00:56.26[ 34] 03:28.53( 30)
31. 42 JOKA M18 JOKA EST 03:29.01 +84:57 4.JUN
1 Jorma Valge 01:10.38[ 29]
2 Martin Liidlein 01:21.57[ 31] 02:32.35( 34)
3 Harri Lainemäe 00:56.26[ 34] 03:29.01( 31)
32. 43 Peko juuniorid 2 Peko EST 03:31.25 +87:21 5.JUN
1 Reigo Teervalt 01:04.52[ 15]
2 Mattis Jaama 01:30.35[ 42] 02:35.27( 37)
3 Kristjan Linnus 00:55.58[ 33] 03:31.25( 32)
33. 20 AV Satakunta3 AV Satakunta FIN 03:35.21 +91:17 6.JUN
1 Roope Koskinen 01:13.00[ 33]
2 Jukka-Pekka Seppänen 01:12.41[ 20] 02:25.41( 23)
3 Heikki Haapakoski 01:09.40[ 43] 03:35.21( 33)
34. 29 Auseklis Auseklis IK LAT 03:39.00 +94:56
1 Valdis Lepiksons 01:07.18[ 21]
2 Alvis Lepiksons 01:23.43[ 34] 02:31.01( 29)
3 Davis Voicescuks 01:07.59[ 42] 03:39.00( 34)
35. 47 Gaujiena Aluksne OK LAT 03:39.23 +95:19 12.VET
1 Maris Stabins 01:13.29[ 37]
2 Atis Kalejs 01:19.50[ 30] 02:33.19( 35)
3 Raivis Kalnins 01:06.04[ 41] 03:39.23( 35)
36. 5 KOLM PAKSU RAE ROK EST 03:51.46 +107:42 13.VET
1 Martin Ehala 01:35.56[ 43]
2 Kaido Gutmann 01:15.11[ 24] 02:51.07( 39)
3 Tauno Piirikivi 01:00.39[ 39] 03:51.46( 36)
37. 48 ITM- Segu EST 03:53.31 +109:27 14.VET
1 Taivo Daub 01:35.44[ 42]
2 Andres Karilaid 01:25.03[ 36] 03:00.47( 40)
3 Tarmo Pöör 00:52.44[ 28] 03:53.31( 37)
38. 14 Võru I OK Võru EST 04:05.15 +121:11
1 Andy Karjus 01:19.55[ 40]
2 Tõnis Piirisild 01:50.44[ 46] 03:10.39( 42)
3 Jüri Vanaveski 00:54.36[ 32] 04:05.15( 38)
39. 17 Kape 1 Kape EST 04:09.41 +125:37
1 Peeter Lind 01:31.22[ 41]
2 Silver Rebenits 01:32.24[ 43] 03:03.46( 41)
3 Indrek Jentson 01:05.55[ 40] 04:09.41( 39)
40. 31 Kõrgem Sõjakool 2 Sõjakool EST 04:14.49 +130:45
1 Ivar Janson 01:50.17[ 45]
2 Silver Mäe 01:30.07[ 41] 03:20.24( 43)
3 Roman Kattai 00:54.25[ 31] 04:14.49( 40)
41. 28 Tartu Suusaklubi Tartu Suusaklub EST 04:17.34 +133:30
1 Martin Ling 01:01.12[ 12]
2 Siim Jõesaar 01:26.30[ 39] 02:27.42( 26)
3 Riho Klement 01:49.52[ 46] 04:17.34( 41)
42. 36 Võru IV OK Võru EST 04:17.39 +133:35 7.JUN
1 Raul Reiljan 01:10.57[ 31]
2 Henri Oru 01:23.38[ 33] 02:34.35( 36)
3 Georg Kõlli 01:43.04[ 45] 04:17.39( 42)
43. 30 TAOK+ EST 04:27.22 +143:18 15.VET
1 Sulev Kuiv 01:46.41[ 44]
2 Kalev Kukk 01:40.58[ 44] 03:27.39( 44)
3 Ilmar Kirjanen 00:59.43[ 38] 04:27.22( 43)
44. 26 Jõhvikas Mvet Jõhvikas EST 05:06.46 +182:42 16.VET
1 Urmas Sulaoja 01:13.24[ 36]
2 Igor Petrovitski 02:32.26[ 47] 03:45.50( 45)
3 Arne Kolk 01:20.56[ 44] 05:06.46( 44)
32 OK Põlva Kobras II Kobras EST Tühist
1 Oliver Jõgeva Vale KP
2 Priit Võsupärg 01:26.42[ 40] Tühist
3 Antti Siima 00:46.35[ 19] Tühist
18 Kõrgem Sõjakool 1 Sõjakool EST Tühist
1 Antek Kasemaa Vale KP
2 Andres Soome 01:43.24[ 45] Tühist
3 Lembit Nöps 00:59.28[ 37] Tühist
25 LSF PT&sõbrad LSF PT EST Tühist
1 Peep Otstavel 01:06.05[ 20]
2 Rünno Sulg 01:26.29[ 38] 02:32.34( 33)
3 Allar Kivil Vale KP Tühist
46 Ilves jun Ilves EST Tühist
1 Karl-Edgar Tammi Vale KP
2 Ei start Tühist
3 Matis Kalm Vale KP Tühist
1. 6110 .. 6170m 9 KP ; 2. 6110 .. 6170m 9 KP ; 3. 3880 .. 3940m 9 KP ;
1. 50 OK Põlva Kobras I Kobras EST 02:25.05 02:25.05
1 Annika Rihma 00:52.59[ 1]
2 Liis Johanson 00:52.01[ 1] 01:45.00( 1)
3 Ly Trei 00:40.05[ 5] 02:25.05( 1)
2. 53 Ilves N junior Ilves EST 02:43.16 +18:11 1.JUN
1 Britta Panker 01:01.44[ 6]
2 Agnes Vask 01:01.27[ 3] 02:03.11( 2)
3 Kaia Kivikas 00:40.05[ 5] 02:43.16( 2)
3. 58 Orvand Orvand EST 02:47.52 +22:47
1 Päivi Autio 00:58.08[ 2]
2 Marilin Sulg 01:11.15[ 11] 02:09.23( 5)
3 Triinu Rooni 00:38.29[ 3] 02:47.52( 3)
4. 59 LUSRD EST 02:51.59 +26:54
1 Anneli Ambel 01:00.23[ 3]
2 Anita Karnit 01:08.14[ 9] 02:08.37( 4)
3 Tais Vakrõõm 00:43.22[ 10] 02:51.59( 4)
5. 60 JOKA N18 JOKA EST 02:55.37 +30:32 2.JUN
1 Evely Kaasiku 01:06.58[ 12]
2 Kadi-Liis Minn 01:12.38[ 12] 02:19.36( 10)
3 Sigrid Ruul 00:36.01[ 1] 02:55.37( 5)
6. 55 Võru I OK Võru EST 02:56.37 +31:32
1 Karmen Alnek 01:01.13[ 5]
2 Dace Buza 01:18.07[ 17] 02:19.20( 9)
3 Eleri Hirv 00:37.17[ 2] 02:56.37( 6)
7. 64 Võru II OK Võru EST 02:57.44 +32:39
1 Laura Joonas 01:04.33[ 8]
2 Kerstin Uiboupin 00:59.16[ 2] 02:03.49( 3)
3 Heli Haug 00:53.55[ 20] 02:57.44( 7)
8. 54 Peko juuniorid 1 Peko EST 03:03.20 +38:15 3.JUN
1 Daisy Kudre 01:04.54[ 9]
2 Kaisa Raudkepp 01:05.40[ 6] 02:10.34( 6)
3 Maria Leping 00:52.46[ 19] 03:03.20( 8)
9. 68 SK Mercury Mercury EST 03:04.44 +39:39
1 Anneli Pello 01:06.14[ 10]
2 Ingrid Vehlmann 01:10.17[ 10] 02:16.31( 7)
3 Heidi Prits 00:48.13[ 14] 03:04.44( 9)
10. 51 Saue Tammed 1 Tammed EST 03:05.11 +40:06
1 Marje Venelaine 01:00.42[ 4]
2 Piia Paasma 01:21.28[ 19] 02:22.10( 11)
3 Anneli Orav 00:43.01[ 8] 03:05.11( 10)
11. 62 VIGA VIGA LAT 03:05.23 +40:18 1.VET
1 Ieva Veģere 01:03.36[ 7]
2 Inga Grende 01:15.08[ 13] 02:18.44( 8)
3 Līga Zariņa 00:46.39[ 12] 03:05.23( 11)
12. 70 Cēsu gaišās Meridians LAT 03:07.48 +42:43 4.JUN
1 Marta Jansona 01:10.13[ 15]
2 Arta Martinsone 01:17.41[ 16] 02:27.54( 16)
3 Ilze Buža 00:39.54[ 4] 03:07.48( 12)
13. 71 Aluksne Aluksne OK LAT 03:09.36 +44:31 2.VET
1 Daiga Kreslina 01:06.23[ 11]
2 Inese Zigure 01:16.56[ 15] 02:23.19( 12)
3 Iveta Velkere 00:46.17[ 11] 03:09.36( 13)
14. 69 OK Põlva Kobras III Kobras EST 03:09.37 +44:32 5.JUN
1 Linda Puusalu 01:07.32[ 14]
2 Marianne Möller 01:20.32[ 18] 02:28.04( 17)
3 Madli-Johanna Maidla 00:41.33[ 7] 03:09.37( 14)
15. 65 AV Satakunta2 AV Satakunta FIN 03:14.30 +49:25 6.JUN
1 Johanna Saari 01:18.11[ 17]
2 Laura Jakobsson 01:07.59[ 8] 02:26.10( 13)
3 Elli Peltomäki 00:48.20[ 15] 03:14.30( 15)
16. 67 TAOK-Rae EST 03:14.35 +49:30 3.VET
1 Lea Leppik 01:20.53[ 20]
2 Kersti Ehala 01:05.37[ 5] 02:26.30( 15)
3 Marika Kirsspuu 00:48.05[ 13] 03:14.35( 16)
17. 63 AV Satakunta1 AV Satakunta FIN 03:14.39 +49:34
1 Sanna Ylikylä 01:18.25[ 18]
2 Suvi-Maria Seppänen 01:07.45[ 7] 02:26.10( 13)
3 Suvi Ylikylä 00:48.29[ 17] 03:14.39( 17)
18. 57 OK Põlva Kobras II Kobras EST 03:18.46 +53:41
1 Adele Puusalu 01:28.23[ 21]
2 Maris Palopääl 01:01.56[ 4] 02:30.19( 18)
3 Helena Heinväli 00:48.27[ 16] 03:18.46( 18)
19. 61 Harju KEK KEKRSK EST 03:27.29 +62:24 4.VET
1 Inger Jalakas 01:18.37[ 19]
2 Tiina Talisoo 01:16.22[ 14] 02:34.59( 20)
3 Gea Rennel 00:52.30[ 18] 03:27.29( 19)
20. 56 Saue Tammed 2 Tammed EST 03:41.31 +76:26
1 Merle Peterson 01:11.28[ 16]
2 Marlen Vaiksalu 01:29.38[ 21] 02:41.06( 21)
3 Kristi Pärnapuu 01:00.25[ 21] 03:41.31( 20)
21. 66 Jõhvikas Nvet Jõhvikas EST 03:56.00 +90:55 5.VET
1 Kadre Maalma 01:07.17[ 13]
2 Piret Niglas 01:23.21[ 20] 02:30.38( 19)
3 Aime Mõik 01:25.22[ 22] 03:56.00( 21)
22. 52 Kape naised Kape EST 04:24.59 +119:54
1 Tiia Taimistu 02:02.48[ 22]
2 Kadri Kuusk 01:39.01[ 22] 03:41.49( 22)
3 Külli Leiger 00:43.10[ 9] 04:24.59( 22)
1. 5070 .. 5130m 10 KP ; 2. 2360 m 6 KP ; 3. 3730 .. 3790m 8 KP ;
1. 82 Meridians Meridians LAT 01:43.31 01:43.31
1 Emīls Dzalbs 00:44.00[ 1]
2 Kārlis Kaminskis 00:26.12[ 2] 01:10.12( 1)
3 Sandra Grosberga 00:33.19[ 1] 01:43.31( 1)
2. 89 SRD-II SRD EST 02:05.21 +21:50
1 Kerda Timmusk 00:52.55[ 5]
2 Kirke Timmusk 00:30.08[ 5] 01:23.03( 2)
3 Liina Vesilind 00:42.18[ 2] 02:05.21( 2)
3. 73 Võru V OK Võru EST 02:07.09 +23:38
1 Tanel Papp 00:52.33[ 3]
2 Johanna Maria Karjus 00:31.01[ 6] 01:23.34( 3)
3 Janek Piirisild 00:43.35[ 4] 02:07.09( 3)
4. 75 Kape 5 Kape EST 02:23.14 +39:43
1 Margret Zimmermann 00:55.06[ 6]
2 Eneli Maranik 00:44.58[ 13] 01:40.04( 8)
3 Maret Lind 00:43.10[ 3] 02:23.14( 4)
5. 80 Suomusjärven Sisu SISU FIN 02:25.09 +41:38
1 Toni Anttila 00:52.36[ 4]
2 Henna Yliluikki 00:33.44[ 9] 01:26.20( 4)
3 Tiina Anttila 00:58.49[ 10] 02:25.09( 5)
6. 77 SRD-I SRD EST 02:28.51 +45:20
1 Vadim Shved 01:04.40[ 12]
2 Kaarel Vesilind 00:27.11[ 3] 01:31.51( 6)
3 Alina Kramarenko 00:57.00[ 9] 02:28.51( 6)
7. 79 OK Ives - I Ilves EST 02:32.37 +49:06
1 Toomas Hendrik Ellervee 01:00.47[ 10]
2 Kertu Virronen 00:42.47[ 12] 01:43.34( 9)
3 Mihkel Sarap 00:49.03[ 8] 02:32.37( 7)
8. 74 OK Põlva Kobras Kobras EST 02:32.56 +49:25
1 Martin Zvirblis 01:13.59[ 14]
2 Villu Serv 00:30.03[ 4] 01:44.02( 10)
3 Karoliina Sikkal 00:48.54[ 7] 02:32.56( 8)
9. 76 Võru VI OK Võru EST 02:40.02 +56:31
1 Marianne Haug 00:57.56[ 7]
2 Mona Vahtra 00:53.46[ 14] 01:51.42( 11)
3 Sander Lembra 00:48.20[ 6] 02:40.02( 9)
10. 83 OK Ilves - III Ilves EST 02:40.26 +56:55
1 Taavo-Patrik Pandis 01:04.47[ 13]
2 Andres Rõõm 00:32.41[ 8] 01:37.28( 7)
3 Maarika Vask 01:02.58[ 13] 02:40.26( 10)
11. 86 Ilves Noored Ilves EST 02:46.48 +63:17
1 Tõnis Torm Nöps 00:49.24[ 2]
2 Kertu Ly Alnek 00:37.10[ 10] 01:26.34( 5)
3 Karl Martin Alnek 01:20.14[ 15] 02:46.48( 11)
12. 81 OK Ilves - II Ilves EST 02:56.39 +73:08
1 Rimmo Rõõm 01:14.51[ 15]
2 Kristjan Pärn 00:41.08[ 11] 01:55.59( 13)
3 Kaisa Sander 01:00.40[ 11] 02:56.39( 12)
13. 88 Pekokesed Peko EST 02:56.42 +73:11
1 Mauno Kapten 01:47.39[ 16]
2 Doris Kudre 00:24.09[ 1] 02:11.48( 14)
3 Kevin Hallop 00:44.54[ 5] 02:56.42( 13)
14. 78 Jõhvikas noored Jõhvikas EST 03:01.30 +77:59
1 Jonne Rooma 01:00.39[ 9]
2 Mikk Rooden 00:54.48[ 15] 01:55.27( 12)
3 Mariethe-Piret Niglas 01:06.03[ 14] 03:01.30( 14)
84 Saue Tammed Tammed EST Tühist
1 Andreas Aadli 01:00.38[ 8]
2 Kiur Erik Eensaar Vale KP Tühist
3 Liis Venelaine 01:02.11[ 12] Tühist
90 MIX EST Tühist
1 Aleksandra Leesment Vale KP
2 Ragne Reiman 00:31.37[ 7] Tühist
3 Ekvard-Alan-Matis Joakit Vale KP Tühist
85 OK Ilves - IV Ilves EST Katk
1 Karl August Ruusalepp 01:01.48[ 11]
2 Ei start Katk
3 Ei start Katk
87 Võru VII OK Võru EST Ei start
1 Ei start
2 Mona Vahtra Ei start Ei start
3 Ei start Ei start
1. 5180 .. 5200m 10 KP ; 2. 3260 m 7 KP ; 3. 3810 .. 3830m 8 KP ;
1. 99 OK Põlva Kobras I Kobras EST 02:06.10 02:06.10
1 Tõnu Nurm 00:51.43[ 1]
2 Saima Värton 00:38.16[ 2] 01:29.59( 1)
3 Kalle Ojasoo 00:36.11[ 2] 02:06.10( 1)
2. 92 HIPERU TON EST 02:16.40 +10:30
1 Rein Unt 00:57.05[ 6]
2 Hille Tasa 00:39.17[ 4] 01:36.22( 3)
3 Peep Koppel 00:40.18[ 8] 02:16.40( 2)
3. 102 TAET EST 02:18.07 +11:57
1 Udo Lüüs 00:52.25[ 2]
2 Vaike Tomann 00:49.03[ 10] 01:41.28( 5)
3 Tauno Kure 00:36.39[ 3] 02:18.07( 3)
4. 94 Suomusjärven Sisu 1 SISU FIN 02:21.38 +15:28
1 Lasse Kallio 01:04.56[ 9]
2 Tuula Kuisma 00:39.13[ 3] 01:44.09( 7)
3 Lasse Kataja 00:37.29[ 4] 02:21.38( 4)
5. 104 Delta 1 Delta FIN 02:22.14 +16:04
1 Peeter Adler 00:56.54[ 5]
2 Siisko Vapalahti 00:44.20[ 7] 01:41.14( 4)
3 Jouni Moisander 00:41.00[ 9] 02:22.14( 5)
6. 97 Otepää Otepää SK EST 02:24.02 +17:52
1 Anti Parik 01:03.10[ 8]
2 Anne Arold 00:44.51[ 8] 01:48.01( 8)
3 Karl Teearu 00:36.01[ 1] 02:24.02( 6)
7. 96 Jõhvikas 50+ Jõhvikas EST 02:26.33 +20:23
1 Väino Aul 00:56.37[ 4]
2 Anne Jundas 00:51.32[ 11] 01:48.09( 9)
3 Mihkel Nahkur 00:38.24[ 6] 02:26.33( 7)
8. 101 OK Põlva Kobras II Kobras EST 02:27.08 +20:58
1 Tõnu Sikkal 00:58.05[ 7]
2 Relvo Värton 00:43.34[ 6] 01:41.39( 6)
3 Marje Tobreluts 00:45.29[ 10] 02:27.08( 8)
9. 98 ATM EST 02:27.14 +21:04
1 Andres Käär 00:52.45[ 3]
2 Riina Kivikas 00:41.50[ 5] 01:34.35( 2)
3 Tiiu Kaasik 00:52.39[ 11] 02:27.14( 9)
10. 105 JOKA MASTERS JOKA EST 02:29.13 +23:03
1 Aimur Raudsepp 01:14.06[ 12]
2 Siiri Poopuu 00:36.47[ 1] 01:50.53( 10)
3 Tõnu Taal 00:38.20[ 5] 02:29.13( 10)
11. 93 Suomusjärven Sisu 2 SISU FIN 02:47.29 +41:19
1 Jouko Visa 01:13.19[ 11]
2 Raili Laaksonen 00:54.43[ 13] 02:08.02( 12)
3 Rauno Visa 00:39.27[ 7] 02:47.29( 11)
12. 106 Kape Kape EST 02:48.38 +42:28
1 Ats Virumäe 01:05.45[ 10]
2 Maie Abram 00:46.14[ 9] 01:51.59( 11)
3 Mihhail Taivere 00:56.39[ 12] 02:48.38( 12)
13. 103 OK Põlva Kobras III Kobras EST 03:11.31 +65:21
1 Taivo Vasser 01:20.19[ 13]
2 Aili Laanjõe 00:51.46[ 12] 02:12.05( 13)
3 Reet Johanson 00:59.26[ 14] 03:11.31( 13)
14. 95 OK OK EST 03:26.46 +80:36
1 Heiki Rammul 01:32.56[ 14]
2 Aino Koser 00:55.24[ 14] 02:28.20( 14)
3 Agu Koppa 00:58.26[ 13] 03:26.46( 14)
OK Ilves
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2009, www.tak-soft.com